Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
egyem a jól nevelt szívét, miért akarja ő is elbaszni a tehetségét?
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 069 — SB 50 Champion @ Grund
Nos, Doom története:

Vezette a kocsiját a csúcsforgalomban helyi idő szerint délután 5-kor, amikor bevágott elé egy kocsi. Dudálás, anyázás, majd kiszállt ő és az utasa és odaléptek a kocsi sofőrjéhez, majd állítólag felhúzták a pólójuk alját és megmutatták, hogy van fegyverük. Egy boltos kihívta a rendőröket, akik bevitték Doom-ékat és a kesztyűtartóban megtalálták Doom fegyverét, előtte ő azt mondta nekik, hogy nincs nála fegyver.

Állítólag a történethez az is hozzá tartozik, hogy a boltos vallomása szerint a bevágó kocsi utasa is kiszállt és kiabált Doom-ékkal, a sofőr pedig valamivel megdobta Doom kocsiját.

Az ügyészen a sor, hogy emel-e vádat, valszeg nem fog, a bevágó kocsi sofőrje és utasa nem tettek feljelentést. Doom-nak a hírek szerint van engedélye a fegyverre...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
... annyit én kinyerek a "player personnel"-ből, hogy a személyi állomány kezelésével foglalkozik, de hogy pontosan mit csinál "a munkahelyén" azt ezek után se tudom, ezért írtam amit...Black_Adder
A kis GM szerintem elég közel állhat a director of player personnel munkakörének leírásához. Az FO második embere és döntéshozója (ellentétben például a pro personnel vagy éppen a college scouting igazgatóval akik az előző kettő és HC keze alá dolgoznak, hogy ők ketten minél több információval rendelkezzenek, amikor a csapattal és játékosokkal kapcsolatos döntéseket meg kell hozni).

Szerződéshosszabbítás, új játékos szerződtetése, a játékos keret kialakítása. Csapata nyilván válogatja, hogy milyen a munkamegosztás közte és a GM között (ha van egyáltalán kinevezett GM). Ténylegesen döntéseket hoz, vagy csak egy közvetítő kapocs az egyetemi megfigyelők (draft) ill. a többi NFL csapatot és játékosokat elemző "pro personnel" stábja és a GM között, vagy közelebbről.

Még csak konkrét definícióra hajazó leírást se találtam róluk, tehát a fenti gondolatmenetben több a találgatás, mint a tény, de olvasmányélményeim alapján nekem így állt össze egy FO működése.
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 224 — The Mathematician
a gond az h hiába 'ejtik' a vádat az hogy megvádolták már elég h ne 100%ban figyeljen edzésen és ez kihatással legyen rá míg le nem zárul, amúgy fasznak meg miamiba 😕Negritis
Gondolom mivel ott lakik... :-PStormST
költözzön denverbe és . 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
jelenlegi és ex-bronco-kból akkora IQ-csapatot ki tudnánk állítani:
Doom, DJ, Beast, Cox, Sauerbrun, Travis Henry, ...

szerk.: Pár ex-nuggets játékossal kiegészülve még ütősebb alakulat

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 069 — SB 50 Champion @ Grund
a gond az h hiába 'ejtik' a vádat az hogy megvádolták már elég h ne 100%ban figyeljen edzésen és ez kihatással legyen rá míg le nem zárul, amúgy fasznak meg miamiba 😕Negritis
Gondolom mivel ott lakik... :-P



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 224 — The Mathematician
a gond az h hiába 'ejtik' a vádat az hogy megvádolták már elég h ne 100%ban figyeljen edzésen és ez kihatással legyen rá míg le nem zárul, amúgy fasznak meg miamiba 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
http://www.whosay.com/AdamSchefter/content/347794?wsref=tw&code=Gdu3Lj2

Legyen igaza... StormST
mondjuk az ügyvéd persze, h ezt mondja... Mindenesetre reméljük, h az esküdteket is meggyőzi majd róla...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 069 — SB 50 Champion @ Grund
 www.whosay.com/AdamSchefter/content/347794?wsref=tw&code=Gdu3Lj2

Legyen igaza...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Fasza... Dumervilt letartóztatták Miamiban http://denver.cbslocal.com/2012/07/15/broncos-elvis-dumervil-arrested-in-miami/xrace77
faszom a sok ***gerbe, h nem tudnak 1 hónapot a seggükön maradni... Egyetlen normális offseasonünk nem lehet bmeg, bírósági ügy nélkül :mad:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Fasza... Dumervilt letartóztatták Miamiban http://denver.cbslocal.com/2012/07/15/broncos-elvis-dumervil-arrested-in-miami/
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
a "player personnel" kifejezés benne van szótárunkbanjjncaa
a játékos ügyei, a csapatok profi és amatőr szinten egyaránt több szakembert alkalmaznak a személyi állomány kezelésére
Ez rendben van, annyit én kinyerek a "player personnel"-ből, hogy a személyi állomány kezelésével foglalkozik, de hogy pontosan mit csinál "a munkahelyén" azt ezek után se tudom, ezért írtam amit...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 766 — 258. §
a "player personnel" kifejezés benne van szótárunkban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Matt Russelt (a director of player personnel /*jelentsen bármit is eme rang, bár asszem valami GM szerűség lehet, vagyis ahhoz áll közel*/) beválasztották a Buffs Hall of Fame-be.
 blog.denverbroncos.com/denverbroncos/russell-elected-to-cu-hall-of-fame/

Mellette Larry Zimmer is odakerül, aki a Buffs hangja volt és a Broncos rádiósa
 www.cubuffs.com/ViewArticle.dbml?DB_LANG=C&ATCLID=205502069&DB_OEM_ID=600

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 224 — The Mathematician
Seth Payne ‏TWITTER

DJ Williams allegedly gave non-human urine in drug test. Goodell hasn't responded to my argument that Williams may be an alien. Typical.ulpianus
😂
Ha ez igaz, akkor hülyébb, mint gondoltam. 😀xrace77
a fazekas ügy óta semmin nem lepődök meg ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Seth Payne ‏TWITTER

DJ Williams allegedly gave non-human urine in drug test. Goodell hasn't responded to my argument that Williams may be an alien. Typical.ulpianus
😂
Ha ez igaz, akkor hülyébb, mint gondoltam. 😀
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Seth Payne ‏TWITTER

DJ Williams allegedly gave non-human urine in drug test. Goodell hasn't responded to my argument that Williams may be an alien. Typical.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Manning új otthona http://www.denverpost.com/broncos/ci_21054988/peyton-manning-buys-denver-area-mansion 😊
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 069 — SB 50 Champion @ Grund
Így elsőre elég szokatlan, főleg hogy felül van a szövegbox, de egyelőre még nem mondok véleményt komolyabban... 😊

A belinkelt cikkhez: a S poszt eléggé fel van dobva, én Adams helyét se érzem annyira biztosnak, bár tény, hogy egyelőre ő a favorit. Lesz még harc azért az OL-ban is, főleg a RT posztért, meg DT-ben is, ILB-ben, CB2-ben is, meg még kb. az összes backup posztért és biztos ki is hagytam valami(ke)t... 😛

Érdekes TC lesz, az már biztos... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 224 — The Mathematician
ha nem is könnyen, de sebaj 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
eddig tényleg furcsa, de biztos könnyen megszokjuk 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 224 — The Mathematician
érdekes lett az új fórum

 espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/45419/afc-west-training-camp-battles
érdekes felvetés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Állítólag 4 évre 13 misit kap, amiből 3 garantált...

Ha tényleg így van, akkor nem vészes, ennyit simán megér, még többet is... 😊StormST
Olvastam olyan véleményeket máshol, h túl nagy pénz ez egy olyan inkonzisztens kickernek mint Prater.
Tény, h 40-49 között elég pontatlan, főleg úgy h nem a távval van gondja, de itt az ellenérv. A 4. negyedes rúgások:

7.) @Miami: 15-15 OT 52 yard GOOD
10.) @KC: 17-7 4th 41 yard MISS
12.) @SD: 10-13 4th 24 yard GOOD
13-13 OT 37 yard GOOD
13.) @Vikes: 29-32 4th 46 yard GOOD
32-32 4th 23 yard GOOD
14.) vs Bears 7-10 4th 59 yard GOOD
10-10 OT 51 yard GOOD

Csak azt hagyta ki ami nem volt fontos. Amikor nagyon kellett mindig belőtte. A miami ellen két rövidebb hiba után lőtte be magabiztosan 52-ről. A Bears elleni teljesítménye pedig magáért beszél. 59-ről utolsó másodperccben az egyenlítésért, majd hosszabbításban megint 50 fölül, ahonnan ha kihagyja szinte azonnal "gólhelyzetben" az ellenfél.

Ja és az 5 kiemelt meccs közül 4 idegenben volt, ahol milehigh levegő sincs. Csak mert akiknek savanyú a szőlő, azok azzal szoktak még jönni...

Ettől még igazán javulhatna 50 alatt, vagy ha az nem megy néhány delay of game-mel vissza kéne magunkat küzdeni 50 fölé 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 069 — SB 50 Champion @ Grund
Állítólag 4 évre 13 misit kap, amiből 3 garantált...

Ha tényleg így van, akkor nem vészes, ennyit simán megér, még többet is... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 069 — SB 50 Champion @ Grund
Nah, ez is megvan végre: Prater aláírt 4 èvre... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!