Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 1 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Visszahozzuk McCarthyt es mehet elso korben az RB pick 😀


feltrade-del
több mint 1 éve
rva 4 706 — Me for President!
egy interjúban benyögte, hogy "incentive-laden" szerződést akar a főedzővel, azaz teljesítményhez kötöttet.
mint egy kezdő MLM-esnél

amúgy McCarthy állítólag 4 millát keres, úgy, hogy a top10-ben az utolsó Mike McDonald is 9-et
 www.sportico.com/personalities/coaches/2024/nfl-highest-paid-coaches-reid-payton-tomlin-1234801684/

a Dallas évek óta az utolsó 3-ban van a játékosok felé történő cash kifizetésekben is
 www.bloggingtheboys.com/2024/3/25/24110551/dallas-cowboys-salary-cap-under-spend-jerry-stephen-jones-family-cash-spend-prorate-contracts

ergo nem a fizetési sapka limitálja őket, hanem az, hogy annak ellenére, hogy Jerry Jones mindig elmondja, hogy ő bármekkora csekket aláírna, ha megnyernék az SB-t, a valóságban egy kicsinyes szarrágó.
több mint 1 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Abbol a szempontbol megnyugtato a dolog, hogy innen kiderul hogy remenykedni valtozasban nem nagyon kell mig itt van a ven strici, tok mindegy ki az edzo.

Ha visszahozzak BigMike-ot akkor az minden elmond a feanchise-rol.
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 585 — …not me…Im in my prime!
Ajaj elutasitottuk a Bears kereset.
beltazor
Begépeltem egy egészen hosszú hszt, aztán inkább ugy voltam vele, hogy fuck it, nem ér ez ennyi szófecsérlést.

Kár ezért a franchiseért, nagyon remélem, hogy valahogy valamikor lesz érdemi vezetői változás, még ebben az évtizedben. Vagy úgy is mondhatom, hogy még az előtt, hogy végleg elveszíteném az érdeklődésem ez iránt az amúgy gyönyörű sport iránt.

Mindenesetre ez most nálam beütötte az utolsó szöget az biztos…

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Ajaj elutasitottuk a Bears kereset.
beltazor
Mert szeretjük, ha fáj.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
Ajaj elutasitottuk a Bears kereset.

több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 585 — …not me…Im in my prime!
Jerryről kiderül, hogy zseni motivátor (Coop biztosan örül), remek színész és csoda tulaj.
Csak akkor miért gyenge a csapat?
Dzsokijuing
Soros meg Brü… Jah nem ide…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Cowboys to release RB Ezekiel Elliott. (via Tom Pelissero + Ian Rapoport)
dinkaaa
Megvarhattak volna az ev veget.

Na az indoklas hogy mehessen PO csapatba. Mondjuk nem hiszem h kell barhova
Blevi
2023 óta az összes legalább 250 snap-et kapott futó közül a legrosszabb az átlaga (3,4 YPC) és idén a saját karrierje legrosszabja (3,1 YPC)
kétlem, hogy bárkinek is szüksége lenne erre a teljesítményre, de láttunk már csodát
rva
Leigazolta a Chargers. 🔌
több mint 1 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Jerryről kiderül, hogy zseni motivátor (Coop biztosan örül), remek színész és csoda tulaj.
Csak akkor miért gyenge a csapat?
Dzsokijuing
Lance is FA ev vegevel. Ertheto hogy megneztek élesben is, adja oda Rushnak a let.
Amugy ja inkabb nezze meg a szineszi palyat szerintem is 😀
több mint 1 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Dallas Cowboys backup QB Cooper Rush has a $500k incentive for playing at least 55% of the snaps this season, and owner Jerry Jones decided to start Trey Lance for the first time against the Washington Commanders.
Rush was 80 snaps away from hitting the incentive.
tenorx
73 offense snap volt a vasarnap. Tehat Jerruh joindulatan all igyis-ugyis a dolog. Rush FA lesz ev vegen.
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Jerryről kiderül, hogy zseni motivátor (Coop biztosan örül), remek színész és csoda tulaj.
Csak akkor miért gyenge a csapat?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Dallas Cowboys backup QB Cooper Rush has a $500k incentive for playing at least 55% of the snaps this season, and owner Jerry Jones decided to start Trey Lance for the first time against the Washington Commanders.
Rush was 80 snaps away from hitting the incentive.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az öreg színésznek nem rossz. Ez a Landman című sorozatból van,
több mint 1 éve
rva 4 706 — Me for President!
Jerry clean da hauz.

Vegre vege stilusosan. McCarthy mindent megtett hogy nem maradjon.

Offseason feladatok:
- uj potens edzoi garda
- futojatekot es a o-line-t rendbe rakni
- Parsons kapjon zset
- Dak paycut ( kozben biliben a kezem)

Szabad ugynokok akiket megtartanek.
Martin visszavonul sztem.

Aki maradjon
Jourdan Lewis
Osa Odighizuwa
Rico Dowdle
Anger
CJ Goodwin
Turpin
D-law ertelmezheto penzert

Drafton: vagy LT-t vagy WR-t hoznek, vagy ha van valami szuper elit DT.
Blevi
az "aki maradjon"-ból választhatsz hármat, kb annyit fog sikerülni valóban megtartani
J-Lew nyilatkozta, hogy maradna, szóval ott bejátszhat némi diszkont, de Osa például ilyen top10 interior számokat hoz, az tuti nem lesz gazdaságos...


nekem sokkal fontosabbnak tűnik, hogy milyen lesz az edzői stáb, mert úgy tűnik a drafton össze szokott jönni 3-4 kezdő szintű játékos, még ha nem is minden első körös OL lesz plug-and-play játékos (Guyton) tehát a talent felismerésével is kiválasztásával azért akkora nagy probléma nincsen.
ami nagyobb bajnak tűnik, az a játékosok fejlesztése és a meccsekre való felkészülés, valamint a játékhívások milyensége és a game management

korábban szerintem én már írtam, hogy McCarthy maradhat, ha lesz mellé egy olyan OC akit nem ő választ ki olyan elven, hogy ki a haverja, hanem rendes szakemberek választják ki (tehát nem is Jerry vagy CapBoy) biztos vannak abban a szervezetben olyanok, akik értenek a focihoz. és akkor ez az OC egyből hívhatná is a játékokat.

és ha már új OC van, akkor már kis ugrás lesz egy rendes o-line coach, de talán mindennél fontosabb

Zimmer maradhatna, mert én csipázom a védelmét, de Saleh-t is elnézném mire képes Parsons-al, Bland-el, Diggs-el, meg Overshown-al.

egyébként meg:


és
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Igy amugy hanyadik választás lesz a miénk?
Cowboykarcsi90
1/12
KeyG
Nem jó, nem is tragikus.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 656
Igy amugy hanyadik választás lesz a miénk?
Cowboykarcsi90
1/12

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 585 — …not me…Im in my prime!
Igy amugy hanyadik választás lesz a miénk?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Jerry clean da hauz.

Vegre vege stilusosan. McCarthy mindent megtett hogy nem maradjon.

Offseason feladatok:
- uj potens edzoi garda
- futojatekot es a o-line-t rendbe rakni
- Parsons kapjon zset
- Dak paycut ( kozben biliben a kezem)

Szabad ugynokok akiket megtartanek.
Martin visszavonul sztem.

Aki maradjon
Jourdan Lewis
Osa Odighizuwa
Rico Dowdle
Anger
CJ Goodwin
Turpin
D-law ertelmezheto penzert

Drafton: vagy LT-t vagy WR-t hoznek, vagy ha van valami szuper elit DT.
több mint 1 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 891
Na, ez a meccs feltette a koronát az egész éves ténykedésünkre 😊
több mint 1 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
Guyton posztjahoz kepest vekonynak tunik, a mai meccsen feltunoen.

több mint 1 éve
rva 4 706 — Me for President!
Cowboys to release RB Ezekiel Elliott. (via Tom Pelissero + Ian Rapoport)
dinkaaa
Megvarhattak volna az ev veget.

Na az indoklas hogy mehessen PO csapatba. Mondjuk nem hiszem h kell barhova
Blevi
2023 óta az összes legalább 250 snap-et kapott futó közül a legrosszabb az átlaga (3,4 YPC) és idén a saját karrierje legrosszabja (3,1 YPC)
kétlem, hogy bárkinek is szüksége lenne erre a teljesítményre, de láttunk már csodát
több mint 1 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Cowboys to release RB Ezekiel Elliott. (via Tom Pelissero + Ian Rapoport)
dinkaaa
Megvarhattak volna az ev veget.

Na az indoklas hogy mehessen PO csapatba. Mondjuk nem hiszem h kell barhova

Szerkesztette: Blevi
több mint 1 éve
dinkaaa Penn State Nittany Lions 1 071
Cowboys to release RB Ezekiel Elliott. (via Tom Pelissero + Ian Rapoport)
több mint 1 éve
rva 4 706 — Me for President!
Aki attol felt hogy BigMike marad remelem latta a meccset.
Blevi
7-7-nél kapcsolódtam be, és 24-7-nél kapcsoltam ki

- nagyon látszik, hogy hiányzik a corner depth, mert sem Booth, sem Mukuamu nem megoldás, még rövid távon sem. Főleg Booth, atya úr isten... neki szerény véleményem szerint nincs helye NFL pályán

- az is látszott, hogy CeeDee kiválásával az offense megszűnt létezni, és a Rush pick6-től kezdve McCarthy is elkezdett (mondjuk a múlt hei offense-hez képest is) szuperkonzervatív "jaj csak ne veszítsünk" játékokat hívni. mondanom se kell, hogy meglett az eredménye, az egész szezon elején ezt játszották Dak-el.

én úgy vagyok vele, hogy főedzőnek maradhat McCarthy, ha el lesz zavarva az OC haverja, és egy olyan OC jön, aki tud önállóan play-eket hívni (mint anno Moore)
sőt, az egész edzői stábnak úgy kellene felépülnie, hogy ne haver-koma-jóbarát legyen pozícióban, hanem olyanok, akik ténylegesen tudnak újító felfogással, sikeresen dolgozni.
rva
Szerintem ez nem mukodne. Folyamatos ellentet lenne.
Blevi
semmi baj, akkor McCarthy-ra sincs szükség.
ennyi
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Aki attol felt hogy BigMike marad remelem latta a meccset.
Blevi
7-7-nél kapcsolódtam be, és 24-7-nél kapcsoltam ki

- nagyon látszik, hogy hiányzik a corner depth, mert sem Booth, sem Mukuamu nem megoldás, még rövid távon sem. Főleg Booth, atya úr isten... neki szerény véleményem szerint nincs helye NFL pályán

- az is látszott, hogy CeeDee kiválásával az offense megszűnt létezni, és a Rush pick6-től kezdve McCarthy is elkezdett (mondjuk a múlt hei offense-hez képest is) szuperkonzervatív "jaj csak ne veszítsünk" játékokat hívni. mondanom se kell, hogy meglett az eredménye, az egész szezon elején ezt játszották Dak-el.

én úgy vagyok vele, hogy főedzőnek maradhat McCarthy, ha el lesz zavarva az OC haverja, és egy olyan OC jön, aki tud önállóan play-eket hívni (mint anno Moore)
sőt, az egész edzői stábnak úgy kellene felépülnie, hogy ne haver-koma-jóbarát legyen pozícióban, hanem olyanok, akik ténylegesen tudnak újító felfogással, sikeresen dolgozni.
rva
Szerintem ez nem mukodne. Folyamatos ellentet lenne.
Blevi
Nincsen racionális érv amellett, hogy a szezont követően McCarthy maradjon a HC.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)