Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
rva 4 707 — Me for President!
és egy kis Kurt Warner még a nap végére
kevés ember van, aki ért ahhoz, amit csinál - ő az egyik (JT O'Sullivan, Brian Baldinger, Brett Kollmann, csak hogy említsek még párat)

 www.youtube.com/watch?v=H8clxUVZSUw
több mint 2 éve
rva 4 707 — Me for President!
Rashaan Evanst kitették az 53-ból, Waletzkot pedig aktiválták.
gyeek
WTF hogy pont egy linebackert küldenek el


emellett:
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Rashaan Evanst kitették az 53-ból, Waletzkot pedig aktiválták.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
ha nincs a Luepke fumble, akkor szerintem meg lett volna a meccs
rva
Akartam már kérdezni, hogy ő hogy muzsikál, egyáltalán mennyit játszott idén?
warr_b
Ő lehet az egyik titkos fegyverünk a PO csomagunkban, erre tartogatjuk.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 383 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
ha nincs a Luepke fumble, akkor szerintem meg lett volna a meccs
rva
Akartam már kérdezni, hogy ő hogy muzsikál, egyáltalán mennyit játszott idén?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
ha nincs a Luepke fumble, akkor szerintem meg lett volna a meccs
rva
Negy meccset kene ugy zsinorban letolni po-ban az sb win-hez (velhetoen idegenben mindet) hogy ne legyen egyiken sem ilyen ha. Van eselye?
több mint 2 éve
rva 4 707 — Me for President!
ha nincs a Luepke fumble, akkor szerintem meg lett volna a meccs
több mint 2 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 866
Ket zako zsinorban.
Nehol kiabrandito offnse-el. Ez a csapat fejben nagyon gyenge. Hulye buntetesek hulye labdavesztesek. One and done here we go
Blevi
Ugyan, 2 gyenge formaban levo csapat, alacsony szinvonalu meccse volt. Erezheto volt, hogy kiveszik ezt a meccset szabira, nem erdekelt senkit, tankot kiveve. Neki nem szoltak, hogy ez a meccs nem szamit
Needa
Jaja persze. Igy elszallt az esely a csoportgyozelemre kb es idengenben kell vegig jatszani.
Blevi
Ha lesz egy eagles L onnantol nekunk jo az X
beltazor
Az Arizona elleni vereség esetén is még az Eagles lenne a csoport győztes
tûzoltó
Ha megnyerjus a hatralevo 2-t, es ti vesztetek egyszer, mienk az nfc east
Needa
Én is így tudom. Ha az Arizonától kapnak ki, akkor a konferenciabeli mérlegünk lesz jobb, ha a Giants-től, akkor meg a csoportbeli mérlegünk a jobb.
tamas424
Valóban igazatok van! Akkor muszáj lesz nyerni 🙂
több mint 2 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 891
Ket zako zsinorban.
Nehol kiabrandito offnse-el. Ez a csapat fejben nagyon gyenge. Hulye buntetesek hulye labdavesztesek. One and done here we go
Blevi
Ugyan, 2 gyenge formaban levo csapat, alacsony szinvonalu meccse volt. Erezheto volt, hogy kiveszik ezt a meccset szabira, nem erdekelt senkit, tankot kiveve. Neki nem szoltak, hogy ez a meccs nem szamit
Needa
Jaja persze. Igy elszallt az esely a csoportgyozelemre kb es idengenben kell vegig jatszani.
Blevi
Ha lesz egy eagles L onnantol nekunk jo az X
beltazor
Az Arizona elleni vereség esetén is még az Eagles lenne a csoport győztes
tûzoltó
Ha megnyerjus a hatralevo 2-t, es ti vesztetek egyszer, mienk az nfc east
Needa
Én is így tudom. Ha az Arizonától kapnak ki, akkor a konferenciabeli mérlegünk lesz jobb, ha a Giants-től, akkor meg a csoportbeli mérlegünk a jobb.
több mint 2 éve
Needa Dallas Cowboys 338
Ket zako zsinorban.
Nehol kiabrandito offnse-el. Ez a csapat fejben nagyon gyenge. Hulye buntetesek hulye labdavesztesek. One and done here we go
Blevi
Ugyan, 2 gyenge formaban levo csapat, alacsony szinvonalu meccse volt. Erezheto volt, hogy kiveszik ezt a meccset szabira, nem erdekelt senkit, tankot kiveve. Neki nem szoltak, hogy ez a meccs nem szamit
Needa
Jaja persze. Igy elszallt az esely a csoportgyozelemre kb es idengenben kell vegig jatszani.
Blevi
Ha lesz egy eagles L onnantol nekunk jo az X
beltazor
Az Arizona elleni vereség esetén is még az Eagles lenne a csoport győztes
tûzoltó
Ha megnyerjus a hatralevo 2-t, es ti vesztetek egyszer, mienk az nfc east
több mint 2 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Parsonsra 36 negyed óta nem dobtak holdingot. Ellenben RTP-t... 🤣🤣🤣
gyeek
9 meccs ugy hogy kb a legjobb passrush win rate-je van.
több mint 2 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Ket zako zsinorban.
Nehol kiabrandito offnse-el. Ez a csapat fejben nagyon gyenge. Hulye buntetesek hulye labdavesztesek. One and done here we go
Blevi
Ugyan, 2 gyenge formaban levo csapat, alacsony szinvonalu meccse volt. Erezheto volt, hogy kiveszik ezt a meccset szabira, nem erdekelt senkit, tankot kiveve. Neki nem szoltak, hogy ez a meccs nem szamit
Needa
Jaja persze. Igy elszallt az esely a csoportgyozelemre kb es idengenben kell vegig jatszani.
Blevi
Vègig???Egyszer. 😁😁
Invincible
Egyet nagyritkan megyunk! 😀
több mint 2 éve
Invincible Philadelphia Eagles 875
Ket zako zsinorban.
Nehol kiabrandito offnse-el. Ez a csapat fejben nagyon gyenge. Hulye buntetesek hulye labdavesztesek. One and done here we go
Blevi
Ugyan, 2 gyenge formaban levo csapat, alacsony szinvonalu meccse volt. Erezheto volt, hogy kiveszik ezt a meccset szabira, nem erdekelt senkit, tankot kiveve. Neki nem szoltak, hogy ez a meccs nem szamit
Needa
Jaja persze. Igy elszallt az esely a csoportgyozelemre kb es idengenben kell vegig jatszani.
Blevi
Vègig???Egyszer. 😁😁

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Parsonsra 36 negyed óta nem dobtak holdingot. Ellenben RTP-t... 🤣🤣🤣

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 891
Ket zako zsinorban.
Nehol kiabrandito offnse-el. Ez a csapat fejben nagyon gyenge. Hulye buntetesek hulye labdavesztesek. One and done here we go
Blevi
Ugyan, 2 gyenge formaban levo csapat, alacsony szinvonalu meccse volt. Erezheto volt, hogy kiveszik ezt a meccset szabira, nem erdekelt senkit, tankot kiveve. Neki nem szoltak, hogy ez a meccs nem szamit
Needa
Jaja persze. Igy elszallt az esely a csoportgyozelemre kb es idengenben kell vegig jatszani.
Blevi
Ha lesz egy eagles L onnantol nekunk jo az X
beltazor
Az Arizona elleni vereség esetén is még az Eagles lenne a csoport győztes
tûzoltó
Ez biztos? A playoff predictor-ok szerint nem…
több mint 2 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 866
Ket zako zsinorban.
Nehol kiabrandito offnse-el. Ez a csapat fejben nagyon gyenge. Hulye buntetesek hulye labdavesztesek. One and done here we go
Blevi
Ugyan, 2 gyenge formaban levo csapat, alacsony szinvonalu meccse volt. Erezheto volt, hogy kiveszik ezt a meccset szabira, nem erdekelt senkit, tankot kiveve. Neki nem szoltak, hogy ez a meccs nem szamit
Needa
Jaja persze. Igy elszallt az esely a csoportgyozelemre kb es idengenben kell vegig jatszani.
Blevi
Ha lesz egy eagles L onnantol nekunk jo az X
beltazor
Az Arizona elleni vereség esetén is még az Eagles lenne a csoport győztes
több mint 2 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Ket zako zsinorban.
Nehol kiabrandito offnse-el. Ez a csapat fejben nagyon gyenge. Hulye buntetesek hulye labdavesztesek. One and done here we go
Blevi
Ugyan, 2 gyenge formaban levo csapat, alacsony szinvonalu meccse volt. Erezheto volt, hogy kiveszik ezt a meccset szabira, nem erdekelt senkit, tankot kiveve. Neki nem szoltak, hogy ez a meccs nem szamit
Needa
Jaja persze. Igy elszallt az esely a csoportgyozelemre kb es idengenben kell vegig jatszani.
Blevi
Ha lesz egy eagles L onnantol nekunk jo az X
beltazor
Ha lesz.
Tyron csak a PO-ra jojjon mar vissza.
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Ket zako zsinorban.
Nehol kiabrandito offnse-el. Ez a csapat fejben nagyon gyenge. Hulye buntetesek hulye labdavesztesek. One and done here we go
Blevi
Ugyan, 2 gyenge formaban levo csapat, alacsony szinvonalu meccse volt. Erezheto volt, hogy kiveszik ezt a meccset szabira, nem erdekelt senkit, tankot kiveve. Neki nem szoltak, hogy ez a meccs nem szamit
Needa
Jaja persze. Igy elszallt az esely a csoportgyozelemre kb es idengenben kell vegig jatszani.
Blevi
Ha lesz egy eagles L onnantol nekunk jo az X

több mint 2 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Ket zako zsinorban.
Nehol kiabrandito offnse-el. Ez a csapat fejben nagyon gyenge. Hulye buntetesek hulye labdavesztesek. One and done here we go
Blevi
Ugyan, 2 gyenge formaban levo csapat, alacsony szinvonalu meccse volt. Erezheto volt, hogy kiveszik ezt a meccset szabira, nem erdekelt senkit, tankot kiveve. Neki nem szoltak, hogy ez a meccs nem szamit
Needa
Jaja persze. Igy elszallt az esely a csoportgyozelemre kb es idengenben kell vegig jatszani.
több mint 2 éve
Needa Dallas Cowboys 338
Ket zako zsinorban.
Nehol kiabrandito offnse-el. Ez a csapat fejben nagyon gyenge. Hulye buntetesek hulye labdavesztesek. One and done here we go
Blevi
Ugyan, 2 gyenge formaban levo csapat, alacsony szinvonalu meccse volt. Erezheto volt, hogy kiveszik ezt a meccset szabira, nem erdekelt senkit, tankot kiveve. Neki nem szoltak, hogy ez a meccs nem szamit
több mint 2 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Ket zako zsinorban.
Nehol kiabrandito offnse-el. Ez a csapat fejben nagyon gyenge. Hulye buntetesek hulye labdavesztesek. One and done here we go

Szerkesztette: Blevi
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
“ Dak Prescott cannot get over adversity. When a good team punches the Cowboys in the nose, it’s over. I can remember a Tony Romo who threw 5 INTs at Orchard Park on a Monday Night in 2007, and somehow came back and orchestrated a miracle comeback victory against the Buffalo Bills. That is how you get over adversity. “

Asszem pont Gyeek is említette azt a bizonyos Bills elleni meccset…
Cowboykarcsi90
azért ott az is segített, hogy a Bills QB-je elég ergya volt, Captain Checkdown (mi volt a neve? Trent Edwards, vagy valami hasonló?), meg a díler is összehozott egy onside kick recoveryt. meg hát Nick Folk újoncként rúgott egy 52 yardos gólt, hogy kiderüljön, időt kértek közben.
aztán odaállt újra, és még jobban bebaszta 😀
slowmotion
53, T.O. szerint pedig 106 és egyet kell értenem vele. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Needa Dallas Cowboys 338
Ez egy jo resz a sorozatbol:

 www.youtube.com/watch?v=zZ2TJLOsw6M

+ ugy nezz ki Hankins back for the Detroit game
több mint 2 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
“ Dak Prescott cannot get over adversity. When a good team punches the Cowboys in the nose, it’s over. I can remember a Tony Romo who threw 5 INTs at Orchard Park on a Monday Night in 2007, and somehow came back and orchestrated a miracle comeback victory against the Buffalo Bills. That is how you get over adversity. “

Asszem pont Gyeek is említette azt a bizonyos Bills elleni meccset…
Cowboykarcsi90
azért ott az is segített, hogy a Bills QB-je elég ergya volt, Captain Checkdown (mi volt a neve? Trent Edwards, vagy valami hasonló?), meg a díler is összehozott egy onside kick recoveryt. meg hát Nick Folk újoncként rúgott egy 52 yardos gólt, hogy kiderüljön, időt kértek közben.
aztán odaállt újra, és még jobban bebaszta 😀
slowmotion
Az egyik legnagyobb meccsélményem volt.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)