Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 473 — !SuPeR6BoWL!
Tebow-nak van mentora:



Minek még egy?Sobri Jóska
Mega LOL :cool: :cool:

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
Tebow-nak van mentora:



Minek még egy?

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Pedig henit is hogy kiképezte ....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mentornak nem a frissen ACL szakadt Pennington kell 😀
Annyira azért nem dúskál a liga most idősebb QB-kban.Collins már visszavonul.
Esetleg McNabb jöhetne, bár néger QB ne legyen denverben 😛
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Black_Adder aktuális, free agency előtti helyzetjelentése, esélylatolgatása:

http://denversports.blog.hu/2011/05/10/denver_broncos_az_offseason_elottTheMileHighCity
Meglep, hogy Tommie Harris neve fel sem merült az írásodban...ő még mindig sokkal jobb az összes rosteren lévőnél együttvéve....Bear
Alapvetően minden csapatnál meg akartam nézni, h kinek jár le a szerződése, ki szerezhető meg egy tradedel, főleg a QB esetleg WR needes csapatoknál, de sajnos mégse jutott rá időm, így leginkább azokról írtam akik a fejemben voltak, szóval biztos maradt ki több opció is...
Egyébként köszi az észrevételt.


Igazából én egy mentort szertnék Tebow mellé, ha megy Orton, DeWillt és 2 kezdő DT-t. Itt bárki upgrade lenne, talán még haromt is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
én már le vagyok igazolva. amint indul az FA írom is alá a szerződést.
egyelőre rookie minimum, de van egy rakat bónuszom. Pl ha sérülést okozóan csapom meg Riverst, szabályosan/szabálytalanul mindegy, a DT franchise tag értékét kapom meg.haromt
Te akkor is csak backup lehetsz, nem tudom elképzelni, hogy kezdő játékidőt kibírj. Kivéve a SD elleni meccsek. 😛
Szóval a kezdőbe mindenképpen kéne - még így is - legalább egy vagy kettő DT.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én már le vagyok igazolva. amint indul az FA írom is alá a szerződést.
egyelőre rookie minimum, de van egy rakat bónuszom. Pl ha sérülést okozóan csapom meg Riverst, szabályosan/szabálytalanul mindegy, a DT franchise tag értékét kapom meg.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
már nem 2008 van hogy Tommie Harris annyira jó lenne...haromt
Az uccsó igazi vaddisznó éve sajnos 2006.

Mindamellett még így "lebutítva" is fényévekkel veri azokat, akik itt vannak....és valószínűleg jutányos áron kapható....
Nem volt élete szezonja tavaly - és már nem is lesz soha - de jelenleg tökéletes megoldásnak tűnik ide 3-tech-be....Bear
én már nem hiszek benne. Mebane sokkal inkább megérné. Vagy a BigAl trade. vagy inkább a kettő együtt 😊haromt
Vagy mész te, Tibi DT-nek 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
már nem 2008 van hogy Tommie Harris annyira jó lenne...haromt
Az uccsó igazi vaddisznó éve sajnos 2006.

Mindamellett még így "lebutítva" is fényévekkel veri azokat, akik itt vannak....és valószínűleg jutányos áron kapható....
Nem volt élete szezonja tavaly - és már nem is lesz soha - de jelenleg tökéletes megoldásnak tűnik ide 3-tech-be....Bear
én már nem hiszek benne. Mebane sokkal inkább megérné. Vagy a BigAl trade. vagy inkább a kettő együtt 😊
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
már nem 2008 van hogy Tommie Harris annyira jó lenne...haromt
Az uccsó igazi vaddisznó éve sajnos 2006.

Mindamellett még így "lebutítva" is fényévekkel veri azokat, akik itt vannak....és valószínűleg jutányos áron kapható....
Nem volt élete szezonja tavaly - és már nem is lesz soha - de jelenleg tökéletes megoldásnak tűnik ide 3-tech-be....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
már nem 2008 van hogy Tommie Harris annyira jó lenne...
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Black_Adder aktuális, free agency előtti helyzetjelentése, esélylatolgatása:

http://denversports.blog.hu/2011/05/10/denver_broncos_az_offseason_elottTheMileHighCity
Meglep, hogy Tommie Harris neve fel sem merült az írásodban...ő még mindig sokkal jobb az összes rosteren lévőnél együttvéve....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Black_Adder aktuális, free agency előtti helyzetjelentése, esélylatolgatása:

http://denversports.blog.hu/2011/05/10/denver_broncos_az_offseason_elott


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Dawkins szervezett egy workoutot 15 emberrel
Orton, Decker, Walton, Beadles, Vickerson, Ayers, Mays meg Dawkins akit írnak hogy ott volt. A képek alapján még Byers és Gronkowski. Mármint a Maryland és USC pólóból gondolom 😀
Foxék nem
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
kb a draft másnapján mondta hogy 58-as lesz Derrick Thomas tiszteletéreharomt

nekem erről felmentésem van
nem figyeltem annyira a draftoltjaitok interjúit
😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kb a draft másnapján mondta hogy 58-as lesz Derrick Thomas tiszteletére
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Von Millert majd 58-as mezben láthatjuk a pályánBlack_Adder
nemhiába hasonlították derrick thomas-hoz
😊ehh
Elway poénkodott is vele 😊
http://espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/40289/john-elway-suddenly-likes-no-58

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Von Millert majd 58-as mezben láthatjuk a pályánBlack_Adder
nemhiába hasonlították derrick thomas-hoz
😊
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Von Millert majd 58-as mezben láthatjuk a pályán

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
A DP úgy tudja, hogy Elway-ék gondolkodtak rajta, amikor Fairley kicsúszott a 10-ből, hogy visszamenjenek érte az első körbe, de végül túl nagynak érezték az árát következő évi pick-ekben, hogy belemenjenek. Később ugyanezen okból nem mentek vissza Liuget-ért se egyébként...

Ez is bizonyítja, hogy mennyivel másabb volt ez a draft a lockout miatt, hiszen ha lehetett volna játékost is cserélni, akkor lehet, hogy visszamentek volna Fairley-ért, de csak pick-ben egy 1/10 nagyon sokba került volna...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Egy kis összefoglaló a draft denveri eseményeiről:

http://denversports.blog.hu/2011/05/06/nfl_draft_2011_a_broncos_kivalasztottjai

😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
the Cardinals have had preliminary contact with the Broncos about the availability of Kyle Orton.

szerk:
Első ránézésre Calais Campbellt vagy Darnell Dockettet kérhetnénk tőlük, de ők sincsenek nagyon eleresztve DT-vel, és most is csak hátul a 6. körben húztak. valszeg inkább jövőévi picket adnának érte...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 208 — én ezt meguntam
Beal soha nem volt 3-4 DE. Ő 43ban játszott collegeban is DE-t, de eléggé undersized ezért inkább a pass rusher OLBre ment rá, de förtelmes sebessége van.

elég egyszerű a válasz a DT-re. kezdő szintű DT kb mind kiment az első körben. EZekre Dareuson kívül nem volt esélyünk de őt ugye passzoltuk.
annyi lyuk volt a védelmen, hogy nem lehetett mindent itt betömni. Egy normál évben nem lenne ez ennyire feltünő csak most, hogy nem volt FA, így minden need a draftra maradt. Így is messze nálunk fog kezdeni a legtöbb újonc a jelen állás szerint. Miller biztos, de valószínű hogy Irving is. Valamelyik safety, de lehet hogy mind a kettő. Valamelyik TE is kezdő lesz és szinte biztosan Franklin.
Ez 6 rookie starter. Ennél több már öngyilkosság. Egy ilyen lefiatalított védelemnek aztán tényleg kurvára kelleni fog a veterán DT támogatás.

Punter jönni fog. De mint látod egy sem ment ki a drafton. Jó Bosher és Skinny is puntolt collegeban, de ők inkább kickerek.

D-Will és 2 veterán DT, azt kész a csapat. Nem mondom hogy playoff esélyes, de nem is top5 draft kandidáns.

Most nekem nagyon tetszik a draftunk. utálom ugyan Mohammedet és Beal jelenleg, de majd meglátjuk.
Előbbi az ST potenciálja miatt jött, a másik pedig szerintem csak a college produktivitása miatt egy própa. Max lekukázzuk.

EGyébként Carter lesz előbb kezdő mint Moore, akinél még sokat kell fejleszteni a szerelési képességeket.haromt
Beal-nél valóban rosszat írtam, de a lényeg az, hogy 4-3-ban nem nagyon van helye, 3-4-ben se sok. Mondjuk nem is adtunk érte sokat, így végül is nem nagy gáz... 😛

Mivel jelen pillanatban Mays-t gondolják a kezdő MLB-nek, ezért Irving-nek nem lesz nehéz dolga beverekedni magát a kezdőbe, Mohammed meg jó lesz depth-nek és ST-be...

TE is kellett, így sajnos Graham már tuti nem jön vissza, őt sajnálom, mert több szempontból is jó volt a csapatnak, de hát ilyen a show biznisz. Legalább így most talán kibasszuk Quinn-t a vérbe... 😛

Franklin-el nem tudom mit kezdünk, az ő kezdő helye főleg Harris-től függhet bár én azt se tartom elképzelhetetlennek, hogy Kuper trade bait lesz, nem tökéletes neki a rendszer, viszont ZB csapatok jó sokat adnának érte...

Azt mondjuk sokan és régóta mondják, hogy a DT, meg alapból a DL draft a legrizikósabb és nagy az esély, hogy az első 1-2 évben nem jön be, úgy tűnik, hogy az E-F-X trió nem akarta ezt bevállalni...

A védelem jó lehet így, szerencsére maradt Champ, DJ is megvan még, Doom remélhetőleg 100% közeli formába tud kerülni hamar, Dawkins pedig már Moore draftolása utána írta twitter-en, hogy természetesen igyekszik majd neki és a többi újoncnak is annyi tudást átadni, amennyit lehetséges. Én még azt remélem, hogy Ayers is megtalálja végre a helyét, sokat tudna segíteni vele...

Kell 1-2 DT FA-ből, Thomas helyzetétől függően, meg talán egy RB FA, de ha White villant valamit TC-ben, akkor talán az se kell, viszont remélem, hogy nem Ball-al akarnak számolni... 😛StormST
Brandon Mebane??!! Nekünk nem kell, mi továbbra is ámokfutunk!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hatalmas edzés volt ma denverben. Orton, Walton, Beadles és Decker egy személyi edzővel küldték.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
DeAngelo Williams lesz a célpont úgyis. Harris meg sanszos hogy menni fog és oda jött Franklin.

És lesz zoneblocking itt is. Mint mindenhol szinte. Semmi baj nem lesz Kuperral.
Franklin sokkal inkább futásblokkolásban jó, amiben Harris gyenge.
Ami bekavarhat, az Tebow, mert ha ő lesz a kezdő, akkor sanszos hogy át kell mozgatni Cladyt RT-be