Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Persze a sorozat fennállása óta voltak, akik annak köszönhették helyüket a rosteren, h nagyon gyenge csapat voltunk éppen, de vannak olyanok is, akik aztán szép karriert futottak be.Black_Adder
Egyébként tudod ki vezet jelenleg az UDFA streak ranglistán? (Felteszem igen, de ha netán mégsem menne kapsi fejből, akkor sem súgok, ki fogod találni, ha másból nem, abból, hogy én tudom. 😀 Egyébként 16 évnél jár jelenleg a ranglista vezető.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Thompsonnal kiegészülve folytatódik az UDFA streak. Idén egyszerre 3 emberrel is. 😊peterk2005
Mármint 2 emberrel, nem? Thompson és Burse, vagy valakiről nem tudokBlack_Adder
Garland-ot is ideszámoltam. Igaz ő nem idei felhozatal, de pár éve ő is UDFA-ként érkezett, aztán katona volt, utána meg PS-ben volt, úgyhogy ő is tulajdonképpen szűz a rosteren.peterk2005
Olyanból aki udfa-ként nem rögtön csinál rostert, hanem 1-2 év múlva, olyanból azért elég sok van. Idén pl McCray is ilyen. Még nem NFL készek amikor kijönnek a draftra, de pár év PS alatt sikerül őket felkészíteni. A sorozat azokra az udfa-kra vonatkozik, akik már első évükben meghazudtolják a scoutokat és rosterre kerülnek.

Persze a sorozat fennállása óta voltak, akik annak köszönhették helyüket a rosteren, h nagyon gyenge csapat voltunk éppen, de vannak olyanok is, akik aztán szép karriert futottak be.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Thompsonnal kiegészülve folytatódik az UDFA streak. Idén egyszerre 3 emberrel is. 😊peterk2005
Mármint 2 emberrel, nem? Thompson és Burse, vagy valakiről nem tudokBlack_Adder
Garland-ot is ideszámoltam. Igaz ő nem idei felhozatal, de pár éve ő is UDFA-ként érkezett, aztán katona volt, utána meg PS-ben volt, úgyhogy ő is tulajdonképpen szűz a rosteren.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Nem volt egy olyan terv, hogy Tamme-től elbúcsúzunk?burzum
paycutot jósoltam neki, mert Julius Thomas berobbanásával kisebb szerep hárul Tammere, mint amiért a szerződését kapta annak idején, de úgy tűnik me se próbáltunk spórolni rajta.
Szezon végén viszont lejár a szerződése, kíváncsi vagyok megpróbáljuk-e itt tartani, és ha igen, mennyiért...


Thompsonnal kiegészülve folytatódik az UDFA streak. Idén egyszerre 3 emberrel is. 😊peterk2005
Mármint 2 emberrel, nem? Thompson és Burse, vagy valakiről nem tudok

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem. 3TE kell, ha JT-vel valami lenne, kell egy elkapó TE.

Thompsonnal kiegészülve folytatódik az UDFA streak. Idén egyszerre 3 emberrel is. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 154
Nem volt egy olyan terv, hogy Tamme-től elbúcsúzunk?
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Legfrissebb DC az 53-as keretszűkítés után.

több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Gerell Robinson TE lett az utolsó kieső, megvan az 53-as keret.

Élő stream
 www.denverbroncos.com/multimedia/videos/BTV-Live-Elway-on-initial-53-man-roster/bc7bdf56-e485-40fc-9dae-c012261d68b9
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Bennie Fowler WR
Louis Young CB

Ha minden igaz, akkor már csak egy + ember van a rosteren.

Elway sajtótájékoztatót tart magyar idő szerint éjfélkor, stream lesz a csapat honlapján.
több mint 10 éve
AdamG88 Minnesota Vikings 52
Köszönöm. 😊

SKOL VIKINGS!
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Bocs a kicsit offért, a fantasymhoz kell: Ki lesz idén a kicker nálatok?AdamG88
Előreláthatólag az első négy meccsen Brandon McManus helyettesíti az eltiltását töltő Pratert (a papírforma szerint utána helyreáll a világ rendje).

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Bocs a kicsit offért, a fantasymhoz kell: Ki lesz idén a kicker nálatok?AdamG88
Matt Prater,de van egy 4 meccses eltiltása (az idény első 4 mérkőzésére szól), azokon Brandon McManus helyettesíti (vagyis ő van per pillanat a rosteren,de ma cutoltak pár kickert, bármi megtörténhet 😊 ) .
több mint 10 éve
AdamG88 Minnesota Vikings 52
Bocs a kicsit offért, a fantasymhoz kell: Ki lesz idén a kicker nálatok?

SKOL VIKINGS!
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Könnyen lehet h Champ Bailey szögre akasztja, ugyanis a friss hírek szerint neki sem jut hely a Saints 53-as keretében...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Matt Paradis Cxrace77
Akkor Garland valszeg rosteren marad 😊 (kopp-kopp)Black_Adder
Én is remélem, nagy túlélőművész a srác. 😊

Bízom benne, hogy UDFA sorozat sem szakad meg. 😊xrace77
FWIW Lombardi szerint Juwan Thompson biztosan marad.
 twitter.com/VicLombardi/status/505774697322397696Black_Adder
Szinte biztos, hogy Isaiah Burse is bekerül az 53as keretbe, így ő lesz a 2.. 😊
Kenny Anunike DE IR-re került (bal bicepszizom szakadás miatt)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem Duke már nem mehet PS-be, 15 meccsen játszott tavaly, 14-en kezdőként. Ahogy most rákerestem, ha jól értelmezem, akkor ha valaki a 45-ös roster-be 9-nél több meccsen kerül be egy szezonban, akkor már nem mehet PS-ban, de lehet, hogy rosszul olvastam...

Szerk.: És valóban rosszul olvastam, vagyis a tavaly előtti szabályokat, most már elvileg még beférhet, mert csak 1 szezonja volt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Ihenacho, micsoda fordított karrier. Tavaly preseason sztár, év elején kezdő, egy évvel később pedig cut. Kár érte. (Már abban az értelemben, hogy nem tudott fejlődni. Azért nem kár amit manapság mutat.)peterk2005
OFF akkor szerinted kár lenne megnézni Indy-ben?Höri
Nem az a baj vele, h nem fejlődött, hanem h visszafejlődött. Tavaly szezon során szép lassan fokozatosan, és úgy tűnik márciustól augusztusig sem állt le vagy fordult vissza a folyamat.

Egy környezetváltozás lehet h segítene rajta. Tavaly ilyenkor felszántotta, mindenhol ott volt, szerintem bárkinek megér egy lövést a PS-be, aztán vagy visszatalál a formájába vagy nem. Ha igen fel lehet venni az 53-ba, ha nem mit vesztetek?
Nem tudom, h mi akarunk-e adni neki még egy esélyt PSben...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ihenacho, micsoda fordított karrier. Tavaly preseason sztár, év elején kezdő, egy évvel később pedig cut. Kár érte. (Már abban az értelemben, hogy nem tudott fejlődni. Azért nem kár amit manapság mutat.)peterk2005
OFF akkor szerinted kár lenne megnézni Indy-ben?

több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
Duke-ért fáj a szivem 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Matt Paradis Cxrace77
Akkor Garland valszeg rosteren marad 😊 (kopp-kopp)Black_Adder
Én is remélem, nagy túlélőművész a srác. 😊

Bízom benne, hogy UDFA sorozat sem szakad meg. 😊xrace77
FWIW Lombardi szerint Juwan Thompson biztosan marad.
 twitter.com/VicLombardi/status/505774697322397696

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Matt Paradis Cxrace77
Akkor Garland valszeg rosteren marad 😊 (kopp-kopp)Black_Adder
Én is remélem, nagy túlélőművész a srác. 😊

Bízom benne, hogy UDFA sorozat sem szakad meg. 😊

Még 3?
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Matt Paradis Cxrace77
Akkor Garland valszeg rosteren marad 😊 (kopp-kopp)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Matt Paradis C
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Marvinra pedig kiváncsi leszek. Ha egészséges tud maradni akkor hasonló nyereség lehet a "semmiből", mint Pot Roast volt tavaly. Ezzel együtt Vick meglepne, ha nem találna csapatot pár órán belül.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ihenacho, micsoda fordított karrier. Tavaly preseason sztár, év elején kezdő, egy évvel később pedig cut. Kár érte. (Már abban az értelemben, hogy nem tudott fejlődni. Azért nem kár amit manapság mutat.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)