Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 225 — The Mathematician
könnyen lehet ha 'tanító' jellegű a dolog
de az is elképzelhető h cseréljük az első még csak-csak magyarázható a 2. viszont kevésbéNegritis
nincs összefüggésben ezzel. Lehet elkúrjuk valahova lehet(valószínűleg) nem, de az első 6 meccsen biztos nem játszik, egyébként én össz min 10 meccses eltiltásra számítok, de akárhogy is, a szezon első felében más lesz a kezdő, nem ő. Logikus, h akkor nem ő edz a kezdő csapattal, hanem az, aki majd a szezon nagy részében kezdő lesz helyette, még ha sokan mozdíthatatlannak gondolják is...Black_Adder
bocs nem néztem meg a videót és félreértettem az alapján amit írtál, én úgy értelmeztem h a kezdő csapattal nem sokat lesz együtt DJ (ergo kezdő sem lesz) de a reakciód alapján ez csak az edzésre vonatkozik ami meg tök logikus

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Von Miller készül az új szezonra:
 www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Miller-Anxious-to-Improve/db986fbc-93e9-47e5-9415-584455f1125a

Doom továbbra is magabiztos az ügyében:
 www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Notebook-Excitement-in-the-Air/9f93252d-be77-477b-a902-9507debf83b8

Tamme arra számít h sokat használunk majd 2 TE-es felállást, ugyanakkor 0 de akár 10 elkapásos meccsei is lehetnek
 blog.denverbroncos.com/denverbroncos/tamme-expects-tight-ends-to-contribute/

Syd'Quan sokkal jobban érzi magát, mint remélte volna:
 www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Thompson-Focused-on-Future/2f44db64-ab09-42a3-8aa6-9124c03df36b
Mondjuk szüksége is lesz rá, a rosterhelyért fog küzdeni

Kuper és Moreno is részt vehettek az edzésen.

CBS szerinti pozíciós harcok:
 www.cbssports.com/nfl/rapid-reports/post/19656499
nem tudom miért giants logó van ott, végig broncosról és broncos játékosokról ír

És egy kis 53-mas rostertipp, a szerző ugyanaz (Andrew Mason), csak az oldal más:
 www.maxdenver.com/news/2012/07/25/projecting-the-broncos-roster-one-to-53/
Nincs bent Moreno. Én mondjuk azért szívesebben látnám őt, mint Ballt, azért neki legalább voltak jó pillanatai, amikor egészséges volt, és elkapásokban is használható volt azokban a pillanatokban. Mondjuk Ball meg sokkal olcsóbb, de azért ne csak ez döntsön már...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
könnyen lehet ha 'tanító' jellegű a dolog
de az is elképzelhető h cseréljük az első még csak-csak magyarázható a 2. viszont kevésbéNegritis
nincs összefüggésben ezzel. Lehet elkúrjuk valahova lehet(valószínűleg) nem, de az első 6 meccsen biztos nem játszik, egyébként én össz min 10 meccses eltiltásra számítok, de akárhogy is, a szezon első felében más lesz a kezdő, nem ő. Logikus, h akkor nem ő edz a kezdő csapattal, hanem az, aki majd a szezon nagy részében kezdő lesz helyette, még ha sokan mozdíthatatlannak gondolják is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 225 — The Mathematician
könnyen lehet ha 'tanító' jellegű a dolog
de az is elképzelhető h cseréljük az első még csak-csak magyarázható a 2. viszont kevésbé

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Fox azt mondja, h DJ nem fog túl sok 1st team snapet látni:
 www.denverbroncos.com/multimedia/videos/Media-BBQ-Fox/8157b412-09ef-4101-a486-8dd75e20e8fd
| //Mielőtt megint közellenség leszek, Fox mondta, nem én |

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
TC első napja van.
Egészségügyi okok miatt elbúcsúztunk WR Eric Page-től és CB Coryell Judie-tól ,mindketten udfa-k voltak.Page-nek a térdében ACL szakadás van, Judie-nak a hátával van baja.
Klis szerint Page-nek lett volna esélye a szűkebb csapatba kerülésre returnerként.

 www.denverpost.com/broncos/ci_21156562/broncos-cut-rookies-eric-page-coryell-judie
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
még egy év van a szerződéséből, nem sürgős senkinek, illetve ha valakinek igen, akkor neki. Jelenleg 3,5 milliót kap, ha megegyezik akkor már idén többet kaphatna.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 225 — The Mathematician
Vélemények?

szerk.: na látom, amíg olvasgattam, meg írogattam, addig megelőztek 😊Black_Adder
nah elolvastam a cikket érdekes hogy az elmúlt 3 LT milyen szezonokat hozott viszont azért Cladyt picit alulértékelik, szerintem se ér annyit mint Thomas, de ideális lehetett volna ez a deal, amúgy ha PM beválik, akkor lehet h olcsóbban egy picivel gyengébb LTvel is el leszünk ha Clady lelép, DE ha elfogadta volna én örülnék neki
nameg évközbe bebizonyíthatja h többet ér elit irányítója lesz nem TT 😀 (najó ő is elit)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 225 — The Mathematician
John Elway
Osweiler and Hillman have agreed to terms. All picks are signed... Ready for camp!

facebookra postolta

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Az LT poszt nem túlértékelt. Black_Adder
Nemtom ki szokta nézni a csoportmeccseket amikor nem a kedvenc játszik, de én le szoktam tölteni. Amennyiben élőben nincs szerencsém.
Szóval aki látta emlékezhet az első Gayders-Boltsra.
McNeill (LOT) megsérül a meccs elején. Nem sokra rá Vasquez is (RG).
Dombrowski (OT) semmit nem tud kezdeni a pass rushal. Wimbley vagy más, csak két esetet láthatunk:
1. Óriási nyomás vagy sack Riversen.
2. HB/FB/akárki segít Dombnak, de így kiesik egy ember a támadásból.
Ki is kapnak egy TD-al, pedig egyáltalán nem rosszabbak. A védelem sem. Sztem elég nyilvánvaló, hogy ha McNeill játszik azon a meccsen, akkor az esélyeik sokszorosra nőnek. Rivers a meccs vége felé (nem meglepődni) még hisztizik is a támadófallal, hogy hagyják már élni. Mert így, hogy van neki két Clary, ez nem vicces.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
CBS szerint meg mi nyerjük a divíziót:
 www.cbssports.com/nfl/story/19640313/nfl-season-projections-who-rises-and-who-falls-in-2012

szintén CBS, 10 kérdés, köztük, h mekkora upgrade lesz Manning Tebowhoz képest:
 www.cbssports.com/nfl/story/19643034/ten-opening-questions-repeat-giants-luck-or-rg3-mile-high-manning/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Egy cikk Cladyről az új szerződés tervezet fényében:
 www.profootballfocus.com/blog/2012/07/23/ryan-clady-knowing-your-worth/

Hozza a PFF színvonalát, | /*olyan cikkeket, amikkel abszolút színvonaltalannak vagy semmit mondónak érzek, be se linkelek; csak azokat amik számomra értékes gondolatokat tartalmaznak, csak azokat osztom itt meg,*/ | de két dologgal nem értek teljes mértékben egyet. Egyrészt, szerintem az LT poszt nem túlértékelt. Jöhet máshonnan is pressure, de a legveszélyesebb, ha az LT-ről jön, mert azt nem feltétlen látja a QB, sanszosabb a fumble. //én pl sokkal inkább egy lt-t fizetnék túl, mint mondjuk egy rb-t...
Másrészt, én nem érzem annyira könnyen pótolhatónak Clady-t, mint amit a cikk sugall. Vagy ugyanúgy nagy pénzt kéne költeni, csak valaki másra, vagy korai pickkel LT-t kéne húzni, amit másra is fordíthatnánk.

Félreértés ne essék, alapvetően jókat ír és egyet is értek velük, ez a két dolog van, amit kisebb fenntartással kezelek.

Vélemények?



szerk.: na látom, amíg olvasgattam, meg írogattam, addig megelőztek 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ryan Clady: Knowing your worth
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 225 — The Mathematician
remélem úgy fog játszani mint aki megérdemli 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Clady kapott egy 5éves 50millió $-os ebből 28millió $ garantált szerződéshosszabítás ajánlatot a csapattól. Remélem, hogy gyorsan meglesz a megállapodás.

 www.denverpost.com/broncos/ci_21133678/broncos-ryan-clady-five-year-deal-50-million
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Doom meghallgatása Aug 16-án lesz Miamiban

További megerősítés arról, h kiegyensúlyozott offense-t szeretnénk, nem egy egyszemélyes Manning-hadjáratot:
 www.nfl.com/news/story/09000d5d82ab1438/article/john-elway-knows-broncos-need-more-than-peyton-manning

TC előzetes:
 www.chieftain.com/sports/local/quarterback-in-the-saddle-again/article_b53bb15c-d2f0-11e1-a508-0019bb2963f4.html
Mondjuk annyira vegyük komolyan, h "They released Tim Tebow a day after landing Manning", pedig nem is denverpostos cikk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 225 — The Mathematician
köszi, ahogy olvasom egy egyetemista újonc is megsérült a lövöldözésben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
nem tudom a pontos infokat de ez így elég kemény :s

 www.nfl.com/news/story/09000d5d82ab1c38/article/denver-broncos-send-condolences-on-aurora-tragedy-?module=HP11_headline_stackNegritis
 www.origo.hu/nagyvilag/20120720-gazmaszkos-lovoldozo-gyilkolt-a-batmanfilm-vetitesen.html
 www.origo.hu/nagyvilag/20120721-felrobbantjak-a-denveri-amokfuto-lakasat.html

elnézést a linkekért, ha valamilyen szabályt szegnek.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
NBC Preseason Power Rankingon a 10-ek vagyunk.
 profootballtalk.nbcsports.com/2012/07/20/preseason-power-rankings-no-10-denver-broncos/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 225 — The Mathematician
nem tudom a pontos infokat de ez így elég kemény :s

 www.nfl.com/news/story/09000d5d82ab1c38/article/denver-broncos-send-condolences-on-aurora-tragedy-?module=HP11_headline_stack

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 069 — SB 50 Champion @ Grund
CBS-es elemzés:
 www.cbssports.com/nfl/story/19603092/denver-broncosBlack_Adder
Korrekt elemzés...

Manning, Clady, kicsit sarkítva rajtuk múlik a szezon...

Mondjuk az tényleg ijesztő, hogy az első 6 héten melyik QB-k jönnek szembe, nagy teszt lesz az átszabott secondary-nek, az már biztos... 😛StormST
Én is ezt mondtam anno. Tavaly a védelem jó volt. De csak mikor lúzer QB jött szembe. Amint egy értelmesebb jött, kapták a pontokat szépen. És idén messze nem ugyanaz a QB felhozatal lesz.
Bár sztem igaából ez majd a Raiders secondarynek még nagyobb gond lehet, mert ott pass rush sincs. ÉS nekik jött hozzá Manning is kétszer (Tebow helyett).
Mindenesetre nem lepődnék meg, ha stílust váltana a defense. Már nem is kell mindent egy lapra feltéve Még az LOLBnek is folyamatosan rohamozni. Mert az offense nem áll meg 13-20 ponton. Hanem 30 fölé céloz.
ulpianus
Hát igen, lehet, hogy változni fog a taktika, főleg ha DJ nem lesz az első 6(+) héten, mert akárki lesz a mostani keretből helyette, rosszabb lesz a helyzet mindenképpen... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
CBS-es elemzés:
 www.cbssports.com/nfl/story/19603092/denver-broncosBlack_Adder
Korrekt elemzés...

Manning, Clady, kicsit sarkítva rajtuk múlik a szezon...

Mondjuk az tényleg ijesztő, hogy az első 6 héten melyik QB-k jönnek szembe, nagy teszt lesz az átszabott secondary-nek, az már biztos... 😛StormST
Én is ezt mondtam anno. Tavaly a védelem jó volt. De csak mikor lúzer QB jött szembe. Amint egy értelmesebb jött, kapták a pontokat szépen. És idén messze nem ugyanaz a QB felhozatal lesz.
Bár sztem igaából ez majd a Raiders secondarynek még nagyobb gond lehet, mert ott pass rush sincs. ÉS nekik jött hozzá Manning is kétszer (Tebow helyett).
Mindenesetre nem lepődnék meg, ha stílust váltana a defense. Már nem is kell mindent egy lapra feltéve Még az LOLBnek is folyamatosan rohamozni. Mert az offense nem áll meg 13-20 ponton. Hanem 30 fölé céloz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 069 — SB 50 Champion @ Grund
CBS-es elemzés:
 www.cbssports.com/nfl/story/19603092/denver-broncosBlack_Adder
Korrekt elemzés...

Manning, Clady, kicsit sarkítva rajtuk múlik a szezon...

Mondjuk az tényleg ijesztő, hogy az első 6 héten melyik QB-k jönnek szembe, nagy teszt lesz az átszabott secondary-nek, az már biztos... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
CBS-es elemzés:
 www.cbssports.com/nfl/story/19603092/denver-broncos

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Állítólag nem Doomé volt a fegyver (és az autó se). Ha valóban nincsenek rajta az ujjlenyomatai, akkor vége is lehet a storynak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear