Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
egy jövőbe néző gondolat. Jenkins mennyit kérne a maradásért? Biztos nem lenne olcsó de én megtartanám. Talán 4-8 között? beltazor
Inkább 8 mint 4, mivel kezdő akar lenni, joggal. Scandricknek is megvan a maga 4-6 millás szerződése, Jenkins nem fér bele a keretbe sajna. Az a csapat amelyik leigazolja jól fog járni vele (és ha megint valamelyik NFC East rivális kukázik a Cowboys háza táján, akkor azok szarjanak sünt!)gyeek
az a kérdés, meddig és mennyire bírja a válla.
olvastam olyat, hogy a meccs alatt megsérült, majd megnézem, ha holnap kijön az injury reportslowmotion
Felix? ő tuti nem kérhet sokat... és túl korai pick volt hogy elengedjük.

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
egy jövőbe néző gondolat. Jenkins mennyit kérne a maradásért? Biztos nem lenne olcsó de én megtartanám. Talán 4-8 között? beltazor
Inkább 8 mint 4, mivel kezdő akar lenni, joggal. Scandricknek is megvan a maga 4-6 millás szerződése, Jenkins nem fér bele a keretbe sajna. Az a csapat amelyik leigazolja jól fog járni vele (és ha megint valamelyik NFC East rivális kukázik a Cowboys háza táján, akkor azok szarjanak sünt!)gyeek
az a kérdés, meddig és mennyire bírja a válla.
olvastam olyat, hogy a meccs alatt megsérült, majd megnézem, ha holnap kijön az injury report
több mint 13 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
A Gianst szerintem sajnos ebből a 3 meccsből kettőt minimum behúz (persze mondanom sem kell, hol számolok nekik L-t). A Skins idén aligha lesz komoly playoff contender, az Eaglesből meg bármit kinézek. Nagyon meg lennék lepődve, ha nem a NY nyerné a csoportot, magunkat meg kevésnek tartom a wild cardra (elsősorban az NFC North csapatok miatt). Mázlival még csak-csak, de hát rólunk van szó.
több mint 13 éve
Wong Dallas Cowboys 669 — Defense Fan
Giants következő 3 meccse:
-Washington
-Dallas
-Pittsburg

Washington következő 3 meccse:
-Giants
-Pittsburg
-Carolina

Eagles következő 3 meccse:
-Bye
-Atlanta
-New Orleans

Ahogy vki előttem szóló is megírta a következő 3 (4) meccs eldönti a sorsunk.
Ha akarunk valamit is idén, itt kell most nagyot alkotni mert van esélyünk az NFC East élére állni.
több mint 13 éve
Wong Dallas Cowboys 669 — Defense Fan
egy jövőbe néző gondolat. Jenkins mennyit kérne a maradásért? Biztos nem lenne olcsó de én megtartanám. Talán 4-8 között? beltazor
Inkább 8 mint 4, mivel kezdő akar lenni, joggal. Scandricknek is megvan a maga 4-6 millás szerződése, Jenkins nem fér bele a keretbe sajna. Az a csapat amelyik leigazolja jól fog járni vele (és ha megint valamelyik NFC East rivális kukázik a Cowboys háza táján, akkor azok szarjanak sünt!)gyeek
Majd ő is kiköt a Giantsnél,de még a redskins is esélyes, mérget vennék rá.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
egy jövőbe néző gondolat. Jenkins mennyit kérne a maradásért? Biztos nem lenne olcsó de én megtartanám. Talán 4-8 között? beltazor
Inkább 8 mint 4, mivel kezdő akar lenni, joggal. Scandricknek is megvan a maga 4-6 millás szerződése, Jenkins nem fér bele a keretbe sajna. Az a csapat amelyik leigazolja jól fog járni vele (és ha megint valamelyik NFC East rivális kukázik a Cowboys háza táján, akkor azok szarjanak sünt!)

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
egy jövőbe néző gondolat. Jenkins mennyit kérne a maradásért? Biztos nem lenne olcsó de én megtartanám. Talán 4-8 között?

több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Murraynek a bokája ficamodott ki, a Panthers ellen várhatóan nem lesz bevethető, de hosszabb kieséssel nem kell számolni.gorbel
Ellenünk mindegy ki fut, garantált a 150 yard 7-8-as átlaggal 😊 Nyugi, majd elindítunk Titeket felfelé 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hál az égnek. Már csak Claiborne ússza meg...
Ravens elcserélné a győzelmet most a csak ne érült volna meg senki náluk..

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Murraynek a bokája ficamodott ki, a Panthers ellen várhatóan nem lesz bevethető, de hosszabb kieséssel nem kell számolni.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
JJ-t amúgy jogosan lehet fikázni de vsz tett Ő annyit ezért a csapatért h akkor fejezze be amikor akarja. A magán véleményem az hogy be kellene fejeznie. Blevi
Tom Landry is több mint eleget tett a csapatért, JJnek viszont első dolga volt hogy feláldozza a haladás oltárán.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Wong Dallas Cowboys 669 — Defense Fan
Srácok most néztem meg. Teljesen kikészültem. Ez nagyon hiányozni fog még az alapszakasz mérlegünkből.

Karcsi +1!
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Az a vicces hogy kb semmi nem dőlt meg el a csoportban. Giants impresszív volt tegnap de ha szívnak a Skins ellen akkor ők is bajban lehetnek, mert akkor 0-3 nekik az East mérleg, és jönnek hozzánk (tudom 4 éve nem vertük őket hazai pályán).
Nem látom azt hogy mi ezt a csoportot be húzzuk. Folyamatosan sérülnek le a kulcs játékosaink, és a szerencse nem kimondottan a barátunk. Az a bajom hogy ettől a csapattól 6-10től 10-6ig bármi benne van. Jósolni is lehetetlen...
Egyébként Karcsi minden szavával egyet értek.
JJ-t amúgy jogosan lehet fikázni de vsz tett Ő annyit ezért a csapatért h akkor fejezze be amikor akarja. A magán véleményem az hogy be kellene fejeznie.
több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Clarence Hill ‏@clarencehilljr
Stephen Jones said on 105.3 the fan that the Cowboys still waiting on mri results on murray and claiborne. lissemore has high ankle sprain
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Jackson Jeffcoat kihagyja a szezont. Egy Texas Longhors DEről van szó, aki vérbeli dallasi, és cowboys szurkoló. Ha jól tudom az apja játszott anno nálunk. Szívesen látnám jövőre a soraink között.(Bár ha kihagyja az egész szezont sanszos, hogy marad még egy évet.)

Ha ez a szezon se jön be Garretnek, érdemes lenne Robot "előléptenti" mielőtt lelép.Wirtschaftsteil
Jim Jeffcoat nem csak egyszerűen játszott a csapatban, hanem Ware előtt ő tartotta a csapat színeiben szerzett legtöbb sack rekordját.
viszont a fiú kicsit soványka (238 lb a versenysúlya), 3-4-es védelemben az talán ILB-nek elmegy, de már OLB-be is kevésslowmotion
Lissemore is 270-280 volt draftról kijövet, idén Crawford is nagyon könnyűnek tűnt. Pár kilot rájuk tudnak pakolni.

A vereségtől meg a gyomrom fordult fel. A legkegyetlenebb szopatás ez a játékosoktól. Sokkal, de sokkal könnyebb volt Wade 1-7es menetelése is, ott nem okozott stresszt, hogy biztos lehetett tudni: ki fognak kapni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Jackson Jeffcoat kihagyja a szezont. Egy Texas Longhors DEről van szó, aki vérbeli dallasi, és cowboys szurkoló. Ha jól tudom az apja játszott anno nálunk. Szívesen látnám jövőre a soraink között.(Bár ha kihagyja az egész szezont sanszos, hogy marad még egy évet.)

Ha ez a szezon se jön be Garretnek, érdemes lenne Robot "előléptenti" mielőtt lelép.Wirtschaftsteil
Jim Jeffcoat nem csak egyszerűen játszott a csapatban, hanem Ware előtt ő tartotta a csapat színeiben szerzett legtöbb sack rekordját.
viszont a fiú kicsit soványka (238 lb a versenysúlya), 3-4-es védelemben az talán ILB-nek elmegy, de már OLB-be is kevés
több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Jackson Jeffcoat kihagyja a szezont. Egy Texas Longhors DEről van szó, aki vérbeli dallasi, és cowboys szurkoló. Ha jól tudom az apja játszott anno nálunk. Szívesen látnám jövőre a soraink között.(Bár ha kihagyja az egész szezont sanszos, hogy marad még egy évet.)

Ha ez a szezon se jön be Garretnek, érdemes lenne Robot "előléptenti" mielőtt lelép.Wirtschaftsteil
4-3as DE sztem 3-4be kevés lenne. beltazor
Spencer helyére gondoltam. Elég drága lesz jövőre, és még büntetésünk is van.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Jackson Jeffcoat kihagyja a szezont. Egy Texas Longhors DEről van szó, aki vérbeli dallasi, és cowboys szurkoló. Ha jól tudom az apja játszott anno nálunk. Szívesen látnám jövőre a soraink között.(Bár ha kihagyja az egész szezont sanszos, hogy marad még egy évet.)

Ha ez a szezon se jön be Garretnek, érdemes lenne Robot "előléptenti" mielőtt lelép.Wirtschaftsteil
4-3as DE sztem 3-4be kevés lenne.

több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Jackson Jeffcoat kihagyja a szezont. Egy Texas Longhors DEről van szó, aki vérbeli dallasi, és cowboys szurkoló. Ha jól tudom az apja játszott anno nálunk. Szívesen látnám jövőre a soraink között.(Bár ha kihagyja az egész szezont sanszos, hogy marad még egy évet.)

Ha ez a szezon se jön be Garretnek, érdemes lenne Robot "előléptenti" mielőtt lelép.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
én most olyan kibaszott csalódott vagyok, hogy inkább nem írok semmit.slowmotion
szintén. így volt a legrosszabb kikapni. ha nem csináljuk meg a 4&10 -et, ha nem jön be az onside kick sokkal könnyebben lehetne elfogadni a vereséget.
De így hogy az élet ekkora esélyt adott, hogy aztán még jobban fájón.....

karcsi írta: "Én legalábbis továbbra is ezt teszem és reménykedem hogy a fent említett néhány játékos nem egy befejezetlen karrier után lesz kénytelen visszavonulni. "
Én Cowboys mellett nagy Mavs drukker is vagyok. Már feladtam a reményt hogy Nowo kezén gyűrűt láthassak. Már megnyert nba döntő elvesztése, azután vicc kiesés a wariors ellen, akkor mondtam, hogy Nowo sosem lesz bajnok. De akkor sikerült amikor a legkevésbé vártam. Remélem ez, így lesz a Cowboysnál is....

több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
"There's no way you have 22 seconds and a timeout and don't get another play off." Vihettük volna előbbre is azt a labdát, és akkor egy 45 yardos FG már mindjárt kényelmesebb.

3 pozitívuma van az estének:
1., A futás nagyon jól ment, még Dunbar is villogott kicsit.
2., Az O-line nagyon jól muzsikált.
3., Felix Baumgartner ugrása nagyon király volt. 😀

Ha így javul az OL, akkor imádkozhatunk a DE draftért, mert a pass rush week 1 óta borzasztó. Szvsz kiemelném még mindig a play callingot, az oké hogy egy 5 pickes meccs után nem kell a passzt erőltetni, meg ment is viszonylag a futóinknak, de én is így hívom a play-eket.

szerk.:
Passing (YPG) Complete List
1. Dallas Cowboys 181.6
2. San Francisco 49ers 183.2
3. Indianapolis Colts 200.0
4. Pittsburgh Steelers 200.8
5. New York Jets 209.3
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Aki az elmúlt 15 évben a Dallasnak szurkol annak van tapasztalata milyen is - hogy egy szép angolszász kifejezéssel éljek - az a "heart breaking loss". Na ez még így is benne van a személyes top5ös listámban pedig(sajnos)van bőven miből válogatni. Az az utolsó drive,két 4&10-el,(Wittent mennyire imádom te jó ég),az onside kick-el,amit csak azért szereztünk meg - egyébként tipikusan cowboysosan - hogy még fájóbban kapjunk ki.

Most bele mehetnék a hajtépő balfaszkodásokba(clock management az utolsó playnél ?!!),büntetésekről,a D faszságárol hogy a Ravens az utolsó TD drive-ban gyak 3 play alatt végig ment a pályán ésatöbbi. Fölösleges. Az elmúlt tizeniksz évben ez a csapat erről szól,ezekről a majdnem catch/TD/Int/győzelem meccsekről,ez a csapat egy "majdnem" csapat volt az utolsó másfél évtizedben.Ez nem amióta Romo itt van,nem Garrett alatt,nem Parcells óta,valami más valami féle "átok" miatt. Nekem sokszor van olyan érzésem mintha a saját hypejába fulladt volna bele a franchise ugy kb a triplets lassú leépülésétől kezdve,és azóta is ebben a poshadt vízben térdelne.Ezt lehet részben JJre kenni,vagy egyenesen őt hibáztatni,mindegy a megoldás nem innen fog jönni,vagy legalábbis nem egyhamar. Ráadásul ha Jones ki is adná vagy kikerülne a kezéből a csapat szinte biztos hogy nem külsősnek hanem jönne Stephen akiről én személy szerint nem tudom hogy jobb vagy akár másmilyen lenne mint JJ. Vagy az is lehet hogy csak szimplán nincs szerencsénk,hiszen voltak itt igen jó edzők,játékosok,mégsem jöttek az eredmények,'95 óta 2 kiemelkedőnek mondható csapat egy divisional round zakóval és egy első körös győzelemmel. Minden csapatnak lehet rossz korszaka és virágzása is.Akkor mi kussoljunk a kilencvenes és a hetvenes évek miatt?(főleg én a 22 évemmel...)Tudom hogy vannak csapatok akiknek a kétezres évek óta nem volt 3nál több pozitív mérlegű szezonja,sőt egyáltalán mint olyan "virágkora" sem,de ezt a hajunkra kenhetjük,én sem attól nem leszek boldogabb hogy a Browns emberemlékezet óta nem volt POban sem attól hogy a Giants az elmúlt 5 évben 2 gyűrűt is nyert.Tehát a válasz egyértelműen nem.

Vagy lehet hogy mindkettő megtörténik a csapattal egyszerre,tehát valamiért,a csillagok állása vagy nem tudom,de egyébként is,mi most karma szerinti szopóágra vagyunk rakva ki tudja még meddig,és közben a csapatnál a fejétől is bűzlik a hal,alapvető gondok vannak a franchise működésében működtetésében.

Mi marad nekünk szurkolóknak?A szeptembertől (bárcsak)februárig tartó hajnali idegeskedés,mert mindannyiunk,mindenki különféle okokért ezt a csapatot választotta X évvel ezelőtt.Azt a tradíciót,múltat,értéket,játékos és edző legendákat felvonultató franchise-t amelyben most is játszanak olyan férfiak akik miatt ha kell és van rá módom 16 héten át felkelek hajnalban még ha 0-16ot is hoz össze a csapat.Én legalábbis továbbra is ezt teszem és reménykedem hogy a fent említett néhány játékos nem egy befejezetlen karrier után lesz kénytelen visszavonulni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Ja és annyit tennék meg itt hozzá, anélkül hogy a játékvezetésre fognám (51rol nem a sporinak kell bevernie), ha mi ilyen hazai pályát kapnánk nem kevesen nyomnák az Amerika csapat, JJ mindenkit megvesz szöveget. Amióta követem ezt sportot cca 5 év bírói szempontból néha meg otthon is szivatnak minket.
Tegnap megint nem volt pass rush, cserébe az O-line jo volt. Jövő heten a bye weekrol visszatérő Panthers jön. Idei forma alapján bármi lehet, de ha itt PO-ról akarunk beszélni akkor csak a W játszik.
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Hát igen sorsdöntő meccsek jönnek a csapat, Romo, és Garret szempontjából is.Kroos
Ezen gondolkoztam a minap. Ha magasan draftolunk akkor Garret lehet egy új QB projekttel próbálja menteni majd a seggét.
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát igen sorsdöntő meccsek jönnek a csapat, Romo, és Garret szempontjából is.

PunBB bbcode test