Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Szép győzelem volt, nekem a múltkori vereség után is 2007-es deja vu fogott el, gondoltam, hogy nyerni fogunk, remélem a folytatás is hasonló lesz, az újoncok és az új szerzemények egész jól beváltak eddig.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
W !

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
végre egy elfogadható injury report:

out: Pashos, Hagg, T. Brown
doubtful: -
questionable: -
probable: Massa, Mitchell, Patterson, Young, Ward

Ha ezt a Colts-ot nem verjük meg, akkor nagyon hosszú lesz a szezon. Manning mellett a kezdő MLB Brackett is sérült, így az amúgy is szar futás elleni védelmük (Tate 116 yard) tovább gyengült. Traktor-time !

Rufio elemzése az offense-ről: Tendencies and Rufio's Notes

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
PFF:
DEFENSE
1. The defense did very well. In fact, of all the defenses graded so far (22 out of 32 teams), the Browns defense had the best grade. No defender graded out in the red, which if you know PFF grading, is surprising.
2. Joe Haden was targeted 10 times (not counting the quick snap) and allowed only 2 catches. 4 pass breakups. We knew he was good but Sheldon Brown was good too. Only targeted twice, giving up 1 catch for 6 yards. Maybe teams should stop targeting Joe so much?
3. Right behind Joe Haden, our best defender was Phil Taylor, followed by D'Qwell Jackson. That probably wasn't all that surprising but who came in 4th probably is: Jayme Mitchell. According to their grading system, he dominated the run grade.

OFFENSE
1. Greg Little saw the most snaps of any WR. Followed by Robiskie, Massaquoi, and then Cribbs. Cribbs actually didn't have half as many snaps as GLittle did.
2. JT and Pinkston allowed 1 QB pressure combined, but graded very poorly in run blocking.Hicks had more snaps at RT (45) than Cousins did (28). Each allowed 2 pressures, zero sacks. Both sacks were credited to Peyton Hillis and Owen Marecic.
3. Even though Cousins wasn't great at pass blocking, he graded out the best on the team at run blocking. 2nd best run blocking grade? Owen Marecic. Surprising? You just pooped your pants, so I would say yes.

Pashos, T. Brown és Hagg nem edzett. Shurmur said that OL Oniel Cousins and OL Artis Hicks will continue to rotate at right tackle.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
megvan az új punter, Brad Maynard. McGee pedig IR-re kerül.

Maynard, 37, punted for the New York Giants and Chicago Bears in 14 NFL seasons. He was released by Chicago on July 25 and signed by the Houston Texans. The Texans released Maynard on the final cut. Maynard's gross average of 40.1 yards for the Bears was the lowest among NFL punters last season. Current Browns special teams coach Chris Tabor was an assistant special teams coach with Chicago for the last three years. Tabor also had McGee in the Bears' training camp.

championship.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
azért két jó dolog történt tegnap:
1. Browns signed DT Ahtyba Rubin to a three-year, $27 million contract extension with $18 million guaranteed.
He was previously under contract through 2011 at $600K. Rubin, drafted as a developmental project out of Iowa State in 2008, has quietly progressed into one of the most productive interior linemen in football. At 6-foot-2, 315, he's what Warren Sapp would call a "power pig" in the trenches. The Browns now have three of their defensive line starters locked up through 2014.
2. Falcons L

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
egy ilyen szánalmas figyelmetlenség miatt bukni, typical Browns.

voltak bíztató dolgok, de rengeteg munka vár a csapatra. És szerezzünk egy normális puntert, McGee nagyban hozzájárult a Bengals győzelméhez.Joey Tribbiani
Meg a 11 büntetés.DoM
őszinte leszek: az első negyed a top3 legrosszabb között volt, amit eddig Brownstól láttam. Ugye kezdődött a McCoy-to-McCoy -5 yardos "átadással", majd false start. Szar punt után életben tartottuk a Bengals-driveot egy def. holdinggal és egy neutral zone infractionnel. A második driveban két false start és egy unsportsmanlike conduct Shurmurtól (lol). Még egy szar punt = Bengals TD. Harmadik: 3&out, itt spec. nem volt bünti, de azért a kövi CIN támadást megtámogattuk egy unnecessary roughness-szel.

A playcalling egybk. okés volt, bár a Hillis-Hardesty duót kicsit többet használtam volna. Montario kifejezetten jól találta meg a lyukakat, spin move is volt 😊
Végig az endzone-t támadtuk, látszott, h. nem a field goal a cél, mint Dabollnál. McCoy nagyon sokat mozgott ki a zsebből, a fal gyenge volt, a Bengals okosan a két fiatal guardra helyezte a legnagyobb nyomást. Cousins-t és Hicks-et folyamatosan cserélgettük, de Murray-t is láttam RT-ben... Ez így nem lesz jó, Pashos sem egy szupersztár, de nagyon kell.

A védelem tetszett. Benson, amikor már mind1 volt futott egy 39y-os TD-t, de ezen kívül az átlaga 3.4y. Középen jók leszünk, a Taylor-Rubin-Jackson hármas nagyon zúzott. A szélső futásokkal viszont gond lehet, Sheard és Mitchell alig mutatott vmit, Gocong és Fuji pedig lassú. Egybk. iszonyat rotáció volt a DL-ben, Benard, Schaefering és Paxson is sokat volt a pályán. Maiava-t nem láttam, remélem az Indy ellen több lehetőséget kap, gyorsaságban biztosan üti Gocongot.

A sec. fasza, Haden két éven belül top5 corner lesz. Ward sokat volt a boxban, látszott, h. ez az ő terepe, futás ellen nr. 1, sajnos coverageben még nem az igazi (ld. Gresham TD).

A D# jobb, az O# gyengébb volt, mint vártam. A legjobban a sok bünti zavar. Már a preseasonben is rengeteg figyelmetlenség volt, bíztam benne, h. a tétmeccsekre kijavítjuk ezeket a hibákat, de nem. Egy jobb csapat 3 TD-vel büntetett volna. A CBS-en mutattak egy beszédes statot, 2009-ben és 2010-ben is a 3. legkevesebb zászlót kaptuk.

A Green TD-ről: úgy néz ki szabálytalan volt a play, a Bengals elvileg nem indíthatta volna el a támadást. Van egy olyan rule, h. ha az offense cserél, akkor megfelelő időt kell adni a def.-nek is. Ezért nem volt timeout Shurmurtól. Nem biztos, h. történt csere, de ha igen, akkor a bírók nagyon benézték...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Iszonyú dekoncentráltak voltatok. Kb az összes büntetés figyelmetlenségből volt btw Green TD elkapása is úgy jött össze, hogy a kutya se figyelt rá. Szintén egy hülye figyelmetlenségből. Ha ezeket kijavítjátok, akkor jó csapat lesztek és kb. bárkit megszorongathattok. Azért 2.-3. negyedben elég rendesen elvoltatok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
egy ilyen szánalmas figyelmetlenség miatt bukni, typical Browns.

voltak bíztató dolgok, de rengeteg munka vár a csapatra. És szerezzünk egy normális puntert, McGee nagyban hozzájárult a Bengals győzelméhez.Joey Tribbiani
Meg a 11 büntetés.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Hayden elképesztően jó játékos lesz, fel a fejjel, csoporton belül becsúszik az ilyen!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nagyon jó csapat ez. McCoy isten lesz, csak ezeket a gyerekbetegségeket kell levetkőzni. persze nem elsősorban neki. meg ez a sok büntetés nyírta ki a csapatot az elején.

haden egészen elképesztő. csak idő kérdése, hogy ez a csapat NAGYON összeálljon. a D iszonyat nasty, moore mellé kell még egy ilyen meccsnyerő ember és PO remények lesznek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
egy ilyen szánalmas figyelmetlenség miatt bukni, typical Browns.

voltak bíztató dolgok, de rengeteg munka vár a csapatra. És szerezzünk egy normális puntert, McGee nagyban hozzájárult a Bengals győzelméhez.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Joey majd sms hotlineban küldhetnél infókat a meccs alatt mert melózok 😕Bad31
okéé. Küldtem üzit itt, majd nézz rá 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Joey majd sms hotlineban küldhetnél infókat a meccs alatt mert melózok 😕


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Hatalmas szerencsével a 8. héten 7-0 lehet a mérleg 😊 (CIN, @IND, MIA, TEN, @OAK, SEA, @SF). Joey Tribbiani
Az igen. Mit kell csinálni,hogy ilyen ellenfeleket kapjon egy csapat:? 😀
Inkább nem teszem mellé a mi sorsolásunkat. 😉Bazzani
jó, tavaly ez volt 😉 :

Azt persze ne felejtsük el, h. a miénk volt a 2. legnehezebb schedule, az ellenfelek közül 7 (!!) PO-résztvevő + a Tampa és a Jags is majdnem bejutott.
Amadeus

nem 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Hatalmas szerencsével a 8. héten 7-0 lehet a mérleg 😊 (CIN, @IND, MIA, TEN, @OAK, SEA, @SF). Joey Tribbiani
Az igen. Mit kell csinálni,hogy ilyen ellenfeleket kapjon egy csapat:? 😀
Inkább nem teszem mellé a mi sorsolásunkat. 😉Bazzani
még ma 0-1 lesz. 😉

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hatalmas szerencsével a 8. héten 7-0 lehet a mérleg 😊 (CIN, @IND, MIA, TEN, @OAK, SEA, @SF). Joey Tribbiani
Az igen. Mit kell csinálni,hogy ilyen ellenfeleket kapjon egy csapat:? 😀
Inkább nem teszem mellé a mi sorsolásunkat. 😉

több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Gameday 😊

Általában nem szoktam izgulni az első meccs előtt, de most eléggé. Ha a Holmi-Heckert-Shurmur trió sem tud győztes franchise-t építeni, akkor attól tartok senki. 4 éve követem aktívan a Browns-t és már most nagyon unalmas az állandó QB, HC keresés, nem tudom mit érezhet az, aki 20-30 éve figyeli a csapatot.

Rengeteg a kérdés, tulképp nincs olyan csapatrész amire azt mondhatnánk, h. 3-4 évig biztosan jó lesz. A legfontosabb természetesen McCoy, akinek idén bizonyítania kell, h. tényleg franchise QB lehet. Hillis one-year-wonder ? Hardesty és Jackson porcelán ? A sok fiatal elkapó közül kiből lehet true nr. 1 WR ? A fiatal guardok mennyire gyorsan veszik fel a ritmust (ha egyáltalán felveszik...) ? Pass rush? Sheard rookie, Mitchell most először lesz kezdő. Végre javul a futás elleni védelem két óriás DT-vel? (Pluto cikke a run D-ről: Cleveland Browns' run defense has been awful since 1999 ). Egyáltalán milyen lesz az új 4-3-as D# ?

A schedule nagyon könnyű, egy 7-9 v. 8-8 simán összejöhet. Hatalmas szerencsével a 8. héten 7-0 lehet a mérleg 😊 (CIN, @IND, MIA, TEN, @OAK, SEA, @SF). De ha esetleg 3-4 v. 2-5, akkor sincs gáz, a lényeg, h. a kérdések többségére pozitív választ kapjunk. Ez a szezon egy 5 hónapos TC lesz, ahol remélhetőleg felépítünk egy jól működő off. és def. rendszert, az alapjait egy sikeres csapatnak.

Go Browns ! Bark hard !

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Két nagyon jó cikk Shurmur-ról.

Browns players hope Shurmur’s ways bring continuity

Shurmur brings Browns confidence, calm

Helmut írta még korábban, h. Holmi egy hosszú távon működő rendszert akar építeni, Manginit is ezért küldtük el, az ő módszereivel ez nem ment volna. Ezt a két cikket elolvasva kezdem érteni mire gondolt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Ezt én se vágom, annyira ordít ez az LB sor számomra, hogy eszméletlen, egyébként én jobban örülnék ha Maiava kezdene Gocong helyet, 262 fontos szélső LB 4-3-as védelemben?Bad31
Úgy néz ki Gocong lesz a kezdő, annak ellenére, h. 'questionable' végig edzett a héten, igaz, csak limitáltan.

a teljes injury report:
out: T. Brown, Hagg
doubtful: Pashos - nem lesz egyszerű a Bengals DL ellen Pinkstonnal és Cousins-szal...
questionable: Gocong
probable: Cribbs, Massa, Mitchell, Pinkston, Ward, Watson, Young

Az LB-sorral kapcsolatban csak arra tudok gondolni, h. tényleg úgy ítélték meg idénre jó lesz a Fuji-DQ-Gocong trió és vannak nagyobb needek. Látványosan hanyagoltuk ezt az egységet ( drafton 0 LB, pedig pl. Marecic v. Cameron helyett bőven elfért volna egy; FA-ről 1 UDFA (Spears)).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Watson, Gocong, Pashos, T. Brown és Hagg nem edzett tegnap. Gocong sérülése is egyre érdekesebb, eredetileg úgy volt csak 2-3 napot kell kihagynia, ehhez képest lassan 2 hete pihen. Maiava jó volt a preseason meccseken, talán jobb is, h. ő lesz a kezdő a Bengals ellen.

Ez az LB-sor egyelőre nagyon zavaros. Mi lesz ha lesérül Fujita és Jackson? Full UDFA kezdő lesz? Nem értem miért nem igazoltunk min. 1 tapasztalt backupot.Joey Tribbiani
Ezt én se vágom, annyira ordít ez az LB sor számomra, hogy eszméletlen, egyébként én jobban örülnék ha Maiava kezdene Gocong helyet, 262 fontos szélső LB 4-3-as védelemben?


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Ez WR sor aztán support McCoynak. 😀 Kíváncsi leszek a támadókra.szaba
Pont ezt akartam mondani.... lehet csak be kellett volna húzniuk Julio-t. Szimpatikus csapat a Browns (annak ellenére, hogy rivális), de McCoy és Hillis-n kívül elég vézna az offense.Amadeus91
a WR-sor értékelésével várjunk a szezon végéig. A Daboll-féle offense híg fos volt, a WR-eket nem is használtuk. Az idei minden elkapó szerint "receiver friendly". Ezen kívül pl. Massa és Robo már 5 ! irányítóval játszott együtt (BQ, DA, JD, SW, CM), 2 év alatt.

Ez a Julio v. letrade nálam akkor sem kérdés, ha JJ minden évben pro bowler lesz. Jó húzás volt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Ez WR sor aztán support McCoynak. 😀 Kíváncsi leszek a támadókra.szaba
Pont ezt akartam mondani.... lehet csak be kellett volna húzniuk Julio-t. Szimpatikus csapat a Browns (annak ellenére, hogy rivális), de McCoy és Hillis-n kívül elég vézna az offense.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
PS:
Dominic Alford OL, Jarrod Shaw OL, Tyler Clutts FB, Quinn Porter RB, Brian Sanford DE, Rod Windsor WR.
+ The Browns signed defensive end Auston English and linebacker Benjamin Jacobs to their practice squad today, the team announced. Both players had been waived by the Browns on Sunday

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Watson, Gocong, Pashos, T. Brown és Hagg nem edzett tegnap. Gocong sérülése is egyre érdekesebb, eredetileg úgy volt csak 2-3 napot kell kihagynia, ehhez képest lassan 2 hete pihen. Maiava jó volt a preseason meccseken, talán jobb is, h. ő lesz a kezdő a Bengals ellen.

Ez az LB-sor egyelőre nagyon zavaros. Mi lesz ha lesérül Fujita és Jackson? Full UDFA kezdő lesz? Nem értem miért nem igazoltunk min. 1 tapasztalt backupot.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964