Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ma olvastam, Joe még edzést se hagyott ki eddig NFL pályafutása során. Példakép.szaba
Nájsz 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
ez a meccs is pipa, sajnos T. Brown megsérült, bővebb info egyelőre nincs.

A statok alapján úgy tűnhet gyenge volt az offense és McCoy, de ez azért nem teljesen igaz. Két nagyon rossz passz volt, az első driveban Norwoodot dobta túl az oldalvonalnál, a harmadikban ismét Jordan volt a célpont, interception lett a vége. Elkerülhető volt, 3rd and longnál.

Volt két csúnya drop, először Hillis kapott egy tökéletes passzt az end zoneban, nem sikerült behúzni, majd Moore szakadt el a védőjétől, de neki sem sikerült elkapni a labdát, az is TD lett volna valszeg. Robo ellen (a legjobb WR volt ma) pedig befújtak egy off. PI-t, a zebrák fele nem dobott volna sárgát.

A fal az elején jól dolgozott, a második negyedben viszont kétszer is sackelték Coltot, Thomasnak és Pashosnak köszönhetően. Utóbbi kifejezetten szarul játszott, két büntit kaptunk miatta (holding, illegal formation). Ezzel szemben Lauvao (RG) és Pinkston (LG) jók voltak.

A futójáték ok, Hillis továbbra is Traktor, Hardesty meg túlélte az első contactot 😊

A védelem, főleg a DL nagyon jó volt. Vicket folyamatos nyomás alatt tartottuk, a Rubin - Taylor (sack, FF) duó zúzott. Maiava coverageben egész jó, Jacksonnak volt egy tökéletes QB-hitje (int lett a vége), de roughing the passer-t ítéltek a bírók, vicc. A CB-sorral nem lesz gond, Ventrone-t viszont nagyon remélem cutoljuk már az első keretszűkítésnél.

A spec. team sajnos nem az igazi. Blocked field goal, 2 muffed catch (az első azután, h. S. Brown nekifutott Norwoodnak).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Ma olvastam, Joe még edzést se hagyott ki eddig NFL pályafutása során. Példakép.
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nem kérdés, hogy egy ilyen tehetségű franchise LT-t bármi áron meg kell tartani, rettentő okos lépés, mostmár csak ne törje el semmijét...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Joe meg is érdemli. 😊
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
best news of the offseason.

Browns reached agreement with OT Joe Thomas on a 7-year, $84 million extension with roughly $44 million guaranteed.

Tetszik, h. Heckert nem a levegőbe beszélt amikor azt mondta, h. a legfontosabb a fiatal tehetségek megtartása.

Jöhet Hillis, Rubin később pedig Jackson és Moore.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Sziasztok! Megnéztem, tetszett a mutatott játék.
Helmut Zimmer
Hali !

Köszi az elemzést, közben sikerült megnézni az első félidőt. Az mkiii-ról nincs vmi cikked, ahol bővebben bemutatják, v. Te is írhatsz róla, a Shurmur-féle WCO után szívesen olvasnék a defense-ről is.

A run D tényleg jó (mondjuk a Rubin-Taylor duóval középen nem meglepő, de Jackson is nagyon jó volt), a pass rush pedig pont a két óriás DT miatt ergya, szvsz Big Phil 2-down lineman lesz. Mondjuk az is nagy előrelépés, ha a futójátékot megfogjuk, 3-4-ben ez egyszer sem sikerült. Egybk. elég tartalékos volt a védelem, Maiava WLB, T. Brown SLB, Adams FS, Ventrone SS.Joey Tribbiani
Szia!
Írok majds zívesen, -Norm Chow nagyon jó tankönyveket írt a témáról-, de éppen az a lényeg, hogy nem WCO. Ma már ilyen nincs, playbook szintjén. Az mkiii, valójában a Mark3 vagyis 3. generáció rövidítése. Ha a ma sikeres O felfogású vezető edzőket, esetleg O coordokat nézzük, ők mind úgynevezett kompozit playbookot használnak. Mondok neveket Andy Ried, Mike McCarthy, Sean Payton, Gruden (a sikeresebbik). Nem mondhatjuk rájuk, hogy egysíkú lenne a játékhívás, nem mondhatjuk rájuk, hogy nem látunk területre mélyen belőtt passzokat. Sőt a legtöbb passz játék úgy van megkomponálva, hogy tartalmaznak időzített emberre lőtt opciókat, és területre bedobott routeokat.

fogok írni róla!
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Sziasztok! Megnéztem, tetszett a mutatott játék.
Helmut Zimmer
Hali !

Köszi az elemzést, közben sikerült megnézni az első félidőt. Az mkiii-ról nincs vmi cikked, ahol bővebben bemutatják, v. Te is írhatsz róla, a Shurmur-féle WCO után szívesen olvasnék a defense-ről is.

A run D tényleg jó (mondjuk a Rubin-Taylor duóval középen nem meglepő, de Jackson is nagyon jó volt), a pass rush pedig pont a két óriás DT miatt ergya, szvsz Big Phil 2-down lineman lesz. Mondjuk az is nagy előrelépés, ha a futójátékot megfogjuk, 3-4-ben ez egyszer sem sikerült. Egybk. elég tartalékos volt a védelem, Maiava WLB, T. Brown SLB, Adams FS, Ventrone SS.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1. McCoy tényleg jó volt,de amikor teljes driveot kellett vezetnie saját térfélről indulva akkor 3szor is 3&out lett a vége. 1Td-t csinált a Lions d1 ellen,a többit az aprólék ellen.
2.Vasher büntetése valóban vicc volt,de volt egy Stanton elleni horse collar tackle (jól írtam?) ami szintén a röhej kategória volt,hisz nem nyúltak a felszerelés alá. De összesenben is nevetséges volt a bíráskodás.
3.3 embert emelnék ki a Browns Dből: Rubin aki ölte a futást,Titus Brown és D'Qwell Jackson.
4. azért a blitzeket (főleg a S blitzeket) eléggé kajálta a védelmetek,pedig Suhék most nem is nyomtak annyira.
5.A futást szépen megfogtátok,bár ez inkább miattunk van,mert az már évek óta nem megy.

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Sziasztok! Megnéztem, tetszett a mutatott játék.

Jó értékmérő volt ez mind a két csapatnak. Kicsit sok volt a hiányzó a detroit oldalán, de a mutatott játékuk ettől függetlenül hagyott némi kívánnivalót maga után. Különösen igaz ez a D játékhívásokra. Fekete és Co. Tegnap valószínűleg meg akarta nézni, hogy mekkora valós ereje van a blitz sémáknak, illetve az O line túlterhelesenek. A falatok nem mindig tudott 3 mp nél több időt adni McCoynak, de egy ilyen mkiii játékrendszernél nem is kell egy okos irányítónak sokkal több (colt pedig az). Nagyon nagyon szépen bedobálta a blitz helyére. Ha csak a lions 4men frontja nyomott (legtöbbszőr nem túl hatékonyan) akkor is mindig talált colt célpontot 5-8 yardon belül. Nem lehetett nem észrevenni, hogy a lions coveragén van még mit dolgozni. Illetve nagyon tetszet az O játékhívás, és a TE játék. Nem tetszett Mccoy dobási technikája, nagyon lassan repül a laszti. Volt egmy szitú. Hosszú passz a bal szélre. A bírók d pass int-et ítéltek, de nem volt igazan életszerű. Az elkapó megverte Vashert, azonban a laszti sebessége miatt le kellett lassítania, és vasher zárt, még ki is nézett. Hiába ért hozzá az elkapóhoz, voltaképpen fizikailag nem zavarta a kotakttal(klasszikusan rAfutott, mert az nagyon belassított). Miután u.n dinamikat vesztett játék volt ezért egyenlő partnerré vált a cb. Erre már ncaa szinten sem dobnak éles meccsen sárga zászlót( lincselés jár érte). Amúg meg egy ballhawk ezt a lasztit (is)ellopta volna jó eséllye.l Szóval dobáson sokat kell reszelni. Kezdő D dikdzsurános volt. Stafford első td driveje nagyon silma volt ( amúgy meg jó az a srác, Calvinnal meg mégjobb), védelem meg még az öltözőben. Futást meg tudjátok állítani, de az irányítóra alig tudtok nyomást helyezni, ebből még gáz lehet. Egyenlőre még nincs karaktere ennek a D nek, és küzdötök a klasszik cover 2 betegséggel az elváltással. Utóbbi szerintem a 4. hétre meg fogy valószínűleg gyógyulni.
Na de sebaj bíztató ez összességében bíztató volt ez.

Nagyon érdekelt a meccs, a bandwagonozás miatt. De sajnos a bírók voltak ezen az estén a főszereplők, és ez sokat rontott az élvezeti értéken. 😕

Üdv
Helm
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
53-as roster tipp http://www.dawgsbynature.com/2011/8/17/2369586/cleveland-browns-53-man-roster-projection-version-2 a kezdők elég egyértelműek, tényleg inkább a backup roster helyekért folyik a harc.Bad31
de ami máris nagy változás Manginihez képest: Ventrone szar volt, így kipróbáltuk az UDFA James Dockeryt safety pozícióban is. Nem úgy mint anno Poteat, Barton, etc., akik csinálhattak bármit, biztos helyük volt a kezdőben v. mint nickelback...

A meccset nem láttam (nem volt stream livetvn 😕 ), de 3 TD passz McCoy-tól bíztató, Moore elkapásai szépek voltak, Armond Smith meg télleg kva gyors. Egybk. 8 kezdő nem játszott. (Hillis, Steiny, Watson, Massa, Fujita, Gocong, Young, Ward).

http://www.dawgsbynature.com/2011/8/19/2373729/instant-recap-lions-rally-after-fumbles-beat-browns-30-28

http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2011/08/cleveland_browns_find_first-ha.html

és itt a második része a korábban linkelt stratégiai cikknek: http://www.dawgsbynature.com/2011/8/19/2372054/the-2010-st-louis-rams-offense-passing-game

szerk.

Pinkston: eddig semmi extra, így, h. Yates visszavonult ő lett a backup LG.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
53-as roster tipp http://www.dawgsbynature.com/2011/8/17/2369586/cleveland-browns-53-man-roster-projection-version-2 a kezdők elég egyértelműek, tényleg inkább a backup roster helyekért folyik a harc.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Valaki innen nem volt esetleg pénteken a Szigeten (Prodigy,Deftones....)?Mert láttam egy Cleveland Brownsos rövid ujjú pólóban egy tagot,nem hiszem,hogy többen is voltak ilyenek. 😊Newman
Én tuti nem voltam 😀Bad31
én sem 😊

Joey Tribbiani
most elbizonytalanodtam,mert Bad hsz-ében mélyenszántó iróniát éreztem,tehát azt hittem,hogy ő a delikvens,de a tiédből egyáltalán nem...
totál bekavart most ez,de lényegtelen,nem olyan fontos... 😀

ON
Pinkstonról milyen hírek jöttek eddig?

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Lions ellen egy félidőt játszanak a kezdők, lehet, h. Hardesty is pályára léphet végre. Norwood egyre előrébb tör a depth charton, tegnap ő volt a kezdő slot-receiver, Little csak 4 elkapós felállásban kapott lehetőséget. Ward visszatért, U. Young viszont továbbra is sérült.Joey Tribbiani
Sztem nálunk meg egy negyedet.
Nem olvastam utánna,de nem hinném,hogy további sérüléseket akarunk.
Így is jobban hasonlítunk egy kórházra,mint egy focicsapatra.

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Holmgren kémei voltak biztos, és a csoportellenfelek TC-jéről jöttek át.
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Valaki innen nem volt esetleg pénteken a Szigeten (Prodigy,Deftones....)?Mert láttam egy Cleveland Brownsos rövid ujjú pólóban egy tagot,nem hiszem,hogy többen is voltak ilyenek. 😊Newman
Én tuti nem voltam 😀Bad31
én sem 😊

tegnap igazi celebparty volt az edzésen, Jim Tressel (ex-Buckeyes HC), Lloyd Carr (ex-Wolverines HC), Ron Wolf (ex-Packers GM) és Dave Adolph (ex-Browns és Chiefs DC) is megjelent.

A Lions ellen egy félidőt játszanak a kezdők, lehet, h. Hardesty is pályára léphet végre. Norwood egyre előrébb tör a depth charton, tegnap ő volt a kezdő slot-receiver, Little csak 4 elkapós felállásban kapott lehetőséget. Ward visszatért, U. Young viszont továbbra is sérült.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Valaki innen nem volt esetleg pénteken a Szigeten (Prodigy,Deftones....)?Mert láttam egy Cleveland Brownsos rövid ujjú pólóban egy tagot,nem hiszem,hogy többen is voltak ilyenek. 😊Newman
Én tuti nem voltam 😀Bad31
neee 😀
pedig a te arcodat szerintem már láttam is valamelyik topikban 😀

több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Valaki innen nem volt esetleg pénteken a Szigeten (Prodigy,Deftones....)?Mert láttam egy Cleveland Brownsos rövid ujjú pólóban egy tagot,nem hiszem,hogy többen is voltak ilyenek. 😊Newman
Én tuti nem voltam 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Valaki innen nem volt esetleg pénteken a Szigeten (Prodigy,Deftones....)?Mert láttam egy Cleveland Brownsos rövid ujjú pólóban egy tagot,nem hiszem,hogy többen is voltak ilyenek. 😊

több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Billy Yates retired. A tavalyi szezont IR-en fejezte be, valszeg nem épült fel 100%-osan, 31 évesen meg minek erőltetni. Azért meglepett a hír, viszont így Braxtonnak és Vallosnak komoly esélye lehet a final rosterre.

Young mellett Ward is kihagyta a mai edzést, Adams és Ventrone volt a két kezdő safety. Uhhh. Hagg műtétje miatt leigazoltuk Brett Johnson-t, camp body (Seattle PS-ben volt tavaly).

Hardesty végre edzett !! Talán játszhat a Lions ellen...

McCoy Favre-val is gyakorolt a lockout alatt. http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2011/08/cleveland_browns_quarterback_c_15.html

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
egybk. tavaly Delhomme is jó volt két pre-meccs után (18/23, 193 yards, 2 TD, 0 INT, 116.1 QB-rating), úgyh. óvatosan kell kezelni a tegnapi eredményt. Viszont elég összeszedettnek tűnt a csapat, annak ellenére, h. 10 edzés volt eddig a TC-ben.Joey Tribbiani
Hát igen, ez igaz, sajna ezek a pre season meccsek kevesebbet jelentenek mint gondolnánk, én az offense-el kapcsolatban bizakodóbb vagyok mint a védelemmel, a secondary jó lehet SS poszton TJ-vel, meg ugye Haden, Brown duó, de az LB sor meg a DL nálam nagy kérdőjel.Bad31
Az LB-sor szar, ez van. Azt azért ne felejtsük el, h. a drafton könnyebb 4-3-as linebackert találni, mint 3-4-est. (pl. az idei FA-k közül Tulloch 4., Poz 2., Bradley 3., Ruud 2. körös pick volt; a legutóbbi három drafton mindössze négy játékost választottak ki az első körben ( Von Miller - Broncos (2011, 1/2), Weatherspoon - Falcons (2010, 1/19), Curry - Seahawks (2009, 1/4), Cushing - Texans (2009, 1/15)).

Nálam a sec. az első meccs alapján nagyobb kérdőjel, mint a DL. Sanfordról és Englishről már írtam, Benard ugye alap, de Schaefering is egész jó volt, úgy néz ki jobb 3-tech. DT lehet, mint 5-tech DE volt. Persze még korai bármilyen komoly következtetést levonni.
A sec.-ben a Haden-Brown-Ward trió tényleg jó (bár Sheldon már 32 éves), Skrine is tehetséges, de Patterson, mint nickel elég necces, U. Young eddig career backup volt, Hagg 7. körös pick, Ventrone totál alma... kár, h. Wright elment.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
egybk. tavaly Delhomme is jó volt két pre-meccs után (18/23, 193 yards, 2 TD, 0 INT, 116.1 QB-rating), úgyh. óvatosan kell kezelni a tegnapi eredményt. Viszont elég összeszedettnek tűnt a csapat, annak ellenére, h. 10 edzés volt eddig a TC-ben.Joey Tribbiani
Hát igen, ez igaz, sajna ezek a pre season meccsek kevesebbet jelentenek mint gondolnánk, én az offense-el kapcsolatban bizakodóbb vagyok mint a védelemmel, a secondary jó lehet SS poszton TJ-vel, meg ugye Haden, Brown duó, de az LB sor meg a DL nálam nagy kérdőjel.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
egybk. tavaly Delhomme is jó volt két pre-meccs után (18/23, 193 yards, 2 TD, 0 INT, 116.1 QB-rating), úgyh. óvatosan kell kezelni a tegnapi eredményt. Viszont elég összeszedettnek tűnt a csapat, annak ellenére, h. 10 edzés volt eddig a TC-ben.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
alakul.

A 1st team offense teljesen okés volt, McCoy pontos, 9/10, 135 yard, erre nem számítottam. Jó volt látni, h. 6 kül. játékos kapott el labdát ( Cribbs (2), Hillis, Watson (2), Robo, Moore (3) és Little (2)). Colthoz nem nagyon kerültek közel a védők, jól dolgozott a fal. Ami annyira nem tetszett, az a futójáték, idővel remélhetőleg ez is javul. A backupok közül Norwood nagy lépést tett az 53-as roster felé, ideális slot receiver lehet. Emellett punt returnöknél is használható.

A védelem átlagosan teljesített, a Mitchell-sack szép volt, Sheardet viszont teljesen megfogta Clifton. Sajnos Young nem játszott sérülés miatt, az őt helyettesítő Adams pedig eléggé benézett egy 30+ yardos playt. Skrine slot receiverek ellen jó lehet, Cobb ellen kétszer is jól védekezett. A többi backup CB semmi extra, Ventrone kifejezetten szar. A B. Smith - T. Brown sack - fumble ret. TD szép volt, de ezen kívül nem sokat mutattak az LB-k. A DL-depth már jobb, English és Sanford is összehozott egy sacket + forced fumblet, ezzel szemben Derreck Robinson neve mellé két neutral zone infraction került, semmiféle veszélyt nem jelentett az ellenfél irányítójára.

McGee jól puntolt, a field goalokat (Wolfert, 44y, 46y) és az extra pontokat (Dawson) belőttük.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Srácok, Brandon Jackson hogy muzsikált eddig az edzéseken?Gergőbácsi
eddig jó, de pár edzés után nehéz értékelni.

inaktives: WR Carlton Mitchell (finger), WR Mohamed Massaquoi (foot), S Eric Hagg (knee), RB Montario Hardesty (knee), LB Chris Gocong (neck), DL Jabari Fletcher (knee).

Mitchell és Hagg nem túl jó hír, mindkettő roster-helyért küzd.Joey Tribbiani
Köszi, és grat nektek a győzelemhez. Sok sikert a reg szezonban!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.