Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 734 — Big Dick Nick
 fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t31.0-8/1048256_1098373383542682_8952074880715325074_o.jpg

😥

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 503
Hivatalos...
 twitter.com/espn/status/708332501421432832
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Hááááát nem sok értelmet látok a kaep koncepcióban.... 2-év alatt leamortizálják.... Arra jobb lett volna Manci is 😊 Úgy is köztudott, hogy az alkohol fájdalomcsillapító!

Szerkesztette: meme

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 020 — Believelander
Johnny fiú kivágna... végett ért a "Manziel" éra is 😀
zsutu
Meg nem hivatalos, talan a nap vegen. De ez lenne a 2. jo hir Bademosi tavozasa utan 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
 espn.go.com/nfl/story/_/id/14949568/san-francisco-49ers-colin-kaepernick-wants-play-new-cleveland-browns-coach-hue-jackson
hölgyeim és uraim 😀
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Johnny fiú kivágna... végett ért a "Manziel" éra is 😀
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Nem helyi legenyek kellenek, nem zsoldosok kellenek, hanem azok a szereny iparos emberek akik hajlandoak meghalni a palyan egymasert es megdolgoznak a penzukert. Azoknak hajlando lennek magasabb penzt is adni.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ezt a helyi gyerek témát nem igazán értem ... Brady Quinn ? Vagy, hogy közelebbit mondjak Whitner ? Egyik se váltotta meg /váltja meg a világot

több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Clevelandhez meg lelkileg kotodni, cmon man 😀
Joey Tribbiani
Csatlakozom az előttem szólókhoz! Igen, olyan játékosokat kell keresni, akik nem feltétlen a legjobbak a posztjukon, hanem akik helyiek, vagy valamilyen szinten kötődnek a csapathoz. Ők oda fogják tenni magukat, még, ha ez nem is lesz elég a győzelemhez, de legalább példát mutatnak a sok pénzéhes, vagy a negatív szezonoktól megfáradt játékosoknak. Itt kultúrát kell váltani, mint ahogy nálunk is tették. Aki nem illeszkedik ebbe, attól pedig minél előbb meg kell szabadulni. Egy olyan helyem, mint Cleveland, nem hiszem, hogy nincs pár olyan játékos, aki szereti ezt a várost, ezt a csapatot.

Eddig a vezetőség volt a kerékkötő, a játékosok pedig belefáradtak a sikertelenségbe, vagy elkényelmesedtek a sok pénz miatt. Most van egy új szemlélet, ehhez van egy új stáb, akik lehet nem lesznek itt addig, mire a sikerek is jönnek, de van egy olyan HC aki mögé be lehet állni, aki rendbe tudja tenni a dolgokat. Van egy McCown, akit szerintem fel lehet engedni a pályára és el kell hozni mögé A qb-t. Azt, hogy ezt kiben látják, teljesen mindegy, csak higgyenek benne! Nem egy olyan játékost kell elhozni, aki már lassan kicsúszik az első körből, mert senki sem akarja bevállalni(Quinn,Manziel,Weeden), hanem azt, akit a stáb a legalkalmasabbnak tart arra, hogy egy sikeres clevelandi csapat irányítója, arca legyen!

Ez a jelenlegi keret is hemzseg a tehetséges fiatal játékosoktól, akik között még meg lehet találni azokat, akik talán nem fáradtak bele a sikertelenségbe. Itt talán nem kell akkora változás, mint nálunk Oakland-ben. Nem kell atombombát robbantani. Lehet itt is le kell bontani pár falat, de ehhez a stábnak nagyon összeszedettnek kell lennie. Hue erre az egyik legalkalmasabb személy szerintem! Jó pedagógusnak tartják, aki ki tudja hozni a játékosaiból a legjobbat. Nálunk egy Jason Campbell-ből (akit nektek sem kell bemutatni) varázsolt egy fr.QB-nak látszó irányítót! HA lesz Kaep csere, akkor sem kell parázni, akkor ő is úgy fog tűnni, mint egy jó QB!

Fel a fejjel srácok! Legyetek türelmesek, mert úgy néz ki, hogy most jó irányba változhatnak a dolgok!

több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Kemény kérdés ez a QB dolog nálunk amúgy, olvastam erről a Kaep trade pletykáról, és olvastam olyan véleményt, hogy a csapat jelenlegi állapotában bármelyik fiatal QB-t hozzuk is ide, elfog bukni ha bedobjuk a mély vízbe, és amúgy sem Goff sem Wentz nem ér 1/2-őt, ehhez a részéhez mondjuk én nem tudok hozzászólni mert nem ismerem a két játékost. Az előbb rákerestem a 2006 és 2014 közt az első körben draftolt irányítókra, a 60%-uk totál kuka, szóval ezt okosan kéne csinálni, egy második kört biztos nem adnék Kaepért, de mi van ha úgy gondolkodik a csapat, hogy első évében padoztatják az első köröst, de nem feltétlen McCownban látják a kezdőt?! Amióta követem ezt a csapatot 4 irányítót draftoltunk, ebből hármat az első körben, mind totál homály volt, elég szkeptikus vagyok már az irányító draftokkal kapcsolatban, jó lenne már belenyúlni a tutiba, de én személy szerint nem fogom elsírni magam ha nem azt húzunk.
Bad 31
Mire mentunk Joe Thomassal az elmult 10 evben? Luckon kivul kb. egy QB sem ert 1/1-et, ha szimplan value-t nezzunk, barmelyik masik poszton hamarabb felveszik a ritmust es NFL-keszebbek a jatekosok, DE egy LT v. DE sosem fog SB-t nyerni nekunk.
Tok igazad van, Quinn, Weeden es Manci is hatalmas bust, de egyik sem a class legjobb iranyitoja volt, most viszont behuzhatjuk azt. Addig kell keresni, amig megtalaljuk, 1/2-n pedig van ra boven esely.
Joey Tribbiani
A kerdes az, hogy biztosra megyunk es hozunk valakit aki mar bizonyitott (valamilyen szinten) vagy hozunk egy ujabb fiatal remenyseget.
Csiriba
Szerintetek mit kérhetnek reálisan Kaepért, és mennyi lenne a fizuja? Mert amit az első részében írtam a hozzászólásomnak én azzal kibékülnék, mondjuk egy Goff - Kaepernick QB duóval, vagy ez csak utópia?! 😀 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Szerintem nektek csak egy innovativ edzo kellene, aki kepes lenne QB nelkul megoldani a tamado jatekot, egy csapasra megoldodna szinte minden problematok.
Pari
Ezért sem értem Hue miért nem vitte oda Sanut 😊
Hozzáteszem, az egyik legszinesebb, trükkösebb Playbookot várom tőle idénre...
Ha vlaki akkor Ő megoldja Qb nélkül is 😀

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Clevelandhez meg lelkileg kotodni, cmon man 😀
Joey Tribbiani

Nem mostra gondoltam..... Most jelenleg minden mindegy alapon költöznek hozzátok max. De ha nyugodt légkör lenne, egy épülő csapattal, jó szerződésekkel, hidd el, sokat jelentene.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Szerintem nektek csak egy innovativ edzo kellene, aki kepes lenne QB nelkul megoldani a tamado jatekot, egy csapasra megoldodna szinte minden problematok.

Szerkesztette: Pari
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Clevelandhez meg lelkileg kotodni, cmon man 😀
Joey Tribbiani
Ha jon Kap en megyek. Idezet nemregrol 😀 😀 😀
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Kemény kérdés ez a QB dolog nálunk amúgy, olvastam erről a Kaep trade pletykáról, és olvastam olyan véleményt, hogy a csapat jelenlegi állapotában bármelyik fiatal QB-t hozzuk is ide, elfog bukni ha bedobjuk a mély vízbe, és amúgy sem Goff sem Wentz nem ér 1/2-őt, ehhez a részéhez mondjuk én nem tudok hozzászólni mert nem ismerem a két játékost. Az előbb rákerestem a 2006 és 2014 közt az első körben draftolt irányítókra, a 60%-uk totál kuka, szóval ezt okosan kéne csinálni, egy második kört biztos nem adnék Kaepért, de mi van ha úgy gondolkodik a csapat, hogy első évében padoztatják az első köröst, de nem feltétlen McCownban látják a kezdőt?! Amióta követem ezt a csapatot 4 irányítót draftoltunk, ebből hármat az első körben, mind totál homály volt, elég szkeptikus vagyok már az irányító draftokkal kapcsolatban, jó lenne már belenyúlni a tutiba, de én személy szerint nem fogom elsírni magam ha nem azt húzunk.
Bad 31
Mire mentunk Joe Thomassal az elmult 10 evben? Luckon kivul kb. egy QB sem ert 1/1-et, ha szimplan value-t nezzunk, barmelyik masik poszton hamarabb felveszik a ritmust es NFL-keszebbek a jatekosok, DE egy LT v. DE sosem fog SB-t nyerni nekunk.
Tok igazad van, Quinn, Weeden es Manci is hatalmas bust, de egyik sem a class legjobb iranyitoja volt, most viszont behuzhatjuk azt. Addig kell keresni, amig megtalaljuk, 1/2-n pedig van ra boven esely.
Joey Tribbiani
A kerdes az, hogy biztosra megyunk es hozunk valakit aki mar bizonyitott (valamilyen szinten) vagy hozunk egy ujabb fiatal remenyseget.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Clevelandhez meg lelkileg kotodni, cmon man 😀
Joey Tribbiani
Ask LeBron James 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 020 — Believelander
No igen.... Csak hát ha a csapatot akarod építeni, akkor felesleges idehozni egy irányítót akit nagyon megkell fizetned.... Szerintem ez úgy működhetne felétek, hogy draft első kőrben Qb. Amig Mancinak van szerződése addig hagyni Őt dolgozni és pallérozni Goff-ot vagy mást. Ha csapatot építesz belekell nyugodni abba, hogy 2-3 évig pofozógép a csapat (bocs de esetetekben ez nem újdonság így sem...).
Ha sikerül megteremteni az irreális követelmény mentes légkört, akkor 3-4. évben jól látható lesz a fejlődés. Addig nem szabad esztelen módón költeni az Fa-n. Inkább kinevelni a csapatot, akik már lelkileg is kötődnek a városhoz, csapathoz. Ha megvan a mag, akkor még mindig marad Zsé megtartani a legjobbakat valamint nem kiöregedő játékosokból bevásárolni. A mi példánkat felhozva, kb. azonos szintről indultunk, megvan a mag, a fontos játékosokra mindig van pénz. Az elmúlt években most van előszőr, hogy kezdő játékos elhagyja a csapatot... És az sem a lóvé miatt, hanem mert a saját pozijában nem elsőszámú a csapatnál. Hozzáteszem szerintem ők sem pótólhatatlanok. Akit szeretnénk megtartunk, mert kötődés+pénz megvan rá.
Szerintem a fent leírtakat ti mint szurkolók elfogadnátok szó nélkül, kérdés a tulaj mit akar. Én drukkolok nektek, nagyon kijárna már ennek a városnak, a kitartó szurkereknek egy normális csapat!
meme
Azert tulzas, h. azonos szintrol indultunk, nektek volt egy Palmeretek hosszu evekig. De nem mondom, h. nem irigykedem a csapatotokra. Meg Brown papat is elfogadnam, hiaba nem szeret kolteni 😊

Clevelandhez meg lelkileg kotodni, cmon man 😀

Szerkesztette: Joey Tribbiani

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 020 — Believelander
Kemény kérdés ez a QB dolog nálunk amúgy, olvastam erről a Kaep trade pletykáról, és olvastam olyan véleményt, hogy a csapat jelenlegi állapotában bármelyik fiatal QB-t hozzuk is ide, elfog bukni ha bedobjuk a mély vízbe, és amúgy sem Goff sem Wentz nem ér 1/2-őt, ehhez a részéhez mondjuk én nem tudok hozzászólni mert nem ismerem a két játékost. Az előbb rákerestem a 2006 és 2014 közt az első körben draftolt irányítókra, a 60%-uk totál kuka, szóval ezt okosan kéne csinálni, egy második kört biztos nem adnék Kaepért, de mi van ha úgy gondolkodik a csapat, hogy első évében padoztatják az első köröst, de nem feltétlen McCownban látják a kezdőt?! Amióta követem ezt a csapatot 4 irányítót draftoltunk, ebből hármat az első körben, mind totál homály volt, elég szkeptikus vagyok már az irányító draftokkal kapcsolatban, jó lenne már belenyúlni a tutiba, de én személy szerint nem fogom elsírni magam ha nem azt húzunk.
Bad 31
Mire mentunk Joe Thomassal az elmult 10 evben? Luckon kivul kb. egy QB sem ert 1/1-et, ha szimplan value-t nezzunk, barmelyik masik poszton hamarabb felveszik a ritmust es NFL-keszebbek a jatekosok, DE egy LT v. DE sosem fog SB-t nyerni nekunk.
Tok igazad van, Quinn, Weeden es Manci is hatalmas bust, de egyik sem a class legjobb iranyitoja volt, most viszont behuzhatjuk azt. Addig kell keresni, amig megtalaljuk, 1/2-n pedig van ra boven esely.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
No igen.... Csak hát ha a csapatot akarod építeni, akkor felesleges idehozni egy irányítót akit nagyon megkell fizetned.... Szerintem ez úgy működhetne felétek, hogy draft első kőrben Qb. Amig Mancinak van szerződése addig hagyni Őt dolgozni és pallérozni Goff-ot vagy mást. Ha csapatot építesz belekell nyugodni abba, hogy 2-3 évig pofozógép a csapat (bocs de esetetekben ez nem újdonság így sem...).
Ha sikerül megteremteni az irreális követelmény mentes légkört, akkor 3-4. évben jól látható lesz a fejlődés. Addig nem szabad esztelen módón költeni az Fa-n. Inkább kinevelni a csapatot, akik már lelkileg is kötődnek a városhoz, csapathoz. Ha megvan a mag, akkor még mindig marad Zsé megtartani a legjobbakat valamint nem kiöregedő játékosokból bevásárolni. A mi példánkat felhozva, kb. azonos szintről indultunk, megvan a mag, a fontos játékosokra mindig van pénz. Az elmúlt években most van előszőr, hogy kezdő játékos elhagyja a csapatot... És az sem a lóvé miatt, hanem mert a saját pozijában nem elsőszámú a csapatnál. Hozzáteszem szerintem ők sem pótólhatatlanok. Akit szeretnénk megtartunk, mert kötődés+pénz megvan rá.
Szerintem a fent leírtakat ti mint szurkolók elfogadnátok szó nélkül, kérdés a tulaj mit akar. Én drukkolok nektek, nagyon kijárna már ennek a városnak, a kitartó szurkereknek egy normális csapat!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Kemény kérdés ez a QB dolog nálunk amúgy, olvastam erről a Kaep trade pletykáról, és olvastam olyan véleményt, hogy a csapat jelenlegi állapotában bármelyik fiatal QB-t hozzuk is ide, elfog bukni ha bedobjuk a mély vízbe, és amúgy sem Goff sem Wentz nem ér 1/2-őt, ehhez a részéhez mondjuk én nem tudok hozzászólni mert nem ismerem a két játékost. Az előbb rákerestem a 2006 és 2014 közt az első körben draftolt irányítókra, a 60%-uk totál kuka, szóval ezt okosan kéne csinálni, egy második kört biztos nem adnék Kaepért, de mi van ha úgy gondolkodik a csapat, hogy első évében padoztatják az első köröst, de nem feltétlen McCownban látják a kezdőt?! Amióta követem ezt a csapatot 4 irányítót draftoltunk, ebből hármat az első körben, mind totál homály volt, elég szkeptikus vagyok már az irányító draftokkal kapcsolatban, jó lenne már belenyúlni a tutiba, de én személy szerint nem fogom elsírni magam ha nem azt húzunk.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Goff vagy Bust

nincs tovább

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
De ne szorakozzunk mar, QB 1/2-n es kesz. Sztem egybk. csak Kaep arat akarjak feljebb srofolni velunk, nekunk vannak a legmagasabb pickjeink az erdeklodo triobol.
Joey Tribbiani
Igen de nekunk van a legnagyobb needunk is evek ota. Szoval nem csodalkoznek ha itt kotne ki egy 2. korosert, de ha en dontenek akkor inkabb Goff.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 020 — Believelander
Nekem az ellenértékkel van a gondom mint írtam.
Amikor az ember ilyen pletykát olvas hogy:

"A Browns ezt adná: 2. kör (32.), 3. kör (65.) "

Konkrétan odaadnánk a jövőt, húznánk 1/2ön valakit és utána kimenne a 100 "legjobb" játékos mire megint húznánk.
P@trik
Felreertes, h. ennyi lenne az ellenertek, Maiocco pletykajat vette at mindenki, aki csak annyit irt, h. melyik pickek johetnek szoba. Vagy egy 2. koros VAGY egy 3. koros. Barmelyik sok btw 😊

De ne szorakozzunk mar, QB 1/2-n es kesz. Sztem egybk. csak Kaep arat akarjak feljebb srofolni velunk, nekunk vannak a legmagasabb pickjeink az erdeklodo triobol.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Mint irtam a legnagyobb veszteseg az Mack volt. Benji meghatarozo WR volt nalunk mert nem volt mas, kivancsi leszek mit fog tudni csinalni SD/ben. Schwartz-ot fogjuk tudni potolni a draftrol (remelem) es Gibson, Bademosi... ugyan mar, elobbinek volt egy jo idenye, utobbinak sosem lesz.
Kaep nem lenne rossz mert van tapasztalata, de tul sok rossz tortent vele az utobbi 1-2 evben. Az SB elvesztese utan a lejton van a srac. Viszont lehet, hogy itt ujra tudna kezdeni mindent ha kap egy mentort. Mondjuk Hue szemelyeben.
Ugyanakkor nem letszukseglet a szemelye mert a draftrol valszeg tudunk hozni egy hasonlo vagy job kaliberu qb/t.
Ha jon Kaep akkor a drafton WR, OL, LB lenne az elso 3 pickem, ha nem akkor QB, WR, OL. De ezzel nagyot nem josoltam 😀
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 679 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nekem az ellenértékkel van a gondom mint írtam.
Amikor az ember ilyen pletykát olvas hogy:

"A Browns ezt adná: 2. kör (32.), 3. kör (65.) "

Konkrétan odaadnánk a jövőt, húznánk 1/2ön valakit és utána kimenne a 100 "legjobb" játékos mire megint húznánk.

Nagyon kíváncsi leszek kik fognak érkezni kibe lát potenciált Hue.