Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Ne is emlegesd Santana Mosst…
Cowboykarcsi90
dehogy fogom.
Mark Brunell! 😛
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 585 — …not me…Im in my prime!
Ne is emlegesd Santana Mosst…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
30 mp van hatra az ellenfelnek nincs idokerese. Erre beszopsz egy 90 yardos jatekot, de nalunk is nagyobb balek volt a tuloldalon most.

Igazi chokejob volt ez a Commanderstol.
Blevi
komancsok ellen volt már olyan vesztes meccs, hogy a kb 13-0-ás vezetést sikerült az utolsó három percben kidobni az ablakon. igaz nem mostanában, de volt. bár akkor a mai játékosok nagy része még a csattogós falepkét húzogatta.
sőt, mintha olyan is lett volna, hogy döntetlennél a mi GW FG-kísérletünket blokkolták a komancsok, visszavitték félpálya környékéig, és ott még sikerült földre birkózás közben egy facemaskot is csinálni, hogy ők rúghassanak GW FG-t.

ahhoz képest ez lófasz volt és esti fény.
több mint 1 éve
rva 4 706 — Me for President!
szar ez a Cowboys, még tankolni se tudnak rendesen
több mint 1 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
30 mp van hatra az ellenfelnek nincs idokerese. Erre beszopsz egy 90 yardos jatekot, de nalunk is nagyobb balek volt a tuloldalon most.

Igazi chokejob volt ez a Commanderstol.
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 585 — …not me…Im in my prime!
Most látom, hogy a csapat idén az összes győzelmét idegenben szerezte?

Nem lehet véletlen ez sem. A Dallas az a csapat a ligából, amelyiknek a legnagyobb ellenfelét nem valamelyik másik 31 csapat közül kell keresni, hanem a saját stadionjában, a CEO&Managemant emeletén.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 647 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
több mint 1 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
Aki nem latta, Turpin TD visszahordasat erdemes megnezni. Szezon keves szep megmozdulas egyike.

több mint 1 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 891
Az a 4. negyed… 😊
Érdemes megnézni…
több mint 1 éve
rva 4 706 — Me for President!
na, megvolt az idei SuperBowl a Cowboysnak
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
nekem elkezd kontrollálatlanul rángani a szemöldököm a michigani védőktől
rva
Wolverines drukker, kizárólag ezért szeretné minden évben őket a Cowboysban viszontlátni.
gyeek
nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb beválik egy 😛
slowmotion
3 Taco, 1 Lewis arány köbö.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
nekem elkezd kontrollálatlanul rángani a szemöldököm a michigani védőktől
rva
Wolverines drukker, kizárólag ezért szeretné minden évben őket a Cowboysban viszontlátni.
gyeek
nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb beválik egy 😛
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
nekem elkezd kontrollálatlanul rángani a szemöldököm a michigani védőktől
rva
Wolverines drukker, kizárólag ezért szeretné minden évben őket a Cowboysban viszontlátni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
rva 4 706 — Me for President!
En mar a Mason Graham vonaton ulok.
beltazor
nekem elkezd kontrollálatlanul rángani a szemöldököm a michigani védőktől

Kelvin Banks Jr lehetne LT, Guyton lehetne RT, Steele lehetne cut
szerintem ez az optimális forgatókönyv

egy rendes offensive line edzővel egy Banks - Tyler Smith - Beebe - Bass - Guyton linetól azonnal nedves lenne a bugyim

Szerkesztette: rva
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Életembe nem láttam ilyen szar védelmet futás ellen.
dinkaaa
Hát pedig azért volt olyan ev, amikor hasonlóan szarok voltunk a földön, ha nem jobban
több mint 1 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
En mar a Mason Graham vonaton ulok.

több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Azt külön frusztráló látni, hogy mindenhol megy a mozgolódás, a futottak még csapatok kezdeni akarnak valamit a jövőjükkel, csak nálunk van ez a fos.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Egy ember van aki kikurt modon sajnalok es az Martin. Egy HOF karriert ilyen fos evvel lezarni…
több mint 1 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Életembe nem láttam ilyen szar védelmet futás ellen.
dinkaaa
Majd 6 yardos atlaggal futottak. Teljesen szet van esve a csapat, hetek ota latszik. Big Mike is tudja hogy game over, latszik a csapaton is hogy elengedtek.

Igazabol a forum is 😀 jolvanezigy
több mint 1 éve
dinkaaa Penn State Nittany Lions 1 071
Életembe nem láttam ilyen szar védelmet futás ellen.
több mint 1 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Erdemes az injury reportra ranezni.

 www.dallascowboys.com/team/injury-report/

Texansnak biztos jol jon a plusz egy bye week.
Blevi
A secondary kuka, a falak kuka, lassan backup QB kell Lance mögé..
Dzsokijuing
Will Grier on the board
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Erdemes az injury reportra ranezni.

 www.dallascowboys.com/team/injury-report/

Texansnak biztos jol jon a plusz egy bye week.
Blevi
A secondary kuka, a falak kuka, lassan backup QB kell Lance mögé..

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Erdemes az injury reportra ranezni.

 www.dallascowboys.com/team/injury-report/

Texansnak biztos jol jon a plusz egy bye week.
több mint 1 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan

zacknorb
Tévedtem, a 40 és 60 közötti rés nem turnover, hanem sérülés bónusz.
Szagértőinket kérdezem, mikor tudunk a lehető legkisebb anyagi károkozással megszabadulni tőle?
Dzsokijuing
 www.spotrac.com/nfl/player/_/id/19089/dak-prescott
slowmotion
Ez bizony pocsèk szerződès így ránèzèsre ti szempontokból. Ha csak nem találtok valaki hozzá illő HCt OCt (esetleg Kellen Moore) ès nem javul a játéka hozzállása, akkor egy ideig sok jó nem nèz ki 😔
dande2
Na javul ez mar nem adunk erte 3 elso kort?
több mint 1 éve
rva 4 706 — Me for President!

zacknorb
Tévedtem, a 40 és 60 közötti rés nem turnover, hanem sérülés bónusz.
Szagértőinket kérdezem, mikor tudunk a lehető legkisebb anyagi károkozással megszabadulni tőle?
Dzsokijuing
 www.spotrac.com/nfl/player/_/id/19089/dak-prescott
slowmotion
Ez bizony pocsèk szerződès így ránèzèsre ti szempontokból. Ha csak nem találtok valaki hozzá illő HCt OCt (esetleg Kellen Moore) ès nem javul a játéka hozzállása, akkor egy ideig sok jó nem nèz ki 😔
dande2
azért pocsék, mert nem volt más választása az FO-nak
- vagy megadja ezekkel a feltételekkel ezt a szerződést,
- vagy jövőre valaki más ad neki ennél MÉG jobbat
mivel látták, hogy a Trey Lance experience nem úgy sült el, ahogy várták (még backupnak is nehéz megtartani, nemhogy kezdőnek) és a valamiféle relevancia kell a jegyeladásokhoz, bele mentek ebbe.
de nem itt baszták el, hanem akkor, amikor 2020-ban kapott egy franchise tag-et. ott lett volna esély egy rendes szerződést tárgyalni, ami után lett volna esély egy olyan másodikra (most), amikor nem kell a bokáig letolt gatya mellé mézbe és púderbe forgatva kérni a lófaszt az ánuszba