Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
piszok jól jártatok vele
köcsög Heckert 😛

több mint 13 éve
Hendrix California Golden Bears 1 470
Eagles trade DT Brodrick Bunkley to Cleveland for 5th round pick in 2012 and agreed to terms with LB Akeem Jordan on a one-year deal.


Jó csere.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 13 éve
Ferron 72
Coleman is kóvboy lett, úgy látom fiatal defensünk lesz az idén...
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Hat, Edwards is alma, a Falconshoz igazolt.😕
Ki maradt meg? Odom sokat serult, Harvey es Gholston? Nem hangzik tul jol. Vagy telleg ilyen jonak tartjuk a carrier backup Mitchellt? Esetleg Benard ? Nagyon kivancsi vagyok a TC-re.Joey Tribbiani
Benard DE volt a collegeben, tavaly ő volt a legjobb passrusher, végül is a szerepkőr marad, én inkább őt favorizálnám.Bad31
Egyelore Mitchell lesz a kezdo, de Benard is alairta a szerzodeset (ERFA volt), remeljuk Jauron tobb lehetoseget ad neki, mint Mangini. Taylor kivetelevel az osszes rookie, Dawson, Moore, Yates es Schaefering (ez kicsit meglepett, lehet telleg nem igazolunk uj DE-t) is alairt. Womackrol, Costanzorol nincs hir. Wrightnak tobb penzt adtunk volna, mint a Lions, megis Detroitba igazolt, miutan ott valszeg kezdo lesz...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Hat, Edwards is alma, a Falconshoz igazolt.😕
Ki maradt meg? Odom sokat serult, Harvey es Gholston? Nem hangzik tul jol. Vagy telleg ilyen jonak tartjuk a carrier backup Mitchellt? Esetleg Benard ? Nagyon kivancsi vagyok a TC-re.Joey Tribbiani
Benard DE volt a collegeben, tavaly ő volt a legjobb passrusher, végül is a szerepkőr marad, én inkább őt favorizálnám.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Mitchell re-signed.
http://mobile.cleveland.com/advcleve/pm_100811/contentdetail.htm?contentguid=GIeFYqlP

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Hat, Edwards is alma, a Falconshoz igazolt.😕
Ki maradt meg? Odom sokat serult, Harvey es Gholston? Nem hangzik tul jol. Vagy telleg ilyen jonak tartjuk a carrier backup Mitchellt? Esetleg Benard ? Nagyon kivancsi vagyok a TC-re.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Eric Wright agrees to terms

Thu, 28 Jul 2011 21:57:27 -0700

The Detroit Lions have reached a deal with free-agent CB Eric Wright (Browns). Terms of the deal were not available.


Na akkor most mesélhettek is róla.
😀Bazzani
2009-ben jó volt (bár lehet csak azért tűnt annak, mert B-Mac volt a másik oldalon és csak rá dobáltak), de tavaly kb. a szezon felénél kiszorította Haden. A mélypont a Ravens elleni első meccs volt, Boldin 3 TD-t hozott össze ellene.

Összességében azért nem rossz corner, mondjuk futás ellen elég gyenge, de nickelbe mindenképp jó lesz.Joey Tribbiani
Kisebb probléma,hogy nálunk második számú CBnek hozták elméletileg.
Sőt egyelőre elsőszámú sincs...
Ahhoz képest,hogy Josephért harcoltunk meg Asora is rákínáltunk,Wright háááát...

több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Lions | Eric Wright agrees to terms

Thu, 28 Jul 2011 21:57:27 -0700

The Detroit Lions have reached a deal with free-agent CB Eric Wright (Browns). Terms of the deal were not available.


Na akkor most mesélhettek is róla.
😀Bazzani
2009-ben jó volt (bár lehet csak azért tűnt annak, mert B-Mac volt a másik oldalon és csak rá dobáltak), de tavaly kb. a szezon felénél kiszorította Haden. A mélypont a Ravens elleni első meccs volt, Boldin 3 TD-t hozott össze ellene.

Összességében azért nem rossz corner, mondjuk futás ellen elég gyenge, de nickelbe mindenképp jó lesz.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Eric Wright agrees to terms

Thu, 28 Jul 2011 21:57:27 -0700

The Detroit Lions have reached a deal with free-agent CB Eric Wright (Browns). Terms of the deal were not available.


Na akkor most mesélhettek is róla.
😀

több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
nos, leigazoltuk Brandon Jacksont (Packers) 2 évre, $ 4.5M-ért. Fiatal (25), ismeri a WCO-t, tavaly 43 elkapása volt, ami egy RB-től nagyon jó. Pont ilyen játékosra gondoltam 3. futónak, nice.

Oszama: remélem nem kezdőnek jött, bár nagyon úgy néz ki ő lesz a FS :/ Ahogy olvasom spec. teamben kiváló, Sorensen-utódnak tökéletes lenne, sajna a vezetőség nagyobb szerepet szán neki.

Állítólag Wright a Lionsba megy, érdekes lesz a CB-sor is, főleg, h. JoJo-t közben elvitte a Texans.

Sheard és Little aláírtak. "Sheard, the 37th overall pick of the draft, signed for $5.09 million over four years with a signing bonus of $2.25 million, according to reports. Little, 59th overall, received $3.32 million over four years with a bonus of $920,000."

Dawson (agreed to sign the team's franchise tender for about $3.25 million) és Moore (will sign the team's second-round tender, which is for just under $2 million) is időben ott lesznek a TC-ben.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
friss, ropogós.

The Browns have reached a contract agreement with Usama Young with the intent of making the former Kent State cornerback their starting free safety, a league source has confirmed.

kezdő? eh...

http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2011/07/cleveland_browns_reach_agreeme.htmlJoey Tribbiani
Gyanítom FS lesz nálatok.empty taxi

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
friss, ropogós.

The Browns have reached a contract agreement with Usama Young with the intent of making the former Kent State cornerback their starting free safety, a league source has confirmed.

kezdő? eh...

http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2011/07/cleveland_browns_reach_agreeme.htmlJoey Tribbiani
Gyanítom FS lesz nálatok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
friss, ropogós.

The Browns have reached a contract agreement with Usama Young with the intent of making the former Kent State cornerback their starting free safety, a league source has confirmed.

kezdő? eh...

http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2011/07/cleveland_browns_reach_agreeme.htmlJoey Tribbiani
Remélem bevállik 😊

több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
friss, ropogós.

The Browns have reached a contract agreement with Usama Young with the intent of making the former Kent State cornerback their starting free safety, a league source has confirmed.

kezdő? eh...

http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2011/07/cleveland_browns_reach_agreeme.html

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Egybk. ma este 22 után lesz érdemes figyelni a híreket, Heckert tegnap azt mondta, addig nem várható semmilyen hivatalos bejelentés.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Mondjuk Joseph sem tűnik olyan nagy eresztésnek, bár csak a statisztikákra alapozhatok, mondjuk a 2009-es idénye szép volt, hangsúlyozom stat alapján.Bad31
CB-nél nem az számít, kurva jól járnátok vele 😊Wyatt
Joseph kva jó, Hadennel zúzás lenne 😊Joey Tribbiani
Hiszek nektek 😊 akkor én viszont nem tartanám meg Wright-ot, inkább egy jó FS-t kéne szerezni, és akkor Ward gyilkolhatna az igazi helyén!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
nem tudom, Whitner kicsit jobb ugyan, mint Elam, de akkor megint két SS lenne a kezdőben, akik futás ellen jók, de coverageben max. átlagosak. Huff inkább, de vele kapcsolatban nem olvastam semmit, persze ez nem sokat jelent 😊

Állítólag Jonathan Josephnek komoly szerződést ajánlottunk. Ha ez igaz, két scenariot tudok elképzelni: 1. Wright alma, nem hosszabbítunk vele, Haden-Joseph kezdő, Sheldon nickel. 2. Wright marad nr. 3 cornernek, Sheldon FS.Joey Tribbiani
Mondjuk Joseph sem tűnik olyan nagy eresztésnek, bár csak a statisztikákra alapozhatok, mondjuk a 2009-es idénye szép volt, hangsúlyozom stat alapján.Bad31
CB-nél nem az számít, kurva jól járnátok vele 😊Wyatt
Joseph kva jó, Hadennel zúzás lenne 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ott a pont, ha megint összeszedünk pár szürke veteránt főbe lövöm magam, Whitner-t vagy Huff-ot meg kéne szerezni!Bad31
nem tudom, Whitner kicsit jobb ugyan, mint Elam, de akkor megint két SS lenne a kezdőben, akik futás ellen jók, de coverageben max. átlagosak. Huff inkább, de vele kapcsolatban nem olvastam semmit, persze ez nem sokat jelent 😊

Állítólag Jonathan Josephnek komoly szerződést ajánlottunk. Ha ez igaz, két scenariot tudok elképzelni: 1. Wright alma, nem hosszabbítunk vele, Haden-Joseph kezdő, Sheldon nickel. 2. Wright marad nr. 3 cornernek, Sheldon FS.Joey Tribbiani
Mondjuk Joseph sem tűnik olyan nagy eresztésnek, bár csak a statisztikákra alapozhatok, mondjuk a 2009-es idénye szép volt, hangsúlyozom stat alapján.Bad31
CB-nél nem az számít, kurva jól járnátok vele 😊

több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Ott a pont, ha megint összeszedünk pár szürke veteránt főbe lövöm magam, Whitner-t vagy Huff-ot meg kéne szerezni!Bad31
nem tudom, Whitner kicsit jobb ugyan, mint Elam, de akkor megint két SS lenne a kezdőben, akik futás ellen jók, de coverageben max. átlagosak. Huff inkább, de vele kapcsolatban nem olvastam semmit, persze ez nem sokat jelent 😊

Állítólag Jonathan Josephnek komoly szerződést ajánlottunk. Ha ez igaz, két scenariot tudok elképzelni: 1. Wright alma, nem hosszabbítunk vele, Haden-Joseph kezdő, Sheldon nickel. 2. Wright marad nr. 3 cornernek, Sheldon FS.Joey Tribbiani
Mondjuk Joseph sem tűnik olyan nagy eresztésnek, bár csak a statisztikákra alapozhatok, mondjuk a 2009-es idénye szép volt, hangsúlyozom stat alapján.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Ott a pont, ha megint összeszedünk pár szürke veteránt főbe lövöm magam, Whitner-t vagy Huff-ot meg kéne szerezni!Bad31
nem tudom, Whitner kicsit jobb ugyan, mint Elam, de akkor megint két SS lenne a kezdőben, akik futás ellen jók, de coverageben max. átlagosak. Huff inkább, de vele kapcsolatban nem olvastam semmit, persze ez nem sokat jelent 😊

Állítólag Jonathan Josephnek komoly szerződést ajánlottunk. Ha ez igaz, két scenariot tudok elképzelni: 1. Wright alma, nem hosszabbítunk vele, Haden-Joseph kezdő, Sheldon nickel. 2. Wright marad nr. 3 cornernek, Sheldon FS.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Nem lesznek vele előrébb 😊 az előtti listádhoz visszatérve, ugye safety és DE pozícióba vársz komolyabb FA igazolást, én még az LB-t is ide várnám, nekem Gocong nem egy all-around linebacker, plusz ugye Jackson sem arról volt híres az elmúlt szezonokban, hogy végig tud játszani egy idényt, ha igen OK, de én szívesen látnék egy LB igazolást is.Bad31
persze, kell LB, ez egyértelmű, de annyiszor elmondta Heckert (meg Jauron is), h. Fujita Sam, Gocong Mike, Jackson Will, h. ide "sztár" nem fog érkezni. Pl. itt volt Poz, Dikkkk draftolta, de absz. nem mozdultunk rá. A weak sidera esetleg Rocky McIntosh, Mike-nak pedig Bradley (Heckert-draft), v. a DoM által említett Ruud, bár ő valszeg nagy fizut akar.

Állítólag versenyben vagyunk Ray Edwards-ért és Eric Weddle-ért, előbbire van nagyobb esély, nem mondom, h. rossz lenne, bár Charles Johnson Panthers DE 6 év - $72M dolláros ($30M gar.) szerződést írt alá tegnap, ami kicsit durva és Edwards is kb. ennyit kérne. De cap space van, nem lehet csak backup 30 éves veteránokból építkezni...

Backupnak érkezhet Usama Young (6-0, 200) CB a Saintstől, elsősorban spec. teamer. Cribbshez hasonlóan DC-ben született és a Kent State-re járt 😊

Még 6 UDFA jött:
Juan Nunez (WR, Western Michigan)
Evan Fosch (TE, TCU)
Jabari Fletcher (DE, Appalachian State)
Darian Hagan (CB, Cal)
Dominic Alford, (OL, Minnesota)
Jeff Wolfert (PK, Missouri)

Haden & Ward a védelemről:
The defense run by Eric Mangini and Rob Ryan was so intense that Mangini often gave pop quizzes to make sure the players knew it. This one is more defense 101.

"It's so much easier," said Haden. "If you got it, if you can hang with your man, it's going to be a good day for you. I like my chances, I like T.J.'s chances, I like Sheldon [Brown's] chances."

Added Ward: "The more confident you are in your role, you can play faster. If you're out there kind of thinking too much or not sure about this or that, it can hinder you. So just being able to go and play fast is going to help us all."Joey Tribbiani
Ott a pont, ha megint összeszedünk pár szürke veteránt főbe lövöm magam, Whitner-t vagy Huff-ot meg kéne szerezni!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Adam Caplan
For Browns fans, they have been sniffing around for OTs to compete against Pashos for RT job.

szerk.

ahogy az várható volt:

Adam Schefter
Browns releasing QB Jake Delhomme; he would like to continue playing.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Nem lesznek vele előrébb 😊 az előtti listádhoz visszatérve, ugye safety és DE pozícióba vársz komolyabb FA igazolást, én még az LB-t is ide várnám, nekem Gocong nem egy all-around linebacker, plusz ugye Jackson sem arról volt híres az elmúlt szezonokban, hogy végig tud játszani egy idényt, ha igen OK, de én szívesen látnék egy LB igazolást is.Bad31
persze, kell LB, ez egyértelmű, de annyiszor elmondta Heckert (meg Jauron is), h. Fujita Sam, Gocong Mike, Jackson Will, h. ide "sztár" nem fog érkezni. Pl. itt volt Poz, Dikkkk draftolta, de absz. nem mozdultunk rá. A weak sidera esetleg Rocky McIntosh, Mike-nak pedig Bradley (Heckert-draft), v. a DoM által említett Ruud, bár ő valszeg nagy fizut akar.

Állítólag versenyben vagyunk Ray Edwards-ért és Eric Weddle-ért, előbbire van nagyobb esély, nem mondom, h. rossz lenne, bár Charles Johnson Panthers DE 6 év - $72M dolláros ($30M gar.) szerződést írt alá tegnap, ami kicsit durva és Edwards is kb. ennyit kérne. De cap space van, nem lehet csak backup 30 éves veteránokból építkezni...

Backupnak érkezhet Usama Young (6-0, 200) CB a Saintstől, elsősorban spec. teamer. Cribbshez hasonlóan DC-ben született és a Kent State-re járt 😊

Még 6 UDFA jött:
Juan Nunez (WR, Western Michigan)
Evan Fosch (TE, TCU)
Jabari Fletcher (DE, Appalachian State)
Darian Hagan (CB, Cal)
Dominic Alford, (OL, Minnesota)
Jeff Wolfert (PK, Missouri)

Haden & Ward a védelemről:
The defense run by Eric Mangini and Rob Ryan was so intense that Mangini often gave pop quizzes to make sure the players knew it. This one is more defense 101.

"It's so much easier," said Haden. "If you got it, if you can hang with your man, it's going to be a good day for you. I like my chances, I like T.J.'s chances, I like Sheldon [Brown's] chances."

Added Ward: "The more confident you are in your role, you can play faster. If you're out there kind of thinking too much or not sure about this or that, it can hinder you. So just being able to go and play fast is going to help us all."

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Majd Wujciak 😊