Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
A Denver Poston megy az agyalás, hogy bemeri-e ismerni a hibáját JMD és kivágja-e Alphonso Smitht.
több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
The Denver Broncos on Monday released running back Justin Fargas and designated cornerback Tony Carter as waived/injured, it was announced.

Egyik se meglepő.
Esetleg az, h Fargas ennyire gyenge volt... /*De az elküldése semmi esetre sem*/

StormST: Orton tackle-je Gaffney fumble-je után volt, amit utána incomplete passznak ítéltek, Quinn meg egy sacket kapott a helyén, a 2 passza az a 4. végén volt. Mondjuk csak az számít, h Quinn jött be Orton helyére, nem Tebow...
A futás tényleg nem volt rossz. Volt ugyan több no gain-es és néhány hosszabb futás növeli az átlagot, de a két kezdő futónk nélkül a Steelers DL ellen nem rossz, sőt... Ráadásul egy goal line szituációt is megoldottunk a kezdők ellen.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 861 — SuperLOL
A nickeles 2 falemberes megoldások érdekesek.
haromt
Pedig passz esélyes szituban ez ma nagy divat, és amolyan standard. De jó is, ha van egy jó NT (na nálunk nincs, de azért mégis megy a 2-4-5 keményen 😛). de műxik, ha van LB hozzá, semmivel nem jobb a 3-3-5. Úgyis egy oldalas blitz lesz többnyire, és így ezt nehezebb blokkolni (mert nehezebb kiszúrni ki van blitzen, és ki hol is jön), mint a fix 3 DL ember esetén. Persze jó bármi, amit jól csinálnak. De igazából kreatív DC esetén csodás káosz tud kialakulni, és van LB aki ere született és tarol. Őt kell megtalálni. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Na annyira részletes nem leszek. csak posztonként
QB: Orton hozta a szokásosat. Persze megzavarta sérülés és nyomott egy ostoba dobást, amiből pick lett. Abszolút az övé volt. A mozgása és a magabiztossága a zsebben nagyon tetszik. Tebow meg Tebow. Egyelőre 3. QB. Kell még ott dolgozni, de nem reménytelen
RB: LenDale ideális megoldás lesz ha visszajön az eltiltása után.. Fargas cut, Ball lesz rosteren. Utóbbi legalább a passzoknál nem rossz. Ettől függetlenül inkább ne nagyon lássuk.
WR: Lloyd geci jó. Simán kezdeni fog. Orton nagyon érzi. Gaffneyt most nem erőltettük, Royal viszont kezdi érezni a slotot. Willis is stabilizálja a helyét, ami szerintem Stokley cutját eredményezi. Decker megbízható.
OL-TEk: A futásblokkolás nem ment ilyen formában igazán. Persze remélhetőleg Stanley Danielst többet nem látjuk a kezdőcsapatban. Walton zsír. Harris is hozza amit tud. Hochstein nekem gyenge RG-nek. Szóval jöjjön vissza Kuper. Beadles lehet hogy kezdeni fog LT-ben, amíg nincs Clady. Nem volt nagyon rossz. Mondjuk ennyit kevés csapat blitzel mint a Steelers. Meglepődtem hogy a kezdőben kiskedvencemet Geert találtam. Remélem csinál rostert. Viszont szerintem Richard Quinn IR lesz, vagy kivágjuk. Branson már most sokkal érettebb játékot mutat mint Quinn valaha. Ráadásul el is tud kapni.

DL: Nem voltam elájulva. Jamalt levették nagyon. McBeannek voltak bíztató momentumai, illetve a nickel helyzetekben Greennek. A nickeles 2 falemberes megoldások érdekesek.
LB-k: Ayers. Állat volt. Nagyon sokat fejlődött pass rushban. Az utóbbi 2 meccsen hozott 4 sacket (most elvettek egyet egy nem playbefolyásoló Cox hand in the face miatt, de én sacknek vettem). Haggan jó lesz középen, főleg ha többet blitzelünk onnan. Moss viszont súlytalan. hajt meg minden, de nem sokat ér.
Secondary: Dawk és Champ nem volt, így különösen meglepő amit műveltek. Cox nagyon jó. Goodman hibázgat de néha nagyot nyom. Könyörgöm Nate Jonest ne erőltessük. Botrány rossz. Főleg hogy ingázik a CB-S poszt között. összeségében jól teljesített az egység. Thompsonnak nem volt nehéz dolga pickkel, a semmi közepén a kezébe dobta Batch.
Specteam: Colquitt gecinagyokat rúg. És végre figyel a coverteamre is. Prater szokásos. A returnereknél még nem tiszta mit akarunk. Thompson és Cox elég lehet.

Playcall: Nekem kicsit túl konzervatív az offense. remélem azért lesznek meglepőbb játékok. defenseben most több volt a blitz, amik ültek is nagyrészben

Nem mondom hogy el vagyok ájulva, de nem tűnik ez nagyon szarnak. Ha visszajönnek a sérültek simán jó lesz ez.
Reméljük most senki nem sérült meg komolyabban.
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 11 057 — SB 50 Champion @ Grund
Nah, egy győzelem megvan. Volt pár hiányzó, Champ, Kuper, Stokley, Moreno, Buckhalter, Carter, McBath, Clady, Bey-Bey, Graham, Doom és Reid.

Orton most nem dobott TD-t, meg volt egy kis sérülése is, amikor dobott egy pick-et és végül ő csinálta meg a tackle-t, de Quinn, aki bejött helyette, csak 2 dobást kapott, mielőtt Kyle visszajött. Tebow kapott egy félidőt, dobott egy INT-t, aztán Decker-nek egy szép TD-t. A kezdő OL játszott végig a Beadles - Daniels - Walton - Hochstein - Harris felállásban, 2 sack-et engedtek be és futottunk 128 yard-ot, nem rossz ez, Kuper nélkül... 😊

Most a védelem csillogott, kép pick-six is volt, Goodman (77 yard!) és Thompson által, utóbbi ezzel növelte esélyét az 53-ra, valamint Cox csinált még egy INT-t az endzone-ban. Ayers jegyzett 2 sack-et, meg volt még egy felezett Mays és Hunter között. BigBen 4/6-ot dobott, de TD nélkül és csak 1 negyedet, félidőben 10-3 volt ide, szóval azt lehet mondani, hogy a kezdő O-t megfogtuk náluk, de persze preseason, szóval nem lehet belőle nagyon messzemenő következtetéseket levonni.StormST
2,5 negyedet volt az OL. Mint a Steelers kezdő védelme. Közben nem futottunk igazán. Csak Lendale. A többi futás már a ZS csapatuk ellen volt. A kezdőből nálunk csak Walton játszott még egy ideig és talán Beadles.
Részletesebbet majd későbbharomt
Igazából én nem láttam ezt se, az OL-ről azért írtam, mert a Tebow-Decker TD-nél még ott volt pár kezdő a videón... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 14 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 675 — no es importante
Tebow kapott egy félidőt, dobott egy INT-t, aztán Decker-nek egy szép TD-t.StormST
ezt azért örömteli volt látni, párás is lett a szemem 😊
http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d81a1c829/Decker-3-yard-TD-rec


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
gyerekek Tebow mellett úgy néz ki Orton, mint egy tüdőbeteg kisiskolás... nagyon durva a látványbeli különbség

egyébként nem szedte vissza a súlyát? úgy emlékszem, mintha a pro dayre, különbemutatóra külön fogyasztották volna... s akkor biztos h vékonyabb volt mint most

[nem mintha jelentene ez bármit is - csak nagyon látványos volt a "vágás" az összefoglalóban]Gyulus
Evidens minden játékosnál hogy body builder stílusban mennek a workoutokra. A TC-re meg már egy kiadós profi kondiprogram után ami vsz elég durva növekedéssel jár. Egyébként mindig ekkora volt Tebow
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nah, egy győzelem megvan. Volt pár hiányzó, Champ, Kuper, Stokley, Moreno, Buckhalter, Carter, McBath, Clady, Bey-Bey, Graham, Doom és Reid.

Orton most nem dobott TD-t, meg volt egy kis sérülése is, amikor dobott egy pick-et és végül ő csinálta meg a tackle-t, de Quinn, aki bejött helyette, csak 2 dobást kapott, mielőtt Kyle visszajött. Tebow kapott egy félidőt, dobott egy INT-t, aztán Decker-nek egy szép TD-t. A kezdő OL játszott végig a Beadles - Daniels - Walton - Hochstein - Harris felállásban, 2 sack-et engedtek be és futottunk 128 yard-ot, nem rossz ez, Kuper nélkül... 😊

Most a védelem csillogott, kép pick-six is volt, Goodman (77 yard!) és Thompson által, utóbbi ezzel növelte esélyét az 53-ra, valamint Cox csinált még egy INT-t az endzone-ban. Ayers jegyzett 2 sack-et, meg volt még egy felezett Mays és Hunter között. BigBen 4/6-ot dobott, de TD nélkül és csak 1 negyedet, félidőben 10-3 volt ide, szóval azt lehet mondani, hogy a kezdő O-t megfogtuk náluk, de persze preseason, szóval nem lehet belőle nagyon messzemenő következtetéseket levonni.StormST
2,5 negyedet volt az OL. Mint a Steelers kezdő védelme. Közben nem futottunk igazán. Csak Lendale. A többi futás már a ZS csapatuk ellen volt. A kezdőből nálunk csak Walton játszott még egy ideig és talán Beadles.
Részletesebbet majd később
több mint 14 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
gyerekek Tebow mellett úgy néz ki Orton, mint egy tüdőbeteg kisiskolás... nagyon durva a látványbeli különbség

egyébként nem szedte vissza a súlyát? úgy emlékszem, mintha a pro dayre, különbemutatóra külön fogyasztották volna... s akkor biztos h vékonyabb volt mint most

[nem mintha jelentene ez bármit is - csak nagyon látványos volt a "vágás" az összefoglalóban]
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 11 057 — SB 50 Champion @ Grund
Nah, egy győzelem megvan. Volt pár hiányzó, Champ, Kuper, Stokley, Moreno, Buckhalter, Carter, McBath, Clady, Bey-Bey, Graham, Doom és Reid.

Orton most nem dobott TD-t, meg volt egy kis sérülése is, amikor dobott egy pick-et és végül ő csinálta meg a tackle-t, de Quinn, aki bejött helyette, csak 2 dobást kapott, mielőtt Kyle visszajött. Tebow kapott egy félidőt, dobott egy INT-t, aztán Decker-nek egy szép TD-t. A kezdő OL játszott végig a Beadles - Daniels - Walton - Hochstein - Harris felállásban, 2 sack-et engedtek be és futottunk 128 yard-ot, nem rossz ez, Kuper nélkül... 😊

Most a védelem csillogott, kép pick-six is volt, Goodman (77 yard!) és Thompson által, utóbbi ezzel növelte esélyét az 53-ra, valamint Cox csinált még egy INT-t az endzone-ban. Ayers jegyzett 2 sack-et, meg volt még egy felezett Mays és Hunter között. BigBen 4/6-ot dobott, de TD nélkül és csak 1 negyedet, félidőben 10-3 volt ide, szóval azt lehet mondani, hogy a kezdő O-t megfogtuk náluk, de persze preseason, szóval nem lehet belőle nagyon messzemenő következtetéseket levonni.



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Azt hittem ma játszunk 2-től, úgy látszik elírtam az előidény programját egy nappal.
Most azért kicsit csalódtam, de legalább nyugodtan tudok Rockies-t és Rapids-t nézni egyszerre, nem jön be a képbe egy harmadik idegbaj. 😀TheMileHighCity
Én ezért nem is próbáltam meg átkonvertálni az időket 😛 /*Persze lehet h én írtam el*/, de majd ma jöhet az idegbaj 😊Black_Adder
Na az lehet, mert rólad fordítottam magyar időpontokra, bár a hivatalos oldalon ellenőriztem mindent, de lehet nem vettem ott észre. Mindegy, ez még a jobb eset, mintha mára vártam volna a meccset, és lejátszottuk volna tegnap. 😊
Nem tudom, hogy nézem-e ma éjjel, nemsokára kezdődik a Rockies, azt hiszem meg fogok kattanni közben, és lehet nem leszek olyan bátor, hogy a holnapi húzós napomnak nulla alvással nekimenjek. :rolleyes:


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Azt hittem ma játszunk 2-től, úgy látszik elírtam az előidény programját egy nappal.
Most azért kicsit csalódtam, de legalább nyugodtan tudok Rockies-t és Rapids-t nézni egyszerre, nem jön be a képbe egy harmadik idegbaj. 😀TheMileHighCity
Én ezért nem is próbáltam meg átkonvertálni az időket 😛 /*Persze lehet h én írtam el*/, de majd ma jöhet az idegbaj 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Azt hittem ma játszunk 2-től, úgy látszik elírtam az előidény programját egy nappal.
Most azért kicsit csalódtam, de legalább nyugodtan tudok Rockies-t és Rapids-t nézni egyszerre, nem jön be a képbe egy harmadik idegbaj. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
Geronimo 151 — Kickoff
A Steelers ellen Beadles is fog kapni lehetőséget LT poszton az első csapatban. Ekkor Stanley Daniels lesz az LG.
Kicsit most elkezdtem aggódni Orton testi épsépéért 😛haromt
Nemtom miért izgulsz Orton tepsiépségéért 😀 Van még 2 első körös QBtok backupnak 😊tenorx
Nem is akármilyenek 😛 mondjuk ha BQ-ből még JMD sem tud kihozni semmit, akkor felesleges tovább erőlködnie... Egy önbizalom-hiányos pöcst csináltak belőle a Brownsnál... 😕

több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A Steelers ellen Beadles is fog kapni lehetőséget LT poszton az első csapatban. Ekkor Stanley Daniels lesz az LG.
Kicsit most elkezdtem aggódni Orton testi épsépéért 😛haromt
Nemtom miért izgulsz Orton tepsiépségéért 😀 Van még 2 első körös QBtok backupnak 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
A Steelers ellen Beadles is fog kapni lehetőséget LT poszton az első csapatban. Ekkor Stanley Daniels lesz az LG.
Kicsit most elkezdtem aggódni Orton testi épsépéért 😛
több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Gratest players by jersy numbers
ELway, TD, Sharpe,...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 14 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Vic Lombardi of CBS 4 in Denver reports Broncos WR Demaryius Thomas has once re-injured his left foot.


The response must be equal to the threat.
több mint 14 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
McDaniels confirmed Mario Haggan will move back to inside linebacker. Jarvis Moss will be 1st team OLB w/ Ayers.

kezdhetem a kakilást... 😛haromt
érdekes... 😂

több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Storm bővebb összefoglalója a Lions elleni meccsről:

http://denversports.blog.hu/2010/08/25/broncos_vs_lions_hazai_bemutatkozas_sok_hianyzoval


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
szerintetek Tebow már játszik a Steelers ellen?Vian
mivel még nem edz most sem így nem valószínű
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
szerintetek Tebow már játszik a Steelers ellen?
több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
McDaniels confirmed Mario Haggan will move back to inside linebacker. Jarvis Moss will be 1st team OLB w/ Ayers.

kezdhetem a kakilást... 😛haromt
Csak bejött az egyik tippem. Azt mondjuk nem tudom, h örüljek-e neki...
Egyébként lehet h Jason Hunter érkezése indította el ezt a lavinát...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
McDaniels confirmed Mario Haggan will move back to inside linebacker. Jarvis Moss will be 1st team OLB w/ Ayers.

kezdhetem a kakilást... 😛
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
és még felszedtük a Miami waiveréről Kory Sperry TE-t. Gondolom camp bodynak, de nem értem minek. Graham és Branson van és a két rookie Geer és Overbay jó aprítani.
Csak nem reszeltek Richard Quinnek?haromt
minden szemetet felszedtek amit kidobunk, azért 😊