NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
DNP: Fujita, Haden, Hicks, Hillis, Skrine, Ventrone
LP: Mack, Pashos

Fuji agyrázkódást szenvedett az Oakland ellen, valszeg nem játszhat. Maiava helyettesítheti. Haden és Hillis szereplésére sincs sok esély, így, h. Skrine is sérült necces lesz a CB-sor.

Leigazoltuk Chris Ogbonnaya-t a Houston practice squad-ból, Armond Smith lett cutolva (és közben visszahoztuk a PS-be). Még a Rams draftolta 2009-ben a 7. körben, 6'0/ 220 lb, ha Hillis kihagyja a hétvégi meccset akkor ő lesz a backup Hardesty mögött.

Tegnap Holmi sajtót tájékoztatott.
1. Hillis: There’s no way I’m trading Peyton Hillis. There’s just no way that was ever going to happen. Why would I do that? Why would I trade one of our best players? I wouldn’t do it.

2. McCoy: Are we committed to Colt? Absolutely. Will we be committed to him after the season is over? I will always be committed to our players on this team. Does it guarantee him the starting quarterback position for the next however many years? Well seeing how I’m leaving Monday who cares (joking), but we’ll see.

3. Shurmur: Well my first seven games I was 2-5 in Green Bay, that I do remember. One of those wins was just a miracle so it could’ve been 1-6. I think if you’re in this business and you become a head coach it shouldn’t surprise you or shock you that you’re going to be scrutinized and every little thing is going to be looked at. I think Pat’s doing a great job, I really do.

4. Off. Coord: What I think he is learning, again we did not hire an offensive coordinator because we didn’t think the right person was there or the fit was right. But, I think now as he goes through this season, I don’t expect him to change calling the game, but in all likelihood we’ll hire an offensive coordinator next year because that frees the head coach up and his preparation and how he can prepare for the game during the week.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Úgy látom nem esett le mire gondolok, ha van ideje akkor is pontatlan, alacsony, RB magasságú, sokat fut hátra, hogy kilásson a fal mögül, ez tisztán látszik, mint ahogy az is, hogy nem az ideális ponton engedi el a labdát emiatt, és ez még rátesz a fal gyenge teljesítményére, Quinn-el is fent állt ez a probléma!Bad31
ezzel kapcsolatban Brees-ről egy régi cikk: http://www.nytimes.com/2009/11/30/sports/football/30brees.html

"To compensate for not being as tall as Peyton Manning or Ben Roethlisberger, each 6-5, Brees has an instinctive ability to slide a few feet in the pocket to better see his throwing lanes. "

“His release is so quick, it makes it so tough to judge when he’s letting the ball go, so you don’t know when to jump,” Tuck said.
Brees calls his quick release one of his survival skills. He has concentrated on releasing the ball with his hand high in the air, not down near his shoulder.Joey Tribbiani
Erről van szó.Bad31
ami pozitívum: a lábmunkán és a dobástechnikán lehet fejleszteni, lehet kicsit sokat vár(t)unk Colt-tól. Tavaly 3./4. QB volt a TC-ben, idén nem volt normális TC.
Egyet viszont tud, amit nem lehet tanítani: győztes típus, amikor nagyon kell, akkor megcsinálja. Ld. Jets, Phins.

Bradford a 21 meccsén egyszer sem vezetett game-winning drive-ot, nem csinált igazi comeback meccset semDiamondsHead

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
hát ha 3 LB a nyakában van, akkor édes mind1, hogy milyen felépítése van. A lehetőség megvan benne, idő kell neki meg egy normális támadófal. (Elkapók...)Amadeus91
Úgy látom nem esett le mire gondolok, ha van ideje akkor is pontatlan, alacsony, RB magasságú, sokat fut hátra, hogy kilásson a fal mögül, ez tisztán látszik, mint ahogy az is, hogy nem az ideális ponton engedi el a labdát emiatt, és ez még rátesz a fal gyenge teljesítményére, Quinn-el is fent állt ez a probléma!Bad31
ezzel kapcsolatban Brees-ről egy régi cikk: http://www.nytimes.com/2009/11/30/sports/football/30brees.html

"To compensate for not being as tall as Peyton Manning or Ben Roethlisberger, each 6-5, Brees has an instinctive ability to slide a few feet in the pocket to better see his throwing lanes. "

“His release is so quick, it makes it so tough to judge when he’s letting the ball go, so you don’t know when to jump,” Tuck said.
Brees calls his quick release one of his survival skills. He has concentrated on releasing the ball with his hand high in the air, not down near his shoulder.Joey Tribbiani
Erről van szó.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Nem voltam otthon sajna vasárnap este, így nem láttam a meccset, a passzjáték gyér futó teljesítmény mellett sajna nálunk nem fog működni 😕 Eszméletlen megint mennyi passzkísérlete volt McCoy-nak, de én az egész offense teljesítmény hibáját főleg a falban látom, mind a futás mind a passzjáték egyik fő kulcsa az OL, bár megjegyezném, hogy McCoy-t sokszor akkor is pontatlannak érzem, ha van ideje, sajnos alacsony, nem egy pro felépítésű irányító!Bad31
hát ha 3 LB a nyakában van, akkor édes mind1, hogy milyen felépítése van. A lehetőség megvan benne, idő kell neki meg egy normális támadófal. (Elkapók...)Amadeus91
Úgy látom nem esett le mire gondolok, ha van ideje akkor is pontatlan, alacsony, RB magasságú, sokat fut hátra, hogy kilásson a fal mögül, ez tisztán látszik, mint ahogy az is, hogy nem az ideális ponton engedi el a labdát emiatt, és ez még rátesz a fal gyenge teljesítményére, Quinn-el is fent állt ez a probléma!Bad31
ezzel kapcsolatban Brees-ről egy régi cikk: http://www.nytimes.com/2009/11/30/sports/football/30brees.html

"To compensate for not being as tall as Peyton Manning or Ben Roethlisberger, each 6-5, Brees has an instinctive ability to slide a few feet in the pocket to better see his throwing lanes. "

“His release is so quick, it makes it so tough to judge when he’s letting the ball go, so you don’t know when to jump,” Tuck said.
Brees calls his quick release one of his survival skills. He has concentrated on releasing the ball with his hand high in the air, not down near his shoulder.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Nem voltam otthon sajna vasárnap este, így nem láttam a meccset, a passzjáték gyér futó teljesítmény mellett sajna nálunk nem fog működni 😕 Eszméletlen megint mennyi passzkísérlete volt McCoy-nak, de én az egész offense teljesítmény hibáját főleg a falban látom, mind a futás mind a passzjáték egyik fő kulcsa az OL, bár megjegyezném, hogy McCoy-t sokszor akkor is pontatlannak érzem, ha van ideje, sajnos alacsony, nem egy pro felépítésű irányító!Bad31
hát ha 3 LB a nyakában van, akkor édes mind1, hogy milyen felépítése van. A lehetőség megvan benne, idő kell neki meg egy normális támadófal. (Elkapók...)Amadeus91
Úgy látom nem esett le mire gondolok, ha van ideje akkor is pontatlan, alacsony, RB magasságú, sokat fut hátra, hogy kilásson a fal mögül, ez tisztán látszik, mint ahogy az is, hogy nem az ideális ponton engedi el a labdát emiatt, és ez még rátesz a fal gyenge teljesítményére, Quinn-el is fent állt ez a probléma!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Lemaradt a mosoly jel. A D elég jó, bár nem tudom backup szinten hogy álltok a védelemben.
Hardesty meg sajnos még nem olyan jó.Delonso_
szarul, de büszkén 😊 Konkrétan nincs depth 😕

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Nem voltam otthon sajna vasárnap este, így nem láttam a meccset, a passzjáték gyér futó teljesítmény mellett sajna nálunk nem fog működni 😕 Eszméletlen megint mennyi passzkísérlete volt McCoy-nak, de én az egész offense teljesítmény hibáját főleg a falban látom, mind a futás mind a passzjáték egyik fő kulcsa az OL, bár megjegyezném, hogy McCoy-t sokszor akkor is pontatlannak érzem, ha van ideje, sajnos alacsony, nem egy pro felépítésű irányító!Bad31
így van, a fő probléma az OL. De igazából nem meglepő a visszaesés. Tavaly Thomas-Steinbach-Mack-Womack-St. Clair ( :rolleyes😊, idén Thomas-Pinkston-Mack-Lauvao-Pashos. 3 új ember, Pinki rookie, Lauvao sophomore, Tony pedig az elmúlt 3 évben 6 meccsen kezdett. Ezen a poszton kell leginkább az összeszokottság, OTA-k nélkül + rövidített TC-vel ez esélytelen volt. A front office is hibázott, Womack-et újra kellett volna igazolni. Ez van, ami pozitív, h. nagyon fiatal ez a sor, csak Pashos idősebb 26 (!) évnél.

McCoy: én is így látom, akkor is pontatlan, amikor megvédi a fal. Nézegettem a statokat, ami durva az a YDS/attempt. 5.53!! Collins után a legalacsonyabb az egész ligában. És emellett a comp. % csak 55.8. Mondjuk a Shurmur-féle O nem a hosszú passzokról híres (tavaly Bradford is 6 yard alatt volt (5.96)), de itt jönne képbe a yd after catch, ami elvileg a rendszer lényege. Ennyire pontatlan labdákkal viszont reménytelen a dolog.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Lemaradt a mosoly jel. A D elég jó, bár nem tudom backup szinten hogy álltok a védelemben.
Hardesty meg sajnos még nem olyan jó.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Nem voltam otthon sajna vasárnap este, így nem láttam a meccset, a passzjáték gyér futó teljesítmény mellett sajna nálunk nem fog működni 😕 Eszméletlen megint mennyi passzkísérlete volt McCoy-nak, de én az egész offense teljesítmény hibáját főleg a falban látom, mind a futás mind a passzjáték egyik fő kulcsa az OL, bár megjegyezném, hogy McCoy-t sokszor akkor is pontatlannak érzem, ha van ideje, sajnos alacsony, nem egy pro felépítésű irányító!Bad31
hát ha 3 LB a nyakában van, akkor édes mind1, hogy milyen felépítése van. A lehetőség megvan benne, idő kell neki meg egy normális támadófal. (Elkapók...)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Nem voltam otthon sajna vasárnap este, így nem láttam a meccset, a passzjáték gyér futó teljesítmény mellett sajna nálunk nem fog működni 😕 Eszméletlen megint mennyi passzkísérlete volt McCoy-nak, de én az egész offense teljesítmény hibáját főleg a falban látom, mind a futás mind a passzjáték egyik fő kulcsa az OL, bár megjegyezném, hogy McCoy-t sokszor akkor is pontatlannak érzem, ha van ideje, sajnos alacsony, nem egy pro felépítésű irányító!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
De Little legalább jó és Hardesty sem rossz, bár nem egy előző évi Trakesz még.
A falban is van két jó ember, a D viszont tényleg gáz.
Nem lepődnék meg én sem egy QB drafton de tegyük azért hozzá hogy McCoynak nem sok ideje van, állandóan a földről áll fel.Delonso_
A D miért gáz?

QB-draftra egyelőre nem gondolok, még mindig csak a 13. meccse volt McCoy-nak, mint kezdő. A gond, h. absz. nem látom a fejlődést. A dawgs-on volt egy cikk a pass protection-ről, ezen belül a "hot throw"-ról (http://www.dawgsbynature.com/2011/10/10/2468017/beating-the-blitz-throwing-hot). Colt ebben pl. nagyon gyenge.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
De Little legalább jó és Hardesty sem rossz, bár nem egy előző évi Trakesz még.
A falban is van két jó ember, a D viszont tényleg gáz.
Nem lepődnék meg én sem egy QB drafton de tegyük azért hozzá hogy McCoynak nem sok ideje van, állandóan a földről áll fel.
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
szomorú, h. ennyire halott a topik, Bad is alig ír már 😕

szóval hígfos. kicsit módosítom, a defense nem volt rossz. Az első drive-ot leszámítva szépen megfogták a Raiders-t és főleg McFadden-t (7 carry - 50 yard, utána 13 carry - 41 yard, Bush még 3-as átlagot sem ért el). Patterson sajna nem kezdő szint, de nem is ezért igazoltuk le, az mindenesetre jól látszott, h. Haden nélkülözhetetlen. Ward megint sokat kalandozott a LOS környékén, talán emiatt volt megint jobb a futás elleni védekezés.

5 meccs után azt mondom jövőre ez egy ütős D lehet. Az alap (Sheard, Taylor, Rubin, DQ, Haden, Ward) megvan, WLB, CB, FS kell és összejöhet egy stabil top10-es védelem.

Majdnem kibasztam a laptopot a kertbe a kickoff ret. TD és fake FG után, de két évente egy ilyen meccs van, amikor minden összejön. 14 pont, most ezzel nyert az Oakland, de ha objektíven nézzük jobb csapat egybk. is.

Offense, McCoy: überszar, szánalmas. Run block nincs. Pass block nincs. Colt-tól audible nincs, akkor sem, amikor totál egyértelmű a safety blitz. Fáj leírni, de lassan DA-szint. Minden második passz pontatlan, nagy mákja volt, h. nem dobott INT-et. Meccsenként 1 jó drive-ot vezet, az első negyedekben az összesített eredmény 3-34 !!! Az első 8-10 play előre meg van írva, szal ez Shurmur hibája főleg, de ha a korai drive-okat 1-1 sack-kel v. false start-al bolondítjuk meg, akkor nincs sok lehetőség a változtatásra. Tény, ilyen ergya futójáték és OL-munka mellett nem könnyű, de ez eddig nagyon kevés.

Hillis ma MRI-re megy, hamstring. Lassan tényleg Madden-curse 😕

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
hígfos.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Injury report:
Brown, Titus LB Ankle LP LP - -
Cribbs, Joshua WR Knee LP LP - -
Haden, Joe DB Knee DNP DNP - -
Hagg, Eric DB Knee FP FP - -
Mack, Alex OL Illness DNP DNP - -
Pashos, Tony OL Ankle LP LP - -

Haden és Mack úgy tűnik nem játszhat az Oakland ellen, előbbit Patterson, utóbbit Vallos helyettesítheti.

Nagyon nehéz lesz, a Raiders első hazai meccse Al Davis halála után, tuti 120%-on fognak pörögni. A DL brutális, a Houston ellen 6 passzt ütöttek le, Seymour már 5 sacknél tart, ha Mack tényleg nem játszhat különösen finom lesz 😐 McFadden eddig a rushing leader, akkor lehet esélyünk, ha őt megfogjuk. Campbell átlagos, a WR-sor kb. olyan, mint a miénk, sok 3rd&long-ot kell kiharcolni.

Ha az OL olyan lesz, mint a Titans ellen, akkor alma a W. Ugyanez igaz a DL-re is, ölni kell a futást.

http://profootballspotlight.com/raiders/oakland-raiders-browns-week-6-analyzing-clevelands-football-tendencies

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Hillissel mi a túró van? Hiszti long term contractért ha nem kapom meg nem játszom?
Valaki aki jobban ért hozzá az kifejtené nekem a tényeket?ThundersNFL
A média eléggé felfújta a dolgot. Vmilyen bakteriális torokfertőzése volt (magas láz, lefogyott 5kg-t), így kihagyta a Miami elleni meccset. Aztán kiderült, h. akár pályára is léphetett volna, végül az ügynöke tanácsolta, h. inkább pihenjen (ami érthető, lehet 40 fokos lázzal játszani, csak nincs sok értelme). Ezután azonnal jött a pletyka, h. a szerződése miatt nem lépett pályára.

Szvsz annyi a probléma, h. Thomas, Rubin, Moore és Gocong már kapott új contractot, Hillis-szel viszont kicsit megakadt a dolog. Nem meglepő, Foster pl. 525.000$-t keres. 1 jó szezon kevés.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Hillissel mi a túró van? Hiszti long term contractért ha nem kapom meg nem játszom?
Valaki aki jobban ért hozzá az kifejtené nekem a tényeket?ThundersNFL
Madden átok...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 527 — !SuPeR6BoWL!
Hillissel mi a túró van? Hiszti long term contractért ha nem kapom meg nem játszom?
Valaki aki jobban ért hozzá az kifejtené nekem a tényeket?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Benard motorbaleset 😕 http://blog.cleveland.com/metro/2011/10/browns_benard_is_metrohealth_m.html

ABJ_Browns Nate Ulrich
#Browns HC Pat Shurmur said DE Marcus Benard is in stable condition and is being taken to Cleveland Clinic for further evaluation.

Hillis admits he probably could've played vs. Miami

finom...

Viszont:
- Greg Little’s played over 200 snaps, but as we move forward, we’ll put him at the ‘X,’” Shurmur said. “We’ll get him in there and get him starting at the ‘X’ and typically, he’ll play from the slot when we go to three-receiver sets.”
- TE Evan Moore will play more going forward

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
alakul az a Falcons-pick, 2-3 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
3 play, melyekből 21 pontot szerzett a Titans: http://www.dawgsbynature.com/2011/10/8/2476763/titans-turning-points-and-why-we-shouldve-won

1. Fujita agresszívebben jammelhette volna Cook-ot, de ez még bele is fért volna, ha Young megcsinálja a tackle-t. A TD-hez kellett Hassie gyors helyzetfelismerése, ha még 2 mp-et vár Sheard sackeli, aki kb. a snap pillanatában megverte Stevens-t. A TE vs. LB mismatch-el sok mindent nem lehet kezdeni, egy safety viszont nem hibázhat ekkorát (kb. félpályáról jött volna a Tennessee...)

2. Ez a play Shurmur szerint szabálytalan volt, ugyanis a Titans WR bevitt egy könyököst Patterson-nak, aki emiatt nem tudta követni Washington-t. Adams feladata nem volt könnyű (open field tackle egy gyors elkapó ellen), természetesen nem is tudta megcsinálni :rolleyes:

3. Összeomlott a zseb, McCoy rossz döntést hozott. Ezzel kapcsolatban egy táblázat, Ulpinak köszönhetően lassan az összes topikban előkerül 😊

http://www.profootballfocus.com/blog/2011/10/07/signature-stats-snapshot-passing-under-pressure/

Ahhoz képest, h. McCoy milyen gyakran passzol nyomás alatt (35.5%), nagyon ritkán sackelik (9.2%) és meglepően pontos (60.8%). Lehet nem teljesen igaz az, h. nem érzi a zsebet; fos a fal.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
kicsit kezd eldurvulni a Hillis-betegség -> meccskihagyás ügy, kedvenc beat writer-ünk, Tony Grossi már arról írt, h. a trade sem kizárt (természetesen ez teljesen alaptalan, tavaly Grossi dobta be azt a pletykát az 53-as keretszűkítés előtt, miszerint Colt esélyes a cut-ra...). Egyelőre én sem hosszabbítanék Traktorral, Chris Johnson is hasonló pénzért focizott tavaly ($800K), pedig neki nem egy jó szezonja volt.

Shurmur: "There’ll be some things we’ll focus on more and things we’ll focus on less. You’ll probably see more of certain guys in the game then you may have seen. Those are the types of things. There’ll be plays and concepts we’ll use more and some we’ll put on the shelf for a while. Those are what you do, making wholesale changes is not the way to go. "
A depth charton még nincs változás, főleg a WR-corp-ban lehetnek cserék.

PFF statok a Titans elleni meccsről:
- Greg Little ran 59 pass routes, with 40 of them coming from the slot position. For all of those routes, the rookie receiver only had six catches, with only two of them coming within the first three quarters, when the game was still relevant.
- The Browns have been starting T.J. Ward (-2.8 coverage) at one safety position, with Mike Adams (-0.4 coverage) and Usama Young (-1.9 coverage) rotating at the other spot, and all three of them were part of the Titans’ big passing plays. Prior to this game, it looked like Adams would be the odd man out of the starting lineup, but he had the best game of the three. The Titans won because of their big gains, and these three players could have done a lot more to stop them from happening.
- The duo of D’Qwell Jackson (+2.9 run defense) and Scott Fujita (+2.6 run defense) combined for one tackle for a loss, one tackle for no gain, and six tackles for short gains. On the line, rookie second round pick Jabaal Sheard (+2.6 run defense) joined in, with one tackle in each of those three categories. He now has the fourth highest overall rating of all 4-3 defensive ends.
- Pashos was the only offensive linemen to grade positively in run blocking and even had the highest pass protection grade.
- Speaking of run blocking, Shawn Lauvao and Jason Pinkston were pretty poor at it.
- 2 missed tackles from Gocong. He missed as many tackles as he made (2)
- 26 snaps from Usama, 24 from Adams. Looks like a split right down the middle.
- Sheldon Brown: 3 targets, 2 pass deflections, 1 reception allowed (the 4 yard touchdown).

Sajnos tényleg gyenge jelenleg az OL, run blockban is. A tavalyi jó futójátékhoz azért nagyon kellett Steinbach és Womack.Joey Tribbiani
Hillis-el kapcsolatban egyetértek, Andersonnak is volt egy pro bowl szezonja aztán kaki, egy jó szezon alapján ne akarjon még csillagászati fizut!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
kicsit kezd eldurvulni a Hillis-betegség -> meccskihagyás ügy, kedvenc beat writer-ünk, Tony Grossi már arról írt, h. a trade sem kizárt (természetesen ez teljesen alaptalan, tavaly Grossi dobta be azt a pletykát az 53-as keretszűkítés előtt, miszerint Colt esélyes a cut-ra...). Egyelőre én sem hosszabbítanék Traktorral, Chris Johnson is hasonló pénzért focizott tavaly ($800K), pedig neki nem egy jó szezonja volt.

Shurmur: "There’ll be some things we’ll focus on more and things we’ll focus on less. You’ll probably see more of certain guys in the game then you may have seen. Those are the types of things. There’ll be plays and concepts we’ll use more and some we’ll put on the shelf for a while. Those are what you do, making wholesale changes is not the way to go. "
A depth charton még nincs változás, főleg a WR-corp-ban lehetnek cserék.

PFF statok a Titans elleni meccsről:
- Greg Little ran 59 pass routes, with 40 of them coming from the slot position. For all of those routes, the rookie receiver only had six catches, with only two of them coming within the first three quarters, when the game was still relevant.
- The Browns have been starting T.J. Ward (-2.8 coverage) at one safety position, with Mike Adams (-0.4 coverage) and Usama Young (-1.9 coverage) rotating at the other spot, and all three of them were part of the Titans’ big passing plays. Prior to this game, it looked like Adams would be the odd man out of the starting lineup, but he had the best game of the three. The Titans won because of their big gains, and these three players could have done a lot more to stop them from happening.
- The duo of D’Qwell Jackson (+2.9 run defense) and Scott Fujita (+2.6 run defense) combined for one tackle for a loss, one tackle for no gain, and six tackles for short gains. On the line, rookie second round pick Jabaal Sheard (+2.6 run defense) joined in, with one tackle in each of those three categories. He now has the fourth highest overall rating of all 4-3 defensive ends.
- Pashos was the only offensive linemen to grade positively in run blocking and even had the highest pass protection grade.
- Speaking of run blocking, Shawn Lauvao and Jason Pinkston were pretty poor at it.
- 2 missed tackles from Gocong. He missed as many tackles as he made (2)
- 26 snaps from Usama, 24 from Adams. Looks like a split right down the middle.
- Sheldon Brown: 3 targets, 2 pass deflections, 1 reception allowed (the 4 yard touchdown).

Sajnos tényleg gyenge jelenleg az OL, run blockban is. A tavalyi jó futójátékhoz azért nagyon kellett Steinbach és Womack.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
McCoy játéka számomra az egész csapat teljesítményét is ábrázolja kicsit, egyszer egy bagatell passzt sem tud oda dobni egy tök üres embernek, aztán egy 150 kilós DT-vel a nyakán dob egy mértani 20 yardost, az egész csapatot jellemzi ez az inkonzisztencia, ha ezt levetkőzik mert, hogy képesek a jó teljesítményre, na akkor indulunk el stabilan felfelé.Bad31
Néztem tegnap a Packers-Broncos-t, nincs értelme McCoy-t Rodgers-hez hasonlítani, de... úgy nem lehet elkapás után yardokat csinálni (ami ennek az offense-nek a kulcsa), h. a legtöbb passz az elkapó mögé / sisakjához / térdéhez megy. Azért persze nem DA v. Quinn szint, de egyelőre sajna gyenge Colt, jól jön ez a két hét.

Még a szezon előtt írtam, h. ez a 4 meccs várhatóan meghosszabbított TC lesz, ez nagyon úgy tűnik így is volt, ezért cserélgette Shurmur a játékosokat minden poszton, főleg az O#-ben. Viszont lassan el kéne dönteni, h. kire lehet számítani. A WR-ek közül Cribbs és Little ok, Massa sztem teljesen átlagos (nem nr. 1 WR), Robo totál alma (elhiszem, h. inkább blokkolásra használtuk, de 1 elkapás 4 meccsen no comment), Mitchell és Norwood pedig alig játszottak.
Moore is kevés lehetőséget kapott (A. Smith kellett Hicks és Cousins miatt a blokkoláshoz), többet kell használni, a legjobb red zone célpont.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Katasztrófa nincs, de ahogy Bad írta a Miami meccs után, egy jó csapat kegyetlenül kihasználja a hibáinkat; ma ez történt.

- McCoy nagyon nem érzi a zsebet és a lábmunkája is rossz, nem áll bele a dobásokba. Kimozog, amikor nem kéne; máskor meg nem passzolja el a labdát időben -> sack. Az INT-re nincs magyarázat, nagyon rossz döntés volt, ráadásul pontosan ilyet dobott a Phins ellen is.
- A fal gyenge, bár Pashos azért jobb, mint Hicks v. Cousins.
- Hardesty nem rossz, de Hillis-nek 10 carry kevés. A WR-eket, TE-ket is folyamatosan cserélgetjük, így nehezen lesz chemistry a QB és az elkapók között.
- vicc, h. 3&1, majd 4&1-et nem tudunk megcsinálni. Armond Smith 4th down-nál? Egy rookie, akinek ez az első labdacipelése az NFL-ben? C'mon.
- 61 passzkísérlet :o Most in Browns history... Oké, h. végig hátrányban voltunk, de ez akkor is kva sok.
- hiába a 3&out-ok a védelemtől, ha ennyi nagy play-t engednek. Az első TD-nél egy elváltás Ward és Jackson között, aztán Young-mistackle, majd megint borzasztó tackling a Washington-elkapásnál. A DL is gyenge volt, 0 sack, Sheldon-t megint simán verték a red zoneban.

Bye week, aztán @ Raiders. Sok munkával ki lehet javítani ezeket a hibákat, ezen a meccsen semmi sem működött, de várható volt, h. lesz 1-2 ilyen a szezonban. Kulcspillanatokban hibázott a HC (4&1, TEN 41y), a QB (INT, TEN 29y) és természetesen a D# is, nem is lehetett más a vége, mint egy súlyos L.Joey Tribbiani
McCoy játéka számomra az egész csapat teljesítményét is ábrázolja kicsit, egyszer egy bagatell passzt sem tud oda dobni egy tök üres embernek, aztán egy 150 kilós DT-vel a nyakán dob egy mértani 20 yardost, az egész csapatot jellemzi ez az inkonzisztencia, ha ezt levetkőzik mert, hogy képesek a jó teljesítményre, na akkor indulunk el stabilan felfelé.


http://therealbad31.deviantart.com/