Dallas Cowboys
34 feliratkozó
több mint 2 éve
Released by #Cowboys linebacker Rashaan Evans was arrested Tuesday on possession of Marijuana charge, between two and four ounces, according to Frisco, TX police department @KPRC2
— Aaron Wilson (@AaronWilson_NFL) December 27, 2023
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
és egy kis Kurt Warner még a nap végérekevés ember van, aki ért ahhoz, amit csinál - ő az egyik (JT O'Sullivan, Brian Baldinger, Brett Kollmann, csak hogy említsek még párat)
www.youtube.com/watch?v=H8clxUVZSUw
több mint 2 éve
Rashaan Evanst kitették az 53-ból, Waletzkot pedig aktiválták.WTF hogy pont egy linebackert küldenek el
gyeek
Evans hasn’t necessarily been good for Dallas, but they literally have ZERO LB depth now with the worst LB unit in the league. https://t.co/mKKUKUp3ER
— Connor Livesay (@ConnorNFLDraft) December 27, 2023
emellett:
Since week 13…
— Connor Livesay (@ConnorNFLDraft) December 27, 2023
27th in EPA/play
30th in success rate
29th in dropback EPA
30th in dropback success rate
20th in rush EPA
30th in rush success rate
This is one of the worse defenses in the league over the last month of the season folks. https://t.co/xJmStx5CVv
több mint 2 éve
Rashaan Evanst kitették az 53-ból, Waletzkot pedig aktiválták.
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Ő lehet az egyik titkos fegyverünk a PO csomagunkban, erre tartogatjuk.ha nincs a Luepke fumble, akkor szerintem meg lett volna a meccsAkartam már kérdezni, hogy ő hogy muzsikál, egyáltalán mennyit játszott idén?
rva
warr_b
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 2 éve
ha nincs a Luepke fumble, akkor szerintem meg lett volna a meccsAkartam már kérdezni, hogy ő hogy muzsikál, egyáltalán mennyit játszott idén?
rva

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
ha nincs a Luepke fumble, akkor szerintem meg lett volna a meccsNegy meccset kene ugy zsinorban letolni po-ban az sb win-hez (velhetoen idegenben mindet) hogy ne legyen egyiken sem ilyen ha. Van eselye?
rva
több mint 2 éve
ha nincs a Luepke fumble, akkor szerintem meg lett volna a meccs
több mint 2 éve
Valóban igazatok van! Akkor muszáj lesz nyerni 🙂Én is így tudom. Ha az Arizonától kapnak ki, akkor a konferenciabeli mérlegünk lesz jobb, ha a Giants-től, akkor meg a csoportbeli mérlegünk a jobb.Ha megnyerjus a hatralevo 2-t, es ti vesztetek egyszer, mienk az nfc eastAz Arizona elleni vereség esetén is még az Eagles lenne a csoport győztesHa lesz egy eagles L onnantol nekunk jo az XJaja persze. Igy elszallt az esely a csoportgyozelemre kb es idengenben kell vegig jatszani.Ket zako zsinorban.Ugyan, 2 gyenge formaban levo csapat, alacsony szinvonalu meccse volt. Erezheto volt, hogy kiveszik ezt a meccset szabira, nem erdekelt senkit, tankot kiveve. Neki nem szoltak, hogy ez a meccs nem szamit
Nehol kiabrandito offnse-el. Ez a csapat fejben nagyon gyenge. Hulye buntetesek hulye labdavesztesek. One and done here we go
Blevi
Needa
Blevi
beltazor
tûzoltó
Needa
tamas424
több mint 2 éve
Én is így tudom. Ha az Arizonától kapnak ki, akkor a konferenciabeli mérlegünk lesz jobb, ha a Giants-től, akkor meg a csoportbeli mérlegünk a jobb.Ha megnyerjus a hatralevo 2-t, es ti vesztetek egyszer, mienk az nfc eastAz Arizona elleni vereség esetén is még az Eagles lenne a csoport győztesHa lesz egy eagles L onnantol nekunk jo az XJaja persze. Igy elszallt az esely a csoportgyozelemre kb es idengenben kell vegig jatszani.Ket zako zsinorban.Ugyan, 2 gyenge formaban levo csapat, alacsony szinvonalu meccse volt. Erezheto volt, hogy kiveszik ezt a meccset szabira, nem erdekelt senkit, tankot kiveve. Neki nem szoltak, hogy ez a meccs nem szamit
Nehol kiabrandito offnse-el. Ez a csapat fejben nagyon gyenge. Hulye buntetesek hulye labdavesztesek. One and done here we go
Blevi
Needa
Blevi
beltazor
tûzoltó
Needa
több mint 2 éve
Ha megnyerjus a hatralevo 2-t, es ti vesztetek egyszer, mienk az nfc eastAz Arizona elleni vereség esetén is még az Eagles lenne a csoport győztesHa lesz egy eagles L onnantol nekunk jo az XJaja persze. Igy elszallt az esely a csoportgyozelemre kb es idengenben kell vegig jatszani.Ket zako zsinorban.Ugyan, 2 gyenge formaban levo csapat, alacsony szinvonalu meccse volt. Erezheto volt, hogy kiveszik ezt a meccset szabira, nem erdekelt senkit, tankot kiveve. Neki nem szoltak, hogy ez a meccs nem szamit
Nehol kiabrandito offnse-el. Ez a csapat fejben nagyon gyenge. Hulye buntetesek hulye labdavesztesek. One and done here we go
Blevi
Needa
Blevi
beltazor
tûzoltó
több mint 2 éve
Parsonsra 36 negyed óta nem dobtak holdingot. Ellenben RTP-t... 🤣🤣🤣9 meccs ugy hogy kb a legjobb passrush win rate-je van.
gyeek
több mint 2 éve
Egyet nagyritkan megyunk! 😀Vègig???Egyszer. 😁😁Jaja persze. Igy elszallt az esely a csoportgyozelemre kb es idengenben kell vegig jatszani.Ket zako zsinorban.Ugyan, 2 gyenge formaban levo csapat, alacsony szinvonalu meccse volt. Erezheto volt, hogy kiveszik ezt a meccset szabira, nem erdekelt senkit, tankot kiveve. Neki nem szoltak, hogy ez a meccs nem szamit
Nehol kiabrandito offnse-el. Ez a csapat fejben nagyon gyenge. Hulye buntetesek hulye labdavesztesek. One and done here we go
Blevi
Needa
Blevi
Invincible
több mint 2 éve
Vègig???Egyszer. 😁😁Jaja persze. Igy elszallt az esely a csoportgyozelemre kb es idengenben kell vegig jatszani.Ket zako zsinorban.Ugyan, 2 gyenge formaban levo csapat, alacsony szinvonalu meccse volt. Erezheto volt, hogy kiveszik ezt a meccset szabira, nem erdekelt senkit, tankot kiveve. Neki nem szoltak, hogy ez a meccs nem szamit
Nehol kiabrandito offnse-el. Ez a csapat fejben nagyon gyenge. Hulye buntetesek hulye labdavesztesek. One and done here we go
Blevi
Needa
Blevi
"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 2 éve
Parsonsra 36 negyed óta nem dobtak holdingot. Ellenben RTP-t... 🤣🤣🤣
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Ez biztos? A playoff predictor-ok szerint nem…Az Arizona elleni vereség esetén is még az Eagles lenne a csoport győztesHa lesz egy eagles L onnantol nekunk jo az XJaja persze. Igy elszallt az esely a csoportgyozelemre kb es idengenben kell vegig jatszani.Ket zako zsinorban.Ugyan, 2 gyenge formaban levo csapat, alacsony szinvonalu meccse volt. Erezheto volt, hogy kiveszik ezt a meccset szabira, nem erdekelt senkit, tankot kiveve. Neki nem szoltak, hogy ez a meccs nem szamit
Nehol kiabrandito offnse-el. Ez a csapat fejben nagyon gyenge. Hulye buntetesek hulye labdavesztesek. One and done here we go
Blevi
Needa
Blevi
beltazor
tûzoltó
több mint 2 éve
Az Arizona elleni vereség esetén is még az Eagles lenne a csoport győztesHa lesz egy eagles L onnantol nekunk jo az XJaja persze. Igy elszallt az esely a csoportgyozelemre kb es idengenben kell vegig jatszani.Ket zako zsinorban.Ugyan, 2 gyenge formaban levo csapat, alacsony szinvonalu meccse volt. Erezheto volt, hogy kiveszik ezt a meccset szabira, nem erdekelt senkit, tankot kiveve. Neki nem szoltak, hogy ez a meccs nem szamit
Nehol kiabrandito offnse-el. Ez a csapat fejben nagyon gyenge. Hulye buntetesek hulye labdavesztesek. One and done here we go
Blevi
Needa
Blevi
beltazor
több mint 2 éve
Ha lesz.Ha lesz egy eagles L onnantol nekunk jo az XJaja persze. Igy elszallt az esely a csoportgyozelemre kb es idengenben kell vegig jatszani.Ket zako zsinorban.Ugyan, 2 gyenge formaban levo csapat, alacsony szinvonalu meccse volt. Erezheto volt, hogy kiveszik ezt a meccset szabira, nem erdekelt senkit, tankot kiveve. Neki nem szoltak, hogy ez a meccs nem szamit
Nehol kiabrandito offnse-el. Ez a csapat fejben nagyon gyenge. Hulye buntetesek hulye labdavesztesek. One and done here we go
Blevi
Needa
Blevi
beltazor
Tyron csak a PO-ra jojjon mar vissza.
több mint 2 éve
Ha lesz egy eagles L onnantol nekunk jo az XJaja persze. Igy elszallt az esely a csoportgyozelemre kb es idengenben kell vegig jatszani.Ket zako zsinorban.Ugyan, 2 gyenge formaban levo csapat, alacsony szinvonalu meccse volt. Erezheto volt, hogy kiveszik ezt a meccset szabira, nem erdekelt senkit, tankot kiveve. Neki nem szoltak, hogy ez a meccs nem szamit
Nehol kiabrandito offnse-el. Ez a csapat fejben nagyon gyenge. Hulye buntetesek hulye labdavesztesek. One and done here we go
Blevi
Needa
Blevi

több mint 2 éve
Jaja persze. Igy elszallt az esely a csoportgyozelemre kb es idengenben kell vegig jatszani.Ket zako zsinorban.Ugyan, 2 gyenge formaban levo csapat, alacsony szinvonalu meccse volt. Erezheto volt, hogy kiveszik ezt a meccset szabira, nem erdekelt senkit, tankot kiveve. Neki nem szoltak, hogy ez a meccs nem szamit
Nehol kiabrandito offnse-el. Ez a csapat fejben nagyon gyenge. Hulye buntetesek hulye labdavesztesek. One and done here we go
Blevi
Needa
több mint 2 éve
Ket zako zsinorban.Ugyan, 2 gyenge formaban levo csapat, alacsony szinvonalu meccse volt. Erezheto volt, hogy kiveszik ezt a meccset szabira, nem erdekelt senkit, tankot kiveve. Neki nem szoltak, hogy ez a meccs nem szamit
Nehol kiabrandito offnse-el. Ez a csapat fejben nagyon gyenge. Hulye buntetesek hulye labdavesztesek. One and done here we go
Blevi
több mint 2 éve
53, T.O. szerint pedig 106 és egyet kell értenem vele. 😊“ Dak Prescott cannot get over adversity. When a good team punches the Cowboys in the nose, it’s over. I can remember a Tony Romo who threw 5 INTs at Orchard Park on a Monday Night in 2007, and somehow came back and orchestrated a miracle comeback victory against the Buffalo Bills. That is how you get over adversity. “azért ott az is segített, hogy a Bills QB-je elég ergya volt, Captain Checkdown (mi volt a neve? Trent Edwards, vagy valami hasonló?), meg a díler is összehozott egy onside kick recoveryt. meg hát Nick Folk újoncként rúgott egy 52 yardos gólt, hogy kiderüljön, időt kértek közben.
Asszem pont Gyeek is említette azt a bizonyos Bills elleni meccset…
Cowboykarcsi90
aztán odaállt újra, és még jobban bebaszta 😀
slowmotion
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Ez egy jo resz a sorozatbol:www.youtube.com/watch?v=zZ2TJLOsw6M
+ ugy nezz ki Hankins back for the Detroit game
több mint 2 éve
Az egyik legnagyobb meccsélményem volt.“ Dak Prescott cannot get over adversity. When a good team punches the Cowboys in the nose, it’s over. I can remember a Tony Romo who threw 5 INTs at Orchard Park on a Monday Night in 2007, and somehow came back and orchestrated a miracle comeback victory against the Buffalo Bills. That is how you get over adversity. “azért ott az is segített, hogy a Bills QB-je elég ergya volt, Captain Checkdown (mi volt a neve? Trent Edwards, vagy valami hasonló?), meg a díler is összehozott egy onside kick recoveryt. meg hát Nick Folk újoncként rúgott egy 52 yardos gólt, hogy kiderüljön, időt kértek közben.
Asszem pont Gyeek is említette azt a bizonyos Bills elleni meccset…
Cowboykarcsi90
aztán odaállt újra, és még jobban bebaszta 😀
slowmotion
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)