Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Connorrol tudni valamit? Mert elvileg valami nyak sérülést szenvedett.
több mint 13 éve
Wong Dallas Cowboys 669 — Defense Fan
Na most mit mondjak? Majdnem agyvérzést kaptam ezen a meccsen (is).
A D BASZOTT JÓ!!!!!!!!! Majdnem mint az álom (csak nehogy jövőre Rob kapjon valami visszautasít6atlan ajánlatot és elmenjen...)
Romo az elejét elb@szta, aztán utána kijavította de az a 2cm ISMÉT NEM velünk volt...
Murray nagyon hiányzott, Lee hiányát szépen pótolta Rob (és kellett a csapatnak is, hogy kint volt a meccsen).
Azt nem értem: miért kell nekünk általában meccs elején zavarba lennünk mint kezdő buzinak a gőzben?
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Már az szezon elejétől látszott, hogy a secondary kumva jó lesz. Eli passzolta a legtöbbet a meccsig a ligában, erre a D-tek eltüntette a ligaelit pass O-nkat. Nem volt sok sack, de Elinak messze nem volt annyi ideje mint Romonak. Nicks és Cruz nem volt faktor a meccsen. Szerintem Claiborne megérte az árát, Carr-al nagyon jók. Hát valószínű, hogy a coachingban változás kellene, mert sajna minket könnyű szétfutni, és ezt egyáltalán nem használta ki JG. Igaz, hogy a hátrány miatt passzolni kellett, és a meccs közepén nagyon működött, de egyenlő környékén meg rövidyardoknál futni kellett volna. Az Eaglest és a Skinst ezzel a játékkal verni tudjátok. Nagyon szoros ez a csoport idén, mégha most van egy kis előnyünk.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
ÁÁ bakker, már megint magunkat verjük meg. Ekkora egy lúzer banda. Garrettel az élen...
D brutál volt LEE nélkül is. AZ O adott vagy 17 pontot a Giantsnek,de így is meg lehetett volna...
Újabb csalódás, ennél sokkal jobban is állhatnánk.

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Jobbak voltatok, megérdemeltétek volna a győzelmet egyértelműen, a deffense-etek kibaszott jó volt, de túl sok volt az ajándék az elején amit az O adott.
Azért az nagyon durva, h 2 cm-en múlhat egy szezon..
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Tipikus Dallas meccs ... mi tudjuk hogy kell kibaszni magunkkal.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Érdemes volt dicsérni Romot a meccs előtt. Nagyon kellettek a hibái. Egyébként nem játszott rosszul, az első negyed után szétdobált minket. A D-tek, meg majdnem hozta a meccset.gyurczi
és még így is megverhette volna a Giants-t, ha lenne egy normális OC-nk... no de nincs, evvan.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 722 — Grady Judd fan
3-4 helyett simám állhatnánk 5-2vel mostani és a Bal meccsért nagy kár.
sztem Po érősegű ez a csapat.
NYG pont az ellentétünk, mi igazi pechesek vagyunk, míg ők mindig mindent összemákolnak.beltazor
PO szintű csapatok ismertető jele, hogy nyernek. Aki JJ-n kívül azt hiszi ez a csapat be tud jutni a PO-ba az magával szúr ki.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Érdemes volt dicsérni Romot a meccs előtt. Nagyon kellettek a hibái. Egyébként nem játszott rosszul, az első negyed után szétdobált minket. A D-tek, meg majdnem hozta a meccset.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
T. Romo 36/62 437 7.0 1 4 azt a mindenit.....

több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
3-4 helyett simám állhatnánk 5-2vel mostani és a Bal meccsért nagy kár.
sztem Po érősegű ez a csapat.
NYG pont az ellentétünk, mi igazi pechesek vagyunk, míg ők mindig mindent összemákolnak.

több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
azt, hiszem, jövőre nem szeretném Garrettet mint OC-t látni.slowmotion
Ha Rob így összerakta a védelmet, szvsz jövőre kinéz neki valahol egy HC állás, ki tudja talán nálunk.
Az biztos hogy ezzel az OL-nal kezdeni kell valamit.

A giants ma verhető volt, jövő héten Atlanta (7-0) szerencsére éjjel lesz, és nem lesz lehetőségem megnézni 😊
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
azt, hiszem, jövőre nem szeretném Garrettet mint OC-t látni.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Egy észrevétel gyorsan: 4&1re nem futunk, mert:
- Kevés az idő.
- Mert seggberakott Felix a futó, aki szaros alsógatyával jön ki a huddleből. (De mégis muszáj hogy ő legyen a RB.)

Murray-jel ez a meccs győzelem. gyeek
annyit tennék hozzá, hogy 3&1-re sem, pedig két próbából még neki is meglett volna shotgun delayből.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 722 — Grady Judd fan
Egy észrevétel gyorsan: 4&1re nem futunk, mert:
- Kevés az idő.
- Mert seggberakott Felix a futó, aki szaros alsógatyával jön ki a huddleből. (De mégis muszáj hogy ő legyen a RB.)

Murray-jel ez a meccs győzelem.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Ahogy mondod: kinevezi magát 😉
Te is simán az vagy!
Azért a sporttv-seknél jobb - bár tudom, hogy az nem igazi mérce.
G-men
én nem. én egyéniség vagyok. 😊
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Na sasok és RGék is kikaptak.
Giants nyer megalapozzák a rájátszásukat. Remélem nyerni tudunk.( sima vereséget érzek. 😕)
GO COWS!!

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Kicsit irigyellek benneteket, hogy össze tudtok jönni közösen meccset nézni. Nekem nagy lenne a távolság (270km), hogy a meccs miatt csak úgy elugorjak de ha olvassa ezt szombathelyi és valahol lehetne nézni írjon rám nyugodtan!
Más:
itt a bowl.hu olvasom, hogy 180 játékos szavazatai alapján a legtúlértékeltebb NFL játékosok, rangos 2. helyét Romo foglalja el Mark Sanchez-el megosztva...
(1. Tebow)Wong
bocs, hogy beleszólok, témába vág:
van egy NFL-szakértő barátom (a bowl.hu-n nem regisztrált, de más NFL-es projektben benne van), aki évek óta "Tony Romo az NFL legtúlértékeltebb játékosa" mondattal kezdi mondandóját, amikor a Cowboys szóba kerül. Idei első fordulós meccsünk után próbáltam vele vitatkozni, hogy sztem elég jól nyomta Tony, amire az volt a válasza, hogy csak mert nem volt nyomás alatt...G-men
mi tesz valakit NFL-szakértővé? és Magyarországon? én az olyan embereket veszem autentikus forrásnak, mint Gruden vagy Collinsworth, de egyikük sem említett semmi olyasmi jellegűt, hogy Romo túlértékelt lenne.
amúgy akkor én is kinevezem magam NFL-szakértővé, mert már 17 éve figyelemmel követem a ligát, na bumm...

slowmotion
Ahogy mondod: kinevezi magát 😉
Te is simán az vagy!
Azért a sporttv-seknél jobb - bár tudom, hogy az nem igazi mérce.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Köszi Gyurczi, te vagy a második Giants drukker aki elismerően szól Romoról, még ha rühellitek is -> legszebb elismerés. 😊gyeek
Én sem rühellem. Utálni általában azokat szoktam, akiket képtelenek vagyunk megverni. Így az utóbbi években inkább nem kedvelem a sasokat, mint a tehenészeket. És - érdekes módon - a hazafiakat is egész megkedveltem az utóbbi 5 évben...
több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Ha azt az örök mondást vesszük alapul,hogy az offense hozza a pontokat a védelem pedig nyeri a meccset akkor az offensen kell elsősorban javítani, mert véleményem szerint töketlen.
De azt kijelenteni, hogy ha hozunk egy vagy két valakit az O-lineba akkor aztán minden működni fog az lehet, hogy enyhe túlzás.
Mindenesetre addig sehova nem jutunk míg ezen a téren nem lesz rend.Wong
Elég jó DT/NT class jön draftra, és OG-ból se lesznek rosszak. Szerintem Livings marad a helyén, max. azt tudom elképzelni, hogy Bernadeau helyére jön egy rookie.
több mint 13 éve
Wong Dallas Cowboys 669 — Defense Fan
Ha azt az örök mondást vesszük alapul,hogy az offense hozza a pontokat a védelem pedig nyeri a meccset akkor az offensen kell elsősorban javítani, mert véleményem szerint töketlen.
De azt kijelenteni, hogy ha hozunk egy vagy két valakit az O-lineba akkor aztán minden működni fog az lehet, hogy enyhe túlzás.
Mindenesetre addig sehova nem jutunk míg ezen a téren nem lesz rend.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Nem kell pass rusher az LB sorba. D-linebol kell a nagyobb nyomás. Én kipróbáltnék egy jo mangalica NT középre. Igy Rattlif ki mehetne szélre vagy rotalhatnának is. Blevi
aztán az már rögtön más kérdés, hogy Ratliffnek a 330 fontos tackle és a 320 fontos guard ellen miért lesz jobb, mint a 320 fontos guard és a 300 fontos center ellen. nyilván ha úgy gondolnák kedves edzőink, hogy ez jó ötlet, akkor nem Crawford jött volna a drafton, hanem egy NT, és akkor Ratliff már DE lenne.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Nem kell pass rusher az LB sorba. D-linebol kell a nagyobb nyomás. Én kipróbáltnék egy jo mangalica NT középre. Igy Rattlif ki mehetne szélre vagy rotalhatnának is. Blevi
Idei draft gazdag lesz a jobb fajta NT-ből.

több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Persze én se azt írtam LB sorba kell a pass rusher.
NT/DT-re gondoltam én is.

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Nem kell pass rusher az LB sorba. D-linebol kell a nagyobb nyomás. Én kipróbáltnék egy jo mangalica NT középre. Igy Rattlif ki mehetne szélre vagy rotalhatnának is.