Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Beal soha nem volt 3-4 DE. Ő 43ban játszott collegeban is DE-t, de eléggé undersized ezért inkább a pass rusher OLBre ment rá, de förtelmes sebessége van.

elég egyszerű a válasz a DT-re. kezdő szintű DT kb mind kiment az első körben. EZekre Dareuson kívül nem volt esélyünk de őt ugye passzoltuk.
annyi lyuk volt a védelmen, hogy nem lehetett mindent itt betömni. Egy normál évben nem lenne ez ennyire feltünő csak most, hogy nem volt FA, így minden need a draftra maradt. Így is messze nálunk fog kezdeni a legtöbb újonc a jelen állás szerint. Miller biztos, de valószínű hogy Irving is. Valamelyik safety, de lehet hogy mind a kettő. Valamelyik TE is kezdő lesz és szinte biztosan Franklin.
Ez 6 rookie starter. Ennél több már öngyilkosság. Egy ilyen lefiatalított védelemnek aztán tényleg kurvára kelleni fog a veterán DT támogatás.

Punter jönni fog. De mint látod egy sem ment ki a drafton. Jó Bosher és Skinny is puntolt collegeban, de ők inkább kickerek.

D-Will és 2 veterán DT, azt kész a csapat. Nem mondom hogy playoff esélyes, de nem is top5 draft kandidáns.

Most nekem nagyon tetszik a draftunk. utálom ugyan Mohammedet és Beal jelenleg, de majd meglátjuk.
Előbbi az ST potenciálja miatt jött, a másik pedig szerintem csak a college produktivitása miatt egy própa. Max lekukázzuk.

EGyébként Carter lesz előbb kezdő mint Moore, akinél még sokat kell fejleszteni a szerelési képességeket.haromt
Beal-nél valóban rosszat írtam, de a lényeg az, hogy 4-3-ban nem nagyon van helye, 3-4-ben se sok. Mondjuk nem is adtunk érte sokat, így végül is nem nagy gáz... 😛

Mivel jelen pillanatban Mays-t gondolják a kezdő MLB-nek, ezért Irving-nek nem lesz nehéz dolga beverekedni magát a kezdőbe, Mohammed meg jó lesz depth-nek és ST-be...

TE is kellett, így sajnos Graham már tuti nem jön vissza, őt sajnálom, mert több szempontból is jó volt a csapatnak, de hát ilyen a show biznisz. Legalább így most talán kibasszuk Quinn-t a vérbe... 😛

Franklin-el nem tudom mit kezdünk, az ő kezdő helye főleg Harris-től függhet bár én azt se tartom elképzelhetetlennek, hogy Kuper trade bait lesz, nem tökéletes neki a rendszer, viszont ZB csapatok jó sokat adnának érte...

Azt mondjuk sokan és régóta mondják, hogy a DT, meg alapból a DL draft a legrizikósabb és nagy az esély, hogy az első 1-2 évben nem jön be, úgy tűnik, hogy az E-F-X trió nem akarta ezt bevállalni...

A védelem jó lehet így, szerencsére maradt Champ, DJ is megvan még, Doom remélhetőleg 100% közeli formába tud kerülni hamar, Dawkins pedig már Moore draftolása utána írta twitter-en, hogy természetesen igyekszik majd neki és a többi újoncnak is annyi tudást átadni, amennyit lehetséges. Én még azt remélem, hogy Ayers is megtalálja végre a helyét, sokat tudna segíteni vele...

Kell 1-2 DT FA-ből, Thomas helyzetétől függően, meg talán egy RB FA, de ha White villant valamit TC-ben, akkor talán az se kell, viszont remélem, hogy nem Ball-al akarnak számolni... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Beal soha nem volt 3-4 DE. Ő 43ban játszott collegeban is DE-t, de eléggé undersized ezért inkább a pass rusher OLBre ment rá, de förtelmes sebessége van.

elég egyszerű a válasz a DT-re. kezdő szintű DT kb mind kiment az első körben. EZekre Dareuson kívül nem volt esélyünk de őt ugye passzoltuk.
annyi lyuk volt a védelmen, hogy nem lehetett mindent itt betömni. Egy normál évben nem lenne ez ennyire feltünő csak most, hogy nem volt FA, így minden need a draftra maradt. Így is messze nálunk fog kezdeni a legtöbb újonc a jelen állás szerint. Miller biztos, de valószínű hogy Irving is. Valamelyik safety, de lehet hogy mind a kettő. Valamelyik TE is kezdő lesz és szinte biztosan Franklin.
Ez 6 rookie starter. Ennél több már öngyilkosság. Egy ilyen lefiatalított védelemnek aztán tényleg kurvára kelleni fog a veterán DT támogatás.

Punter jönni fog. De mint látod egy sem ment ki a drafton. Jó Bosher és Skinny is puntolt collegeban, de ők inkább kickerek.

D-Will és 2 veterán DT, azt kész a csapat. Nem mondom hogy playoff esélyes, de nem is top5 draft kandidáns.

Most nekem nagyon tetszik a draftunk. utálom ugyan Mohammedet és Beal jelenleg, de majd meglátjuk.
Előbbi az ST potenciálja miatt jött, a másik pedig szerintem csak a college produktivitása miatt egy própa. Max lekukázzuk.

EGyébként Carter lesz előbb kezdő mint Moore, akinél még sokat kell fejleszteni a szerelési képességeket.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
mint most kiderült full hülyítés volt a sok QB vizit, mert a combine óta Miller volt az első a draft boardunkon és Dareus a második. Illetve lehetőségként szerepelt hogy valaki feltradel QBért és akkor Unfairley.

ami még vicces, hogy a falcons érdeklődött az 1/2 után. Nem tettek ajánlatot de akár odáig is hajlandóak lettek volna feljönni Julioért.
Ja és vinni akartuk DJ Williams-et, ha kimegy Julius Thomas, de megkíméltünk mindenkit attól hogy két DJ Williamsünk legyen 😀haromt
Az NFL.com is arról cikkezik, hogy Elway-ék kiálltak Tebow mellett, azt mondták, hogy csak azért nézték meg a sok QB-t, hogy később egy esetleges trade/FA szituban jobb infóik legyenek, meg persze amikor jönnek szembe... 😊

Mondjuk a DT hiányt nem teljesen értem azóta se, de az tény, hogy ha mindegyik beválik, akkor a LB sort egy jó időre bebiztosítottuk és jó LB-t is majdnem olyan nehéz szerezni, mint DT-t. S-ben is jók lehetünk így, Moore egyre jobb választásnak tűnik, ahogy egyre többet olvasok róla, meg Carter is. Beal kiválasztása viszont még egy sötét ló nekem, akkor inkább már húztunk volna egy P-t, mint egy 3-4 DE-t. (mondom ezt úgy, hogy én GM-ben kihúztam, még ha az csak pánik pick volt is 😀)



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mint most kiderült full hülyítés volt a sok QB vizit, mert a combine óta Miller volt az első a draft boardunkon és Dareus a második. Illetve lehetőségként szerepelt hogy valaki feltradel QBért és akkor Unfairley.

ami még vicces, hogy a falcons érdeklődött az 1/2 után. Nem tettek ajánlatot de akár odáig is hajlandóak lettek volna feljönni Julioért.
Ja és vinni akartuk DJ Williams-et, ha kimegy Julius Thomas, de megkíméltünk mindenkit attól hogy két DJ Williamsünk legyen 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Na nem tudom kivárni a bowl.hu-s értékeléseket, szóval lejjebb adtam és kerestem néhány grade-et a weben:
Sporting News: B+ //Náluk a Pats A+, szóval kicsit szkeptikus vagyok vele szemben
CBSSports: B-
FoxSports: C
Sports Illustrated: A
Mocking The Draft: A
SB Nation: B-

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Miller SLB lesz és nickel DE. Iriving WLB.
engem pedig kihagytál a lineupbólharomt
http://rotoworld.com/player/nfl/6619/nate-irving
Irving MLB leszHöri
Ja, azt már draft előtt megmondták, hogy DJ lesz a WLB.Döme
Nem tudom mennyit számít, azt is mondta h Mays jó lesz MLB-nek... 😊 Meg hogy házon belül is megoldható az LB kérdés, mert mindenkinek van 4-3mas tapasztalata. Ehhez képest 3 LB, 0DT
Majd a TC-n kiderül, h mi lesz a lineup

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Miller SLB lesz és nickel DE. Iriving WLB.
engem pedig kihagytál a lineupbólharomt
http://rotoworld.com/player/nfl/6619/nate-irving
Irving MLB leszHöri
Ja, azt már draft előtt megmondták, hogy DJ lesz a WLB.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Miller SLB lesz és nickel DE. Iriving WLB.
engem pedig kihagytál a lineupbólharomt
http://rotoworld.com/player/nfl/6619/nate-irving
Irving MLB lesz

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Az RB-t én nem látom akkora hiánynak, azt FA-n is simán lehet találni, meg ott van LenDale White, szvsz oda lehet adni neki a carriek kb felét...

Nem is a felállás számít, az majd kiderül a TC alatt, de húztunk jópár kezdőt:
von Miller, Rahim Moore, Nate Irving mindenképp
Ha megy Harris, ami valószínű, akkor alighanem Orlando Franklin is az lesz. Valamelyik elkapó TE is az lehet, ez így akár 5 poszton upgrade + UDFA-ról ha hozunk puntert az is kezdeni fog.

Nem lettünk PO esélyes csapat, DT-k nélkül meg főleg nem, de akár a pozitív szezonért is harcban lehetünk a keret erőssége alapján...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
in Tebow we trust 😀 :cool:

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
Ami a legfontosabb, hogy nem érkezett Denverbe QB, vagyis Tebow helye ezek szerint nem inogott meg. Legyen is ez a hely egyelőre bármi is.

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
kellett volna egy használható RB is :/

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Miller SLB lesz és nickel DE. Iriving WLB.
engem pedig kihagytál a lineupbólharomt
Mert hivatalosan még nem igazolhattak le. Majd ha lesz FA 😛 😀 Amúgy se tudom, h 1techniket vagy 3techniket játszol inkább... 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Na első felindulásból az értékelésem

Von Miller LB: Kiváló játékos, de nem a legnagyobb needre: A-
Rahim Moore S: Legjobb megoldás egy needre: A
Orlando Franklin OL: Ha Harris megy, ez is need, nem rossz pick B
Nate Erwing LB: Nálam kezdő szintű, needre: A-
Quinton Carter DB: Szükség vvolt még egy DB-re, de másra nagyobb B+
Julius Thomas TE: Talán kicsit reach, és nem a legfontosabb needre B- //Egyébként egyre jobban tetszik ez a pick is
Mike Mohamed LB: Elfér ő is az LB depthben, jó DT itt már úgy se lett volna B-
Virgil Green TE: Az elkapó TE már nem volt need, de 7. körben nagy steal szvsz B+
Jeremy Beal DL: Passrusher DE. Jelenleg nem kell DE pár évet tanul, aztán övé lehet a jövő B+

Nem jött DT a legnagyobb need, továbbá punter se. Előbbit FA-n kell orvosolni, és akkor szolid egy draft ez, utóbbi megoldható udfaval is, mert egy punter se ment ki...
Összességében B+, viszont ha nem sikerül DT-t hozni a fejünkre kenhetjük, akkor csak C-

Kb most vagyok a legoptimistább az elmúlt évek draftjai után... ¡Csak hozzanak 2 DT-t!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Miller SLB lesz és nickel DE. Iriving WLB.
engem pedig kihagytál a lineupból
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Sikerült 0, azaz nulla db DT-t húzni.
A védelmünket ezek után így látom

SOLB: Nate Irving
MLB: DJ Williams (Mike Mohamed)
WOLB: von Miller (Haggan)

Woody és Mays nem látom h 4-3-ban hol tudna játszani
Dominic Douglas és Kelly Braxton: Na róluk se gondolnám, h rostert csinálnak, pedig még egy csere SLB kell, nem tudom milyenek futás ellen...

Jelenleg szvsz így állnánk ki,
Ayers - Louis Leonard - Vickerson - Doom
Irving - DJ Williams - von Miller

MÉg Marcus Thomas-szal hosszabbíthatunk, akkor ő kezdő DT. Vele együtt 3 DT lenne, de fölösleges lett volna ide húzni, mindjárt én is küldöm az önéletrajzom Xandersnek...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
megoldottuk a DT kérdést FA-ről mert Xanders leigazolt engemharomt
Louis Leonard - Tibor Tálosi máris jobban hangzik 😀 Suh-Fairley, who?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Minthogy még nincs kollektív szerződés jelenleg csak a draft történik a csapattal, ami éppen tart. Eddig nem lennénk rosszak de jelenleg a DL közepe teljesen üres. Ezt a tényt leszámítva eddig nem lenne rossz a draftunk, de majd ha teljesen lement, akkor értékeljük...

Haromt egyébként 2 nap után B-ra értékelte, de ha FA-n megtudnánk oldani a DT kérdést ennél jobb értékelést is kaphatna...
Nekem elsőre jobb érzésem van vele kapcsolatban, mint az elmúlt kettővel 😀


Szvsz lesz szezon, a kérdéssel egyébként külön topic is foglalkozikBlack_Adder
megoldottuk a DT kérdést FA-ről mert Xanders leigazolt engem
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Minthogy még nincs kollektív szerződés jelenleg csak a draft történik a csapattal, ami éppen tart. Eddig nem lennénk rosszak de jelenleg a DL közepe teljesen üres. Ezt a tényt leszámítva eddig nem lenne rossz a draftunk, de majd ha teljesen lement, akkor értékeljük...

Haromt egyébként 2 nap után B-ra értékelte, de ha FA-n megtudnánk oldani a DT kérdést ennél jobb értékelést is kaphatna...
Nekem elsőre jobb érzésem van vele kapcsolatban, mint az elmúlt kettővel 😀


Szvsz lesz szezon, a kérdéssel egyébként külön topic is foglalkozik

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok.
Elnézést a lemaradásért, nem is tudok visszaolvasni sem, de valaki 2 mondatban összefoglalná eddig mik történtek a csapattal, főleg a draft érdekel. És hogy szerintetek lesz -e szezon, mik a kilátások? Köszönöm előre!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Demaryius Thomas mennyire lehet a jövő?Kicsit sérülékeny a szentem.aztec
Nem kicsit sérülékeny, de ott van Royal és Decker is. Szintév fiatal jó WR-ek. Lloyd se öreg még, Gaffneynak is van még pár éve /*főleg ha nem tradeeljük el*/, én Willisben is bízok, és Bay-bay se biztos, h nem jön rendbe, szóval én nem most nem feltétlen húznék project WR, bár az sose hülyeség...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Demaryius Thomas mennyire lehet a jövő?Kicsit sérülékeny a szentem.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Ballard milyen lenne 4-3-ban?

Ha meg nem akarunk DT-t, akkor Ahmad Black jöjjön a 4. körben...Black_Adder
Rahim Moore után még egy safety?Lehetséges ez? Ballard viszont jó választásnak tűnne.

4.kör 11 és 5.kör 10, Ballard beleférhetaztec
Alapvetően S-ből is kéne 2. Persze mivel DT sokkal nagyobb need, abból is min 2 kellett volna és csak 6 pickünk volt alapból, annyira nem nyomattam a témát. A Moore-Hill párossal éppen ki lehet állni egy meccsre, főleg ha Dawk és McBath van ott cserének, de McBath tavaly szvsz nem játszott 2 meccset zsinórban, Bruton felejtős, Dawk pedig már pályafutásának abban a szakaszában van, ahol nem évről-évre jobb lesz, hanem évről-évre gyengébb. Black pedig idővel upgrade lehet Hillhez képest azért. Szóval szvsz nem lenne rossz pick...

Ha nem lesz bent 4. körös DT prospect, akkor ne húzzunk ki helyette, egy 6. köröset, az úgyse tud kezdeni. Ennyi erővel itt van haromt új kedvence Luis Leonard. Ha lesz szezon előtte lesz FA is, és van mit adnunk egy tradehez.

Ha meg nem DT, sokkal inkább Ahmad Black, mint a bent lévő RB-k TE-k egyike szvsz. De ez csak saját vélemény, nem kell vele egyetérteni... Egyébként nem látok rá esélyt, h őt választanánk, TE-re és RB-re számítok, és az se hülyeség...


szerk: persze nekem is Ballard az első számú kiszemeltem

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ballard milyen lenne 4-3-ban?

Ha meg nem akarunk DT-t, akkor Ahmad Black jöjjön a 4. körben...Black_Adder
Rahim Moore után még egy safety?Lehetséges ez? Ballard viszont jó választásnak tűnne.

4.kör 11 és 5.kör 10, Ballard beleférhet

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
burzum4ever 66
Kb egytrillió normális DT volt ebben a classban.Delonso_
Én pont ebben reménykedem. A sok minőségi új DT miatt idén nyáron megnő a kínálat a "DT-piacon". Talán könnyebb/olcsóbb lesz szerezni embert.