Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 13 éve
Wong Dallas Cowboys 669 — Defense Fan
"A Dallas Cowboys négy évvel meghosszabbította a safety Barry Church szerződését. Church az új szerződésének értelmében 12.4 millió dollárt fog keresni amiből 3.9 millió dollár a garantált kereset. Az összegből 2.5 millió dollár az aláírási bónusz"Wong
igen, már egy hete 😊slowmotion
I'm sorry, nekem új volt...
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
"A Dallas Cowboys négy évvel meghosszabbította a safety Barry Church szerződését. Church az új szerződésének értelmében 12.4 millió dollárt fog keresni amiből 3.9 millió dollár a garantált kereset. Az összegből 2.5 millió dollár az aláírási bónusz"Wong
igen, már egy hete 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
(az utóbbi meccset azzal magyarázta, hogy a Giants DL ellen nem tanácsos futni, ezért passzoltak 62-szer.-ami így elsőre okénak hangzik, de ha valamivel részletesebben nézzük, akkor mondjuk 2,3,4&1-re egyszer lehetett volna futást hívni, főleg hogy nem az 1 yardos vonalon voltak.)Wirtschaftsteil
Hát én ezt kurvára nem értem, sztem egyértelműen futni érdemes ellenünk, MLB poszton vagyunk a leggyengébbek, de igazából az egész front 7-ből alig van olyan játékosunk aki futás ellen hasznos lenne. Murray nélkül nyilván más volt a szitu, de ez így akkor is egy marhaság sztem.
több mint 13 éve
Wong Dallas Cowboys 669 — Defense Fan
"A Dallas Cowboys négy évvel meghosszabbította a safety Barry Church szerződését. Church az új szerződésének értelmében 12.4 millió dollárt fog keresni amiből 3.9 millió dollár a garantált kereset. Az összegből 2.5 millió dollár az aláírási bónusz"
több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Nekem elég színpatikus Garrett, de valamennyire hasonlít Wade-hez. Mindketten HC kinevezésük előtt jók voltak mint OC és DC. De amint egy szinttel feljebb lépnek idővel nem megy nekik. Igaz hogy most a play calling is borzalmas (az utóbbi meccset azzal magyarázta, hogy a Giants DL ellen nem tanácsos futni, ezért passzoltak 62-szer.-ami így elsőre okénak hangzik, de ha valamivel részletesebben nézzük, akkor mondjuk 2,3,4&1-re egyszer lehetett volna futást hívni, főleg hogy nem az 1 yardos vonalon voltak.), de nyilván nem nevezték volna ki HC-nak ha nem ment volna neki. Most meglátjuk, hogy túltesz Wade-en és belejön, vagy legkésőbb következő szezon elején már más lesz a helyén. ( Ha Jerry elég tökös lesz hozzá)

szerk.: Jerry a reggeli rádióban elég keményem megvédte a csapatot, néhány válaszán még mindig nem tettem túl magam, de a lényeg, hogy szerinte minden rendben megy.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 722 — Grady Judd fan
Jon Machota ‏@jonmachota
Deion Sanders: If Cowboys struggles continue, "you could see a (coaching) change at Thanksgiving." Who would take over? Deion: Rob Ryan.
->Teljes mértékben egyetértenék.

Érdeklődünk Steven Jackson iránt. RB/STLWirtschaftsteil
Jones tuti nem fogja szezon közben kirúgni Garrettet, az nagyon megalázó lenne meg a csapatot is csak felkavarná, Wadenél is várt amíg már nem vált a helyzet szánalmassá.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Jon Machota ‏@jonmachota
Deion Sanders: If Cowboys struggles continue, "you could see a (coaching) change at Thanksgiving." Who would take over? Deion: Rob Ryan.
->Teljes mértékben egyetértenék.

Érdeklődünk Steven Jackson iránt. RB/STLWirtschaftsteil
Jenkins + Jones ? a fizetéseket nem vágom amolyan első gondolat. beltazor
nyilván beférne Jones, a liga egyik drága futója két első szerződéses játékos helyett. meg akkor ki lenne a lead back? Murray vagy Jackson?slowmotion
nem lehet hogy Guardnak hozzuk? 😀 beltazor
center kéne...
több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Csak picket ne adjunk, már egyet elpazaroltunk Cookra.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Jon Machota ‏@jonmachota
Deion Sanders: If Cowboys struggles continue, "you could see a (coaching) change at Thanksgiving." Who would take over? Deion: Rob Ryan.
->Teljes mértékben egyetértenék.

Érdeklődünk Steven Jackson iránt. RB/STLWirtschaftsteil
Jenkins + Jones ? a fizetéseket nem vágom amolyan első gondolat. beltazor
nyilván beférne Jones, a liga egyik drága futója két első szerződéses játékos helyett. meg akkor ki lenne a lead back? Murray vagy Jackson?slowmotion
nem lehet hogy Guardnak hozzuk? 😀

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Jon Machota ‏@jonmachota
Deion Sanders: If Cowboys struggles continue, "you could see a (coaching) change at Thanksgiving." Who would take over? Deion: Rob Ryan.
->Teljes mértékben egyetértenék.

Érdeklődünk Steven Jackson iránt. RB/STLWirtschaftsteil
Jenkins + Jones ? a fizetéseket nem vágom amolyan első gondolat. beltazor
nyilván beférne Jones, a liga egyik drága futója két első szerződéses játékos helyett. meg akkor ki lenne a lead back? Murray vagy Jackson?
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Jon Machota ‏@jonmachota
Deion Sanders: If Cowboys struggles continue, "you could see a (coaching) change at Thanksgiving." Who would take over? Deion: Rob Ryan.
->Teljes mértékben egyetértenék.

Érdeklődünk Steven Jackson iránt. RB/STLWirtschaftsteil
Jenkins + Jones ? a fizetéseket nem vágom amolyan első gondolat.

több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Jon Machota ‏@jonmachota
Deion Sanders: If Cowboys struggles continue, "you could see a (coaching) change at Thanksgiving." Who would take over? Deion: Rob Ryan.
->Teljes mértékben egyetértenék.

Érdeklődünk Steven Jackson iránt. RB/STL
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
na New Yorkra lecsap JJ haragja. tuti hogy ő küldte a vihart 😊

több mint 13 éve
Wong Dallas Cowboys 669 — Defense Fan
‎"You can't just battle, you have to find ways to win games." - Jason Witten
több mint 13 éve
Wong Dallas Cowboys 669 — Defense Fan
Nem nagyon lehet mit írni ezek után,asszonyt is felébresztettem pedig a majdnem TDnél.Cowboykarcsi
detto. 😊 olyat kiabáltam, hogy na, szegény meg is ijedt rendesen!
Wong
én is felébresztettem az enyémet csak más előjellel 😊Szesze
én nem ébresztettem fel, mert szerintem teljesen nyilvánvaló volt, hogy kiért a keze a vonalon túlra. én azon lepődtem meg, hogy a bíró TC-t jelzett.

mondjuk utólag belegondolva ez a tisztább, mindig be kell fújni a TD-t meg turnovert, mert azokat úgyis kötelezően újra kell nézetni, legalább valamit nem tudnak elrontani a bírók.slowmotion
mondjuk én is úgy láttam elsőre is, h kint lesz, de aztán sokkal karcosabb volt annál azért..Szesze
Én szerintem azt akartam látni, hogy bent volt..., hinni akartam benne, hogy na most ezt nem veszíthetjük el így!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Nem nagyon lehet mit írni ezek után,asszonyt is felébresztettem pedig a majdnem TDnél.Cowboykarcsi
detto. 😊 olyat kiabáltam, hogy na, szegény meg is ijedt rendesen!
Wong
én is felébresztettem az enyémet csak más előjellel 😊Szesze
én nem ébresztettem fel, mert szerintem teljesen nyilvánvaló volt, hogy kiért a keze a vonalon túlra. én azon lepődtem meg, hogy a bíró TC-t jelzett.

mondjuk utólag belegondolva ez a tisztább, mindig be kell fújni a TD-t meg turnovert, mert azokat úgyis kötelezően újra kell nézetni, legalább valamit nem tudnak elrontani a bírók.slowmotion
mondjuk én is úgy láttam elsőre is, h kint lesz, de aztán sokkal karcosabb volt annál azért..
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Nem nagyon lehet mit írni ezek után,asszonyt is felébresztettem pedig a majdnem TDnél.Murray remélem jövőhéten már játszik.

Amugy tavaly az volt baromi szar érzés hogy úgy basztuk el a szezont hogy nem biztos hogy Romonak lesz még egy olyan éve,idén lehet hogy ez a védelemre lesz igaz.Lee nélkül!!A kedvencem amikor a nickel felállásunknál a Ware-Hatcher-Ratlif-Spencer fronttal állunk fel. Csak úgy hasítanak 😊

Ja és Witten 3 elkapásnyira Irvin és a franchise rekordjától. Ez az ember is...hogy kezdte már a szezont erre az utolsó 3 meccsen mintha mi sem történt volna. Persze győzelmek nélkül ezek sem érnek szart se.Cowboykarcsi
lesz az 4 meccs is, mert a Bears ellen tolt egy tizenhárom elkapásost, utána volt két hatos, meg most a tizennyolcas...
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Nem nagyon lehet mit írni ezek után,asszonyt is felébresztettem pedig a majdnem TDnél.Cowboykarcsi
detto. 😊 olyat kiabáltam, hogy na, szegény meg is ijedt rendesen!
Wong
én is felébresztettem az enyémet csak más előjellel 😊Szesze
én nem ébresztettem fel, mert szerintem teljesen nyilvánvaló volt, hogy kiért a keze a vonalon túlra. én azon lepődtem meg, hogy a bíró TC-t jelzett.

mondjuk utólag belegondolva ez a tisztább, mindig be kell fújni a TD-t meg turnovert, mert azokat úgyis kötelezően újra kell nézetni, legalább valamit nem tudnak elrontani a bírók.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Nem nagyon lehet mit írni ezek után,asszonyt is felébresztettem pedig a majdnem TDnél.Cowboykarcsi
detto. 😊 olyat kiabáltam, hogy na, szegény meg is ijedt rendesen!
Wong
én is felébresztettem az enyémet csak más előjellel 😊
több mint 13 éve
Wong Dallas Cowboys 669 — Defense Fan
Nem nagyon lehet mit írni ezek után,asszonyt is felébresztettem pedig a majdnem TDnél.Cowboykarcsi
detto. 😊 olyat kiabáltam, hogy na, szegény meg is ijedt rendesen!
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nem nagyon lehet mit írni ezek után,asszonyt is felébresztettem pedig a majdnem TDnél.Murray remélem jövőhéten már játszik.

Amugy tavaly az volt baromi szar érzés hogy úgy basztuk el a szezont hogy nem biztos hogy Romonak lesz még egy olyan éve,idén lehet hogy ez a védelemre lesz igaz.Lee nélkül!!A kedvencem amikor a nickel felállásunknál a Ware-Hatcher-Ratlif-Spencer fronttal állunk fel. Csak úgy hasítanak 😊

Ja és Witten 3 elkapásnyira Irvin és a franchise rekordjától. Ez az ember is...hogy kezdte már a szezont erre az utolsó 3 meccsen mintha mi sem történt volna. Persze győzelmek nélkül ezek sem érnek szart se.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Már az szezon elejétől látszott, hogy a secondary kumva jó lesz. Eli passzolta a legtöbbet a meccsig a ligában, erre a D-tek eltüntette a ligaelit pass O-nkat. Nem volt sok sack, de Elinak messze nem volt annyi ideje mint Romonak. Nicks és Cruz nem volt faktor a meccsen. Szerintem Claiborne megérte az árát, Carr-al nagyon jók. Hát valószínű, hogy a coachingban változás kellene, mert sajna minket könnyű szétfutni, és ezt egyáltalán nem használta ki JG. Igaz, hogy a hátrány miatt passzolni kellett, és a meccs közepén nagyon működött, de egyenlő környékén meg rövidyardoknál futni kellett volna. Az Eaglest és a Skinst ezzel a játékkal verni tudjátok. Nagyon szoros ez a csoport idén, mégha most van egy kis előnyünk.gyurczi
Mondjuk azzal is mákunk volt h Murray nem játszott.. egyetértek azzal, h ha ő hadra fogható akkor simán zacskó lett volna ez a meccs. Szesze
persze, meg ha TT meg Kenny Phillips nem sérült, akkor nekünk sem ment volna a passz...
néha nem tudtam eldönteni, melyik OC próbálta meg jobban elveszteni a meccset: Gilbride vagy Garrett?slowmotion
Hát azért Philipset elég jól helyettesítette Brown 😊
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Már az szezon elejétől látszott, hogy a secondary kumva jó lesz. Eli passzolta a legtöbbet a meccsig a ligában, erre a D-tek eltüntette a ligaelit pass O-nkat. Nem volt sok sack, de Elinak messze nem volt annyi ideje mint Romonak. Nicks és Cruz nem volt faktor a meccsen. Szerintem Claiborne megérte az árát, Carr-al nagyon jók. Hát valószínű, hogy a coachingban változás kellene, mert sajna minket könnyű szétfutni, és ezt egyáltalán nem használta ki JG. Igaz, hogy a hátrány miatt passzolni kellett, és a meccs közepén nagyon működött, de egyenlő környékén meg rövidyardoknál futni kellett volna. Az Eaglest és a Skinst ezzel a játékkal verni tudjátok. Nagyon szoros ez a csoport idén, mégha most van egy kis előnyünk.gyurczi
Mondjuk azzal is mákunk volt h Murray nem játszott.. egyetértek azzal, h ha ő hadra fogható akkor simán zacskó lett volna ez a meccs. Szesze
persze, meg ha TT meg Kenny Phillips nem sérült, akkor nekünk sem ment volna a passz...
néha nem tudtam eldönteni, melyik OC próbálta meg jobban elveszteni a meccset: Gilbride vagy Garrett?
több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Connorrol tudni valamit? Mert elvileg valami nyak sérülést szenvedett.Blevi
Egyenlőre minden negatív lett, de lesz még több teszt, nem biztos hogy játszhat vasárnap.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Már az szezon elejétől látszott, hogy a secondary kumva jó lesz. Eli passzolta a legtöbbet a meccsig a ligában, erre a D-tek eltüntette a ligaelit pass O-nkat. Nem volt sok sack, de Elinak messze nem volt annyi ideje mint Romonak. Nicks és Cruz nem volt faktor a meccsen. Szerintem Claiborne megérte az árát, Carr-al nagyon jók. Hát valószínű, hogy a coachingban változás kellene, mert sajna minket könnyű szétfutni, és ezt egyáltalán nem használta ki JG. Igaz, hogy a hátrány miatt passzolni kellett, és a meccs közepén nagyon működött, de egyenlő környékén meg rövidyardoknál futni kellett volna. Az Eaglest és a Skinst ezzel a játékkal verni tudjátok. Nagyon szoros ez a csoport idén, mégha most van egy kis előnyünk.gyurczi
Mondjuk azzal is mákunk volt h Murray nem játszott.. egyetértek azzal, h ha ő hadra fogható akkor simán zacskó lett volna ez a meccs.