Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 247 — StuG Life
kibasztátok Ayodele-t

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Szerintem Pro Bowl éve lesz... 😀TheMileHighCity
A sok divat úgy se szavazna rá...
off{
Ez a color=#ffffff annyira nem jó megoldás, mert Carbon skinnel pl. fekete a háttér...
}

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Értem. A remény hal meg utoljára.sirarcheer
Inkább abban reménykedjünk, h nem kell pályára lépnie. Amíg a padon ül, mindegy ki a csere QB, és ha csak nem sérül le megint Orton nem is nagyon fog felállni onnan...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Értem. A remény hal meg utoljára.

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
BQ mindenképp bentmarad rosteren?
Mindenki szídja, a játéka sem volt meggyőző, talán még Tebow is jobb lenne, ha félidőben kidőlne Orton.
Addigra csak fejlődik annyit TT.sirarcheer
mivel csak 3 QB van a rosteren
és Quinn nem ingyen van
és Tebow nem nfl ready,
így biztos.

több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
BQ mindenképp bentmarad rosteren?
Mindenki szídja, a játéka sem volt meggyőző, talán még Tebow is jobb lenne, ha félidőben kidőlne Orton.
Addigra csak fejlődik annyit TT.

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Szavazás a DenverPost-ból

Which quarterback do you wish to see take the majority of snaps as the starter this year for the Denver Broncos?

Total Votes = 21280
Kyle Orton: The incumbent will flourish in his second season under coach Josh McDaniels.
43.80 %
Brady Quinn: Given a second chance in a new system, his vast potential will be realized.
21.88 %
Tim Tebow: Why wait? He has proven himself a winner at the highest levels of college ball.
34.30 %

Jó, nyilván mindenki Tebow-mániában van, de azért az alkeszt nem szoríthatja ki. Szerintem Pro Bowl éve lesz... 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Toney Baker, Kirk Barton és Patrick Carter cut.
Egyikük sem játszott a Lions ellen. Nem meglepő
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Jah, Stokley-ra kint is írták már az elején, hogy kieshet a csapatból, de én még bízom benne, hogy megtartjuk az öreget... 😊StormST
Én sem örülnék neki, ha ő kerülne ki. Lehet, hogy már öregszik, és egyre sérülékenyebb, de szerintem hiányozna a csapatból, még egy évig biztos sok segítséget jelentene.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 986 — SB 50 Champion @ Grund
Jah, Stokley-ra kint is írták már az elején, hogy kieshet a csapatból, de én még bízom benne, hogy megtartjuk az öreget... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Stokleyra nem én voltam az első aki azt mondta hogy roster bubbleban van. Igen kemény a harc most a WR helyekért és nem áll jól. Sokat sérült, most sem játszott.

7 WR nem lesz rosteren ez 10000%.
Lehet hogy felkapnák Thompsont, de mivel eddig nagyon béna volt nem igazán sajnálom.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
ÁÁÁ, új fórum! 😊

Azért remélem, hogy nem Stokley esik ki az 53-ból, Royal még nem tökéletes slot-ban, kéne neki még egy rutinos mester egy ideig...

Az OLB verseny érdekes lesz. Nem vagyok benne biztos, hogy ha Kirlew-et PS-re tesszük, akkor nem kapja fel onnan valaki, lehet, hogy vele nem kéne kockáztatni. Kb. ugyanez a helyzet nálam Thompson-al is... 😊

Orton QB rating-je 115 körül van eddig a preseason-ben, ami 1 INT-el együtt főleg nem rossz... 😊StormST
Szvsz Jelen helyzetben inkább 3RBvel kezdjük a szezont, ha felépül Moreno és Buck. Ball meg Hall nagyon nem győzött meg, Willis viszont nagyon jó az ST-ben, simán jó elkapó és még fiatal. Kár lenne elveszteni. Stokleyra meg igaz az amit írtál...
Szal én 7wr-t és 3rb-t szeretnék, aztán az 5. héttől meglátjuk, az is lehet, h Fargaas menne...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
WR: Gaffney, Royal, Lloyd, Decker, Bey-Bey (Stokley/Willis) 14haromt
Nagyon kényes kérdés lesz, leginkább mindegyiket bent látnám a keretben. Stokley rutinjára szükségünk van, és sokat tett a csapatért az elmúlt években, annyira nem szorulhat hátra, hogy ne férjen be szvsz. Viszont Willis nekem nagyon tetszett a két előidény meccsen. Lloyd is hajt keményen a maga módján. Nehéz kérdés, én bent tartanám mind a hetet, mondjuk az egyik OL-ember helyett, aztán egy meccsre ötnél többet úgyse nagyon fogunk nevezni.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 986 — SB 50 Champion @ Grund
ÁÁÁ, új fórum! 😊

Azért remélem, hogy nem Stokley esik ki az 53-ból, Royal még nem tökéletes slot-ban, kéne neki még egy rutinos mester egy ideig...

Az OLB verseny érdekes lesz. Nem vagyok benne biztos, hogy ha Kirlew-et PS-re tesszük, akkor nem kapja fel onnan valaki, lehet, hogy vele nem kéne kockáztatni. Kb. ugyanez a helyzet nálam Thompson-al is... 😊

Orton QB rating-je 115 körül van eddig a preseason-ben, ami 1 INT-el együtt főleg nem rossz... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
-