Dallas Cowboys
34 feliratkozó
több mint 14 éve
Na,tippek?28-17 oda,az én tippem.Egyébként valószínűleg Jenkins és Smith is fog játszani,Newman out.
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
Ratliff 5 év, 40 misi. Nem fogja kitölteni.
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
Szerintem ne kezdjünk el még az első meccs előtt 1/1ekkel dobálózni. Amúgy a sérült lista olyan mint egy átlagos NFL csapaté szerintem. 4en nem edzettek, 3an limitáltak voltak. Ennyi.
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
pffff.... tehát nem lesz: JEnkins Newmann és T. Smith se....
az első meccs bukta lesz....
remélem azért nem leszünk versenyben az 1/1-ért...
szerk: ez azért durva.......
Martellus Bennett TE Ankle Did Not Participate In Practice --
Terence Newman CB Groin Did Not Participate In Practice --
Laurent Robinson WR Hamstring Did Not Participate In Practice --
Tyron Smith T Knee Did Not Participate In Practice --
Tashard Choice RB Knee Full Participation in Practice --
Bradie James LB Ankle Full Participation in Practice --
Marcus Spears DE Groin Full Participation in Practice --
Miles Austin WR Hamstring Limited Participation in Practice --
Phil Costa C Knee Limited Participation in Practice --
Mike Jenkins CB Neck Limited Participation in Practice --

több mint 14 éve
😀
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
Éééés akkor jöjjön a sérülés-lavina!Tyron Smith kiesett 2-4 hétre térdsérüléssel. S.O.S. Egy tackle kéne a csapatba!
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
Nem tudni.Tim MacMahon: "Mike Jenkins was hurt in today's practice, per Jerry Jones. Not an aggravation of stinger, but he didn't offer any more details."
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
fasza...mennyire komoly?nagyon erotikus lesz a kezdő CBk nélkül,Holmes,Burres és Mason ellen...
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
Jenkins jól tolja... megsérült a mai edzésen. :o
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
Fiammetta elküldve a helyére jött Laurent Robinson WR.De állítólag lehet még a Jets elleni meccs előtt vissza igazoljuk valahogy Fiammettát is.
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
További mez-szám-misztika:Fiammetta lett végül a 24es ( :/ ) Tanner maradt 34. Spears 98ra ugrott, Clifton Geathers pedig 96ra.
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
Sam Young távozott. Ezek után már-már bűnpártolásnak számítana Romo ellen ha nem igazolnak le egy valamire való tacklet.
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
még nem írta be senki, de leigazoltátok Derrick Dockeryt ('skins, majd bills majd megitn 'skins játékos) nagyon sérülékeny, de még kezdő szintűsapkaJó biztosítéknak tűnik, csereként fogja a szezont kezdeni.
Flonak még mindig nincs csapata, ha valami gebasz történne bár nem a legjobb, de hasznos backup lehet még szerintem.
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
Közben pár Cowboyt is felcsipegettek csapatok:Gurode->Ravens
Gronkowski->Colts
Sendejo->Jets
Josh Thomas->Panthers
Sam Young->Bills
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
Tony Fiametta is érkezett.Emiatt valakinek még mennie kell.
több mint 14 éve
még nem írta be senki, de leigazoltátok Derrick Dockeryt ('skins, majd bills majd megitn 'skins játékos) nagyon sérülékeny, de még kezdő szintű
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Lehetett rá számítani: Holland szar fizikális formában volt és Arkin mellett nem nagyon fért meg a depthen.gyeekJó de így szerintem vékony lett a cserepad vsz.
Mondjuk sosem volt nagy kedvenc 😊, ezeken a lapokon 😛
több mint 14 éve
Lehetett rá számítani: Holland szar fizikális formában volt és Arkin mellett nem nagyon fért meg a depthen.
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
Értem én OL rebuilding, de ez azért már kemény 😀
több mint 14 éve
Van ma is elküldés: Montrea Holland is csomagolhat.
több mint 14 éve
JJ többször is említette hogy abszolut benne van a pakliban hogy 2 kicker lesz az 53as(és a gameday)rosteren(is),ráadásul már csináltunk is ilyet azelőtt szóval szerintem simán reális ez a felállás akár egész szezonra is.persze nem néztem PS meccseket, de pusztán statisztikailag nem jártunk jobban a Bailey-Buehler párossal, mint a csak Buehlerrel, már ami a rúgószázalékot illeti.
A fallal kapcsolatban,hosszú távon nem kétlem hogy kellett ez és azt sem hogy tudja Red hogy mit és miért csinál,viszont rövid távon vannak buktatói ennek egységnek mégpedig hogy ez a fal rettentő fiatal és tapasztalatlan(illetve nekem jelenleg a depth is nagyon karcsúnak tűnik) .Ez az első évükben még csúnyán megbosszulhatja magát,meglátjuk.Én mint már irtam régebben,nem várok nagy dolgokat idén a csapattól(aztán legfeljebb kellemesen csalódok)csak lássam hogy haladunk előre,a védelem sokszor hibázik de vannak szép felvillanások is amelyek mutatják hogy milyen potenciál is van ebbe a Ryan féle rendszerben,esetleg egy-két bravúr győzelem és persze az a mentalitás amit kb Garrett 2dik meccsétől már a csapaton is láttam,nem akarom még egyszer azt a lélektelen játékot és tanácstalanságot látni a játékosokon és az oldal vonal mellett az edzőn amit tavaly a az első 8 héten láthattunk.Ha ezt a pár pontot ki tudom pipálni szezon végén én már elégedett leszek.Cowboykarcsi
45-ös rosteren meg szvsz két rúgó akkor is luxus lenne, ha maga Lombardi (nem a Michael, hanem a Vince) mondaná az ellenkezőjét. ha van mondjuk 2 K meg egy P meg egy LS a keretben, akkor 41 fős létszám jut a 22 olyan posztra, ahol mindegy egyes playnél gyilkolják egymást a játékosok. jól jön az egy kilencedik LB-nek, vagy hetedik DL-nek, vagy sokadik (mondjuk kilencedik) OL-nak.
több mint 14 éve
én Felix-től várok nagy robbantást.bent is van a fantasy foci csapatomba 😊

több mint 14 éve
...Philip Tanner visszahozta a 24-est a RB-k közé. (fura is volt eddig Elamen látni)...gyeekaz első két pre meccsen folyamatosan azt hittem hogy valami exotic play RR részéről és Barber van S ként a pályán...aztán ugrott be hogy nem
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
JJ többször is említette hogy abszolut benne van a pakliban hogy 2 kicker lesz az 53as(és a gameday)rosteren(is)CowboykarcsiJa, ez felbaszott egy kicsit. JJ jobban tenné, ha nem szólna bele ilyen dolgokba, vagy legalább Garettre hivatkozna. :/
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
Annyit pontosítanék, hogy a kezdő OLben Nagy lesz Arkin helyett ha nem változtatnak a depethen. Amúgy Rucker valóban inkább elkapó, de Phillips és Bennett is jól használható blokkoknál. Megnéztem mindegyik preseason meccset, követtem az edzéseket, leírom pár személyes kedvencem:
-- Jesse Holley. Egyik Lunchbreak adásban a nagyarcú, de gyökér Josh Ellis még mindig azért fikázta, mert 4th & Longgal került be. Nagyon keményen dolgozik mióta bekerült a csapatba és ez meglátszott idén már az elkapásokban is. Emellett special team egyik kulcs-embere és blokkolásban is megállja a helyét.
-- Victor Butler. Első blikkre úgy néz ki, mintha Ryan rendszerét neki találták volna ki. Nagyon kiváncsi vagyok mit fog produkálni a szezon során.
-- Stephen McGee. A rookiek között látszik a vezér-egyénisége. Nem látszik rajta ugyanakkor semmilyen félelem és egyre jobban végzi a dolgát. Ha ezt a tendenciát folytatja, akkor én benne látom Romo utódját.
-- Barry Church. Amikor pályán volt, mindig észre vetette magát, ellentétben mondjuk Owusu-Anshaval. Keményen szerel és pass protectionben is többször feltűnt. Minnesotta ellen betették nickel felállásba is ahol korábban nem is játszott és hiba nélkül végezte a feladatát. Még sokat kell fejlődnie, de megvan benne a potenciál, hogy kihasználja a safety poszton levő sekély depthet és a kezdők egyéves szerződését.
-- Philip Tanner. A tehetség és szorgalom jól megmutatkozott nála. Elég csak figyelembe venni, hogy őmiatta vág a Cowboys neki a szezonnak 4 halfbackkel.
Mez-szám cserék, pár régi szám a csapatban:
-- Coleman az új 99 (Canty -> Olshansky)
-- Elam megkapta régi mezszámát, a 26-ot. (Josh Thomasé volt eddig)
-- Philip Tanner visszahozta a 24-est a RB-k közé. (fura is volt eddig Elamen látni)
-- Dwayne Harris új száma 17 (Sam Hurddé volt még tavaly)
-- Alex Albright NFL szabályzat miatt váltott 55-re
-- Bruce Carter az 54-est fogja viselni ha visszatért (emiatt kicsit parázok, ha jól emlékszem ez Barbie-é volt korábban 😛)
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass