Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Katasztrófa nincs, de ahogy Bad írta a Miami meccs után, egy jó csapat kegyetlenül kihasználja a hibáinkat; ma ez történt.

- McCoy nagyon nem érzi a zsebet és a lábmunkája is rossz, nem áll bele a dobásokba. Kimozog, amikor nem kéne; máskor meg nem passzolja el a labdát időben -> sack. Az INT-re nincs magyarázat, nagyon rossz döntés volt, ráadásul pontosan ilyet dobott a Phins ellen is.
- A fal gyenge, bár Pashos azért jobb, mint Hicks v. Cousins.
- Hardesty nem rossz, de Hillis-nek 10 carry kevés. A WR-eket, TE-ket is folyamatosan cserélgetjük, így nehezen lesz chemistry a QB és az elkapók között.
- vicc, h. 3&1, majd 4&1-et nem tudunk megcsinálni. Armond Smith 4th down-nál? Egy rookie, akinek ez az első labdacipelése az NFL-ben? C'mon.
- 61 passzkísérlet :o Most in Browns history... Oké, h. végig hátrányban voltunk, de ez akkor is kva sok.
- hiába a 3&out-ok a védelemtől, ha ennyi nagy play-t engednek. Az első TD-nél egy elváltás Ward és Jackson között, aztán Young-mistackle, majd megint borzasztó tackling a Washington-elkapásnál. A DL is gyenge volt, 0 sack, Sheldon-t megint simán verték a red zoneban.

Bye week, aztán @ Raiders. Sok munkával ki lehet javítani ezeket a hibákat, ezen a meccsen semmi sem működött, de várható volt, h. lesz 1-2 ilyen a szezonban. Kulcspillanatokban hibázott a HC (4&1, TEN 41y), a QB (INT, TEN 29y) és természetesen a D# is, nem is lehetett más a vége, mint egy súlyos L.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Gameday 😊

Következik az eddigi legkeményebb ellenfél. Jelenleg a Titans-védelem a legjobb a ligában (yds/game), passz ellen második, futás ellen 8. a csapat. A DL az egyik legerősebb csapatrész, a Broncos ellen 13 def. stop-ot jegyeztek ill. két passzt leütöttek (az egyikből INT lett). McCoy-nál ez különösen veszélyes lehet a magassága miatt. A két CB is elég jó, nagyon kell vigyázni a labdára, ha sok turnover lesz esélyünk sincs.

Az offense sem rossz, Hassie majdnem 1000 yardnál jár, CJ-t pedig mindenki ismeri. Mondjuk eddig kifejezetten gyenge, de bármikor jöhet egy 100+ yardos meccs.
Britt sérülése komoly érvágás, Washington-t és Cook-ot kell leszedni. Előbbit Haden valószínűleg megoldja, Cook-tól viszont eléggé félek, Fujita ellen nem lesz nehéz dolga.
Nem csak skill pozíciókban erős a Tennessee, az OL is jó munkát végez. PFF: „ After being one of the worst pass blocking teams last year, they have become one of the best in 2011 with just 13 total pressures allowed to date.”

Fontos lenne pontokat szerezni az első negyedben, idén ez még nem sikerült. Sok elkerülhető büntetést kaptunk eddig, ezeket minimálisra kell csökkenteni. Jó lenne egy min. 70-30%-os labdaelosztás Hillis és Hardesty között, h. maradjon benzin a Traktorban a 4. negyedre is. De a legfontosabb, h. az OL maxot nyújtson, ha McCoy-nak folyamatosan menekülnie kell esélytelen a W. „Colt McCoy is tied with Chad Henne for taking the most quarterback hits this season. Henne and McCoy lead with 21. Aaron Rodgers has only four. Tennessee's Matt Hasselbeck has been hit nine times, sacked four times.”

3-1-gyel kezdeni a bye week-et álomszerű lenne. Mindenhol azt olvasom (nfl.com, espn, etc.), h. szép ez a 2W, de winless csapatok ellen nem nagy teljesítmény... Nem tudom mit vártak a szakik, de néha úgy érzem azt, h. új off. és def. rendszerrel, rookie HC-vel és majdnem rookie irányítóval már az első héten alázni fogunk. Ha jövőre is ennyire szenvedve nyerjük a meccseket ilyen csapatok ellen jogos a kritika, de idén minden W ajándék 😊 A mai viszont semmiképp sem sétagalopp, ha valahogy sikerülne behúzni, talán a 'national media' is értékelné az eddig elvégzett munkát.

Go Browns !Joey Tribbiani
Érdekes lesz a mai meccs, McCoy lehet nem is szeret a zsebben lenni, olyan mintha nem mindig érezné, egy stabil futójátékkal meglehetne alapozni egy jó offense teljesítményt ezen a meccsen. Hasselbeck előtt jó a fal, kíváncsi vagyok, hogy a védelem agresszívan, vagy inkább biztonságosan próbál e védekezni, sztem CJ nem a Rubin/Taylor duó ellen fog villantani, de passzjátéktól félek.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Gameday 😊

Következik az eddigi legkeményebb ellenfél. Jelenleg a Titans-védelem a legjobb a ligában (yds/game), passz ellen második, futás ellen 8. a csapat. A DL az egyik legerősebb csapatrész, a Broncos ellen 13 def. stop-ot jegyeztek ill. két passzt leütöttek (az egyikből INT lett). McCoy-nál ez különösen veszélyes lehet a magassága miatt. A két CB is elég jó, nagyon kell vigyázni a labdára, ha sok turnover lesz esélyünk sincs.

Az offense sem rossz, Hassie majdnem 1000 yardnál jár, CJ-t pedig mindenki ismeri. Mondjuk eddig kifejezetten gyenge, de bármikor jöhet egy 100+ yardos meccs.
Britt sérülése komoly érvágás, Washington-t és Cook-ot kell leszedni. Előbbit Haden valószínűleg megoldja, Cook-tól viszont eléggé félek, Fujita ellen nem lesz nehéz dolga.
Nem csak skill pozíciókban erős a Tennessee, az OL is jó munkát végez. PFF: „ After being one of the worst pass blocking teams last year, they have become one of the best in 2011 with just 13 total pressures allowed to date.”

Fontos lenne pontokat szerezni az első negyedben, idén ez még nem sikerült. Sok elkerülhető büntetést kaptunk eddig, ezeket minimálisra kell csökkenteni. Jó lenne egy min. 70-30%-os labdaelosztás Hillis és Hardesty között, h. maradjon benzin a Traktorban a 4. negyedre is. De a legfontosabb, h. az OL maxot nyújtson, ha McCoy-nak folyamatosan menekülnie kell esélytelen a W. „Colt McCoy is tied with Chad Henne for taking the most quarterback hits this season. Henne and McCoy lead with 21. Aaron Rodgers has only four. Tennessee's Matt Hasselbeck has been hit nine times, sacked four times.”

3-1-gyel kezdeni a bye week-et álomszerű lenne. Mindenhol azt olvasom (nfl.com, espn, etc.), h. szép ez a 2W, de winless csapatok ellen nem nagy teljesítmény... Nem tudom mit vártak a szakik, de néha úgy érzem azt, h. új off. és def. rendszerrel, rookie HC-vel és majdnem rookie irányítóval már az első héten alázni fogunk. Ha jövőre is ennyire szenvedve nyerjük a meccseket ilyen csapatok ellen jogos a kritika, de idén minden W ajándék 😊 A mai viszont semmiképp sem sétagalopp, ha valahogy sikerülne behúzni, talán a 'national media' is értékelné az eddig elvégzett munkát.

Go Browns !

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Hú Brown tényleg, ki is hagytam, szinte az összes big playt rajta nyeltük be, amúgy igen, a kulcs pillanatokban ott volt mind a két csapatrész, persze a hiányosságokról beszélni kell, McCoy egyébként félelmetes a zseben kívül, emlékszem mikor draftoltuk, olvastam, hogy futásból nagyon jól dob, hát ezt át mentette az NFL-be is 😊Bad31
A fő gond, h. még így is Brown a 2. legjobb CB. Patterson nickelben absz. pozitív meglepi eddig, de egy kezdő poszt azért erős lenne; Skrine egyelőre szokja az NFL-t, Dockery meg UDFA volt, spec. teamer max. Next year 😉

egy durva stat a PFF-ról: The two players at the bottom of the pass blocking efficiency for offensive tackles are the two right tackles for the Browns; Oniel Cousins at 82.4 and Artis Hicks at 87.7.

Pashos valszeg kezdő lesz vasárnap, nagyon kell.

Ez a Gocong-hosszabbítás kicsit meglepett, 2-down-LB-nek elég sok zsé 16M. Mondjuk jövőre valszeg átkerül az erős oldalra, az Eaglesben is Sam volt.

Injury report:
Q: S. Brown, T. Brown, Cribbs, Hagg, Massa, Pashos, JT
P: Gocong, Hillis, Mitchell

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Az első meccs amit végre megtudtam nézni, és győzelemmel kezdtem 😊 a defense sok yardot kapott, ennek nagyon nem örülök, mert egy komolyabb csapat ez lehet kegyetlenül kihasználja, a Phins nem tudta hála istennek. Az offense nagyon inkonzisztens volt, McCoy pontatlan a zsebből, szemmel láthatóan nem lát ki a fal mögül, látszik a dobásokon is, hogy nem ott engedi el a labdát ahol ideális lenne, de zseben kívül és futásból zseniális tud lenni, és helyt áll akkor mikor kell.
Szóval szép W.
Go Browns!Bad31
Az offense és főleg McCoy, amikor nagyon kellett, összerakott egy TD-drive-ot. A védelem, amikor élet-halál volt, 0 (!) yardot engedett (pedig 15 elég lett volna a Phinsnek egy FG-hoz). Ilyet én még (live) nem láttam Brownstól. Voltak jól sikerült meccsek (tavaly ugye Saints és Pats, előtte Steelers, 2008-ban Giants), nyertünk szar játékkal párszor (Buffalo 6-3, v. tavaly pont a Miami ellen 13-10), de nem azért, mert az O és a D is 100%-ot nyújtott kulcspillanatokban, hanem mert az ellenfél annyit hibázott, hogy azt lehetetlen volt nem kihasználni (bár egyszer sikerült, ld. Jags 2010, ahol a turnover mutató talán 6-1 volt, de hiába vezettünk 2 perccel a vége előtt, sikerült benyalni egy 75 yardos screent...).

Szal ez a győzelem nagyon sokat ér. Az elmúlt két évben mennyit szenvedtünk azon, h. a 4. negyedben bukjuk el a meccseket? Most ott nyerjük meg őket 😊

Persze ettől még igazad van, McCoy nagyon fos volt, annak ellenére, h. a futójáték működött és a fal is jól dolgozott (0 sack). Ebben az offenseben a 60% alatti comp. pct halálos, ráadásul azt sem lehet mondani, h. az elkapók nem tudtak elszakadni, Cribbs-et csúnyán túldobta egyszer, Watson mögé több labda ment, mint a kezébe. Van hova fejlődni, az biztos.
Hardesty viszont zsír, Hillis-szel brutális páros lehet. Gyors, türelmes, jól találja meg a lyukakat és a passzjátékban is használható.

A védelem sztem jó volt, főleg a DL. Mitchell-ről eddig keveset beszéltünk, pedig 1.5 sack, FF, pass def., Jake Long ellen. Jó döntés volt átrakni a jobb oldalra. Rubin már 2.5 sacknél tart, nálam eddig ő a def. MVP. A secondaryből Haden és Patterson ok, Sheldon viszont katasztrófa. Sztem lassabb, mint Bowens, Barton v. Andra Davis...
- (4:05) (Shotgun) 7-C.Henne pass deep left to 82-B.Hartline to CLE 49 for 31 yards (24-S.Brown).
- (1:23) (Shotgun) 7-C.Henne pass short left to 82-B.Hartline to CLE 8 for 12 yards (24-S.Brown).
- (4:25) 7-C.Henne pass short left to 82-B.Hartline to CLE 7 for 38 yards (24-S.Brown).

Brian Hartline? C'mon, no way... Lehet nem is safety kell, hanem egy CB.

Következik a Titans aztán bye week. 3-1 legutóbb 2001-ben volt 😊 4-1 pedig '94-ben 😛

Go Browns !Joey Tribbiani
Hú Brown tényleg, ki is hagytam, szinte az összes big playt rajta nyeltük be, amúgy igen, a kulcs pillanatokban ott volt mind a két csapatrész, persze a hiányosságokról beszélni kell, McCoy egyébként félelmetes a zseben kívül, emlékszem mikor draftoltuk, olvastam, hogy futásból nagyon jól dob, hát ezt át mentette az NFL-be is 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
D'Qwell Jackson lett a hónap védőjátékosa az AFC-ben
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Browns LB Chris Gocong agreed to a three-year, $16.8 million contract extension.

több mint 13 éve
szelim Cleveland Browns 61
Hillis nélkül is tudtunk nyerni, úgy, hogy McCoy sem volt formában. Idén megállíthatatlanok vagyunk. WHO DAT!szelim
az a Saints.

Kardiac Kids ! 😊Joey Tribbiani
Így is van. Én kérek elnézést. 😊
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Hillis nélkül is tudtunk nyerni, úgy, hogy McCoy sem volt formában. Idén megállíthatatlanok vagyunk. WHO DAT!szelim
az a Saints.

Kardiac Kids ! 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Az első meccs amit végre megtudtam nézni, és győzelemmel kezdtem 😊 a defense sok yardot kapott, ennek nagyon nem örülök, mert egy komolyabb csapat ez lehet kegyetlenül kihasználja, a Phins nem tudta hála istennek. Az offense nagyon inkonzisztens volt, McCoy pontatlan a zsebből, szemmel láthatóan nem lát ki a fal mögül, látszik a dobásokon is, hogy nem ott engedi el a labdát ahol ideális lenne, de zseben kívül és futásból zseniális tud lenni, és helyt áll akkor mikor kell.
Szóval szép W.
Go Browns!Bad31
Az offense és főleg McCoy, amikor nagyon kellett, összerakott egy TD-drive-ot. A védelem, amikor élet-halál volt, 0 (!) yardot engedett (pedig 15 elég lett volna a Phinsnek egy FG-hoz). Ilyet én még (live) nem láttam Brownstól. Voltak jól sikerült meccsek (tavaly ugye Saints és Pats, előtte Steelers, 2008-ban Giants), nyertünk szar játékkal párszor (Buffalo 6-3, v. tavaly pont a Miami ellen 13-10), de nem azért, mert az O és a D is 100%-ot nyújtott kulcspillanatokban, hanem mert az ellenfél annyit hibázott, hogy azt lehetetlen volt nem kihasználni (bár egyszer sikerült, ld. Jags 2010, ahol a turnover mutató talán 6-1 volt, de hiába vezettünk 2 perccel a vége előtt, sikerült benyalni egy 75 yardos screent...).

Szal ez a győzelem nagyon sokat ér. Az elmúlt két évben mennyit szenvedtünk azon, h. a 4. negyedben bukjuk el a meccseket? Most ott nyerjük meg őket 😊

Persze ettől még igazad van, McCoy nagyon fos volt, annak ellenére, h. a futójáték működött és a fal is jól dolgozott (0 sack). Ebben az offenseben a 60% alatti comp. pct halálos, ráadásul azt sem lehet mondani, h. az elkapók nem tudtak elszakadni, Cribbs-et csúnyán túldobta egyszer, Watson mögé több labda ment, mint a kezébe. Van hova fejlődni, az biztos.
Hardesty viszont zsír, Hillis-szel brutális páros lehet. Gyors, türelmes, jól találja meg a lyukakat és a passzjátékban is használható.

A védelem sztem jó volt, főleg a DL. Mitchell-ről eddig keveset beszéltünk, pedig 1.5 sack, FF, pass def., Jake Long ellen. Jó döntés volt átrakni a jobb oldalra. Rubin már 2.5 sacknél tart, nálam eddig ő a def. MVP. A secondaryből Haden és Patterson ok, Sheldon viszont katasztrófa. Sztem lassabb, mint Bowens, Barton v. Andra Davis...
- (4:05) (Shotgun) 7-C.Henne pass deep left to 82-B.Hartline to CLE 49 for 31 yards (24-S.Brown).
- (1:23) (Shotgun) 7-C.Henne pass short left to 82-B.Hartline to CLE 8 for 12 yards (24-S.Brown).
- (4:25) 7-C.Henne pass short left to 82-B.Hartline to CLE 7 for 38 yards (24-S.Brown).

Brian Hartline? C'mon, no way... Lehet nem is safety kell, hanem egy CB.

Következik a Titans aztán bye week. 3-1 legutóbb 2001-ben volt 😊 4-1 pedig '94-ben 😛

Go Browns !

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Most néztem meg a shortcut verziót (nincs időkérés, bírói ítélet, stb. mutatva, még huddle sem csak snap snap snap).
McCoy utolsó game winning drive-ja irtó komoly volt! Ezt azért ki lehet tenni az ablakba. A Colt halálos fegyver, most mindenki láthatta.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Hendrix California Golden Bears 1 470
Nem volt ez rossz, van még mit javítani, de Hillis nélkül tudtunk nyerni ami nem mindegy. Lényeg a győzelem, így tovább.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Az első meccs amit végre megtudtam nézni, és győzelemmel kezdtem 😊 a defense sok yardot kapott, ennek nagyon nem örülök, mert egy komolyabb csapat ez lehet kegyetlenül kihasználja, a Phins nem tudta hála istennek. Az offense nagyon inkonzisztens volt, McCoy pontatlan a zsebből, szemmel láthatóan nem lát ki a fal mögül, látszik a dobásokon is, hogy nem ott engedi el a labdát ahol ideális lenne, de zseben kívül és futásból zseniális tud lenni, és helyt áll akkor mikor kell.
Szóval szép W.
Go Browns!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
szelim Cleveland Browns 61
Hillis nélkül is tudtunk nyerni, úgy, hogy McCoy sem volt formában. Idén megállíthatatlanok vagyunk. WHO DAT!
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 989 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
A Phinsnek élet-halál meccs a mai, 0-3-ról (főleg úgy, h. a Pats, a Bills és a Jets is 2-0) kb. esélytelen a PO. Szerencsére Daboll uolyan fos, mint nálunk volt, főleg a red zoneban.Joey Tribbiani
felhívnám a figyelmet, hogy dan henning-nél mindenképp jobb.
henne-re minimum az, hogy felélénkítette.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
ulala, officially Hardesty-time.

Hillis will sit out today's game against the Dolphins and Montario Hardesty will start. Hillis left the locker room looking like he was still feeling very ill. He came down with strep throat and a high fever on Friday and has felt horrible ever since. He spent all of Saturday throwing up and growing weaker, a source said.

Pashos is inaktív.

Browns declared RB Peyton Hillis, OLs Tony Pashos and Steve Vallos, TE Jordan Cameron, DB Eric Hagg, LB Titus Brown, and QB Thaddeus Lewis inactive for Week 3 against the Dolphins.

Go Browns !

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Hillis gáz, de nem hiszem, h. egy kis hőemelkedés miatt kihagyná a mai meccset. Hardesty-time 😉 Massa, Cribbs és Pashos is questionable, utóbbi valszeg nem játszhat, így a szokásos Cousins-Hicks rotáció várható.

A Phinsnek élet-halál meccs a mai, 0-3-ról (főleg úgy, h. a Pats, a Bills és a Jets is 2-0) kb. esélytelen a PO. Szerencsére Daboll uolyan fos, mint nálunk volt, főleg a red zoneban.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
szelim Cleveland Browns 61
Schefter: "Browns RB Peyton Hillis has strep throat and fever. Even though it might be contagious, Browns believe Hillis will play Sunday vs. Miami."vassadi
Beütött a Madden-átok. 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Schefter: "Browns RB Peyton Hillis has strep throat and fever. Even though it might be contagious, Browns believe Hillis will play Sunday vs. Miami."
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
azért két jó dolog történt tegnap:
1. Browns signed DT Ahtyba Rubin to a three-year, $27 million contract extension with $18 million guaranteed.
He was previously under contract through 2011 at $600K. Rubin, drafted as a developmental project out of Iowa State in 2008, has quietly progressed into one of the most productive interior linemen in football. At 6-foot-2, 315, he's what Warren Sapp would call a "power pig" in the trenches. The Browns now have three of their defensive line starters locked up through 2014.Joey Tribbiani 2011-09-12 21:14:45-kor

😊

több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Jaja, a schedule hasonló 😊 ha legalább még egy épkézláb LB lenne a kezdőben sztem sokat dobna a front7-ön, Fujita azért csalódás, az a baj, hogy fiatalabb és gyorsabb már nem lesz, pedig azért 4-3-ban kicsit összetettebb egy szélső LB feladata mint 3-4-ben.Bad31
ez nagyon igaz, én Gocongban sem látom a hatalmas fejlődési lehetőséget. De így utólag azt mondom jó döntés volt, h. az első két körben nem húztunk LB-t. (a free agency más tészta)
A DE, DT és WR sokkal nagyobb need volt, ha nem jön Taylor akkor Schaefering a kezdő DT, a DE poszt alap (Roth 3-4-et akart, az más kérdés, h. végül a Jagsbe igazolt; R. Smith idén 34 éves lesz) és egy elkapó is nagyon kellett. Jövőre ott lesz a két 1. körös pick, az egyiket el lehet lőni egy LB-re.

Pashos edz a héten, elvileg játszhat a Phins ellen.

Cribbs lett az AFC spec. teamer of da week. http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2011/09/cleveland_browns_injured_punte.html

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Szép győzelem volt, nekem a múltkori vereség után is 2007-es deja vu fogott el, gondoltam, hogy nyerni fogunk, remélem a folytatás is hasonló lesz, az újoncok és az új szerzemények egész jól beváltak eddig.Bad31
annyi hasonlóság mindenképp van, h. akkor volt utoljára ennyire ergya a schedule 😊

D#:
az első félidő után már éppen anyázni akartam Sheard-et, h. mennyire gyenge, aztán átkerült a bal oldalra és elkezdődött. TFL, sack, forced fumble, brutális. LT-k ellen (még) kevés, viszont mint LDE nagyon jó lehet. Mitchell futás ellen stabil volt, középen Rubin és Taylor pedig monster. Működik a 4-man-rush ! Nagyon bíztató a DL, ha jövőre hozunk még egy fasza pass rusher end-et, az egyik legjobb csapatrész lehet.

Az LB-sor sajnos most sem volt sokkal jobb. Jackson ok, viszont Fuji és Gocong nem az igazi. Lassúak, könnyen blokkolják őket, coverben pedig gyenge mindkettő. Maiava alig játszott, T. Brown ugye sérült, sajna jelenleg ez van.

A meccs végén engedtünk egy garbage time TD-t, ezen kívül jó volt a sec. Haden ellen befújtak egy PI-t, ez benne van. Ward leszedte Clark-ot (sokkal kevesebbet volt a box-ban, talán ezért volt gyengébb a futás elleni védelem), végre tudunk védekezni tight endek ellen ? Patterson kellemes meglepi, nickelben teljesen ok.

Alakul a defense, kicsit féltem attól, h. ez is olyan "soft" D lesz, mint Crennelé volt, de van nyomás a irányítón. (És nem all-out blitzekkel, a'la Rob Ryan).

O#:
ez a fal jelenleg max. egy erős közepes, ez meghatározza az egész offense teljesítményét. Persze nem meglepő, három új játékost nem könnyű beépíteni. Ha nem Hillis az RB, sok futás negatív yardos lett volna, nem nagyon sikerült lyukakat nyitni. A pass prot kicsit jobb volt, Thomas-t egyszer megverte Freeney (Colt fumbli), utána viszont shut down. Az első TD is egy broken play-ből született, szerencsére McCoy futás közben is pontos 😉
A screen passzok nagyon ültek, Cribbs tökéletes erre. Massában vhogy nem látom azt a plusszt ami ahhoz kéne, h. elsőszámú elkapó legyen, mintha nem pörögne mindig 100%-on. Little viszont nagyon bíztató, fizikális, gyors és eddig 0 drop. Robo blokkolni tud, egy WR-től sajna ez kevés... Mitchell remélhetőleg aktív lesz a Phins ellen.

Tetszik az agresszív playcalling, Daboll után tényleg felüdülés, h. vezetésnél nem run-run-pass és 3&out egy drive. És a második félidőben is tudunk pontokat szerezni 😊

1-1. Az elmúlt három évben 0-3, 0-4, 0-3; 2-1 legutóbb 2002-ben volt. Az uccsó PO-szezonban.Joey Tribbiani
Jaja, a schedule hasonló 😊 ha legalább még egy épkézláb LB lenne a kezdőben sztem sokat dobna a front7-ön, Fujita azért csalódás, az a baj, hogy fiatalabb és gyorsabb már nem lesz, pedig azért 4-3-ban kicsit összetettebb egy szélső LB feladata mint 3-4-ben.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Azért még a PO messze van, de értékelem a párhuzamot 😀 Azért a TE elleni védekezés nem túl szoros, de már csak 1 td-t tudott csinálni Clark, és yardot is csak elenyészőt hozott.Ferron
A hangsúly azon volt, h. 9 év után most először lehet pozitív a mérleg a 3. héten 😊 Ilyen TE elleni védekezéssel kiegyeznék minden héten, kb. az összes védőnek mismatch egy TE, 100%-ig nem lehet leszedni őket.

PFF:
OFFENSE:
1. Oniel Cousins played in 45 snaps at RT, Artis Hicks played in just 26. All of those people who say "I hope to see more of Artis Hicks" after watching the Colts game, may need to reanalyze just who was on the field.
2. Though Cousins played more, he also allowed more pressures per pass protect (4 pressures allowed out of 23). His strength is clearly in the running game.
3. Greg Little played the most snaps out of all of the WR's once again. Robiskie was only in on 26 snaps and only ran a pass route on 11 of them.
4. Ben Watson clearly struggled at run blocking, scoring twice as bad as the lowest run blocking score on the team.
5. Evan Moore was only in for 9 snaps. Alex Smith was in for 32 and ran a route on 15 of them and was target a 3rd of a time (5). God it would be nice if Jordan Cameron can step up as Colt clearly likes to target that TE.

DEFENSE:
1. Jabaal Sheard was clearly the best graded defensive player getting 1 sack, 1 pressure, 1 QB hit and 3 solo stops.
2. Jayme Mitchell struggled generating a rush from the right side and thus had the lowest pass rushing grade
3. Scott Fujita allowed 3 more passes in coverage and now has QBs have a 112 QB rating on throws his direction.
4. Sheldon Brown allowed catches on all 4 of his targets for 66 yards.
5. Usama Young and Mike Adams split snaps (38/34). Young graded much better in pass defense while Adams graded slightly better in run defense.

Sok meglepi nincs, a Robo és a Sheldon stat komoly.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Ferron 72
Azért még a PO messze van, de értékelem a párhuzamot 😀 Azért a TE elleni védekezés nem túl szoros, de már csak 1 td-t tudott csinálni Clark, és yardot is csak elenyészőt hozott.
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Szép győzelem volt, nekem a múltkori vereség után is 2007-es deja vu fogott el, gondoltam, hogy nyerni fogunk, remélem a folytatás is hasonló lesz, az újoncok és az új szerzemények egész jól beváltak eddig.Bad31
annyi hasonlóság mindenképp van, h. akkor volt utoljára ennyire ergya a schedule 😊

D#:
az első félidő után már éppen anyázni akartam Sheard-et, h. mennyire gyenge, aztán átkerült a bal oldalra és elkezdődött. TFL, sack, forced fumble, brutális. LT-k ellen (még) kevés, viszont mint LDE nagyon jó lehet. Mitchell futás ellen stabil volt, középen Rubin és Taylor pedig monster. Működik a 4-man-rush ! Nagyon bíztató a DL, ha jövőre hozunk még egy fasza pass rusher end-et, az egyik legjobb csapatrész lehet.

Az LB-sor sajnos most sem volt sokkal jobb. Jackson ok, viszont Fuji és Gocong nem az igazi. Lassúak, könnyen blokkolják őket, coverben pedig gyenge mindkettő. Maiava alig játszott, T. Brown ugye sérült, sajna jelenleg ez van.

A meccs végén engedtünk egy garbage time TD-t, ezen kívül jó volt a sec. Haden ellen befújtak egy PI-t, ez benne van. Ward leszedte Clark-ot (sokkal kevesebbet volt a box-ban, talán ezért volt gyengébb a futás elleni védelem), végre tudunk védekezni tight endek ellen ? Patterson kellemes meglepi, nickelben teljesen ok.

Alakul a defense, kicsit féltem attól, h. ez is olyan "soft" D lesz, mint Crennelé volt, de van nyomás a irányítón. (És nem all-out blitzekkel, a'la Rob Ryan).

O#:
ez a fal jelenleg max. egy erős közepes, ez meghatározza az egész offense teljesítményét. Persze nem meglepő, három új játékost nem könnyű beépíteni. Ha nem Hillis az RB, sok futás negatív yardos lett volna, nem nagyon sikerült lyukakat nyitni. A pass prot kicsit jobb volt, Thomas-t egyszer megverte Freeney (Colt fumbli), utána viszont shut down. Az első TD is egy broken play-ből született, szerencsére McCoy futás közben is pontos 😉
A screen passzok nagyon ültek, Cribbs tökéletes erre. Massában vhogy nem látom azt a plusszt ami ahhoz kéne, h. elsőszámú elkapó legyen, mintha nem pörögne mindig 100%-on. Little viszont nagyon bíztató, fizikális, gyors és eddig 0 drop. Robo blokkolni tud, egy WR-től sajna ez kevés... Mitchell remélhetőleg aktív lesz a Phins ellen.

Tetszik az agresszív playcalling, Daboll után tényleg felüdülés, h. vezetésnél nem run-run-pass és 3&out egy drive. És a második félidőben is tudunk pontokat szerezni 😊

1-1. Az elmúlt három évben 0-3, 0-4, 0-3; 2-1 legutóbb 2002-ben volt. Az uccsó PO-szezonban.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964