Dallas Cowboys
Prescott egy jó irányító és nem is akarom elvenni tőle. Ennek a képnek annyi lett volna a lényege, hogy a számok nem mindig mutatják a valós teljesítményt. Ehhez rakták Carr teljesítményét akinek a számai ellenére fejvakarós a teljesítménye.Bocs, Dak egy erzekeny tema itt, de iden azert intek ellenere nagyon jol jatszik es statok ellenere merfoldekkel jobb QB mint Carr.Egy szóval nem is hoztam fel a Lamar témádat hisz azt írsz oda és arról amit akarsz, hisz ha ez a véleményed leírhatod.Jaaaa, hogy ez egy mém és nem is komoly?! Óóó...Ez csak egy NFL mém, amit ahogy látom a Cowboys topic véresen komolyan vett, mert átment személyeskedésbe “hülye” jelzőkkel egy nyilvános fórumon. Nemzeti Sport színvonal volt, légy oly kedves legközelebb az ilyeneket oda írogatni. Ez egy fórum mindenki oda ír/rak valamit ahova akar, a jelződ nem engem jellemez. BÚÉK a teljes Cowboys fórumnak.Teljesen értetlenül állok ez előtt a szar előtt. Ha trollkodni próbálsz, legalább szellemes lehetne. Így csak annyit értél el, hogy a Cowboys topik totál hülyének nézzen.Egyrészt borzasztó felszínes következtetés ebből bármit levonni, másrészt mit vársz, itt ebben a topikban erre? Amikor javarészt itt mindenki támogatja Daket.
KeyG
Cowboykarcsi90
Amúgy meg ha jól értesültem 250 misi kevés volt Lamarnak. Szar lesz majd 300-as szerződést adni neki és nézni az oldalvonalon mert mindig összegyűjt valami bibit.
gyeek
KeyG
Itt sajnos a tényleg nagyon gyenge minőségű mémeddel van a gond. 😕 Tényleg azt hitted ez vicces? Szegénykém... Viszont amikor bedobtad az NSO színvonalat, már felröhögtem, van haladás! Nekem a Ravens topikba volt kedvem épp írni, mert eszembe jutott Lamar szerződése ÉÉÉÉSS mert eZ eGy FóRuM éS mInDeNkI oDa Ír AhOvA aKaAaAr! 😀
gyeek
KeyG
Es ne feledjuk, Jerry ba szereti megfizetni jatekosait, miert pont QB poszt lenne kivetel.
Boldog Uj Evet a Ravens szurkoloknak is.
Needa
Sok sikert a Playoffban!
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
Bocs, Dak egy erzekeny tema itt, de iden azert intek ellenere nagyon jol jatszik es statok ellenere merfoldekkel jobb QB mint Carr.Egy szóval nem is hoztam fel a Lamar témádat hisz azt írsz oda és arról amit akarsz, hisz ha ez a véleményed leírhatod.Jaaaa, hogy ez egy mém és nem is komoly?! Óóó...Ez csak egy NFL mém, amit ahogy látom a Cowboys topic véresen komolyan vett, mert átment személyeskedésbe “hülye” jelzőkkel egy nyilvános fórumon. Nemzeti Sport színvonal volt, légy oly kedves legközelebb az ilyeneket oda írogatni. Ez egy fórum mindenki oda ír/rak valamit ahova akar, a jelződ nem engem jellemez. BÚÉK a teljes Cowboys fórumnak.Teljesen értetlenül állok ez előtt a szar előtt. Ha trollkodni próbálsz, legalább szellemes lehetne. Így csak annyit értél el, hogy a Cowboys topik totál hülyének nézzen.Egyrészt borzasztó felszínes következtetés ebből bármit levonni, másrészt mit vársz, itt ebben a topikban erre? Amikor javarészt itt mindenki támogatja Daket.
KeyG
Cowboykarcsi90
Amúgy meg ha jól értesültem 250 misi kevés volt Lamarnak. Szar lesz majd 300-as szerződést adni neki és nézni az oldalvonalon mert mindig összegyűjt valami bibit.
gyeek
KeyG
Itt sajnos a tényleg nagyon gyenge minőségű mémeddel van a gond. 😕 Tényleg azt hitted ez vicces? Szegénykém... Viszont amikor bedobtad az NSO színvonalat, már felröhögtem, van haladás! Nekem a Ravens topikba volt kedvem épp írni, mert eszembe jutott Lamar szerződése ÉÉÉÉSS mert eZ eGy FóRuM éS mInDeNkI oDa Ír AhOvA aKaAaAr! 😀
gyeek
KeyG
Es ne feledjuk, Jerry ba szereti megfizetni jatekosait, miert pont QB poszt lenne kivetel.
Boldog Uj Evet a Ravens szurkoloknak is.
Egy szóval nem is hoztam fel a Lamar témádat hisz azt írsz oda és arról amit akarsz, hisz ha ez a véleményed leírhatod.Jaaaa, hogy ez egy mém és nem is komoly?! Óóó...Ez csak egy NFL mém, amit ahogy látom a Cowboys topic véresen komolyan vett, mert átment személyeskedésbe “hülye” jelzőkkel egy nyilvános fórumon. Nemzeti Sport színvonal volt, légy oly kedves legközelebb az ilyeneket oda írogatni. Ez egy fórum mindenki oda ír/rak valamit ahova akar, a jelződ nem engem jellemez. BÚÉK a teljes Cowboys fórumnak.Teljesen értetlenül állok ez előtt a szar előtt. Ha trollkodni próbálsz, legalább szellemes lehetne. Így csak annyit értél el, hogy a Cowboys topik totál hülyének nézzen.Egyrészt borzasztó felszínes következtetés ebből bármit levonni, másrészt mit vársz, itt ebben a topikban erre? Amikor javarészt itt mindenki támogatja Daket.
KeyG
Cowboykarcsi90
Amúgy meg ha jól értesültem 250 misi kevés volt Lamarnak. Szar lesz majd 300-as szerződést adni neki és nézni az oldalvonalon mert mindig összegyűjt valami bibit.
gyeek
KeyG
Itt sajnos a tényleg nagyon gyenge minőségű mémeddel van a gond. 😕 Tényleg azt hitted ez vicces? Szegénykém... Viszont amikor bedobtad az NSO színvonalat, már felröhögtem, van haladás! Nekem a Ravens topikba volt kedvem épp írni, mert eszembe jutott Lamar szerződése ÉÉÉÉSS mert eZ eGy FóRuM éS mInDeNkI oDa Ír AhOvA aKaAaAr! 😀
gyeek
Szerkesztette: KeyG
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
Let's take away every qb's interceptions just for funsies pic.twitter.com/2p0FrMn591
— Burgers and Blitzes (@NotToBeTrite) December 31, 2022
egyébként meg:
record vs opponents currently > .500:
— Warren Sharp (@SharpFootball) December 30, 2022
5-1: DAL
3-1: PHI
2-1: SF
3-2: BUF, KC, MIN
3-3: JAX
2-2: CIN
2-3: SEA
2-4: GB, NYJ
1-2: LV
2-5: MIA, DET, CLE
1-3: BAL, DEN, ATL, LAC
1-4: TB, NYG, IND
1-5-1: WAS
1-5: PIT
1-6: CHI
0-4: CAR, NO
0-5: LAR, ARI, NE
0-6: HOU
0-7: TEN
Jaaaa, hogy ez egy mém és nem is komoly?! Óóó...Ez csak egy NFL mém, amit ahogy látom a Cowboys topic véresen komolyan vett, mert átment személyeskedésbe “hülye” jelzőkkel egy nyilvános fórumon. Nemzeti Sport színvonal volt, légy oly kedves legközelebb az ilyeneket oda írogatni. Ez egy fórum mindenki oda ír/rak valamit ahova akar, a jelződ nem engem jellemez. BÚÉK a teljes Cowboys fórumnak.Teljesen értetlenül állok ez előtt a szar előtt. Ha trollkodni próbálsz, legalább szellemes lehetne. Így csak annyit értél el, hogy a Cowboys topik totál hülyének nézzen.Egyrészt borzasztó felszínes következtetés ebből bármit levonni, másrészt mit vársz, itt ebben a topikban erre? Amikor javarészt itt mindenki támogatja Daket.
KeyG
Cowboykarcsi90
Amúgy meg ha jól értesültem 250 misi kevés volt Lamarnak. Szar lesz majd 300-as szerződést adni neki és nézni az oldalvonalon mert mindig összegyűjt valami bibit.
gyeek
KeyG
Itt sajnos a tényleg nagyon gyenge minőségű mémeddel van a gond. 😕 Tényleg azt hitted ez vicces? Szegénykém... Viszont amikor bedobtad az NSO színvonalat, már felröhögtem, van haladás! Nekem a Ravens topikba volt kedvem épp írni, mert eszembe jutott Lamar szerződése ÉÉÉÉSS mert eZ eGy FóRuM éS mInDeNkI oDa Ír AhOvA aKaAaAr! 😀
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
Egyrészt borzasztó felszínes következtetés ebből bármit levonni, másrészt mit vársz, itt ebben a topikban erre? Amikor javarészt itt mindenki támogatja Daket.
KeyG
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
amit megállapítottam: ha ilyen ütemben adja el az offense a labdákat, akkor az már csak ettől is nehéz lesz a PO-ban az életük. nem is beszélve a sérültekről...
Prescott 14 INT és hiába kb a fele csak az övé, ahogy most is az elsőhöz semmi köze nem volt, az a labdát el kellett volna kapni, szóval hiába nem mind az ő hibája, azért mégis megtörténnek....
ha a Cowboys az underdog, akkor a turnover battle-t nyerni kell, mert anélkül esélytelen
és szerintem a PO-ban nem lesz favorit senki ellen, még Brady ellen se
aki úgy fogja szétsz.patni Bland-et és Wright-ot, mint a huzat a 7 yardos passzaival. egyrészt, mert messzebbre el se tud dobni már, másrészt mert ezek eleve ennyi cushion-el játszanak.
olvastam, hogy Biadasz high ankle sprain-je azért nem gáz, mert centerként nem kell annyit futni mint egy WR-nek, szóval akár 2 hét is elég lehet ahhoz, hogy sok kötéssel meg sok fájdalomcsillapítóval a PO-ban kezdeni tudjon. ez jó hír.
elméletben LVE is visszatérhet a Bucs ellen, a nyaksérülés ami az első riportokban volt kiderült a CT és az MR után, hogy igazából "csak" egy shoulder stinger, vagyis egy nyak/váll ideg sérülése, ezt leginkább pihentetéssel lehet gyógyítani
és Hankins mellizom sérülése is olyan, hogy azt mondták a playoff-ra visszatérhet, az IR 4 hete pont a washington elleni meccs után jár le, tehát az elvi lehetőség megvan
nem ártana, ha összeállna a gárda addig, mert minden egészséges ember kelleni fog
Ahhoz hogy megnyerjuk a csoportot es 3. Seed legyunk es a packers-szel jatsszunk, ahhoz szerintem hetvegen a Packersnek es a Vikingsnak is nyernie kell. Egymas ellen jatszanak.És 3. kiemeltként megkapnánk a Mumust ( sajtfejek ) Öröm bódogság 😊Azèrt a csoportgyőzelem "terhèt" nem veszi le ès az nagyon nem mindegy, főleg Jerrynek nem szvsz 😉Eagles ha nem nyer magaval es velunk is kitol.Szerencsére nem az ő kezükben van a sorsunk 😉 A Vikingek, és a 49 leveszi a hátunkról a terhet 😊
Naluk rosszabb pick + utolso fordulot megkell nyomniuk.
Nalunk is hasonloan, kuldhetjuk fel a kezdot a kiemeles remenyebben.
beltazor
Khaled1899
dande2
Khaled1899
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
És 3. kiemeltként megkapnánk a Mumust ( sajtfejek ) Öröm bódogság 😊Azèrt a csoportgyőzelem "terhèt" nem veszi le ès az nagyon nem mindegy, főleg Jerrynek nem szvsz 😉Eagles ha nem nyer magaval es velunk is kitol.Szerencsére nem az ő kezükben van a sorsunk 😉 A Vikingek, és a 49 leveszi a hátunkról a terhet 😊
Naluk rosszabb pick + utolso fordulot megkell nyomniuk.
Nalunk is hasonloan, kuldhetjuk fel a kezdot a kiemeles remenyebben.
beltazor
Khaled1899
dande2
Lana, Lana, Lanaaaaaaaaa !
Azèrt a csoportgyőzelem "terhèt" nem veszi le ès az nagyon nem mindegy, főleg Jerrynek nem szvsz 😉Eagles ha nem nyer magaval es velunk is kitol.Szerencsére nem az ő kezükben van a sorsunk 😉 A Vikingek, és a 49 leveszi a hátunkról a terhet 😊
Naluk rosszabb pick + utolso fordulot megkell nyomniuk.
Nalunk is hasonloan, kuldhetjuk fel a kezdot a kiemeles remenyebben.
beltazor
Khaled1899
Eagles ha nem nyer magaval es velunk is kitol.Szerencsére nem az ő kezükben van a sorsunk 😉 A Vikingek, és a 49 leveszi a hátunkról a terhet 😊
Naluk rosszabb pick + utolso fordulot megkell nyomniuk.
Nalunk is hasonloan, kuldhetjuk fel a kezdot a kiemeles remenyebben.
beltazor
Lana, Lana, Lanaaaaaaaaa !
Naluk rosszabb pick + utolso fordulot megkell nyomniuk.
Nalunk is hasonloan, kuldhetjuk fel a kezdot a kiemeles remenyebben.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
Na nem baj, ha az Eagles nyer vasárnap, amire azért jó esély van lehet pihentetni mindenkit a kommancsok ellen.Sok. A komolyabb az simán négy hét körül is lehet.
Mennyi a gyógyulási ideje ennek a high ankle sprainnek? POra már elvileg lesz Biadasz, nem?
Cowboykarcsi90
Mennyi a gyógyulási ideje ennek a high ankle sprainnek? POra már elvileg lesz Biadasz, nem?
Szerkesztette: Cowboykarcsi90
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass

Aki lista végig olvasni, annak dióhéjban a passrush eltűnéséről. Egyrészt a szezon elején közepén több kimondottan gyenge támadó fallal rendelkező csapattal játszott a Cowboys, ennek köszönhetően látszott a dallasi passrush megállíthatatlannak. Másrészt a csapat preassurejei meg sackjei java részt a stuntokból jönnek, Quinn rendszere erre épül. Jól futó csapatok ellen ebből kénytelen visszavenni a csapat, ezzel esik a passrush hatékonysága is. Harmadrészt nyilvánvalóan, azokon a meccseken amikor a Dallas hátrányból játszik, szintén kevésbbé használ stuntokat mint amikor az ellenfél passz kényszerben van.
Ha ránézünk hogy a POban kivel fithatunk össze az nagyon nem biztató. A Tampa -bár Brady és az offense sokszor baszott szarul nèz ki - de kimondottan kevés sacket enged. A ‘Ninersnek meg az Eaglesnek meg kb. a lehjobb támadó fala van a ligában, baszó futójátékkal.
Csempjiönsip
Szerkesztette: Cowboykarcsi90
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
Ez a 3rd and 30 nekem ott van egy polcon az olyan játékokkal mint Romo JJ Wattról lefordulós TD passza 2014ben, vagy mondjuk a 4th and Season TDje ‘13ban a Redskins ellen. Vagy Dak győztes TDje Wittennek 2016ban az Eagles ellen hosszabbításban.Abszolút, instant classic ahogy mondják. Mindent egybegyúrva még mindig úgy érzem hogy az Eagles kerete jobb és egészségesebb és a két csapat közül nekik van jobb esélyük egy PO menetelésre és még egy második SB-ra is, de ezt a 3&30-at a frissen igazolt Hiltonnak nem fogom felejteni.
Cowboykarcsi90
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
#Cowboys vs #Eagles this 3rd and 30 situation build-up is the absolute best of the year!!! Just watch until the end!!! #HappyHolidays pic.twitter.com/gdIcJck2Ov
— Law Nation Sports (@LawsNation) December 26, 2022
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
Here’s @JoyTaylorTalks on @SpeakOnFS1 after the Eagles beat Cooper Rush and after the Cowboys beat Gardner Minshew.
— Ernie (@es3_09) December 26, 2022
After the Eagles beat a backup Dallas QB, she put them as the best team in the NFL. After the Cowboys beat a backup Eagles QB, she wasn’t impressed. pic.twitter.com/VUwTZJCmeF
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
