Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 1 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Elkezdtem nezni Parsons miatt, de ez Rush fele offense az elettol elvette a kedvem. Realisan a Giants es a Panthers ellen van esely nyerni, de egyiket elbukjuk, ha tippelnem kene haladason kikapunk es McCarthy repul is. Jol lehoz az eletrol a szezon 😀
több mint 1 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Eddig jók vagytok ahogy vártam....
dande2
Csak ez lehet az oka
Blevi
A Dtek jól tartotta eddig magát, Parsons èrkezèsèvel erre számítottam, de az Onak is fel kellene lèpnie egy kicsit, persze nem könnyű....
dande2
Bla bla.
Lofasz az offense sok koze van Parsonsnak hozza.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eddig jók vagytok ahogy vártam....
dande2
Csak ez lehet az oka
Blevi
A Dtek jól tartotta eddig magát, Parsons èrkezèsèvel erre számítottam, de az Onak is fel kellene lèpnie egy kicsit, persze nem könnyű....
több mint 1 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Eddig jók vagytok ahogy vártam....
dande2
Csak ez lehet az oka
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eddig jók vagytok ahogy vártam....
több mint 1 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
Dowdle azert fejlodott az ev soran. Remelem marad.

több mint 1 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Huh az offense Dak-kal sem hasitott de igy meg nagyobb gatya. Top 10 pick lesz ez rohogve.

Zeke holnap cut

Szerkesztette: Blevi
több mint 1 éve
Needa Dallas Cowboys 338
Mivel munkam a kornyekre vetett, kimegyek a meccsre, a jelenlegi formatol fuggetlenul.
Gondolom Cooper Rush mez mar mindenkinek van otthon, de ha valaki regen acsingozik Luepke vagy Bland jersey-re most szoljon, mielott beveszem a gift shop-t
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Dak egèsz èvre kieesett. 😔
több mint 1 éve
rva 4 706 — Me for President!
Azert Eagles-t verjuk meg oda vissza
Needa
a Washington szebb lenne, annyira el vannak szállva most maguktól
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Azert Eagles-t verjuk meg oda vissza
Needa
Cooper jó lesz, ő mindig megbízható, ha a D odateszi magát, lehetnek még szép napjaink idén.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Needa Dallas Cowboys 338
Azert Eagles-t verjuk meg oda vissza
több mint 1 éve
rva 4 706 — Me for President!
ezt úgy hívják, hogy kifogás a tankolásra
slowmotion
soha nem tudjuk meg, hogy mekkora a valódi szakadás
Jane Slater szerint a combhajlító izom fele leszakadt a csontról
rva
ja persze, azt nem vitattam.
de innentől mégis szerinted mire kellene számítani? eddig se nyertünk, majd most Rush nyom egy Cinderella Story-t? tovább gyűlnek a vereségek, aztán már nem lesz sürgős visszahozni senkit sem a sérülésből. az első kis horzsolásra ki fog ülni CeeDee, Micah (ha egyáltalán visszatér), meg az összes kicsivel is combosabb szerződésű veterán. legalább nem használódnak.
slowmotion
a héten Micah újra edzeni kezdett, szerintem játszani akar az Eagles ellen
ahogy CeeDee is azt mondta, neki fontos, hogy aki az utolsó $200-jából vesz meccsjegyet, az lássa őt játszani*
(jó nem pont ezt mondta, de ez a lényege)
bár szép lenne tankolni, biztos NEM fognak, mert 1) vannak komolyabban tankolni képes csapatok, lásd Carolina, de még vagy 5 csapat áll 2-7-tel és 2) mint minden RENDES csapatban, a játékosok nem szeretik feladni. ha feladták, akkor jövőre már nem akarnak ott játszani...
mindezek ellenére azt gondolom, hogy 5-6 győzelem van csak Rush-al és Lance-el a volánnál ebben a csapatban, ha van Micah + Bland, ha nincs.
(illetve: Martin különböző fájdalmak miatt már két edzést is kiült a héten)
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
ezt úgy hívják, hogy kifogás a tankolásra
slowmotion
soha nem tudjuk meg, hogy mekkora a valódi szakadás
Jane Slater szerint a combhajlító izom fele leszakadt a csontról
rva
ja persze, azt nem vitattam.
de innentől mégis szerinted mire kellene számítani? eddig se nyertünk, majd most Rush nyom egy Cinderella Story-t? tovább gyűlnek a vereségek, aztán már nem lesz sürgős visszahozni senkit sem a sérülésből. az első kis horzsolásra ki fog ülni CeeDee, Micah (ha egyáltalán visszatér), meg az összes kicsivel is combosabb szerződésű veterán. legalább nem használódnak.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 1 éve
rva 4 706 — Me for President!
ezt úgy hívják, hogy kifogás a tankolásra
slowmotion
soha nem tudjuk meg, hogy mekkora a valódi szakadás
Jane Slater szerint a combhajlító izom fele leszakadt a csontról

Szerkesztette: rva
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Az mondjuk szep lenne...

Bence94
ezt úgy hívják, hogy kifogás a tankolásra
több mint 1 éve
rva 4 706 — Me for President!
több mint 1 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 278
Az mondjuk szep lenne...
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Ez ugrott be a tegnapi hír láttán:

 www.youtube.com/watch?v=CRJVPVR2xZk&ab_channel=SouthParkStudios
gyeek
aszittem a Trópusi viharból a "Haver... sose told fullba a kretént!" jelenet
slowmotion
Túlcsépelt, az olyanoktól általában tartózkodom.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Ez ugrott be a tegnapi hír láttán:

 www.youtube.com/watch?v=CRJVPVR2xZk&ab_channel=SouthParkStudios
gyeek
aszittem a Trópusi viharból a "Haver... sose told fullba a kretént!" jelenet
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Ez ugrott be a tegnapi hír láttán:

 www.youtube.com/watch?v=CRJVPVR2xZk&ab_channel=SouthParkStudios

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
rva 4 706 — Me for President!
Valahol olvastam, hogy a tavalyi drafton Jerry full szerelmes volt Mingoba, ezért hoztuk. Persze a 4. kört ez se magyarázza. Totál lehúztak minket, nyilván Ők is tudták, hogy nagyon akarja.
Btw, magát a trade-et még meg tudnám érteni, tavalyi draft, fiatal, most lesz fél szezonunk, hogy beépítsük a csapatba, aztán jövőre lehetne Nr.2 WR CD mögött, De az érték érte full agybaj,
JJ nagyon csúnyán öregszik. Komoly sansz van arra, hogy ez csak rosszabb lesz, ha meg Jerry lemond (ne adj Isten eltávozik) a jövőnk Stephen.
Nem is tudom, melyik a rosszabb.
Antonius
egy az érkező kondicionális ötödik körből szerintem oké lett volna, főleg úgy, ha a Carolina tolt volna mellé egy hetediket, mint most

egyébként az alsó körös (4+ kör) WR-ek teljesítménye az NFL-ben nulla, szóval ha úgy nézzük, még lehet jó. két év olcsó WR2-3 teljesítmény egy negyedik körért - hátha... ez az egy gondolat tud valami reményt adni
több mint 1 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 743
Ja, és hogy konstans szar legyen a közérzetünk, a héten vs Philly. Orbitálisan nagyon fogunk szopni Arlingtonban megint...

Cowboys 4ever.
több mint 1 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 743
Valahol olvastam, hogy a tavalyi drafton Jerry full szerelmes volt Mingoba, ezért hoztuk. Persze a 4. kört ez se magyarázza. Totál lehúztak minket, nyilván Ők is tudták, hogy nagyon akarja.
Btw, magát a trade-et még meg tudnám érteni, tavalyi draft, fiatal, most lesz fél szezonunk, hogy beépítsük a csapatba, aztán jövőre lehetne Nr.2 WR CD mögött, De az érték érte full agybaj,
JJ nagyon csúnyán öregszik. Komoly sansz van arra, hogy ez csak rosszabb lesz, ha meg Jerry lemond (ne adj Isten eltávozik) a jövőnk Stephen.
Nem is tudom, melyik a rosszabb.

Cowboys 4ever.
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Az volt a koncepció, hogy Mississippi, mint Dak, úgyhogy majd jól megértik egymást.
Dak megsérült, a terv kútba esett.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)