Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 586 — …not me…Im in my prime!
nem sikeresek akarnak lenni, hanem relevánsak, a kettő között meg van különbség
a Lions sikeres akar lenni, és mindent megtesznek érte, évek óta
a Cowboys csak ülni akar a meleg sz*rban, és számolni a pénzt - és ők is megtesznek mindent érte.

1) senki ne higgye el komolyan, hogy bármilyen magát komolyan vevő up-and-coming OC Dallasba megy főedzőnek, mikor oda nem irányító vezető kell, hanem bólogató. lásd Zeke egész héten panaszkodott, hogy nem kap elég labdacipelést, és a múlt héten karrier számokat hozó Dowdle helyett ki futott többet ezen a héten? hát a 30 éves kiégett szupersztár, természetesen.

2) senki ne higgye el komolyan, hogy a tulajdonos hajlandó olyan főedzőt kiválasztani, akinek nem szólhatnak bele a munkájába (ez aktívan is, és passzívan is megy, a tulajdonos állandó megnyilvánulási/szereplési kényszere miatt)
rva
Amíg a Jones család tulajdonában van a csapat, itt érdemi változás sajnos nem lesz.

Én gyakorlatilag teljesen elengedtem a csapatot egy jó másfél két éve. Vagy mondhatni úgy is hibernálva vagyok. Ébresszetek majd fel, ha úgy lesz.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
rva 4 707 — Me for President!
nem sikeresek akarnak lenni, hanem relevánsak, a kettő között meg van különbség
a Lions sikeres akar lenni, és mindent megtesznek érte, évek óta
a Cowboys csak ülni akar a meleg sz*rban, és számolni a pénzt - és ők is megtesznek mindent érte.

1) senki ne higgye el komolyan, hogy bármilyen magát komolyan vevő up-and-coming OC Dallasba megy főedzőnek, mikor oda nem irányító vezető kell, hanem bólogató. lásd Zeke egész héten panaszkodott, hogy nem kap elég labdacipelést, és a múlt héten karrier számokat hozó Dowdle helyett ki futott többet ezen a héten? hát a 30 éves kiégett szupersztár, természetesen.

2) senki ne higgye el komolyan, hogy a tulajdonos hajlandó olyan főedzőt kiválasztani, akinek nem szólhatnak bele a munkájába (ez aktívan is, és passzívan is megy, a tulajdonos állandó megnyilvánulási/szereplési kényszere miatt)
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Tévés, hazai meccs? Picsába, akkor duplán szopunk.
slowmotion
A liga legjobb o-line a legszarabb futas vedelem ellen. Meglepo lenne ha egyaltalan meccsben maradnank.

El is dolt felidore. Remelem Jerruh megmondja Ben Johnsonnak, hogy jovore itt a helye, penz nem szamit.
Blevi
Értelmes ember nem a süllyedő hajón akar kapitány lenni
slowmotion
Nem rossz ez a roster. Nem rosszabb mint a Lions volt 1-2 eve. Rendes edzoi garda kell ide.
Blevi
A roster önmaga nem lenne rossz, persze tegnap elég sokan hiányoztak.
De ezt elmondtam a nyáron, meg elmondtam Dak hosszabbításakor, hogy amíg az irányítód 60 milliót keres, és így játszik, addig nem fogsz egyről a kettőre (kettőről a háromra) lépni.

Majd ha hazaértem a boltból, akkor kicsit bővebben kifejtem, de most gyorsan kell vásárolni, mielőtt megérkeznek a nyugdíjasok 😮
több mint 1 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Legalàbb egy szép születésnapi ajándékot kapott JJ a csapattól. Pont olyat amilyet a Cowboyssal kapcsolatos ténykedéséért - az elmult ccka. 20 év alapján - megérdemel 👌👌👌👍
Cowboykarcsi90
10 milliardot er a franchise. Nincs itt semmi problema
több mint 1 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Beragadtunk évekkel ezelőtti sémákba és a sorozatos PO-vereségek sem ébresztik fel a Családot.
Remélem, gőzerővel zajlik az edzőkeresés a fiatalok között.
Dzsokijuing
Eleg a Detroit oldalvonala mellett nezelodni, nem kell sokat keresgelni.

Amugy kb mindenki latta hogy ez lesz, csak ok nem? Nyomtak a bs-t, hogy all in de ez igy egy elpocsekolt ev

Szerkesztette: Blevi
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Beragadtunk évekkel ezelőtti sémákba és a sorozatos PO-vereségek sem ébresztik fel a Családot.
Remélem, gőzerővel zajlik az edzőkeresés a fiatalok között.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 586 — …not me…Im in my prime!
Legalàbb egy szép születésnapi ajándékot kapott JJ a csapattól. Pont olyat amilyet a Cowboyssal kapcsolatos ténykedéséért - az elmult ccka. 20 év alapján - megérdemel 👌👌👌👍

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 891
Remélem holnap már nem lesz munkája a HC-nak, OC-nak, DC-nek…
Tulajdonképpen a teljes edzői gárda mehetne, Al Harris-t kivéve.
De úgysem fog bekövetkezni, Jerry majd “disappointed” lesz nagyon és majd bízik abban, hogy a bye week segíteni fog, nem fog…
több mint 1 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Tévés, hazai meccs? Picsába, akkor duplán szopunk.
slowmotion
A liga legjobb o-line a legszarabb futas vedelem ellen. Meglepo lenne ha egyaltalan meccsben maradnank.

El is dolt felidore. Remelem Jerruh megmondja Ben Johnsonnak, hogy jovore itt a helye, penz nem szamit.
Blevi
Értelmes ember nem a süllyedő hajón akar kapitány lenni
slowmotion
Nem rossz ez a roster. Nem rosszabb mint a Lions volt 1-2 eve. Rendes edzoi garda kell ide.

Szerkesztette: Blevi
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Tévés, hazai meccs? Picsába, akkor duplán szopunk.
slowmotion
A liga legjobb o-line a legszarabb futas vedelem ellen. Meglepo lenne ha egyaltalan meccsben maradnank.

El is dolt felidore. Remelem Jerruh megmondja Ben Johnsonnak, hogy jovore itt a helye, penz nem szamit.
Blevi
Értelmes ember nem a süllyedő hajón akar kapitány lenni
több mint 1 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Tévés, hazai meccs? Picsába, akkor duplán szopunk.
slowmotion
A liga legjobb o-line a legszarabb futas vedelem ellen. Meglepo lenne ha egyaltalan meccsben maradnank.

El is dolt felidore. Remelem Jerruh megmondja Ben Johnsonnak, hogy jovore itt a helye, penz nem szamit.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Tévés, hazai meccs? Picsába, akkor duplán szopunk.
több mint 1 éve
rva 4 707 — Me for President!
még annyit, hogy Steele szerződéséből potenciálisan 2026-ban, 9,5 milliónyi halott pénz mellett lehet először kiszállni, azt meg nem hiszem, hogy emiatt a szerződés miatt komolyan megfontolná bárki, hogy Guyton menjen RT-be Steele-el küzdeni a kezdőért akár idén, akár 2025-ben.
ha kivágnák 2026-ra, és a drafton sikerülne egy másik kezdő szintű LT-t drafoltni, akkor elképzelhető, hogy megpróbálkoznak Guytonnal RT-ben, de addig még másfél ligaév hátravan.
több mint 1 éve
rva 4 707 — Me for President!
Erdekes cikk a BTB-n

Guyton serulese jo alkalom arra, hogy meg legyen a legjobb o-line.
Tyler Smith LT, Bass left guard, Guyton meg vivhat Steele-el az RT-ert amikor felgyogyul.
Needa
nem tartom realitásnak

egyrészt TJ Bass nem annyira jó LG-ben, mint gondoljuk (inkább RG-ben lenne a helye) és nem mindegy, hogy menet közben szállsz be egy drive-ba, vagy az ellenfélnek van egy egész hete készülni arra, hogy kezdesz - egészen máshogy fogják kihasználni a gyengeségeidet, amik Bass-nek is megvannak ám, nem véletlenül lett UDFA
másrészt Steele kezd javulni, a futás blokkolás már a sérülése előtti szinten ment, főleg a duo és combo blokkok Martinnal. passz blokkolásban a sérülése előtt sem volt jó, szóval ott nem kell óriási javulást várni.

biztosak voltak benne, hogy Guytonnak lesz szüksége időre arra, hogy az legyen amit egy első körös játékostól elvárnak. úgy tűnik ez az idő több, mint amire az FO számított, főleg az után, hogy a training camp alatt Parsons, DLaw és Jared Verse ellen is jónak nézett ki. szóval a hosszú távú fejlődés záloga nála az, hogy minél több snap-je legyen, amihez kezdeni kell a Lions ellen is.

ha Chuma Edoga nem lenne sérült listán, akkor elgondolkozhatnánk azon, hogy az Edoga-Smith-Beebe-Martin-Steele a legjobb ötös, vagy a jelenlegi, SŐT esetleg azon is, hogy a Smith-Edoga-Beebe-Martin-Steele

de biztos vagyok benne, hogy TJ Bass nem kezdő szint se bal oldali guard se tackle poszton, míg Edoga talán elkarcolna (gyenge kezdő szint).
több mint 1 éve
Needa Dallas Cowboys 338
Erdekes cikk a BTB-n

Guyton serulese jo alkalom arra, hogy meg legyen a legjobb o-line.
Tyler Smith LT, Bass left guard, Guyton meg vivhat Steele-el az RT-ert amikor felgyogyul.
több mint 1 éve
rva 4 707 — Me for President!
Kneeland változtassa meg a nevét azonnal! Szerencsére nem buktuk el egész szezonra, de sokára fog visszatérni. A top4 pass rusher sérült.
gyeek
artoszkópiás műtéttel és 4 hetes, visszatérős IR-el megúszta
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Kneeland változtassa meg a nevét azonnal! Szerencsére nem buktuk el egész szezonra, de sokára fog visszatérni. A top4 pass rusher sérült.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
rva 4 707 — Me for President!
Amugy vegig nezve a meccset igazi tokonrugas lett volna elvesziteni. Nem is ertem hogy mirrt nyertunk.

Tolbert es Rico nagyot mentek.

Az utolso play-ert jar a credit a play design-ert es kivitelezesert is.
Blevi
Tolbert a total bust statusz utan kezdi felepiteni magat. Jar neki a pacsi.
beltazor
A végét megcsináltuk, respekt, de a harmadiknál az a Steelers védőjáték nagy királyság volt, ha ott elveszítjük, egy szót sem szólhatunk.
Dzsokijuing
Relativ ez is. Dupla annyi yardot pakoltunk fel, 220 yard az legalabb 3 pontszerzes.

Nagyot ment a steelers D#, de inkabb a tores maradt el meghajlitani sikerult oket.
Blevi
Dak red zone labdaeladásai negligálták a dupla annyi yardunkat, hatalmas szerencsénkre siralmas a Steelers O, de a D így is majdnem megvert minket.
Dzsokijuing
a Steelers D# az egyik legkomolyabb a ligában (biztos a legjobban fizetett) és nekik sikerült felpakolni ennyi yardot, sőt Rico 108 scrimmage yard
Dak magának ásta a gödröt, de ki tudott mászni belőle
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Amugy vegig nezve a meccset igazi tokonrugas lett volna elvesziteni. Nem is ertem hogy mirrt nyertunk.

Tolbert es Rico nagyot mentek.

Az utolso play-ert jar a credit a play design-ert es kivitelezesert is.
Blevi
Tolbert a total bust statusz utan kezdi felepiteni magat. Jar neki a pacsi.
beltazor
A végét megcsináltuk, respekt, de a harmadiknál az a Steelers védőjáték nagy királyság volt, ha ott elveszítjük, egy szót sem szólhatunk.
Dzsokijuing
Relativ ez is. Dupla annyi yardot pakoltunk fel, 220 yard az legalabb 3 pontszerzes.

Nagyot ment a steelers D#, de inkabb a tores maradt el meghajlitani sikerult oket.
Blevi
Dak red zone labdaeladásai negligálták a dupla annyi yardunkat, hatalmas szerencsénkre siralmas a Steelers O, de a D így is majdnem megvert minket.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
2026-tól a stadion környékén Indycar GP is lesz
 www.indycar.com/news/2024/10/10-07-arlingtongp
több mint 1 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Amugy vegig nezve a meccset igazi tokonrugas lett volna elvesziteni. Nem is ertem hogy mirrt nyertunk.

Tolbert es Rico nagyot mentek.

Az utolso play-ert jar a credit a play design-ert es kivitelezesert is.
Blevi
Tolbert a total bust statusz utan kezdi felepiteni magat. Jar neki a pacsi.
beltazor
A végét megcsináltuk, respekt, de a harmadiknál az a Steelers védőjáték nagy királyság volt, ha ott elveszítjük, egy szót sem szólhatunk.
Dzsokijuing
Relativ ez is. Dupla annyi yardot pakoltunk fel, 220 yard az legalabb 3 pontszerzes.

Nagyot ment a steelers D#, de inkabb a tores maradt el meghajlitani sikerult oket.
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Amugy vegig nezve a meccset igazi tokonrugas lett volna elvesziteni. Nem is ertem hogy mirrt nyertunk.

Tolbert es Rico nagyot mentek.

Az utolso play-ert jar a credit a play design-ert es kivitelezesert is.
Blevi
Tolbert a total bust statusz utan kezdi felepiteni magat. Jar neki a pacsi.
beltazor
A végét megcsináltuk, respekt, de a harmadiknál az a Steelers védőjáték nagy királyság volt, ha ott elveszítjük, egy szót sem szólhatunk.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
Amugy vegig nezve a meccset igazi tokonrugas lett volna elvesziteni. Nem is ertem hogy mirrt nyertunk.

Tolbert es Rico nagyot mentek.

Az utolso play-ert jar a credit a play design-ert es kivitelezesert is.
Blevi
Tolbert a total bust statusz utan kezdi felepiteni magat. Jar neki a pacsi.

több mint 1 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Amugy vegig nezve a meccset igazi tokonrugas lett volna elvesziteni. Nem is ertem hogy mirrt nyertunk.

Tolbert es Rico nagyot mentek.

Az utolso play-ert jar a credit a play design-ert es kivitelezesert is.
több mint 1 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
akkor ki sérült le ténylegesen? Kneeland? a többi tud kezdeni jövő héten?
rva
Detroit o-line beluket kitapossa ugyis