Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 069 — SB 50 Champion @ Grund
A munkaszerződésemben benne van, h azonnali hatállyal kirúghatnak ha bármilyen céges forráskódból, bármekkora részletet hasonló módon elérhetővé teszek, mert az céges titoknak számít. Mindegy mekkorát. Nem véletlenül. Pedig hidd el, 30 sor C# kód annyit se mondana mint ez a 6 kocka, és a mi forráskódunk után nincs ipari kémkedés, ellentétben az NFL-ben minden lehetőséget megragadnak.

Ha valamelyik házimat osztom meg, akkor bukom a tárgyat + fegyelmi eljárás indulhat ellenem. Nem véletlenül.

Mi a csapat legféltettebb titka, ha nem a Playbook? //tudom h nem az egészet rakta ki, és hogy önmagában hívójel nélkül kevesebbet ér, de akkor is inkább az anyja titkos almás pite receptjét tegye fel legközelebb...Black_Adder
A kiemelt szó a lényeg...

KirúgHATnak. Nyilván a te főnököd is (ha egy értelmes ember) mérlegeli, hogy az a 30 sor mennyire releváns és az alapján dönt, hogy kirúg-e vagy sem. Ugyanez a folyamat megy le nyilván a Broncos-nál is és a kikerült 6 play fontossága alapján (is) fogják a büntetését meghatározni...

Abban azért szerintem megegyezhetünk, hogy vannak annál a a 6 play-nél sokkal fontosabb és titkosabb információk is abban a playbook-ban, mint hogy ebben az egy felállásban a LB sor és a secondary hogyan mozog

Mellesleg én is informatikai cégnél dolgozom (programozok is, bár nem az a fő munkaköröm), tudom, hogy mennyire fontos az ilyesmi, nálunk is kerültek már ki adatok, de azok fontossága mellett a kikerülése módja minden alkalommal legalább annyira része volt az esetleges fegyelmi következmények meghatározásának, akár enyhítő, akár súlyosbító irányban...StormST
Itt mindenki példálózhat valamivel...pl: Én, ha a most nálunk futó projektről feltolnék egy képet a csipogóra, nem mérlegelnének, hogy milyen is az infó, azonnal mehetnék a cégtábla tövébe aprót kéregetni. Csak azt akarom ezzel mondani, hogy van, ami szupertitkos (legalábbis nálunk) és féltett kincs és egy NFL csapatnál ez a playbook. És ezért adok igazat Blacknek.akike
Mérlegelés kérdése...

Ezt majd a fejesek eldöntik, szerintem ennyi infót az első nyilvános edzésen bármilyen hozzáértő le tudott volna szűrni, vagyis még ennél jóval többet is, az első PS meccsen meg pláne...

Hülyeséget csinált, de hülyeség és hülyeség közt is van különbség, nem szabad mindent a végletek szerint felfogni egyből...

Büntetést érdemel, de azért nem kell belőle antikrisztust csinálni, egyrészt annál már többet tett a csapatért, másrészt (bár talán csak szerencséből) nem árult el komoly titkokat...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Én azt nevettem ki, hogy erősen túlreagáltad a dolgot...

Hülye volt? Igen
Hibázott? Igen
Rossz példát mutatott? Igen
Nem az első húzása volt? Így van
Lehetett volna nagyobb baj is belőle? Simán

"kijátszotta a legféltettebb titkunkat" Nah, ez az erős túlreagálás...

Kiadott egy felállásból (SINK SAM TITE) 6 lehetséges mozgási figurát, de hívójel nélkül (amik egyébként is elég könnyen változtathatók még ilyenkor) és egyéb konkrét infók nélkül...

Ez egy lehetséges felállás 2 WR, 2 RB, 1 TE felállások ellen, fellépő SAM LB-el, de szerintem nincs egyikben se semmi meglepő, ráadásul, ahogy írtam is, a támadók a hívójel nélkül nem tudják felismerni, hogy mi is jön majd ezek közül szembe...

Ez a 6 play pl. semmit se árul el abból, hogy sima 4-3-as felállásnál ki hogy mozog, hogy nickel vagy dime felállásoknál, stb. stb. stb. ...

DJ-t megpróbálták vezérré tenni, elég hamar kiderült, hogy nem fog neki menni. Jó játékos, megcsinál bármilyen play-t, hatékony is, de sajnos buta is. Egy iparos, nagyon jó iparos, de sajnos nem tud vezérré előlépni. Arra egyébként is csak nagyon kevesen alkalmasak, pont ez fog nagyon hiányozni idén Dawk kiválásával...StormST
A munkaszerződésemben benne van, h azonnali hatállyal kirúghatnak ha bármilyen céges forráskódból, bármekkora részletet hasonló módon elérhetővé teszek, mert az céges titoknak számít. Mindegy mekkorát. Nem véletlenül. Pedig hidd el, 30 sor C# kód annyit se mondana mint ez a 6 kocka, és a mi forráskódunk után nincs ipari kémkedés, ellentétben az NFL-ben minden lehetőséget megragadnak.

Ha valamelyik házimat osztom meg, akkor bukom a tárgyat + fegyelmi eljárás indulhat ellenem. Nem véletlenül.

Mi a csapat legféltettebb titka, ha nem a Playbook? //tudom h nem az egészet rakta ki, és hogy önmagában hívójel nélkül kevesebbet ér, de akkor is inkább az anyja titkos almás pite receptjét tegye fel legközelebb...Black_Adder
A kiemelt szó a lényeg...

KirúgHATnak. Nyilván a te főnököd is (ha egy értelmes ember) mérlegeli, hogy az a 30 sor mennyire releváns és az alapján dönt, hogy kirúg-e vagy sem. Ugyanez a folyamat megy le nyilván a Broncos-nál is és a kikerült 6 play fontossága alapján (is) fogják a büntetését meghatározni...

Abban azért szerintem megegyezhetünk, hogy vannak annál a a 6 play-nél sokkal fontosabb és titkosabb információk is abban a playbook-ban, mint hogy ebben az egy felállásban a LB sor és a secondary hogyan mozog

Mellesleg én is informatikai cégnél dolgozom (programozok is, bár nem az a fő munkaköröm), tudom, hogy mennyire fontos az ilyesmi, nálunk is kerültek már ki adatok, de azok fontossága mellett a kikerülése módja minden alkalommal legalább annyira része volt az esetleges fegyelmi következmények meghatározásának, akár enyhítő, akár súlyosbító irányban...StormST
Itt mindenki példálózhat valamivel...pl: Én, ha a most nálunk futó projektről feltolnék egy képet a csipogóra, nem mérlegelnének, hogy milyen is az infó, azonnal mehetnék a cégtábla tövébe aprót kéregetni. Csak azt akarom ezzel mondani, hogy van, ami szupertitkos (legalábbis nálunk) és féltett kincs és egy NFL csapatnál ez a playbook. És ezért adok igazat Blacknek.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 069 — SB 50 Champion @ Grund
Én azt nevettem ki, hogy erősen túlreagáltad a dolgot...

Hülye volt? Igen
Hibázott? Igen
Rossz példát mutatott? Igen
Nem az első húzása volt? Így van
Lehetett volna nagyobb baj is belőle? Simán

"kijátszotta a legféltettebb titkunkat" Nah, ez az erős túlreagálás...

Kiadott egy felállásból (SINK SAM TITE) 6 lehetséges mozgási figurát, de hívójel nélkül (amik egyébként is elég könnyen változtathatók még ilyenkor) és egyéb konkrét infók nélkül...

Ez egy lehetséges felállás 2 WR, 2 RB, 1 TE felállások ellen, fellépő SAM LB-el, de szerintem nincs egyikben se semmi meglepő, ráadásul, ahogy írtam is, a támadók a hívójel nélkül nem tudják felismerni, hogy mi is jön majd ezek közül szembe...

Ez a 6 play pl. semmit se árul el abból, hogy sima 4-3-as felállásnál ki hogy mozog, hogy nickel vagy dime felállásoknál, stb. stb. stb. ...

DJ-t megpróbálták vezérré tenni, elég hamar kiderült, hogy nem fog neki menni. Jó játékos, megcsinál bármilyen play-t, hatékony is, de sajnos buta is. Egy iparos, nagyon jó iparos, de sajnos nem tud vezérré előlépni. Arra egyébként is csak nagyon kevesen alkalmasak, pont ez fog nagyon hiányozni idén Dawk kiválásával...StormST
A munkaszerződésemben benne van, h azonnali hatállyal kirúghatnak ha bármilyen céges forráskódból, bármekkora részletet hasonló módon elérhetővé teszek, mert az céges titoknak számít. Mindegy mekkorát. Nem véletlenül. Pedig hidd el, 30 sor C# kód annyit se mondana mint ez a 6 kocka, és a mi forráskódunk után nincs ipari kémkedés, ellentétben az NFL-ben minden lehetőséget megragadnak.

Ha valamelyik házimat osztom meg, akkor bukom a tárgyat + fegyelmi eljárás indulhat ellenem. Nem véletlenül.

Mi a csapat legféltettebb titka, ha nem a Playbook? //tudom h nem az egészet rakta ki, és hogy önmagában hívójel nélkül kevesebbet ér, de akkor is inkább az anyja titkos almás pite receptjét tegye fel legközelebb...Black_Adder
A kiemelt szó a lényeg...

KirúgHATnak. Nyilván a te főnököd is (ha egy értelmes ember) mérlegeli, hogy az a 30 sor mennyire releváns és az alapján dönt, hogy kirúg-e vagy sem. Ugyanez a folyamat megy le nyilván a Broncos-nál is és a kikerült 6 play fontossága alapján (is) fogják a büntetését meghatározni...

Abban azért szerintem megegyezhetünk, hogy vannak annál a a 6 play-nél sokkal fontosabb és titkosabb információk is abban a playbook-ban, mint hogy ebben az egy felállásban a LB sor és a secondary hogyan mozog

Mellesleg én is informatikai cégnél dolgozom (programozok is, bár nem az a fő munkaköröm), tudom, hogy mennyire fontos az ilyesmi, nálunk is kerültek már ki adatok, de azok fontossága mellett a kikerülése módja minden alkalommal legalább annyira része volt az esetleges fegyelmi következmények meghatározásának, akár enyhítő, akár súlyosbító irányban...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
jah és annyi h Colorado legjobbja szerintem Ty Lawson jelenleg 😉Negritis
Szerintem Blacknek igaza van, de ezt csak halkan jegyzem meg...akike
az igazát senki nem vitatja 😀 inkább csak a reagálás mértékét

mondjuk az év denveri ökörségébe sikerült letaszítania ezzel a trónról Jawale McGeet aki ugye arra várt hogy majd a 8. meccsen egyenlítenek a Lakers ellen 😀Negritis
A Steelers ellen a csapat fele nem tudta, h véget ért a meccs azzal a TD-vel, pedig előtte a bírók elmondták a szabályokat.

De ha azt modnom, h a négerek hülyék akkor rasszista vagyok... 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 224 — The Mathematician
jah és annyi h Colorado legjobbja szerintem Ty Lawson jelenleg 😉Negritis
Szerintem Blacknek igaza van, de ezt csak halkan jegyzem meg...akike
az igazát senki nem vitatja 😀 inkább csak a reagálás mértékét

mondjuk az év denveri ökörségébe sikerült letaszítania ezzel a trónról Jawale McGeet aki ugye arra várt hogy majd a 8. meccsen egyenlítenek a Lakers ellen 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
jah és annyi h Colorado legjobbja szerintem Ty Lawson jelenleg 😉Negritis
De csak mert igazi UNC playa volt 😀

ON:

Egyébként nincs miről beszélni DJ tényleg egy fasz. (imádom én is a játékát, de be kell látni mindenkinek, hogy 1 birka) Szerintem Blacknek igaza van, de ezt csak halkan jegyzem meg...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 224 — The Mathematician
@black
én olvasom az elemzéseid és érdekelnek is, tudom hogy nem volt ideális a hasonlat, de más nem nagyon jutott eszembe hirtelen komolyabb hibákkal és kedvencként kezelt játékosról

jah és annyi h Colorado legjobbja szerintem Ty Lawson jelenleg 😉

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Viszont ha már így téma, le kellene nyomozni, hogy kik nézték meg a netre felrakott képet. Biztos meglátják Belicsek ip címét, aztán az NFL el is meszelheti kémkedésért. Brédit meg eltiltják egy egész szezonra.
Bocs, hogy ennyire komolyan veszem a témát. 😀

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Én azt nevettem ki, hogy erősen túlreagáltad a dolgot...

Hülye volt? Igen
Hibázott? Igen
Rossz példát mutatott? Igen
Nem az első húzása volt? Így van
Lehetett volna nagyobb baj is belőle? Simán

"kijátszotta a legféltettebb titkunkat" Nah, ez az erős túlreagálás...

Kiadott egy felállásból (SINK SAM TITE) 6 lehetséges mozgási figurát, de hívójel nélkül (amik egyébként is elég könnyen változtathatók még ilyenkor) és egyéb konkrét infók nélkül...

Ez egy lehetséges felállás 2 WR, 2 RB, 1 TE felállások ellen, fellépő SAM LB-el, de szerintem nincs egyikben se semmi meglepő, ráadásul, ahogy írtam is, a támadók a hívójel nélkül nem tudják felismerni, hogy mi is jön majd ezek közül szembe...

Ez a 6 play pl. semmit se árul el abból, hogy sima 4-3-as felállásnál ki hogy mozog, hogy nickel vagy dime felállásoknál, stb. stb. stb. ...

DJ-t megpróbálták vezérré tenni, elég hamar kiderült, hogy nem fog neki menni. Jó játékos, megcsinál bármilyen play-t, hatékony is, de sajnos buta is. Egy iparos, nagyon jó iparos, de sajnos nem tud vezérré előlépni. Arra egyébként is csak nagyon kevesen alkalmasak, pont ez fog nagyon hiányozni idén Dawk kiválásával...StormST
A munkaszerződésemben benne van, h azonnali hatállyal kirúghatnak ha bármilyen céges forráskódból, bármekkora részletet hasonló módon elérhetővé teszek, mert az céges titoknak számít. Mindegy mekkorát. Nem véletlenül. Pedig hidd el, 30 sor C# kód annyit se mondana mint ez a 6 kocka, és a mi forráskódunk után nincs ipari kémkedés, ellentétben az NFL-ben minden lehetőséget megragadnak.

Ha valamelyik házimat osztom meg, akkor bukom a tárgyat + fegyelmi eljárás indulhat ellenem. Nem véletlenül.

Mi a csapat legféltettebb titka, ha nem a Playbook? //tudom h nem az egészet rakta ki, és hogy önmagában hívójel nélkül kevesebbet ér, de akkor is inkább az anyja titkos almás pite receptjét tegye fel legközelebb...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem Von simán vezére lehet ennek a védelemnek.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Ha már úgy is ennyi szó esett DJ-ről folytatom az LBl-kkel, bár a kutyát nem érdekli
4-3-ban 3 LB van: SAM, MIKE, és WILL. A SAM az erős oldali strong side OLB, MIKE a középső middle LB és WILL a gyenge oldali weak side OLB
Míg a DL gyakorlatilag 100%-ban az OL-t támadja az LB-knek már van h vissza kell lépniük embert fogni, tipikusan valamelyik TE-et, esetleg WR-t, bár ez nem előnyös párosítás, ilyenkor a QB előszeretettel passzol oda.

MIKE:
Joe Mays - 26 éves, 5. éve
2 évre hosszabbítottunk vele, kezdő fizetésért. Igazi hard hitter, látszik rajta h nagyon akar, de emiatt sajnos nagyon sok misstackle-je van. Nem tudom mit, de JDR valamit lát benne:
http://www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Notebook-Building-with-Manning/da7ebfbf-cbe5-4c2d-a33f-75e02d64c049
Joe’s an active, aggressive middle linebacker. He packs a punch. He’s got excellent closing speed. I think that he’s a thumper in terms of when he hits, he’s not just a wrap tackler—he delivers a blow. There were a lot of things that I saw on tape that I feel very confident about being able to help elevate him to play even better, and to help the front play even better around him. Some of the holes that he was asked to fill were awfully big. Wwe’re going to try to reduce some of those holes a little bit with our technique up front. I think Joe will play even better when that happens.”
Az LB sor leggyengébb láncszeme, ligaátlag alatti, de ha sikerül kinevelni hibáit, akkor jó lehet ezen a poszton.

Nate Irving - 23 éves, másodéves
Tavaly gyakorlatilag semmit nem láttunk belőle a pályán, és nem azért mert Mays MVP formában játszott. ezek után csak Fox szavaira hagyatkozhatok:
http://www.maxdenver.com/news/2012/05/16/five-intriguing-items-from-the-season-ticket-holders-conference-call/
He’s a growing player. He’s definitely got the athleticism and ability. He played behind middle linebacker Joe Mays last year and I think we’re looking for big things this year. He seems to have done a good job in the meeting rooms as well as in the weight room this offseason. I’d love to hear from him a lot this year.
Az a baj, és ez Maysre is vonatkozik, h ilyen interviewkban természetesen csak jókat mondanak az emberekről. Azért egy 3. körös picktől nem kell csalódni, ha csak a második évében kerül be a rotációba, egy annyira nagyon azért nem gyenge poszton

Will
D. J. Williams 29 éves, 9 éve a ligában
9 év alatt olyan jól játszott, h úgy tűnik nem tud akkora faszságot csinálni, h akár egy el lehessen érte marasztalni.
Jelenleg van egy 6 meccses eltiltása 😂 egy visszaeső DUI tárgyalása 😂 ha bűnösnek találják talán további eltiltás is várhat rá 😂 és posztolgatja a playbook részleteit 😂
Én Beastet is nagyon bírtam, őt is továbbra is a kedvenc játékosaim között tartom számon, de azért álljon már meg a menet hé. Ez már nem vicces.
Amúgy a pályán ligaelit WLB, de sajnos pályán kívül nem mutat jó példát a fiataloknak.

Wesly Woodyard - 25 éves, 5 éve profi
DJ cseréje amióta itt van, és sokat tanult tőle /*Reméljük csak azokat tanulja amit a pályán lát tőle*/. Ha DJ-t eltiltják, akkor itt az esély előtte, h kitűnjön. Azt hiszem egyre kevesebbet panaszkodhattunk a játékára.

Irving és Trevathatn is játszhatnak WILL-t ha arról van szó. Ha nem lesz DJ, valószínűleg lesz is "arról van szó"

SAM
Von Miller - 23 éves másodéves játékos
A baseballbuzik majd lehet azonnal felháborodnak, de szerintem Colorado jelenlegi legjobb sportolója. Mint mondjak róla a DRoY szezonja után? Szerény nincsenek off field issue-i, és megállíthatatlan. Gyakran előfordul, h a rookie éve után visszaesik a játékos teljesítménye, ettől kicsit féltem, ugyanakkor idén könnyebb dolga lesz. Nem lesz eltörve a nagyujja, ami nagyon hátráltatta, Doom lehet h az első meccseken is egészséges lesz mellette, és Wofle-ra is meg kell osztani a figyelmet... Idővel a franchise arca is lehet majd, ő a csapat jövője

Mike Mohamed - 24 éves, másodéves
Tavaly az 53-ból is kiszorult végül a PS-ben edzhetett. Kérdés mennyi LB-t tartunk rosteren, lehet h idén is a PS-ben lesz

Rookiek
Danny Trevathatn - 22 éves rookie
Minth draftolt rookie már beszéltünk róla. Undersized, de gyors játékos aki a roterre kerülésért fog küzdeni. Ilyenkor mindenkiről azok a videók kerülnek elő, amiken valamit jól csinál, de így veszélyes azokra alapozni, de mondjuk szerintem több esélye van rosterre jutni, mint Mike Mohamednek. Játszhat az ST-ben is, azonkívül bármelyik LB poszton lehet depth, mondjuk inkább WILL és MIKE, mint SAM

Jerry Franklin
A legjobb UDFAk között tartják számon. MLB poszton küzdhet a rosterért.

Elliot Coffey
Az Alamo Bowl MVP-je, 113 tackle MLB-ként, és valahol olvastam olyat, h övé volt a defensive playcall

Steve Johnosn
Én nem tudok róla semmit se.

Kezdők:
Von-Mays-DJ/WW Ha DJ játszhat ligaelit sor, nélküle azért nem, és amíg jót nevettek az utóbbi a valószínűbb, de akkor is solid trió...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 069 — SB 50 Champion @ Grund
Én azt nevettem ki, hogy erősen túlreagáltad a dolgot...

Hülye volt? Igen
Hibázott? Igen
Rossz példát mutatott? Igen
Nem az első húzása volt? Így van
Lehetett volna nagyobb baj is belőle? Simán

"kijátszotta a legféltettebb titkunkat" Nah, ez az erős túlreagálás...

Kiadott egy felállásból (SINK SAM TITE) 6 lehetséges mozgási figurát, de hívójel nélkül (amik egyébként is elég könnyen változtathatók még ilyenkor) és egyéb konkrét infók nélkül...

Ez egy lehetséges felállás 2 WR, 2 RB, 1 TE felállások ellen, fellépő SAM LB-el, de szerintem nincs egyikben se semmi meglepő, ráadásul, ahogy írtam is, a támadók a hívójel nélkül nem tudják felismerni, hogy mi is jön majd ezek közül szembe...

Ez a 6 play pl. semmit se árul el abból, hogy sima 4-3-as felállásnál ki hogy mozog, hogy nickel vagy dime felállásoknál, stb. stb. stb. ...

DJ-t megpróbálták vezérré tenni, elég hamar kiderült, hogy nem fog neki menni. Jó játékos, megcsinál bármilyen play-t, hatékony is, de sajnos buta is. Egy iparos, nagyon jó iparos, de sajnos nem tud vezérré előlépni. Arra egyébként is csak nagyon kevesen alkalmasak, pont ez fog nagyon hiányozni idén Dawk kiválásával...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Azt a 6 play-t nem kell kikukázni, ahogy StormST is írta az nem derül ki belőle, h hogyan fogjuk hívni.
Kiderült, h 4-3 under, pontosabban h vannak ilyen felállásaink. Emiatt most implementálni egy teljesen új szisztémát ami nem illik a jelenlegi játékos állomány képességeihez, az még nagyobb kárral járna
Kiderült, h 1 gap. Illetve csak szerintem. Ebből a 6 kockából ilyen messze menő következtetést talán nem lehet levonni, de a sok egyéb tényező mellett számomra pont elég, h végleg eldöntse a kérdést. (a 2 gap mellett csak az volt h Jacksonvilleben az volt). Én most fogadni is mernék arra, h 1 gap lesz. Ha eddig erre a többi csapat x%-ot adott, akkor most x+y%-ot. Hogy ez mennyit árt? Szerintem árt. Megtudhatták volna, de csak később. Nem az lesz h minden csapat innentől a Broncosból fog készülni, de akkor is
Főleg Cover1 playeket látok. Természetesen minden csapat playbookjában van cover1 cover2 cover3. Emiatt nem kell kidobni.


És a leglegleg, h ilyen megtörténhet. Csak véletlen h az agysebész nem egy tricky play-t mutatott be, ami viszont már jelentősebb kárt okozhatott volna (najó nem véletlen mert Foxnál nincsenek tricky playek). És bármennyire kacagtok rajta, van pont elég ügye, h az FOnak kezdjen elege lenni belőle. Számíthat komoly eltiltásra a ligától, ilyeneket tesz...

Most gondoljatok bele, titokban át akartunk volna térni 3-4-re, akkor is ugyanezeket a képeket teszi ki. Akkor se tudja a többi csapat h mikor hívjuk, de már most megtudták volna h váltunk. Ha most lenne Von rookie szezonja, azonnal látszódna, h milyen szerepet szánunk neki. És ez puszta véletlen, hogy ilyenek nincsenek, pontosabban annak köszönhető h tavalyhoz képest nem sokat változtatunk a védelmen, így "csak" biztosabbá tette mindenki számára h nem sokat változtatunk a védelmen.

Örülök h ilyen viccesen tudjátok felfogni, nekem sziklaszilárd a véleményem h ez volt az utolsó dolog amire most szüksége volt a csapatnak.

Ja a Tebow hasonlat ennél rosszabb nem is lehetne itt. Egyrészt nem írtam, h nem szeretem DJ-t. Imádom a játékát évek óta a csapat egyik legjobbja, de ezt a mostanit súlyosabbnak érzem annál, h nevessünk rajta egy jót. És Tebownak meg voltak a hibái, amikkel együtt kellett élnie, és mindent megtett h kinője. DJ-n semmi kényszer nem volt, h ezt publikálja, és nem látszik rajta, h soha többet ne vezetne ittasan, vagy ne csinálna más offfield baromságot. Pedig neki a védelem vezérének kéne lennie, példát kéne mutatnia a fiatalok előtt, és nem ilyet. Bár gondolom ezt is kinevetitek....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 224 — The Mathematician
Számomra érthetetlen, de ha ti így ki vagytok békülve vele akkor legyenBlack_Adder
csak erre válaszolok egy orbitális közhellyel 😀
nem a hibái ellenére hanem azok miatt szeretjük (ahogy pl timit is szerettük )
nyílván szegény agyilag roggyant ilyen téren és én úgy gondolom hogy a szurkolóknak próbált kedvezni akiket megbántott azzal hogy csinálja az pályán kívüli baromságait, csak épp ugye elefánt a porcelánboltban

amúgy meg ez példa lehet a többi játékosunknak is hogy ilyet többet NE, bár nem hiszem hogy sokaknak lett volna ez kérdés, de mégis , valamint hálisten van még idő ezt a 6 playt kukázni (ha egyáltalán meg kell tenni) mivel még sok idő van a szezonig

viszont azzal is egyetértek hogy valamilyen szintű 'büntetés' , példastatuálás is kell
nah csak sikerült komolyabban hozzászólni

jah amúgy én is nevetek hogy milyen hülye szegény 😀 de hát minden igazi csordába kell egy öszvér 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Akár nevetsz rajta akár nem, amiket leírtam azok pontosan kiderülnek belőle. Elérhetővé tette a playbookunk egy részletét, ennél mit kéne jobban titkolni?

Nem tudnék ennél orbitálisabb baromságot mondani, és ezt most akkor is komolyan mondom, ha neked ilyen vicces ez az egész...

És minek kellett ezt nyilvánosságra hoznia? Minek? Mi a jó ebben, miért volt erre szükség? Aki ilyen hülye attól más is kitelik... De te legalább megőrizted a jó kedved...Black_Adder
Most azon vitatkozunk, hogy DJ hülye-e (igen az, szerintem is), vagy azon, hogy ez a 6 play elárulja-e, hogy milyen felállást fogunk használni? Mert az utóbbit állítani szerintem hülyeség...

Az első 3 képen a támadók ugyanazt a felállást látják magukkal szemben, rohadtul nem tudhatják, hogy 1-gap lesz, 2 gap, ki-kivel fog menni, merre mozognak a S-k. Csak én, aki rohadtul nem értek hozzá, kb. 20-féle variációt tudnék 5 perc alatt felrajzolni ugyanehhez a felálláshoz és ez csak 1 D felállás, ami ráadásul még nem is tudható, hogy mennyire lesz sokat használva, mivel azt azért kétlem, hogy Von állandóan fent lesz a DL mellett és ha ő nincs ott, akkor csak 4 DL megy az OL ellen, onnantól meg az 1-gap <-> 2-gap se annyira biztos, mint ahogy itt látható. Meg ugye az se mindegy, hogy passz vagy futás ellen készül a D...

Hogy minek kellett nyilvánosságra hoznia? Szerintem ezen már rohadtul fölösleges vitatkozni, emberek hibáznak, benne van. Gondolom kap majd érte egy fizumegvonást, de azt kétlem, hogy kirúgják, annál azért többet tett ő már a csapatért, a doppingügye meg nagyon nem lefutott, a DUI meg, ami épp a bíróságon van, 2010-es, azért a liga már akkor büntette, még egyszer nem fogják...

Persze ha kirúgják azt is csak magának köszönheti, de ha JDR-ék annyira sekélyesek, hogy 6 play-ből kiolvasható a playbook-juk lényegi része, akkor geci nagy bajban voltunk enélkül is...StormST
ezek nagyon általános ábrák, ebből a teljes védelmi rendszerünket nem lehet leolvasni, ez nyilvánvaló, valószínűleg szinte minden 4-3 under playbookban vannak ilyen ábrák, de akkor se véletlen, h az értelmes emberek nem szoktak kiposztolni belőle részleteket.
Nyilván nem fogják kirúgni, a DJ takaroggyot is úgy értettem mint ahogy divat felénk mindenkire ezt írni, aki valamit elront. Mondtam én már pl Harrisre is akit egyébként foggal körömmel védek, de ez most DJ-től orbitális faszság, akármekkora kárt okozott is. Ezt nem szabad szó nélkül hagyni.
Az első DUI után 1 driveról tiltotta el a csapat, most hogy ennyi minden felhalmozódik nála, nagyon helybe kéne őt tenni fejben. Sajnos pótolhatatlan láncszem a védelemben, de nem biztos, h nem kéne vele éreztetni az ellenkezőjét...

Mindegy h 6 kép, mindegy mennyi derül ki belőle az ellennek ilyen NEM SZABAD csinálni, nem véletlen nem posztol ki mindenki néhány képet a play bookból, ez nonszensz. Ilyen nincs. Emberek hibáznak, de ekkora hibához azt kell hogy mondjam kreténnek kell lenni. És ez nem az első "hibája". És mindez egy olyan játékostól, aki a pályán egyáltalán nem hülye. Nagy gondok vannak itt fejben, nagyon rendbe kéne ezt tenni nagyon. Számomra érthetetlen, de ha ti így ki vagytok békülve vele akkor legyen

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 766 — 258. §
Nyilván nem értek ehhez sem, de ennyi nem kerül ki bőven akkor is, hogyha cutoltok valakit? Persze azt nem szokták szétkürtölni a ligában, de elvileg megtehetnék.Schleck
ennél több is kikerülhet, csak annyi a különbség, hogy akkor a játékos már nem áll a klub alkalmazásában, ez meg így ipari kémkedés 😀 amúgy nem is playbook már, hanem playpad


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nyilván nem értek ehhez sem, de ennyi nem kerül ki bőven akkor is, hogyha cutoltok valakit? Persze azt nem szokták szétkürtölni a ligában, de elvileg megtehetnék.

több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Kicsit túllihegi mindenki itt a dolgot, 6 play látszik, jajj ne, a D# playbook 20szor többől áll, és honnan tudjátok, hogy ez lesz az alap séma? És nem valami teljesen más?
Ha szopatni fogják idén a védelmet nem ehhez lesz köze.


több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 069 — SB 50 Champion @ Grund
Akár nevetsz rajta akár nem, amiket leírtam azok pontosan kiderülnek belőle. Elérhetővé tette a playbookunk egy részletét, ennél mit kéne jobban titkolni?

Nem tudnék ennél orbitálisabb baromságot mondani, és ezt most akkor is komolyan mondom, ha neked ilyen vicces ez az egész...

És minek kellett ezt nyilvánosságra hoznia? Minek? Mi a jó ebben, miért volt erre szükség? Aki ilyen hülye attól más is kitelik... De te legalább megőrizted a jó kedved...Black_Adder
Most azon vitatkozunk, hogy DJ hülye-e (igen az, szerintem is), vagy azon, hogy ez a 6 play elárulja-e, hogy milyen felállást fogunk használni? Mert az utóbbit állítani szerintem hülyeség...

Az első 3 képen a támadók ugyanazt a felállást látják magukkal szemben, rohadtul nem tudhatják, hogy 1-gap lesz, 2 gap, ki-kivel fog menni, merre mozognak a S-k. Csak én, aki rohadtul nem értek hozzá, kb. 20-féle variációt tudnék 5 perc alatt felrajzolni ugyanehhez a felálláshoz és ez csak 1 D felállás, ami ráadásul még nem is tudható, hogy mennyire lesz sokat használva, mivel azt azért kétlem, hogy Von állandóan fent lesz a DL mellett és ha ő nincs ott, akkor csak 4 DL megy az OL ellen, onnantól meg az 1-gap <-> 2-gap se annyira biztos, mint ahogy itt látható. Meg ugye az se mindegy, hogy passz vagy futás ellen készül a D...

Hogy minek kellett nyilvánosságra hoznia? Szerintem ezen már rohadtul fölösleges vitatkozni, emberek hibáznak, benne van. Gondolom kap majd érte egy fizumegvonást, de azt kétlem, hogy kirúgják, annál azért többet tett ő már a csapatért, a doppingügye meg nagyon nem lefutott, a DUI meg, ami épp a bíróságon van, 2010-es, azért a liga már akkor büntette, még egyszer nem fogják...

Persze ha kirúgják azt is csak magának köszönheti, de ha JDR-ék annyira sekélyesek, hogy 6 play-ből kiolvasható a playbook-juk lényegi része, akkor geci nagy bajban voltunk enélkül is...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Az egész annyi, hogy PM megkérte, hogy tegye kiismerhetővé a védelmet, hogy majd a meccsek végén PM comeback driveokat vezethessen, és növelhesse a statisztikáit.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Akár nevetsz rajta akár nem, amiket leírtam azok pontosan kiderülnek belőle. Elérhetővé tette a playbookunk egy részletét, ennél mit kéne jobban titkolni?

Nem tudnék ennél orbitálisabb baromságot mondani, és ezt most akkor is komolyan mondom, ha neked ilyen vicces ez az egész...

És minek kellett ezt nyilvánosságra hoznia? Minek? Mi a jó ebben, miért volt erre szükség? Aki ilyen hülye attól más is kitelik... De te legalább megőrizted a jó kedved...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 069 — SB 50 Champion @ Grund
Azért ez nem az egész playbook, hanem egy felállásból 6 play (vagyis igazából még annyi se, mivel az alsó 2-nél a S-k mozgása nem látszik 😛)...

OK, hülye volt, de azért nem olyan, mintha feltette volna az egész playbook-ot valahová a netre...

Ebből pl. kiderül, hogy ezt a bizonyos "Sink SAM 1 Tite" felállást hányszor fogjuk játszani? Vagy hogy mi ellen, milyen hívószavakkal? És ha mondjuk ugyanezen felállás maradék 20+ adjustment-jében máshogy mozognak?

Nekem ebből csak annyi jön le, hogy ha Von fellép a falhoz, akkor a SS is feljebb jön megfogni a RB-t, de ebben szerintem sok meglepetés nincs, valamint még ez se biztos, mert még lehet kismillió adjustment ugyanehhez a felálláshoz, pl. olyan is, amiben a CB-k nem embert fognak, hanem zónáznak, pedig csak mondjuk a bemondás lesz más, ugyanehhez a felálláshoz...

Én nem mondom, hogy nem hibázott, de azért nem kéne túlreagálni se.

"kijátszotta a legféltettebb titkunkat" 😂

Bocs, de ezen csak nevetni tudok...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
OK!
DJ TAKAROGGGGY!!!
Ezek elég alap rajzok, de tessék bazdmeg DJ, kiderült:
4-3 under-t fogunk játszani, valószínű volt, most már biztos
1 gapet fogunk játszani, komoly esély volt 2 gapre. Nem lett volna utolsó ezt a titkot megtartani még egy kicsit...
Látok Cover 1-et is a képeken, ez modnjuk nem újdonság, minden playbookban van de akkor is.

És én abszolút laikus vagyok, aki ért hozzá a számára még több is kiderülhet.

És akkor adjuk hozzá az ittasvezetést + a doppingügyet. Egy ilyen helyzetben lévő játékos nem engedheti meg magának, h ekkora faszságot csináljon. Senki nem engedheti meg magának, még akkor se ha ligaelit WLB. Ott a sansz h egész évre eltiltják majd (visszaeső ittas vezető hozzáadódik a dopping ügyhöz worst case scenario) és akkor erre az évre azt tudja felmutatni, h kijátszotta a legféltettebb titkunkat...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 766 — 258. §
ez ugye csak vicc?Black_Adder
hát nem 😀



kapott érte már most hideget-meleget, érdemes csak ránézni a twittercsatornájára
https://twitter.com/#!/DjWilliam55

a vicc az, hogy még most se érti, mi a gond 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
ez ugye csak vicc?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear