Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Azért az elég nagy fejtörést fog okozni az ellenfeleknek, amikor az egyik oldalon jön Doom és DJ, a másikon meg Miller és Ayers. Ha futni akarnak, azt DJ és Ayers nehezíti meg, passz esetén meg Doom és Miller gyötri majd a QB-t... 😊

Jó lesz ez, főleg ha még valaminormális DT-t is sikerül szerezni valahol (draft/FA)...

Jah, közben tegnap 10 játékos már megjelent Dove Valley-ben, pl. Dawkins és Moreno, beszélgettek egyet Ellis-el, de nem edzhettek, így hazamentek. Mára viszont behívtak mindenkit, Fox külön kiemelte, hogy Tebow is ott lesz... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Szerintem lehet, hogy nem lenne hülyeség letrade-elni a 2/36-ról a kör második felére (+ 4. kör + 5. kör?), ha valaki fel akar jönni az egyik csoda QB-ért, márpedig a második kör elejére saccolnám a két "nagyágyút" - csak nehogy mi vigyük el valamelyiket, van egy félelmem. Még pár hellyel hátrébb, vagy a 2/46-ból is lehetne DT-t húzni, a másikból pedig jöhetne Ryan Williams vagy egyéb futó, bár ő könnyen lehet még a 3/67-ből is fogható lenne, ez esetben S-t vagy még egy DL-embert képzelnék el a másik 2nd-nek. Ja, és ami a lényeg, hogy a kapott 4th-ből mehetne a Buffs-pick, Jalil Brown. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Shanny nem húzott QB-t, egy Orton-BigAL trade mennyire reális? Nem mintha örülnék neki, nagyon nem bírom...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Amúgy elégedett vagyok a Miller-pick-kel, ittam is rá a róla elnevezett sörmárkából - az egyetlen amit hajlandó vagyok még meginni sörből. 😊
Mondjuk így, hogy elvitték Newtont 1/1-re, szerintem Dareus jobb választás lett volna, inkább abban az esetben képzeltem el Millert, ha D. lett volna a top pick. Na mindegy, szerintem nem döntöttünk rosszul. Miller állítólag elég komoly vezéregyéniség lehet, és az elmúlt évek félmegoldásai után végre normális LB-sorunk lesz, a DJ-Miller páros elég bíztatóan hangzik, akárkit szalajtunk még melléjük. DT viszont kelleni fog ma, és gondolom a FA-n is aktívak leszünk erre a posztra.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nem tudom, hogy rajtuk kívül jött-e végül még más is private workoutra, mindenesetre segítheti a találgatásokat, ha megnézzük, hogy kiket nem vittek el első körben:
burzum4ever
Watkins kiment. Részletkérdés, OL-be csak nem hozunk ma senkit, ha már Solder nem lett a miénk, nem is kell más. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
amit leszűrtem Foxból az, hogy LB-nek fogjuk használni Millert, de a nickel felállásoknál DE-lesz Ayers helyett, mert a pass rush képességeit ott tudjuk kiaknázni a legjobban. Így végülis érthető a húzása, mert Ayers inkább futás ellen hatékony DE, a QB-kra nem túl veszélyes. Nem is volt az soha.

Most a két pickre Marvin Austint várom és egy RB-t.
Bowerst most kizárnám
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Miért írják több helyen is, hogy need-ünk van az OL-ban? Valakivel nincsenek megelégedve a Clady-Beadles-Walton-Kuper-Harris sorból? Vagy itt is csak backup kell?
burzum4ever
Harris még nem hosszabbított. Talán az rfa tendert se írta alá, amíg még tartott a régi cba. Nem jelenti azt, h nem marad, de meg van rá az esély... Én legalább egy tendert raknék rá, főleg így, h nincs bent igazán jó OT...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Nem tudom, hogy rajtuk kívül jött-e végül még más is private workoutra, mindenesetre segítheti a találgatásokat, ha megnézzük, hogy kiket nem vittek el első körben:

O:
Colin Kaeprnick, QB Nevada

DeMarco Murray, RB Oklahoma
Kendall Hunter, RB Oklahoma State

Edmund Gates, WR Abeliene Christian

Julius Thomas, TE Portland State

Danny Watkins, OL Baylor


D:
Allan Bailey, DE Miami
Da'Quan Bowers, DE Clemson

Lawrence Wilson, (LB?) Uconn

Jaiquawn Jarrett, S Temple
Quinton Carter, S Oklahomaburzum4ever
volt rajtuk kívül is, de most nem fogom megkeresni, h kik. Ugye számít az is, h milyen benyomást tettek. Lehet h megállapították, h Bowersnek max féléves nfl pályafutása lehet, ezért bent hagyják, de lehet h fél másodperc alatt kiválasztják majd. Most van idejük átgondolni...
//Egyébként ezt előkeresni nagyon jó gondolat volt.

am. az O-ba 2.3. körben ne, legalábbis ebből a névsorból semmi esetre se...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Austint 3. körössel?
Hát.... Mindenre van esély, erre spec elég kicsi. De van.Delonso_
Őt a későbbi 2. körösre írta. 3. körösre S-t írt. Teljesen rendben lenne, ha így történne, én is pont erről álmodozom épp...Black_Adder
Tényleg , aludni kéne.
Sorry. Az érdekes sokakban mennyire él Austin míg pl Mayocknál (aki nekem pl nem mérvadó) vannak még jópáran előtte. Amúgy a Miller húzásotok egyáltalán nem tragédia, ha tudja majd azt nyújtani amiért idehoztátok.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Austint 3. körössel?
Hát.... Mindenre van esély, erre spec elég kicsi. De van.Delonso_
Őt a későbbi 2. körösre írta. 3. körösre S-t írt. Teljesen rendben lenne, ha így történne, én is pont erről álmodozom épp...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
burzum4ever 66
Private Workoutra jönnek (még bővülhet. eddig 18 asszem 30 lehet):

O:
Cam Newton, QB Auburn
Blaine Gabbert, QB Missouri
Jake Locker, QB Washington
Christian Ponder, QB Florida State
Colin Kaeprnick, QB Nevada

DeMarco Murray, RB Oklahoma
Kendall Hunter, RB Oklahoma State

Edmund Gates, WR Abeliene Christian

Julius Thomas, TE Portland State

Danny Watkins, OL Baylor


D:
Aldon Smith, DE Missouri
Allan Bailey, DE Miami
Da'Quan Bowers, DE Clemson

Von Miller, LB Texas A&M
Lawrence Wilson, Uconn

Patrick Peterson, CB LSU

Jaiquawn Jarrett, S Temple
Quinton Carter, S Oklahoma


szerk:
Tehát eddig 10O (5QB, 2RB, 1WR, 1TE, 1OL) 8D (3DE, 0DT!, 2LB, 1CB, 2S)

Hivatalosan is elkezdtem aggódni...Black_Adder
Nem tudom, hogy rajtuk kívül jött-e végül még más is private workoutra, mindenesetre segítheti a találgatásokat, ha megnézzük, hogy kiket nem vittek el első körben:

O:
Colin Kaeprnick, QB Nevada

DeMarco Murray, RB Oklahoma
Kendall Hunter, RB Oklahoma State

Edmund Gates, WR Abeliene Christian

Julius Thomas, TE Portland State

Danny Watkins, OL Baylor


D:
Allan Bailey, DE Miami
Da'Quan Bowers, DE Clemson

Lawrence Wilson, (LB?) Uconn

Jaiquawn Jarrett, S Temple
Quinton Carter, S Oklahoma
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Austint 3. körössel?
Hát.... Mindenre van esély, erre spec elég kicsi. De van.
több mint 13 éve
burzum4ever 66
A mai nap slágertémája nyilván Bowers lesz. Nagyon jól jönne ő, de félő, hogy nehéz lesz betömni a need-eket, ha őt húzzuk.

Von Milleren kívül mindenképp kell még szerezni a következő szezonig:
2 DT
1 S
1 P

Jó lenne még ezeken felül:
1 DE
1 LB
1 S
1 RB
1 TE
(1 OL)
(1 CB)

Kicsit olvasgattam most, és néhány dolog nem egészen világos nekem.
Azt tudom, hogy Fox nem híve az "all-down" RB-eknek, de mennyire biztos, hogy az offense is az ő elképzelései szerint fog felépülni? De továbbmenve: mi a baj a Buck-Moreno párossal? Buck már nagyon belassult? Vagy csak kell a csere?
Miért írják több helyen is, hogy need-ünk van az OL-ban? Valakivel nincsenek megelégedve a Clady-Beadles-Walton-Kuper-Harris sorból? Vagy itt is csak backup kell?
TE: ha jól tudom (de lehet, hogy itt f*szságot írok) sem Fox, sem az OC-unk nem használ elkapó TE-et. Ezt figyelembe véve is muszáj szereznünk?

Nyilván nem ez lesz, de örülnék, ha a következőképp alakulna. A két második körös pickkel megszerezzük Bowerst (DE) és Austint (DT), a harmadik körössel meg egy értelmes safetyt. A három kései pickkel meg Chas Henry (P), 1 TE meg 1 backup RB.

Aztán a nyáron elhozzuk Haynesworthöt (DT) meg egy rutinos LB-t és ezzel a védelemmel már Tebow behúzza a Superbowlt 😂

Aztán persze Elway-ék nem így gondolkoznak és 2/4-re behúzzák Kaeprnicket, mint új franchise QB-t.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Bowershez mit szólnátok 2/36-ban? továbbra se lenne falunk közepe, de ha rendben lesz a térde, akkor egy top3 prospectet szerezhetnénk a 2. körben...

Millert wolb ként játszatnám, de azért kiadni 1/2-t, ..., nem látni minden drafton

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Én személy szerint nagyon örülök Miller-nek!! 😊

Olb lesz, ez 99%, Doom és Ayers lesznek a DE-k...

Jön most 3 pick, egy DT-t legalább várok, a többi már lutri, csak QB ne jöjjön... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
most nem mondok erre semmit mert nem tudom hogy LB vagy DE lesz. mindenesetre gyártok a ma esti streamre egy kurva nagy WE WANT MARVIN AUSTIN táblát.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Nem ezt volt a legnagyobb need, de mindenképp jó játékos érkezettBlack_Adder
De hol fog játszani?
Na mindegy, ha holnap lesz jó DT pick, akkor ezért lehet ebből jó F7. És most már sztem így nem erőltetik a QB draftot, ami önmagában megnyugtató.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Nem ezt volt a legnagyobb need, de mindenképp jó játékos érkezett

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Az utolsó helyzetjelentés a draft előtt:

http://denversports.blog.hu/2011/04/28/nfl_draft_2011_csutortoktol_szombatig


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Hunter-nek csak pár öltés kellett és állítólag nem is akar feljelentést tenni. Mondjuk az lehet, hogy a rendőrség hivatalból vizsgálódni fog, ahogy a liga is, majd ha lesz idejük az ilyesmivel foglalkozni... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
For the second time in five days, an NFL player has been stabbed. For the second time in five days, the NFL player was stabbed by a female.

Dolphins receiver Brandon Marshall was stabbed by his wife. According to Gina Damron of the Detroit Free Press, police in Michigan say that Broncos defensive end Jason Hunter was stabbed by his girlfriend.gsn
hülye picsák 😛
több mint 13 éve
gsn 3 548
For the second time in five days, an NFL player has been stabbed. For the second time in five days, the NFL player was stabbed by a female.

Dolphins receiver Brandon Marshall was stabbed by his wife. According to Gina Damron of the Detroit Free Press, police in Michigan say that Broncos defensive end Jason Hunter was stabbed by his girlfriend.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
hát ha lehetne játékost belerakni akkor odabaszná Big Al-t még

Azért egy Haynesworth-Fairley DT páros elég ostobán hangzana 😀haromt
Jó, hát az persze teljesen más helyzet lenne... 😛

Mondjuk arra fingom nincs, hogy honnan kalapolnánk össze arra a disznóra a lóvét, lehet, hogy nálunk az 53-as keret 23 emberből állna... 😛StormST
mivel kb 0,5 % esélye van annak, hogy lesz cap a következő évben, így mindegy lenneharomt
Én már semmire se / mindenre látok esélyt... 😛

Szezon legyen, az a lényeg, a többit megoldjuk... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.nfl.com/draft/story/09000d5d81f7f7de/article/redskins-look-to-move-up-in-draft-take-missouri-qb-gabbert?module=HP_headlines

Hmm...

Shanny-nek kéne az 1/2, csak az a baj, hogy lóf***t se tud adni érte az 1/10 mellé, esetleg jövőbeli pick-eket, de azt kétlem, hogy a nagy felújításba belefogó Elway-Fox páros belemenne egy olyan trade-be, aminek csak jövőre lehetne hatása...StormST
hát ha lehetne játékost belerakni akkor odabaszná Big Al-t még

Azért egy Haynesworth-Fairley DT páros elég ostobán hangzana 😀haromt
Jó, hát az persze teljesen más helyzet lenne... 😛

Mondjuk arra fingom nincs, hogy honnan kalapolnánk össze arra a disznóra a lóvét, lehet, hogy nálunk az 53-as keret 23 emberből állna... 😛StormST
mivel kb 0,5 % esélye van annak, hogy lesz cap a következő évben, így mindegy lenne
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
http://www.nfl.com/draft/story/09000d5d81f7f7de/article/redskins-look-to-move-up-in-draft-take-missouri-qb-gabbert?module=HP_headlines

Hmm...

Shanny-nek kéne az 1/2, csak az a baj, hogy lóf***t se tud adni érte az 1/10 mellé, esetleg jövőbeli pick-eket, de azt kétlem, hogy a nagy felújításba belefogó Elway-Fox páros belemenne egy olyan trade-be, aminek csak jövőre lehetne hatása...StormST
hát ha lehetne játékost belerakni akkor odabaszná Big Al-t még

Azért egy Haynesworth-Fairley DT páros elég ostobán hangzana 😀haromt
Jó, hát az persze teljesen más helyzet lenne... 😛

Mondjuk arra fingom nincs, hogy honnan kalapolnánk össze arra a disznóra a lóvét, lehet, hogy nálunk az 53-as keret 23 emberből állna... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!