NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Wallace >>>> McCoy. Mellesleg.szaba
??? 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Wallace >>>> McCoy. Mellesleg.
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Miért ne lehetne megadni az esélyt Wallace-nak az utolsó három mecsre mint kezdő QB ? Tudom én hogy belőle már soha nem lesz frencsájsz QB, de szerintem segitene ezen a Browns offensen....vagy legalabb ami biztos hogy tapasztaltabb és sokoldalúbb lenne vele a támadóegységgravedigger
de minek? Wallace arra tökéletes, h. ha lesérül a kezdő QB-ed akkor beálljon és ne bukja el a meccset/szezont. Ez McCoy éve, tapasztalatszerzésnek jól jön még ez a 3 meccs.

Colt faterja szerint nem kellett volna visszaküldeni a Harrison-hit után: http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2011/12/colt_mccoys_father_says_mccoy.html

Azért arra kiváncsi lennék, h. ha TD-t dob akkor is ezt nyilatkozza-e...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Wallace, mint kezdő hosszútávon? nein, danke 😊

McCoy mostmár csinálja végig az évet, de nálam eldőlt, kell egy QB. Megint 1 jó drive az elején és a végén, de ezen kívül totál homály. Az első int. nagy hiba volt, a másodikat meg kellett próbálni, de szimplán rövid lett. Nem fejlődött semmit, többször éreztem azt, h. feleslegesen nyalja be a sacket. A szezon elején futásból pontosan dobott, tegnap ez sem igazán ment. Megbízható backup lesz, de ne erőltessük mint starter, egy 3. körös pick ráment, nem jött be, belefér.

A védelem nekem nem tetszett, ahogy meccs közben is írtam, lelassítani sem sikerült a Steelerst. Persze Fake-nek igaza van, 1 dolog számít: a kapott pontok. Ez 7 volt a 4. negyed legvégéig, egy PO csapat ellen, szal' respekt. A goal line stand megint parádés volt, ez nagyon megy nekünk :cool: Sajna a 4-man-rush absz. nem működik, de ez sem újdonság. Maiava is gyenge, Sheldon Brown is, Young még egy évet elkarcolhat, de hosszú távon ő sem megoldás. Ward hiányzik.

Rengeteg need van. Offense: QB, WR, RT + ha Hillis elmegy, RB. Defense: DE, WLB, CB, FS. Két offseason min. 😕 Sosem lesz itt PO csapat.Joey Tribbiani
Miért ne lehetne megadni az esélyt Wallace-nak az utolsó három mecsre mint kezdő QB ? Tudom én hogy belőle már soha nem lesz frencsájsz QB, de szerintem segitene ezen a Browns offensen....vagy legalabb ami biztos hogy tapasztaltabb és sokoldalúbb lenne vele a támadóegység
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Wallace, mint kezdő hosszútávon? nein, danke 😊

McCoy mostmár csinálja végig az évet, de nálam eldőlt, kell egy QB. Megint 1 jó drive az elején és a végén, de ezen kívül totál homály. Az első int. nagy hiba volt, a másodikat meg kellett próbálni, de szimplán rövid lett. Nem fejlődött semmit, többször éreztem azt, h. feleslegesen nyalja be a sacket. A szezon elején futásból pontosan dobott, tegnap ez sem igazán ment. Megbízható backup lesz, de ne erőltessük mint starter, egy 3. körös pick ráment, nem jött be, belefér.

A védelem nekem nem tetszett, ahogy meccs közben is írtam, lelassítani sem sikerült a Steelerst. Persze Fake-nek igaza van, 1 dolog számít: a kapott pontok. Ez 7 volt a 4. negyed legvégéig, egy PO csapat ellen, szal' respekt. A goal line stand megint parádés volt, ez nagyon megy nekünk :cool: Sajna a 4-man-rush absz. nem működik, de ez sem újdonság. Maiava is gyenge, Sheldon Brown is, Young még egy évet elkarcolhat, de hosszú távon ő sem megoldás. Ward hiányzik.

Rengeteg need van. Offense: QB, WR, RT + ha Hillis elmegy, RB. Defense: DE, WLB, CB, FS. Két offseason min. 😕 Sosem lesz itt PO csapat.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát hihetetlen meccs volt ez a tegnapi, nagyon sajnálom hogy nem sikerült nyernetek, nagyon szoritottam már a végén...
Kb 10 éve nézem az NFL-t, de eddig még nem sok Browns találkozót láttam, ami biztos hogy a tegnapi meccsel nagyon kivivta a szimpátiámat a gárda, de főleg a védelem, amit Chris Cocong müvelt annál a goal line szituációnál az egyszerüen hihetetlen és emberfeletti, de egyébként az egész D jól tartotta a Steelerst a negyedik negyed közepéig...
Hatalmas hiba volt szerintem Wallace helyett visszaküldeni McCoy-t, az egész meccsen teljesen homály volt a csávó, talán a nyitó drive kivételével, Wallace viszont egy biztató passzal kezdett, és nem mellesleg sokkal mobilisabb iranyitó mint McCoy, 3 yardra az end zone-tol nem kellett volna levenni...itt ment el a meccs szerintem...

Egyébként még Wallace ra visszatérve, szerintem sokkal többre hivatott attól hogz backup QB legyen, emlékszem 2007 -ben amikor Hasselbeck sérült volt a Seahawks ban Wallace vitte a csapatot, nem is akráhogyan...lehet el kellene gondolkodni McCoy pihentetésén...
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
McCoy, viszlát.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Magyarul game managernek lenne jó.vassadi
Nem Magyarul, de igen 😊Bad31
😀Joey Tribbiani
Direkt ezért írtam.
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Bár mennyit is fejlődik szerintem, ő egy olyan offensebe tudna eredményes lenni, ahol van egy liga elit futójáték, és egy brutál védelem, magyarán ahol nem kell sok kockázatot vállalni, hoz egy stabil játékot kevés hibával.Bad31
Magyarul game managernek lenne jó.vassadi
Nem Magyarul, de igen 😊Bad31
😀

na de hány "game manager" QB jutott SB-ba az elmúlt 5 évben? Röfi, Aaron, Brees, PM, Warner, EM, Brédi éééss SexyRexy !.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Bár mennyit is fejlődik szerintem, ő egy olyan offensebe tudna eredményes lenni, ahol van egy liga elit futójáték, és egy brutál védelem, magyarán ahol nem kell sok kockázatot vállalni, hoz egy stabil játékot kevés hibával.Bad31
Magyarul game managernek lenne jó.vassadi
Nem Magyarul, de igen 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hillis játéka kérdéses, miután ma is csak limitáltan tudott edzeni.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Bár mennyit is fejlődik szerintem, ő egy olyan offensebe tudna eredményes lenni, ahol van egy liga elit futójáték, és egy brutál védelem, magyarán ahol nem kell sok kockázatot vállalni, hoz egy stabil játékot kevés hibával.Bad31
Magyarul game managernek lenne jó.
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Én még adnék egy évet McCoynak. Hozni kell neki egy elit elkapót drafton és mutassa meg mit tud.
Én így húznék első 3 választásra: WR, DE, LBSebii
A fő problémám Colt-tal: idén nem volt kiemelkedő meccse. Sőt, átlag feletti sem nagyon. Az első fordulóban a második negyedben jó volt. A Miami ellen game winning drive, de előtte 0. Titans, Oakland, Seattle, SF, Houston fos. Ezután kicsit változott a playcalling, többet passzolt shotgun-ból, de a Rams ellen 0 TD és 12 pont. Jax úgy-ahogy ok, viszont az a red zone int. nagy hiba volt. Bengals elmegy, a vasárnapit szenvedést hagyjuk.

Ahogy Szaba is írta, ez eddig egy backup teljesítmény. Néha összejön, többször nem. Én nagyon drukkoltam McCoy-nak, de nem sokat fejlődött a tavalyi 8 meccshez képest. Persze, lehet statokkal bombázni, h. Manning, Brees, etc. is szar volt az elején, de Colt 3. körös QB, nem fizetünk neki 50+ millió dolcsit. Ha kijön a 3 junior (Barkley, RGIII, Jones), akkor lesz bőven választék, főleg ha top10-ben húzunk.

Egybk. még van 4 meccs, bizonyíthat. Egy Steelers-söprés lehet meggyőzne 😛Joey Tribbiani
Bár mennyit is fejlődik szerintem, ő egy olyan offensebe tudna eredményes lenni, ahol van egy liga elit futójáték, és egy brutál védelem, magyarán ahol nem kell sok kockázatot vállalni, hoz egy stabil játékot kevés hibával.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Én még adnék egy évet McCoynak. Hozni kell neki egy elit elkapót drafton és mutassa meg mit tud.
Én így húznék első 3 választásra: WR, DE, LBSebii
A fő problémám Colt-tal: idén nem volt kiemelkedő meccse. Sőt, átlag feletti sem nagyon. Az első fordulóban a második negyedben jó volt. A Miami ellen game winning drive, de előtte 0. Titans, Oakland, Seattle, SF, Houston fos. Ezután kicsit változott a playcalling, többet passzolt shotgun-ból, de a Rams ellen 0 TD és 12 pont. Jax úgy-ahogy ok, viszont az a red zone int. nagy hiba volt. Bengals elmegy, a vasárnapit szenvedést hagyjuk.

Ahogy Szaba is írta, ez eddig egy backup teljesítmény. Néha összejön, többször nem. Én nagyon drukkoltam McCoy-nak, de nem sokat fejlődött a tavalyi 8 meccshez képest. Persze, lehet statokkal bombázni, h. Manning, Brees, etc. is szar volt az elején, de Colt 3. körös QB, nem fizetünk neki 50+ millió dolcsit. Ha kijön a 3 junior (Barkley, RGIII, Jones), akkor lesz bőven választék, főleg ha top10-ben húzunk.

Egybk. még van 4 meccs, bizonyíthat. Egy Steelers-söprés lehet meggyőzne 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Én még adnék egy évet McCoynak. Hozni kell neki egy elit elkapót drafton és mutassa meg mit tud.
Én így húznék első 3 választásra: WR, DE, LB
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
McCoy nem franchise QB. Egy jó backup és nem több sztem. Igazából kéne egy normális OC, sztem az itt a baj. Vagy HC. Shurmur....szaba
Shurmur marad még min. 2 évet, erről felesleges beszélni. 3rd&long-nál a 4 yardos route-ok engem is zavarnak, de alapvetően sztem ok a playcalling, azért nem volt egyszerű ez a szezon úgy, h. B. Jackson az egész évre, Hillis 7, Hardesty pedig 6 meccsre kidőlt.

McCoy minden dobást meg tud csinálni, a 10 yardnál hosszabb passzoknál azonban nagyon lassan és rossz ívben szállnak a labdái, tegnap 5-6 interception-t is dobhatott volna, szerencsénk volt. Ld. Moore TD: a passz pillanatában a környékén nem volt védő, mégis majdnem odaért Jimmy Smith. http://www.nfl.com/videos/cleveland-browns/09000d5d824be716/QB-McCoy-to-TE-Moore-22-yd-pass-TD-4th-down-conversion

Az a baj (?), h. annyira azért nem fos, h. egyértelmű legyen a QB-draft, lehet egy jobb fallal, elkapósorral, futójátékkal minden más lenne. Szinte biztos, h. megint a top10-ben választunk, ha Blackmon-t elviszik és RGIII v. Barkley bent van, akkor lépni kell szvsz.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
McCoy nem franchise QB. Egy jó backup és nem több sztem. Igazából kéne egy normális OC, sztem az itt a baj. Vagy HC. Shurmur....
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
ez a realitás, nagyon messze van a ligaelit :/

Colt-tal nemtom mi legyen. Valszeg Holmgren, Heckert és Shurmur sem...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Player A: 56% completion rate, 2737 yards, 13 TD, 8 INT
Player B: 58% completion rate, 2332 yards, 13 TD, 8 INT

😊 http://www.dawgsbynature.com/2011/12/3/2609080/baltimore-ravens-vs-cleveland-browns-positional-breakdown

egyetértek Pokorny-val, minden csapategységben erősebb a Ratbirds... de minden évben van egy meccsünk, ahol felborítva a papírformát legyőzünk egy sokkal jobb csapatot. Ha hibátlanul játszunk (nincs rossz snap, fumble visszahordásnál, red zone int...), akkor talán.

Egy cikk a coin toss-ról 😂 http://fifthdown.blogs.nytimes.com/2011/12/02/the-strategy-and-consequences-of-the-n-f-l-coin-toss/

The team is 0-11 in coin tosses, making Cleveland the only team in the National Football League that has yet to win a toss this season.

This is monumentally bad luck. The chances of losing 11 consecutive coin tosses is one in 2,048.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Hardesty is játszhat, így hosszú idő után minden RB egészséges. Persze Hillis lesz a kezdő, Montario 8-10, Silent G 4-5 snapet kaphat.

RDE poszton komoly rotáció várható Mitchell, English és Schaefering között. "Down at the other end of things you get an understanding of just why the Browns benched Jayme Mitchell. Only Dave Tollefson has a lower rating for a defensive end." http://www.profootballfocus.com/blog/2011/11/30/pass-rushing-productivity-the-story-so-far/

out: Spears, Ward
questionable: Adams, Hardesty, Mitchell, Pashos, Patterson
probable: Hillis, Maiava, Marecic, McCoy, Paxson

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Fujita IR, Stephens IR, Pontbriand waived.

Yount (LS), Ben Jacobs, Brian Sanford signed.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Megnéztem, másodszorra is tetszett. Vállalható vereség, sajna a 'momentum' ellenünk volt (Dawson 54 yardos FG-ja után 2p alatt TD-drive, aztán McCoy int, majd 20-20-nál a szar snap), lesz ez még így se.

Amitől a meccs előtt nagyon féltem az megtörtént, a Browns OL vs. Bengals DL csatát simán az utóbbi nyerte. A guard-helyzetünket mindenki ismeri, vasárnap viszont Mack és Pashos is átlagos volt, ez így együtt már túl sok. Az egyik korai (1./2. kör) picket mindenképp egy O-falemberre kell ellőni...

...a másikat pedig egy WR-re. Ld. Cincy: Green, Gresham, Simpson, Caldwell 30+ elkapásnál jár, ennyi célponttal már lehet zúzni. Little jó lesz, Delonso-val egyetértek, 1 év kihagyás után simán ok az idei teljesítménye. Norwood slotban fasza, de pont az a bizonyos nr. 1 WR hiányzik, akit duplázni kell és néha a semmiből is megcsinálja az elkapást. Cribbs és Massa ? :rolleyes:

Hillis hiányzott, nem szabad elengedni. Ami eddig no gain volt, az most min. 3 yard.

A védelem. Ez a DL - ha igazolunk egy jó RDE-t - top 5 lehet jövőre. Az LB-sor Jackson-t leszámítva gyenge, Sheldon lassú és open field tackle-t nem nagyon tud már csinálni, az, h. a 7. körös rookie Hagg védekezik Gresham ellen konkrétan vicc, de! még egy fasza end sokkal nagyobb hatással lenne a D#-re, mint egy WLB v. #2 CB, esetleg FS. Életveszélyes lenne a 4-man-rush, nekem nagyon tetszett amit a Bengals csinált, pedig Dunlap nem is játszott !

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én nézegettem tegnap Littlet, könnyen játssza magát tisztára, nagyon erőszakos és kemény elkapás után, csak rengeteg dropja van, de...

Rookie és egy évet egyetemen sem játszott. Szerintem elég jó játékos már most is.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Én egyébként Rubint emelném ki. Úgy futás mint passz ellen nagyot alakított.
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Sajna csak az összefoglalót láttam, McCoy kicsit pontatlan volt, vagy sok volt a drop, ez ugye nem derül ki a statból 😊 örülök, hogy Norwood is egyre több szerephez jut. Azért rózsásabbnak látom a helyzetünket mint pár fordulóval ezelőtt, a végén még tényleg lesz itt valami focicsapat féle 😀Bad31
a második félidőben 3 pont... holnap megnézem mégegyszer a meccset, de így elsőre: a fal gyenge volt (nem csak Lauvao és Pinkston, hanem Mack is). Little dropgyár, de még így is a legjobb WR, Massa 3 év alatt nem csinált ennyi jó dolgot (Robiskie-ről nem is beszélve). A DL gecijó (Paxson !), a secondaryben viszont komoly gondok vannak, Sheldon-t jövőre nem akarom a kezdőben látni. Hagg is játszott, sajnos Gresham simán megcsinálta az elkapást (TD).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964