Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Várható volt:
"Jason_OTC:
Jacob Tamme took a reduced salary to remain with the #Broncos this season"

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Nathan Palmer WR bekerült az 53-as keretbe, Ryan Miller OL a PS-be.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Welkerről se gondoltam volna, hogy amfetamint nyom. De úgy látszik nem elég a fejének amit a pályán kap, még pályán kívül is kábítja magát. 😊

Igazából nem baj. Latimernek így kicsit korábban kell beszállni, el is mehet az idény elején emiatt esetleg 1 meccs, de a playoffban meg éppen jól jöhet, ha van 1-2 olyan játékosunk aki friss, Latimernek meg a nagyobb rutin.

Ha már Latimer. Mindenki Cooks-ról, meg Sammy Watkinsről beszél manapság a rookie-k közül. Érthető okból, ők vannak a rivaldafényben, kezdők lesznek, Latimer meg el van temetve a DT, Sanders, Welker hármas mögött. De amennyit én ebből a srácból eddig láttam, simán akármi benne van. Az a minimum, hogy jobb lehet, mint Decker. (Hogy aztán jobb is lesz-e, vagy elveszik a rengetegben az már rajta múlik. A potenciál ott van.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Hát, nem tudom mennyi compensatory jön, igaz elment pár nagyobb név, de jött Ware és Talib, meg Ward, azért én nem reménykednék se sok, se magas pick-ben...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Voltak hangok amik azzal számoltak, h jövőre akár több, mint 10 pickünk is lehet kompenzációs pickeknek köszönhetően. Ezt egyrészt biztosra nem lehet tudni, másrészt, nagyon nehéz 5. körtől lefelé olyan játékost húzni, akit nem kell kitenni annak a veszélynek, h ellopják tőlünk...Black_Adder
Az extra pickek jól jönnek majd, ha fel akarunk tradelni. (persze nem a compensatory mert ugye az nem cserélhető, hanem az azonos körben lévő saját mondjuk) De ez csak egy saját eszmefuttatás... 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Hát elég tartalékosak leszünk az első pár fordulóban, sorra tavalyi PO csapatok ellen, de legalább biztos nem kapkodjuk el Welker visszatérését...

További rossz hír, h elvesztettük Paintert. A Browns vitte a PSből. 6. körös projekt OL játékos volt, hatalmas fizkai upside-dal, és legalább akkora technikai hiányosságokkal. Tavaly vitte volna a 9ers, akkor felhoztuk a 53-mas keretbe, most viszont már nem volt menekvés. King után a második játékos a tavalyi draftclassból, aki idejekorán távozik tőlünk. Ez is része az NFL esélykiegyenlítő részének... A helyére egy LS jött, Kevin McDermott. Hogy egészen pontosan miért is, azt nehéz racionálisan megmagyarázni, tekintettel arra, h Brewer fiatal, és még nem volt rossz snapje...

Voltak hangok amik azzal számoltak, h jövőre akár több, mint 10 pickünk is lehet kompenzációs pickeknek köszönhetően. Ezt egyrészt biztosra nem lehet tudni, másrészt, nagyon nehéz 5. körtől lefelé olyan játékost húzni, akit nem kell kitenni annak a veszélynek, h ellopják tőlünk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Hát ezért most kár...

Mondjuk nekem picit vicces, hogy egy májusi esettel kapcsolatban pont az 53-as keretszűkítés után pár nappal hozzák meg a döntést, egy kicsit lehetett volna előbb is, hogy most esetleg ne kelljen WR-t vadászni a keretbe... 😛StormST
meg nekem fantasyba 😊
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Hát ezért most kár...

Mondjuk nekem picit vicces, hogy egy májusi esettel kapcsolatban pont az 53-as keretszűkítés után pár nappal hozzák meg a döntést, egy kicsit lehetett volna előbb is, hogy most esetleg ne kelljen WR-t vadászni a keretbe... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Discoba jar? 😊

több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
Jah. Rafer a pihi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Wes Welker Suspended 4 Games For Use Of AmphetaminesVoice
Az igazat megvallva nem is baj...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Wes Welker Suspended 4 Games For Use Of Amphetamines


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Megvannak a csapatkapitányok is.

Peyton Manning QB
Demaryius Thomas WR
DeMarcus Ware DE
Terrance Knighton DT "When you've got that C on your chest, you're obligated to do things right."
David Bruton S
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem sem kéne erőltetni. Ha cleared lesz, és akarják jelezni, hogy itt van, akkor se kéne a szokásos 1-2 gyors screen passznál, esetleg egy red zone szituációnál többet szerepelnie. Van elég alternatíva.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Zac Thompson DE-vel teljes a PS.

Welker lehet h játszhat a szezonnyitón, limitált edzésmunkát végzett. Én inkább nem kapkodnám el...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
A 15 - 1 szerintetek reális? Szerintem nincs ennyire jó a Denver.Béczkó
Mióta kell ehhez ennyire jónak lenni? Ennyire senki nem jó. Ettől még összejöhet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Béczkó 1 264
A 15 - 1 szerintetek reális? Szerintem nincs ennyire jó a Denver.
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Alakul a PS.

Shaquil Barrett LB
Nathan Palmer WR
John Boyett S
Kapri Bibbs RB 😊
Matt Paradis C
Gerell Robinson TE
Zac Dysert QB
Vinston Painter OL
Bennie Fowler WR
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ihenachot claimelte a Skins.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Egyértelműen CBnek szánjuk Robyt és Webstert is, eddig gyakorlatilag csak ott edzettek, és kell is legalább 4 jó CB. Boldent próbáltuk ki safetynek, az a kaland is csak "mérsékelten" volt sikeres. Mike Adamset itt tartottam volna, 4. S-nek, Bruton jelenlélte azért nem ideális a védelemben, dehát legfeljebb majd fokozottan aggódunk Ward testi épségéért...
Ha Trevathan visszatér, lehet h egy LB-t leküldünk PSbe egy safety javára, de végül is amíg ott nincs sérülés, addig bőven elég ennyi...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Legfrissebb DC az 53-as keretszűkítés után.

xrace77
ahogy nézem Vaskéz nem csak nálunk Vaskéz 😀 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Roby simán el tud játszani safetyként is, sőt! Lehet, hogy neki sokkal jobban feküdne a poszt, mint a corner.

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
A 10 DB egyáltalán nem túlzás, tavaly talán 11 is volt.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
2 QB és 6 CB, érdekes összetétel... 😛

Jó, tudom, elvileg Webster tud S-ben is játszani, így végül is mondhatjuk, hogy van összesen 10 DB, ami 4 (5, ha azt nézzük, hogy mennyit van bent 3 CB) posztra annyira nem sok, csak érdekes inkább. Gondolom Dysert-et megpróbáljuk betenni PS-re, ha nem szedi fel senki, akkor meg tényleg mindegy, mert a meccsre úgyse öltözött volna be... 😊

Azért fura, hogy van 6 CB-nk és egyik se Champ... :/



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!