NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
uh, ez nagyon szomorú :/ http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2011/11/cleveland_browns_peyton_hillis_9.htmlJoey Tribbiani
Picsába 😕 lehetetlen, hogy nálunk egy játékosnak egynél több jó szezonja is legyen???Bad31
amikor egy kva keményen dolgozó és nagyon ritkán nyilatkozó Joe Thomas is azt mondja, h. kussolj Hillis és focizz, akkor ott tényleg nagy gáz van.

Nem értem Peyton-t. Az igaz, h. egy RB pályafutása 4-5 év (kezdőként), de neki egy jó szezonja volt. Ez egy ilyen business. Forte ? Foster ?

Injury report:
out: English, Hardesty, Hillis, Patterson
questionable: Maiava, Pashos, Ventrone
probable: Gocong, Lauvao, Massa, Ward

Tehát Ogbonnaya lesz a kezdő, Clayton pedig a 3rd down back. A TC-t a Hillis, Hardesty, B. Jackson, A. Smith négyessel kezdtük 😐
Patterson-t Skrine helyettesíti, legalább fiatal...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
uh, ez nagyon szomorú :/ http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2011/11/cleveland_browns_peyton_hillis_9.htmlJoey Tribbiani
Picsába 😕 lehetetlen, hogy nálunk egy játékosnak egynél több jó szezonja is legyen???Bad31
Joe Thomas 😊
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
uh, ez nagyon szomorú :/ http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2011/11/cleveland_browns_peyton_hillis_9.htmlJoey Tribbiani
Picsába 😕 lehetetlen, hogy nálunk egy játékosnak egynél több jó szezonja is legyen???


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
uh, ez nagyon szomorú :/ http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2011/11/cleveland_browns_peyton_hillis_9.html

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Houston, we have a problem :/

Hillis MRI vizsgálatra megy, hamstring, uaz 😕 http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2011/11/cleveland_browns_rb_peyton_hil_14.html

Ogbonnaya, Clayton. A nr. 6 run D ellen. Azért remélem egy FG összejön.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Várható volt 😕Bad31
hát igen. De basszus, pont egy jó WR és egy LB kellene nagyon. A lehetőség megvolt, Mangini elbaszta.Joey Tribbiani
Az egy fasza draft volt 😊 Mack, Massa és Maiava élte túl eddig?!Bad31
és hogy örültünk annak a draftnak 😀

1 21 Alex Mack C
2 36 Brian Robiskie WR
50 Mohamed Massaquoi WR
52 David Veikune DE
4 104 Kaluka Maiava LB
6 177 Don Carey CB
191 Coye Francies CB
195 James Davis RB

Hillis és Massa újra edzett, így valszeg mind2 ott lesz a pályán vasárnap. Hardesty tuti nem játszhat, szóval nagyon kellene Traktor. Patterson térdsérülése miatt ma is pihent, Skrine pótolhatja.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
hopp.
Cleveland Browns waive WR Brian Robiskie to make room for backup RB Thomas Clayton.

a második 2009-es 2. körös pick kuka. Mangini-Kokinis 😕Joey Tribbiani
Várható volt 😕Bad31
hát igen. De basszus, pont egy jó WR és egy LB kellene nagyon. A lehetőség megvolt, Mangini elbaszta.Joey Tribbiani
Az egy fasza draft volt 😊 Mack, Massa és Maiava élte túl eddig?!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
hopp.
Cleveland Browns waive WR Brian Robiskie to make room for backup RB Thomas Clayton.

a második 2009-es 2. körös pick kuka. Mangini-Kokinis 😕Joey Tribbiani
Várható volt 😕Bad31
hát igen. De basszus, pont egy jó WR és egy LB kellene nagyon. A lehetőség megvolt, Mangini elbaszta.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
hopp.
Cleveland Browns waive WR Brian Robiskie to make room for backup RB Thomas Clayton.

a második 2009-es 2. körös pick kuka. Mangini-Kokinis 😕Joey Tribbiani
Várható volt 😕


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
McCoy játéka: nem túl meglepő módon "pocket presence" témában vannak khm.. hiányosságok, de ebben lehet fejlődni, és a egyre több meccstapasztalat erre jó hatással lesz. A másik, nekem úgy tűnt, hogy ha az első opciója nem szabad, akkor kezdődnek a gondok, ami szintén idővel javítható.

Érdemes lesz hétről-hétre, akár semleges nézőknek is figyelemmel kísérni a Brownst és McCoy fejlődését.DoM 2010-10-26-án
Dom, vélemény most? 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
hopp.
Cleveland Browns waive WR Brian Robiskie to make room for backup RB Thomas Clayton.

a második 2009-es 2. körös pick kuka. Mangini-Kokinis 😕

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Én első körben LB-t és WR-t húznék. Colt-nak én még adnék egy évet.Sebii
akkor is, ha köv. 9 meccsen is így játszik?Joey Tribbiani
Köv.9 meccsen lesz mellette futójáték és normális elkapó? 😀somoskovig
korábban már leírtuk, mi a fő probléma. Lehet a lábmunkát és a dobástechnikát fejleszteni, de eddig ennek nyomát sem látjuk.

Én drukkolok Colt-nak, de itt Kosar óta nem volt normális irányító, fogy a türelem.

"Until you find the man that you think can be the man, you might make changes every year. I'm not opposed to that. You have to find that person, you have to find that person. These artificial constraints, 'Well it's not healthy to change quarterbacks.' I know it's not healthy. Might it be necessary? Perhaps, I don't want to do that. You have to find that person. To use the word push, again I'm breaking it down word by word, push, we're not pushing him anywhere. We're developing him as a young quarterback. He does a lot of things very well. You've talked to him, what's not to like? He's a great kid, he's smart, he wants it. Now, let's let him play. Let's let him play and see how he performs. I think that's the fairest way to do this and at the end of the year we'll evaluate it."
- Mike Holmgren

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 262 — 49ers GM
Én első körben LB-t és WR-t húznék. Colt-nak én még adnék egy évet.Sebii
akkor is, ha köv. 9 meccsen is így játszik?Joey Tribbiani
Köv.9 meccsen lesz mellette futójáték és normális elkapó? 😀

több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Én első körben LB-t és WR-t húznék. Colt-nak én még adnék egy évet.Sebii
akkor is, ha köv. 9 meccsen is így játszik?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Leigazoljátok Thomas Claytont.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Én első körben LB-t és WR-t húznék. Colt-nak én még adnék egy évet.
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Évek óta ezek a needek offense terén, gyakorlatilag kimásolhattál volna egy hsz-t két évvel ezelőttről 😀 elég szomorú, azért pár éve top10-es off falunk volt emlékeim szerint, egy szaros RT-t nem tudunk hozni már a Mangini era óta. Én egyszerűen nem hiszem el, hogy ennyire nem lehet egy normális QB-t meg RB találni vagy kinevelni évek óta!Bad31
igen, ez kvára így van 😊 Braylon egy f@sz volt, de 2007-ben nélküle sehol sem lettünk volna. Uez igaz Fkin' Soldierre. Még mindig azt mondom, h. jó trade-ek voltak, de egyiket sem sikerült igazán pótolni (Watson jó, de nem egy Winslow).

Talán a legfontosabb offseason/draft lesz a 2012-es a Holmgren-Heckert-Shurmur triónak. A védelemben azért elindult valami a Haden, Ward, Taylor, Sheard draft-tal, ha még egy LB és CB érkezne a top5 is elérhető lenne. Ami mellé már egy átlag alatti offense is elég lehet.

Vagy. A két első körös pick-kel húzunk egy QB-t és egy WR-t, a második körben egy RT-t. Az offense így nagyot javulhatna, viszont a védelemben továbbra is kezdő lenne Mitchell, Fuji és Sheldon + semmi depth LB és DE poszton.

Melyik a jobb?

Ennek a csapatnak még min. 2 offseason kell, csak azt nem értem, h. más csapatoknak miért elég 2 szezon a rebuilding-hez és a PO-hoz...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Hát elég szégyen teljes volt a tegnapi teljesítménye az OFF-nak. Az egy dolog, hogy szegény Coltnak egy másodperce sincs, el tudja dobni a labdát akkor is. De az, hogy hogy 24 passzból 22-et elejtünk az már tényleg nonszensz. Ide nem irányítót kell draftolni, hanem egy rendes elkapót, egy másikat pedig valahonnan hozni vmi jó nevűt, pl sidney rice jó lett volna a nyáron, de biztos lesz valaki más FA is aki elérhető lenne. A másik ugye a futójáték ami nem megy, vagy adnak Hillisnek egy zsíros szerződést, ami elég kétesélyes dolog, mondhatnám zsákba macska vagy csak passzolunk. Mert máshogy ez nem fog menni. A DEFF az már normális, csak a meccsek elején fel kéne ébredniük, ahogy JOEY is volt szíves rávilágítani előttem.Ferron
részben egyetértek, de szerintem ide 1 jó WR kevés. A szezon előtt rendszeresen túlértékelem az offense-t, ez idén is így történt 😊 A jelen állás szerint:
- McCoy még game manager irányítónak is kevés -> QB-draft
- Hardesty-re nem lehet építeni, Hillis idén semmit sem mutatott -> RB is kell
- A két guard 0, Pashos sem az igazi -> RT, RG is jöhetne
- Little jó lehet, de egyelőre látszik, h. tavaly 1 meccset sem játszott a Tar Heels-ben, Massa azon kívül, h. átlagos, lassan több agyrázkódást szenved, mint amennyi labdát elkap, Cribbs csupaszív játékos, de sosem lesz elsőszámú elkapó -> nr. 1 WR is kő'


ez kb. egy komplett offense. Persze még van 9 meccs a szezonból, sok minden változhat, de jelenleg elkeserítő a helyzet.Joey Tribbiani
Évek óta ezek a needek offense terén, gyakorlatilag kimásolhattál volna egy hsz-t két évvel ezelőttről 😀 elég szomorú, azért pár éve top10-es off falunk volt emlékeim szerint, egy szaros RT-t nem tudunk hozni már a Mangini era óta. Én egyszerűen nem hiszem el, hogy ennyire nem lehet egy normális QB-t meg RB találni vagy kinevelni évek óta!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Hát elég szégyen teljes volt a tegnapi teljesítménye az OFF-nak. Az egy dolog, hogy szegény Coltnak egy másodperce sincs, el tudja dobni a labdát akkor is. De az, hogy hogy 24 passzból 22-et elejtünk az már tényleg nonszensz. Ide nem irányítót kell draftolni, hanem egy rendes elkapót, egy másikat pedig valahonnan hozni vmi jó nevűt, pl sidney rice jó lett volna a nyáron, de biztos lesz valaki más FA is aki elérhető lenne. A másik ugye a futójáték ami nem megy, vagy adnak Hillisnek egy zsíros szerződést, ami elég kétesélyes dolog, mondhatnám zsákba macska vagy csak passzolunk. Mert máshogy ez nem fog menni. A DEFF az már normális, csak a meccsek elején fel kéne ébredniük, ahogy JOEY is volt szíves rávilágítani előttem.Ferron
részben egyetértek, de szerintem ide 1 jó WR kevés. A szezon előtt rendszeresen túlértékelem az offense-t, ez idén is így történt 😊 A jelen állás szerint:
- McCoy még game manager irányítónak is kevés -> QB-draft
- Hardesty-re nem lehet építeni, Hillis idén semmit sem mutatott -> RB is kell
- A két guard 0, Pashos sem az igazi -> RT, RG is jöhetne
- Little jó lehet, de egyelőre látszik, h. tavaly 1 meccset sem játszott a Tar Heels-ben, Massa azon kívül, h. átlagos, lassan több agyrázkódást szenved, mint amennyi labdát elkap, Cribbs csupaszív játékos, de sosem lesz elsőszámú elkapó -> nr. 1 WR is kő'

ez kb. egy komplett offense. Persze még van 9 meccs a szezonból, sok minden változhat, de jelenleg elkeserítő a helyzet.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Srácok, a félidei igazítás nagyon jó volt a Defnek. Futni nem tudtunk, passzolni meg nem akartunk 😊
Bennem azért volt para mert 17 pont nem volt túl meggyőző.

Ha lenne még 2-3 jobb playmaker(TE,WR) akkor a jövő fényes lesz, Holmgren erre garancia, csak türelem és jó draft kell hozzá.

több mint 12 éve
Ferron 72
Hát elég szégyen teljes volt a tegnapi teljesítménye az OFF-nak. Az egy dolog, hogy szegény Coltnak egy másodperce sincs, el tudja dobni a labdát akkor is. De az, hogy hogy 24 passzból 22-et elejtünk az már tényleg nonszensz. Ide nem irányítót kell draftolni, hanem egy rendes elkapót, egy másikat pedig valahonnan hozni vmi jó nevűt, pl sidney rice jó lett volna a nyáron, de biztos lesz valaki más FA is aki elérhető lenne. A másik ugye a futójáték ami nem megy, vagy adnak Hillisnek egy zsíros szerződést, ami elég kétesélyes dolog, mondhatnám zsákba macska vagy csak passzolunk. Mert máshogy ez nem fog menni. A DEFF az már normális, csak a meccsek elején fel kéne ébredniük, ahogy JOEY is volt szíves rávilágítani előttem.
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Na, zakó 😕 sajnos az offense nagyon inkonzisztens, futójáték nélkül pedig pláne impotens.
A defense jól játszott, a 20 kapott pont szerintem nem olyan vészes.
Jó lenne ha Hillis már 100%-osan léphetne pályára.Bad31
Így van, a defense teljesen jó volt. Gore ellen benne van 2-3 20+ yardos futás, a második félidőben az első 5 Niners drive punt-tal végződött (ebből talán 4 3&out), az esély megvolt, de ez sajnos a tavalyinál is gyengébb offense. McCoy-t nem tudom hibáztatni, 1 mp-e nem volt a zsebben. Át kell gondolni ezt a Lauvao-Pinkston guard-duót, egyszerűen nem NFL-szint egyik sem (egyelőre). Lehet, h. a védelem nyeri a bajnokságot, de a duplavéhez kell egy fasza offense.

At the end of the first quarter, the 49ers had a 10-0 lead. Most Browns fans know they have been outscored, 44-3, in the seven opening quarters.
But how about the third quarter? No points, once again. The Browns have two field goals in the third quarter this season, outscored 29-6. Add it all up, and it's 73-9 in quarters after they leave the dressing room.

Legalább bandwagon-szurkolóktól nem kell tartanunk 😛

Jövő héten Houston away, hát, nagyon durva lesz.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Na, zakó 😕 sajnos az offense nagyon inkonzisztens, futójáték nélkül pedig pláne impotens.
A defense jól játszott, a 20 kapott pont szerintem nem olyan vészes.
Jó lenne ha Hillis már 100%-osan léphetne pályára.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Out: Massa, English
Questionable: Haden, Lauvao, Hillis, Maiava, Pashos, Ventrone, Watson
Probable: Dawson, Fuji, Hicks, Skrine

Hillis valszeg megint nem játszhat, csüt. és pént. nem edzett. Massa ugye out, Mitchell aktív lesz.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Még kap 10 meccset, aztán meglátjuk. Egybk. igazad van, kicsit kiismerték a védelmek. A három leghosszabb play idén:
- http://www.nfl.com/videos/nfl-fantasy/09000d5d822256f9/QB-McCoy-to-TE-Watson-34-yd-pass-TD
- http://www.nfl.com/videos/nfl-fantasy/09000d5d82289cf6/QB-McCoy-to-WR-Cribbs-33-yd-pass-TD
- http://www.nfl.com/videos/nfl-fantasy/09000d5d822257d5/QB-McCoy-to-WR-Massaquoi-56-yd-pass

hát ja. Bootleg, rollout jobb oldalra. Kimozog a zsebből, több ideje van, jobban látja a pályát. A pocket-ben viszont nagyon bizonytalan, erre építenek a védelmek: benn kell tartani a zsebben. És az Oakland, Tennessee, Seattle DL van olyan jó, h. ezt megcsinálja.

1. ugyanaz a play, de Clemons sack. http://www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/09000d5d82363c59/Seahawks-defense-sack-6-yd-loss
2. play action fake, most balra mozogna ki a zsebből, de megint sack. http://www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/09000d5d823665d1/Seahawks-defense-sack-2-yd-lossJoey Tribbiani
Pont erre gondolok, nem látja át a pályát a zsebből, sokat fut hátra stb. ki kell neki dolgozni egy olyan taktikát, playeket, amiben magabiztosabban tud mozogni, régebben azt olvastam szereti a shotgun formációt, mondjuk most nem emlékszek hirtelen ebből mennyit szoktunk használni, lehet több kéne.Bad31
nálunk úgy tűnik a rendszerbe keresnek egy QB-t, nem az irányítóhoz írják a playbookot. Ez lehet jó is meg rossz is, ellenpélda a Carolina, ahol egyértelműen Cam erősségeire épít a playcalling. És eddig elég faxa a dolog.Joey Tribbiani
Ezt én is így látom, nálunk is el kéne némi változtatás ebbe az irányba.


http://therealbad31.deviantart.com/