Dallas Cowboys
34 feliratkozó
több mint 13 éve
I'm sorry, nekem új volt..."A Dallas Cowboys négy évvel meghosszabbította a safety Barry Church szerződését. Church az új szerződésének értelmében 12.4 millió dollárt fog keresni amiből 3.9 millió dollár a garantált kereset. Az összegből 2.5 millió dollár az aláírási bónusz"Wongigen, már egy hete 😊slowmotion
több mint 13 éve
"A Dallas Cowboys négy évvel meghosszabbította a safety Barry Church szerződését. Church az új szerződésének értelmében 12.4 millió dollárt fog keresni amiből 3.9 millió dollár a garantált kereset. Az összegből 2.5 millió dollár az aláírási bónusz"Wongigen, már egy hete 😊
több mint 13 éve
(az utóbbi meccset azzal magyarázta, hogy a Giants DL ellen nem tanácsos futni, ezért passzoltak 62-szer.-ami így elsőre okénak hangzik, de ha valamivel részletesebben nézzük, akkor mondjuk 2,3,4&1-re egyszer lehetett volna futást hívni, főleg hogy nem az 1 yardos vonalon voltak.)WirtschaftsteilHát én ezt kurvára nem értem, sztem egyértelműen futni érdemes ellenünk, MLB poszton vagyunk a leggyengébbek, de igazából az egész front 7-ből alig van olyan játékosunk aki futás ellen hasznos lenne. Murray nélkül nyilván más volt a szitu, de ez így akkor is egy marhaság sztem.
több mint 13 éve
"A Dallas Cowboys négy évvel meghosszabbította a safety Barry Church szerződését. Church az új szerződésének értelmében 12.4 millió dollárt fog keresni amiből 3.9 millió dollár a garantált kereset. Az összegből 2.5 millió dollár az aláírási bónusz"
több mint 13 éve
Nekem elég színpatikus Garrett, de valamennyire hasonlít Wade-hez. Mindketten HC kinevezésük előtt jók voltak mint OC és DC. De amint egy szinttel feljebb lépnek idővel nem megy nekik. Igaz hogy most a play calling is borzalmas (az utóbbi meccset azzal magyarázta, hogy a Giants DL ellen nem tanácsos futni, ezért passzoltak 62-szer.-ami így elsőre okénak hangzik, de ha valamivel részletesebben nézzük, akkor mondjuk 2,3,4&1-re egyszer lehetett volna futást hívni, főleg hogy nem az 1 yardos vonalon voltak.), de nyilván nem nevezték volna ki HC-nak ha nem ment volna neki. Most meglátjuk, hogy túltesz Wade-en és belejön, vagy legkésőbb következő szezon elején már más lesz a helyén. ( Ha Jerry elég tökös lesz hozzá)szerk.: Jerry a reggeli rádióban elég keményem megvédte a csapatot, néhány válaszán még mindig nem tettem túl magam, de a lényeg, hogy szerinte minden rendben megy.
több mint 13 éve
Jon Machota @jonmachotaJones tuti nem fogja szezon közben kirúgni Garrettet, az nagyon megalázó lenne meg a csapatot is csak felkavarná, Wadenél is várt amíg már nem vált a helyzet szánalmassá.
Deion Sanders: If Cowboys struggles continue, "you could see a (coaching) change at Thanksgiving." Who would take over? Deion: Rob Ryan.
->Teljes mértékben egyetértenék.
Érdeklődünk Steven Jackson iránt. RB/STLWirtschaftsteil
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
center kéne...nem lehet hogy Guardnak hozzuk? 😀 beltazornyilván beférne Jones, a liga egyik drága futója két első szerződéses játékos helyett. meg akkor ki lenne a lead back? Murray vagy Jackson?slowmotionJon Machota @jonmachotaJenkins + Jones ? a fizetéseket nem vágom amolyan első gondolat. beltazor
Deion Sanders: If Cowboys struggles continue, "you could see a (coaching) change at Thanksgiving." Who would take over? Deion: Rob Ryan.
->Teljes mértékben egyetértenék.
Érdeklődünk Steven Jackson iránt. RB/STLWirtschaftsteil
több mint 13 éve
Csak picket ne adjunk, már egyet elpazaroltunk Cookra.
több mint 13 éve
nem lehet hogy Guardnak hozzuk? 😀nyilván beférne Jones, a liga egyik drága futója két első szerződéses játékos helyett. meg akkor ki lenne a lead back? Murray vagy Jackson?slowmotionJon Machota @jonmachotaJenkins + Jones ? a fizetéseket nem vágom amolyan első gondolat. beltazor
Deion Sanders: If Cowboys struggles continue, "you could see a (coaching) change at Thanksgiving." Who would take over? Deion: Rob Ryan.
->Teljes mértékben egyetértenék.
Érdeklődünk Steven Jackson iránt. RB/STLWirtschaftsteil

több mint 13 éve
nyilván beférne Jones, a liga egyik drága futója két első szerződéses játékos helyett. meg akkor ki lenne a lead back? Murray vagy Jackson?Jon Machota @jonmachotaJenkins + Jones ? a fizetéseket nem vágom amolyan első gondolat. beltazor
Deion Sanders: If Cowboys struggles continue, "you could see a (coaching) change at Thanksgiving." Who would take over? Deion: Rob Ryan.
->Teljes mértékben egyetértenék.
Érdeklődünk Steven Jackson iránt. RB/STLWirtschaftsteil
több mint 13 éve
Jon Machota @jonmachotaJenkins + Jones ? a fizetéseket nem vágom amolyan első gondolat.
Deion Sanders: If Cowboys struggles continue, "you could see a (coaching) change at Thanksgiving." Who would take over? Deion: Rob Ryan.
->Teljes mértékben egyetértenék.
Érdeklődünk Steven Jackson iránt. RB/STLWirtschaftsteil

több mint 13 éve
Jon Machota @jonmachota Deion Sanders: If Cowboys struggles continue, "you could see a (coaching) change at Thanksgiving." Who would take over? Deion: Rob Ryan.
->Teljes mértékben egyetértenék.
Érdeklődünk Steven Jackson iránt. RB/STL
több mint 13 éve
na New Yorkra lecsap JJ haragja. tuti hogy ő küldte a vihart 😊

több mint 13 éve
"You can't just battle, you have to find ways to win games." - Jason Witten
több mint 13 éve
Én szerintem azt akartam látni, hogy bent volt..., hinni akartam benne, hogy na most ezt nem veszíthetjük el így!mondjuk én is úgy láttam elsőre is, h kint lesz, de aztán sokkal karcosabb volt annál azért..Szeszeén nem ébresztettem fel, mert szerintem teljesen nyilvánvaló volt, hogy kiért a keze a vonalon túlra. én azon lepődtem meg, hogy a bíró TC-t jelzett.én is felébresztettem az enyémet csak más előjellel 😊SzeszeNem nagyon lehet mit írni ezek után,asszonyt is felébresztettem pedig a majdnem TDnél.Cowboykarcsidetto. 😊 olyat kiabáltam, hogy na, szegény meg is ijedt rendesen!
Wong
mondjuk utólag belegondolva ez a tisztább, mindig be kell fújni a TD-t meg turnovert, mert azokat úgyis kötelezően újra kell nézetni, legalább valamit nem tudnak elrontani a bírók.slowmotion
több mint 13 éve
mondjuk én is úgy láttam elsőre is, h kint lesz, de aztán sokkal karcosabb volt annál azért..én nem ébresztettem fel, mert szerintem teljesen nyilvánvaló volt, hogy kiért a keze a vonalon túlra. én azon lepődtem meg, hogy a bíró TC-t jelzett.én is felébresztettem az enyémet csak más előjellel 😊SzeszeNem nagyon lehet mit írni ezek után,asszonyt is felébresztettem pedig a majdnem TDnél.Cowboykarcsidetto. 😊 olyat kiabáltam, hogy na, szegény meg is ijedt rendesen!
Wong
mondjuk utólag belegondolva ez a tisztább, mindig be kell fújni a TD-t meg turnovert, mert azokat úgyis kötelezően újra kell nézetni, legalább valamit nem tudnak elrontani a bírók.slowmotion
több mint 13 éve
Nem nagyon lehet mit írni ezek után,asszonyt is felébresztettem pedig a majdnem TDnél.Murray remélem jövőhéten már játszik.lesz az 4 meccs is, mert a Bears ellen tolt egy tizenhárom elkapásost, utána volt két hatos, meg most a tizennyolcas...
Amugy tavaly az volt baromi szar érzés hogy úgy basztuk el a szezont hogy nem biztos hogy Romonak lesz még egy olyan éve,idén lehet hogy ez a védelemre lesz igaz.Lee nélkül!!A kedvencem amikor a nickel felállásunknál a Ware-Hatcher-Ratlif-Spencer fronttal állunk fel. Csak úgy hasítanak 😊
Ja és Witten 3 elkapásnyira Irvin és a franchise rekordjától. Ez az ember is...hogy kezdte már a szezont erre az utolsó 3 meccsen mintha mi sem történt volna. Persze győzelmek nélkül ezek sem érnek szart se.Cowboykarcsi
több mint 13 éve
én nem ébresztettem fel, mert szerintem teljesen nyilvánvaló volt, hogy kiért a keze a vonalon túlra. én azon lepődtem meg, hogy a bíró TC-t jelzett.én is felébresztettem az enyémet csak más előjellel 😊SzeszeNem nagyon lehet mit írni ezek után,asszonyt is felébresztettem pedig a majdnem TDnél.Cowboykarcsidetto. 😊 olyat kiabáltam, hogy na, szegény meg is ijedt rendesen!
Wong
mondjuk utólag belegondolva ez a tisztább, mindig be kell fújni a TD-t meg turnovert, mert azokat úgyis kötelezően újra kell nézetni, legalább valamit nem tudnak elrontani a bírók.
több mint 13 éve
én is felébresztettem az enyémet csak más előjellel 😊Nem nagyon lehet mit írni ezek után,asszonyt is felébresztettem pedig a majdnem TDnél.Cowboykarcsidetto. 😊 olyat kiabáltam, hogy na, szegény meg is ijedt rendesen!
Wong
több mint 13 éve
Nem nagyon lehet mit írni ezek után,asszonyt is felébresztettem pedig a majdnem TDnél.Cowboykarcsidetto. 😊 olyat kiabáltam, hogy na, szegény meg is ijedt rendesen!
több mint 13 éve
Nem nagyon lehet mit írni ezek után,asszonyt is felébresztettem pedig a majdnem TDnél.Murray remélem jövőhéten már játszik.Amugy tavaly az volt baromi szar érzés hogy úgy basztuk el a szezont hogy nem biztos hogy Romonak lesz még egy olyan éve,idén lehet hogy ez a védelemre lesz igaz.Lee nélkül!!A kedvencem amikor a nickel felállásunknál a Ware-Hatcher-Ratlif-Spencer fronttal állunk fel. Csak úgy hasítanak 😊
Ja és Witten 3 elkapásnyira Irvin és a franchise rekordjától. Ez az ember is...hogy kezdte már a szezont erre az utolsó 3 meccsen mintha mi sem történt volna. Persze győzelmek nélkül ezek sem érnek szart se.
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Hát azért Philipset elég jól helyettesítette Brown 😊persze, meg ha TT meg Kenny Phillips nem sérült, akkor nekünk sem ment volna a passz...Már az szezon elejétől látszott, hogy a secondary kumva jó lesz. Eli passzolta a legtöbbet a meccsig a ligában, erre a D-tek eltüntette a ligaelit pass O-nkat. Nem volt sok sack, de Elinak messze nem volt annyi ideje mint Romonak. Nicks és Cruz nem volt faktor a meccsen. Szerintem Claiborne megérte az árát, Carr-al nagyon jók. Hát valószínű, hogy a coachingban változás kellene, mert sajna minket könnyű szétfutni, és ezt egyáltalán nem használta ki JG. Igaz, hogy a hátrány miatt passzolni kellett, és a meccs közepén nagyon működött, de egyenlő környékén meg rövidyardoknál futni kellett volna. Az Eaglest és a Skinst ezzel a játékkal verni tudjátok. Nagyon szoros ez a csoport idén, mégha most van egy kis előnyünk.gyurcziMondjuk azzal is mákunk volt h Murray nem játszott.. egyetértek azzal, h ha ő hadra fogható akkor simán zacskó lett volna ez a meccs. Szesze
néha nem tudtam eldönteni, melyik OC próbálta meg jobban elveszteni a meccset: Gilbride vagy Garrett?slowmotion
több mint 13 éve
persze, meg ha TT meg Kenny Phillips nem sérült, akkor nekünk sem ment volna a passz...Már az szezon elejétől látszott, hogy a secondary kumva jó lesz. Eli passzolta a legtöbbet a meccsig a ligában, erre a D-tek eltüntette a ligaelit pass O-nkat. Nem volt sok sack, de Elinak messze nem volt annyi ideje mint Romonak. Nicks és Cruz nem volt faktor a meccsen. Szerintem Claiborne megérte az árát, Carr-al nagyon jók. Hát valószínű, hogy a coachingban változás kellene, mert sajna minket könnyű szétfutni, és ezt egyáltalán nem használta ki JG. Igaz, hogy a hátrány miatt passzolni kellett, és a meccs közepén nagyon működött, de egyenlő környékén meg rövidyardoknál futni kellett volna. Az Eaglest és a Skinst ezzel a játékkal verni tudjátok. Nagyon szoros ez a csoport idén, mégha most van egy kis előnyünk.gyurcziMondjuk azzal is mákunk volt h Murray nem játszott.. egyetértek azzal, h ha ő hadra fogható akkor simán zacskó lett volna ez a meccs. Szesze
néha nem tudtam eldönteni, melyik OC próbálta meg jobban elveszteni a meccset: Gilbride vagy Garrett?
több mint 13 éve
Connorrol tudni valamit? Mert elvileg valami nyak sérülést szenvedett.BleviEgyenlőre minden negatív lett, de lesz még több teszt, nem biztos hogy játszhat vasárnap.
több mint 13 éve
Már az szezon elejétől látszott, hogy a secondary kumva jó lesz. Eli passzolta a legtöbbet a meccsig a ligában, erre a D-tek eltüntette a ligaelit pass O-nkat. Nem volt sok sack, de Elinak messze nem volt annyi ideje mint Romonak. Nicks és Cruz nem volt faktor a meccsen. Szerintem Claiborne megérte az árát, Carr-al nagyon jók. Hát valószínű, hogy a coachingban változás kellene, mert sajna minket könnyű szétfutni, és ezt egyáltalán nem használta ki JG. Igaz, hogy a hátrány miatt passzolni kellett, és a meccs közepén nagyon működött, de egyenlő környékén meg rövidyardoknál futni kellett volna. Az Eaglest és a Skinst ezzel a játékkal verni tudjátok. Nagyon szoros ez a csoport idén, mégha most van egy kis előnyünk.gyurcziMondjuk azzal is mákunk volt h Murray nem játszott.. egyetértek azzal, h ha ő hadra fogható akkor simán zacskó lett volna ez a meccs.