Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ballard milyen lenne 4-3-ban?

Ha meg nem akarunk DT-t, akkor Ahmad Black jöjjön a 4. körben...Black_Adder
Kb az egyetlen értelmes aki maradt. Csak hát 3 napja bukott meg fűvel. (bár ugye Houston is).
Ian Williams lehet még jó. Őt bírom is, illetve projektnek Cedric Thornton akit ugyan csak a senior bowlon láttam de ott pusztított. Na meg van még JJ kedvence Martin Parker a richmodi pók
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Ballard milyen lenne 4-3-ban?

Ha meg nem akarunk DT-t, akkor Ahmad Black jöjjön a 4. körben...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Fox sajtótájékoztatója zajlik éppen:
- Akartak DT-t, de akiket kinéztek, azok mind kimentek hamarabb....StormST
Ha valaki nagyon akar valamit megszerzi.
Kb egytrillió normális DT volt ebben a classban.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Szerintem nincs ezzel gond, needed posztokra hoztunk, abszolút megfelelő embereket, nagyobb szarban lennénk, ha valami szerencsétlen ágról szagadtat választottunk volna, mint egyesek, de erről szó sincs. Tudtuk, hogy túl sok szükséges poszt van, és mindent maradéktalanul nem fogunk betölteni a drafton, más kérdés, hogy pont a legnagyobb lyukat nem itt terveztük foltozni. De látom a rációt a pick-ekben, nem szerencsétlen QB-kat, meg blokkoló TE-eket húztunk a második körös pick-ekből, hanem abszolút ide illő fazonokat, szóval nem vagyok lesokkolva.
Nyilván megvan az oka, hogy nem jött DT, gondolom rutinosabb embert szeretnénk Vickerson mellé, könnyen lehet, hogy Orton vagy Gaffney trade-elve lesz valakiért, vagy esetleg FA-t szeretnénk, bár az kicsit lutri a jelenlegi helyzetben, de valamikor csak lesz piac.
Ettől függetlenül még egy backup DT-t igencsak el tudnék képzelni az alsóbb körökben (vagy Thomas, Leonard és TTT verseng a tartalék helyekért? 😊), ill. a 4th-ból Jalil Brown-t akarom mélyíteni a CB-felhozatalt és a helyi gyökereket; plusz még RB, TE, P kéne.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
- Akartak DT-t, de akiket kinéztek, azok mind kimentek hamarabb...haromt
akkor meg miért tradeltek le? 😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Fox sajtótájékoztatója zajlik éppen:
- Kellettek a 4. és 5. körös pick-ek, így jól jött a trade...
- Akartak DT-t, de akiket kinéztek, azok mind kimentek hamarabb...
- Vannak olyanok a csapatban, akik tudnak kezdeni DT-ben, meg lesznek jó játékosok FA-ben...
- Irving kezdhet MLB-ben, de nem törvényszerű még semmi. Nem félnek, hogy fizikális gondjai lennének...
- Bowers-t a sérülveszély miatt nem húzták ki...StormST
mind kimentek hamarabb. ok persze

1 darab DT ment ki a két második körös pickünk előtt... JArvis Jenkins.
Idóta Fox. Már elküldtem az önéletrajzom és jelentkeztem Walk-on DT-nek a csapatba...

Ezek után már nem tudom értékelni hogy Moore és Irving is jó pick. (meg Franklin is belefért ha megy Harris).
Komolyan Marvin Austinnál mi kellett volna még hogy jobb DT legyen? Biztos nem látott egyetlen UNC meccset sem tavaly előtt Fox Charlotte-ban...

Miután a legeslegnagyobb needre 0 azaz nulla ember érkezett, az egész draftot kenhetjük a hajunkra így freeagency nélkül
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Fox sajtótájékoztatója zajlik éppen:
- Kellettek a 4. és 5. körös pick-ek, így jól jött a trade...
- Akartak DT-t, de akiket kinéztek, azok mind kimentek hamarabb...
- Vannak olyanok a csapatban, akik tudnak kezdeni DT-ben, meg lesznek jó játékosok FA-ben...
- Irving kezdhet MLB-ben, de nem törvényszerű még semmi. Nem félnek, hogy fizikális gondjai lennének...
- Bowers-t a sérülveszély miatt nem húzták ki...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Hopp, egy GM pick-em beesett Irving személyében... 😊

S, OT/OG, MLB, érdekes... 😛

Kellett mindegyik, S-ben öregszünk a fiatalok meg nem váltak be, Harris lehet, hogy megy, MLB-ben meg se Mays, se Haggan nem nagy szám. Most már csak azt remélem, hogy van valami nagyon jó terv a DT posztokra, mert most már csak az a lyuk, igaz inkább kráter, mint lyuk.., 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ortont vagy Gaffneyt cserélhetjük egy DT-re, Vickerson nem rossz... A Detroiti fal közepe azért egyelőre erősebbnek tűnik...Black_Adder
Azt mondják,hogy szarok vagyunk futás ellen.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Na feltaláljuk a DT nélküli felállást :/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Egyébként OL kérdésben titkon egy kicsit Carpenterben reménykedtem úgy 3. kör környékén, de sajnos mint kiderült egyértelmű 1. körös prospect... 😊

Kell az OL, de így h egy DT se jött még, és szép lassan elfogynak azok akik rögtön kezdhetnének, ...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Ortont vagy Gaffneyt cserélhetjük egy DT-re, Vickerson nem rossz... A Detroiti fal közepe azért egyelőre erősebbnek tűnik...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Pontosan azt a letrade-et hajtottuk végre, amit vártam, még az ellenérték is stimmelt. 😊
Moore szerintem teljesen korrekt pick volt needed posztra. Franklin miatt komoly hiányérzetem van, de Harris helyére kellett valaki, ha nem tervezünk vele, szóval ezt is megértem. Ezek szerint máshonnan tervezünk DT-t, legalábbis feltételezem, hogy Fox tisztában van vele, hogy erre a posztra is ki kell állítani épkézláb játékosokat.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Senki nem ment ki 2/36 óta akit eltudtam volna képzelni nálunk, óriási húzás volt eddig ez a letrade
De ez a OL pick kicsit tönkretette...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 455
Előre látom Tibit, amint az első Von Miller on Rivers sack után: 'már megérte draftolni' 😀szaba
A fenti eset megtörténtével ezt szerintem nem csak Tibi fogja mondani, hanem kb mindenki (kivéve Chargers fanok) 😀akike
Mind1. Philip feláll, és viszi tovább a driveot. És nyerünk. 😊
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Előre látom Tibit, amint az első Von Miller on Rivers sack után: 'már megérte draftolni' 😀szaba
A fenti eset megtörténtével ezt szerintem nem csak Tibi fogja mondani, hanem kb mindenki (kivéve Chargers fanok) 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mellé ha le is sérülne, magára tetováltatná a képét.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 455
Előre látom Tibit, amint az első Von Miller on Rivers sack után: 'már megérte draftolni' 😀
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Austin kell nincs mese. Szvsz nem is akartuk sem Fairley-t sem Dareust, előre láttuk, hogy a mi emberünk Marvin Austin DT from UNC 😀 😀 😀 Go Heels!!!




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Én Kyle Rudolftól és Kaepernicktől félek, de egyikre se látok reális esélyt 'hál Isten

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
2 embertől félek kurvára, hogy ne őket húzzuk
Paea és Jurrell Casey.
Ha valamelyik jön, főleg ha második körre akkor Fox számíthat a markáns utálatomra
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Jah, közben tegnap 10 játékos már megjelent Dove Valley-ben, pl. Dawkins és Moreno, beszélgettek egyet Ellis-el, de nem edzhettek, így hazamentek. Mára viszont behívtak mindenkit, Fox külön kiemelte, hogy Tebow is ott lesz... 😊StormST
Remélem nem azért, hogy mindenki köszönthesse a frissen draftolt QB-t. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tényleg. amiíg Louis Leonard a DT-nk addig semmi értelme javulásról beszélni. Ennek a Miller picknek csak a mai nap illetve esetleges trade/FA adhatja meg az értelmét.
DT kell ma. Legalább egy. Ha nem jön, akkor Fox egy fasz
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Nem lehet örökké befelé futni, de tény, hogy kell DT...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
amit leszűrtem Foxból az, hogy LB-nek fogjuk használni Millert, de a nickel felállásoknál DE-lesz Ayers helyett, mert a pass rush képességeit ott tudjuk kiaknázni a legjobban. Így végülis érthető a húzása, mert Ayers inkább futás ellen hatékony DE, a QB-kra nem túl veszélyes. Nem is volt az soha.

Most a két pickre Marvin Austint várom és egy RB-t.
Bowerst most kizárnámharomt
Pont olyan lesz mint nálunk Kamerion Wimbley sztem...legalábbis szerepkörre

Azért az elég nagy fejtörést fog okozni az ellenfeleknek, amikor az egyik oldalon jön Doom és DJ, a másikon meg Miller és Ayers. Ha futni akarnak, azt DJ és Ayers nehezíti meg, passz esetén meg Doom és Miller gyötri majd a QB-t... 😊

Jó lesz ez, főleg ha még valaminormális DT-t is sikerül szerezni valahol (draft/FA)...

Jah, közben tegnap 10 játékos már megjelent Dove Valley-ben, pl. Dawkins és Moreno, beszélgettek egyet Ellis-el, de nem edzhettek, így hazamentek. Mára viszont behívtak mindenkit, Fox külön kiemelte, hogy Tebow is ott lesz... 😊StormST
Azért ha nem jön legalább 2 használható DT sztem nem lesz akkora fejtörés futni rajtatok, de a passz rush ott lehet az kétségtelen...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!