Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Egyébként Lamin Barrow szvsz tudna játszani WLB-t is. Nickel LB-nek hoztuk, aki Irvinget cserélné, de most rajta kívül kb csak udfa-k vannak a sorban. Mondjuk Brandon Marshallról csupa jót olvasni, és egyelőre ő az aki átvette Trevathan helyét. Hogy ki lesz az átmeneti playcaller azt nem tudom.

CJ Anderson se edz az agyrázkódása miatt, így h Ball is hiányzik (vakbélműtét) Juwan Thompson 1st teammel is edzhetett

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az ujjtörést megértem, válltörést megértem, és megértek én egy csomó törést, de pont térdkalács törés? Nem viselnek ezek a srácok normális térdvédőt? Ficamot, szakadást az sem állít meg, de a térdkalácsot megvédené...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
A térdkalácsa törött el, 4-8 hét kihagyás. Jobb, mint az IR, de akkor se hiányzott...peterk2005
A térdszalagjai (ACL,MCL) rendben vannak. Bye week (4. hét) környékén jöhet vissza.
Remélem, hogy semmi komplikáció nem jön közbe.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
A térdkalácsa törött el, 4-8 hét kihagyás. Jobb, mint az IR, de akkor se hiányzott...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Mike Klis ✔ @MikeKlis
Follow
Preliminary tests encouraging regarding Danny Trevathans knee more tests to be done

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
"carted off" nem hangzik túl jól, ő a defensive playcaller, meg amúgy is 3 down játékos, hatalmas érvágás lesz ez így
Nem baj, majd Woody megoldja, oh wait.... 😕

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
BDSRSTNT!!!
Danny Trevathan megsérült (térd?) az edzésen. 😕

Részletek később.
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Brutál 😀

 www.youtube.com/watch?v=qMor6dL0LfIflzoli
Asszem ettől már nincs lejjebb 😀 Komolyan az ember kényelmetlenül érzi magát, mialatt nézi. Úgy látom a denveri O-line is kivette a részét, ebből a "csodálatos" mini movie-ból 😀 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Brutál 😀

 www.youtube.com/watch?v=qMor6dL0LfI

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
A sports illustrated a Ware bandwagonra ült fel
 www.si.com/nfl/2014/08/08/demarcus-ware-denver-broncos-seattle-seahawks-preseason-openerBlack_Adder
Az ilyen reportoknál szerintem nagyon nem mérlegelik,hogy ki ellen érte el amit elért a meccsen.
A Seahawks kezdő O-line a liga statisztikailag bizonyított legrosszabb ilyen egysége.
Ebből a legrosszabb 5 fős egységből 1 db állandó kezdőnk volt fent, a RG, aki amúgy DL-ből lett átkonvertálva, és a passprotectiont még csak hírből sem ismeri.

Persze ettől még lehet jó Ware,nyilván nem kell bemutatni,hogy a liga elmúlt 10 évének kb legjobb DE-je, viszont ebből a meccsből hogyan indul ki bandwagon, az szerintem sokunknak érthetetlen.

Amúgy pofás kis csapatotok lett így, a sérültek visszatértével és az új emberek játszatásával.
Érdekes lesz a következő meccsünk, ahogyan a feltehető Pats-Broncos harc az AFC-ért is.
Ez a pár "érkező" már teljesen más szintre emeli a védelmet.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
PFF értékelés
 www.profootballfocus.com/blog/2014/08/08/refo-seahawks-broncos-preseason-wk-1/

Kiemelik, h Quant Smith milyen jó volt
Thompson és Bibbs is elnyerte a tetszésüket, azt jósolják viszont, h kettejük közül csak az egyik marad. Én Andersont és Hillmant nem érzem érinthetetlennek, de ha most lenne keretszűkítés, valóban ők lennének a 4-5. helyen, és Thompson nyerné a párbajt...

Oswit inkonzisztensnek találták. Végül is adott TD passzt is, szóval legyen...


Lindsay Jones a nagy FA igazolásokra figyelt:
 q.usatoday.com/2014/08/08/how-did-the-broncos-big-ticket-free-agents-fare-in-preseason-debut/

A sports illustrated a Ware bandwagonra ült fel
 www.si.com/nfl/2014/08/08/demarcus-ware-denver-broncos-seattle-seahawks-preseason-opener

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Sanders is volt a pályán, kezdett csak semmit nem csinált, mintha ott se lett volna. Ahhoz képest h miket összenyilatkozott arról, h milyen jó Manninggel játszani, mennyire tetszik neki a séma, et cetera, et cetera, nagy csalódás volt.
Latimer szintén, csak tőle eleve a szezon második felére várjuk, h kibontakozzon, Sanderst viszont annyira hypeolják, h nem egy halyen elhangzott, h jobb mint Decker...

Julius Thomas volt pályán, asszem ellene volt a 15 yardos büntetés az első TD után. Meg az elején többet voltunk 13 personellel, azt nehzen képzelem el JT nélkül.

A kezdőkről persze még semmi komoly következtetést nem lehet levonni, mert ahhoz nem voltak eleget a pályán, de a kezdő offense nagyjából Manning->Thomas passzokból és zászlókból állt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Latimer volt a pályán az biztos. Bár elkapása nem volt sztem se.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na és akkor akik nem tetszettek, Hillmanről már írtam, Anderson se volt az igazi. Most félálomban néztem, de Sanders és Latimer játszottak?Black_Adder
Sanderst egyáltalán nem láttam. Sőt JT-re sem emlékszem. Latimer mintha Osweileréknél egyszer feltűnt volna, de nem vagyok biztos benne. Én is félálomban néztem, úgyhogy nem szentírás, de mintha Roby is csak a cseresorral lépett volna a pályára. Tekintettel arra, hogy nincs Harris, ez is érdekes.

A flageső kimondottan bosszantó volt. Főleg, mert bár a végére kb. ugyanannyi flaget kapott a két csapat, a miénket szinte lehozta az első team, míg a Hawks első csapat alig kapott sárgát. Az első teames 1-1 TD az egyik irányba úgy nézett ki, hogy denver offense részről 10 yard előre, majd bünti, majd 20 yard előre, majd bünti, majd 15 yard előre, majd megint bünti. A Hawks támadásnál meg megfogunk 2 downt, harmadikra zászlóval 1st down, megint megfogunk 2 downt, harmadikra megint zászlóval 1st down. Voltak a zászlók között homályok is, de akkor is ekkora különbség már nem véletlen. Agresszivitás oké, ez a cél, de figyelni kell majd, hogy ne zászlóerdő legyen a vége. Persze első preseason meccs, sok jelentősége nincs, és ilyenkor még természetes is (nem véletlenül más meccseken is rengeteg volt a zászló).

Mondanám, hogy kár, hogy a Hawks mecccs volt az első a sorban, mert ez egy lehetőség volt jó védelem ellen próbálkozni. De nem baj, mert tavaly Seattleben a nézői hangorkán teljesen meghülyítette a játékosokat - főleg a rosterért küzdőket - mentek mint a bolondok, mintha egy playoff meccs lett volna. Nem hiányzik, hogy potenciális kerettagok megsérüljenek. Megyünk majd pályát avatni Friscoba, az is egy jó védelem lesz majd, azok ellen is lehet gyakorolni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Ha nem történik nagy fordulat practice squadba megy szsvsz. Jelenleg 5. a DC-n. Szerintem 4 RB lesz rosteren, de abból egy az lehet h valahonnan menetközben cutolt veterán lesz... Viszont betonbiztos helye egyedül Ballnak van az RBk közül...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azt mondjátok Bibbs esélytelen az 53-ba?

Azt láttam, hogy a TC riportokban nagyrészt DC utolsónak saccolják 😕

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Denver a 7. legszerencsétlenebb sportváros
 www.forbes.com/pictures/eddf45edlmf/no-7-denver-2/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Na megnéztem. Sokat nem tudok hozzáfűzni...
Minden évben van egy PSben parádézó RB, aki aztán max a PSig viszi. Tavaly Anderson volt az, aki végül rosterre is került, de minimális szerpet kapott a szezon során. Most talán kicsit más a helyzet. Hillman továbbra se tetszett, és valahogy az a 23-as se áll jól rajta. Anderson se az a verhetetlen RB...
Akik Thompsonon kívül még tetszettek játékukat illetően, az Demaryius Thomas, OF és Marvin Austin.
Előbbin nem lepődünk meg utóbbiak viszont... Franklin nagyon jól mutatkozott be LG-ként, Clady mellett nem annyira nehéz, de akkor is Ja tényleg Cladyvel valahogy eégszen máshogy festett a fal, mégha ez csak egy PS meccs volt akkor is. Austin pedig bustként érkezett hozzánk, és lehet magára talál, akkor az így nagy zsákmány lehet. Nem ő lenne az első, akinek itt éled fel a pályafutása... Amúgy a védelmünk határozottan fizikálisabbnak tűnik, de talán a támadó sor is. szükség lenne rá a szezonban, h így maradjon...

Na és akkor akik nem tetszettek, Hillmanről már írtam, Anderson se volt az igazi. Most félálomban néztem, de Sanders és Latimer játszottak?
Osweiler még mindig nem igazán tűnik QB-nak Manning után. Éles a kontraszt... Túl sokat vár a labdával, inkonzisztens meccsen belül, nem tetszik szemre a játéka...
Milliárd zászló. Ide is oda is. A hoxnak volt egy nagyon csicska szabálytalansága, de a legtöbb olyan volt, mint tavaly. holding, false start, offside, stb... Már 2 éve gondunk van ezzel (is), előrelépést szeretnék látni kva gyorsan. Látszott a csapaton h annyira komolyan veszik, amennyire csak egy ilyen komolytalan meccset lehet, az elvesztett döntő miatt, a mérhetetlen bullshit miatt, amit a hox játékosok azóta összenyilatkoztak, meg amit a média összeokoskodott, ezért egy fokkal jobban hasonlított egy alapszakasz meccsre, és itt a 13 elfogadott büntetés...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bő egy hónap múlva megnézhetjük majd. 😊

Sajnálom Andersont, egy jó futás és rögtön agyrázkódás gyanú. Bibbstől nem voltam elájulva, de Thompson nekem is tetszett. Sose láttam még, nagy darab gyerek, megfelelő sebességgel. Szeretem azokat a futókat akik tackenél nem visszapattannak, hanem mennek még pár yardot. Ez a srác ilyennek nézett ki. Persze előszezon, C védelem ellen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 052 — Patriots fan
Az összefoglaló alapján Maning kicsit harapott a drivejában! Jó lett volna megnézni ezt a meccset ha éles nem csak pre, akkor mit kezdett volna egymással a D kontra Maning visszavágó!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
21-16. Feleve jobban orultem volna neki.
Viszont tavaly ilyenkor 40-10 es a rosszabbik vegen voltunk.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 154
Roby pedig egyelőre csalódás. Richardson megveri nagyon. Mondjuk Roby mentségére: van egy forced fumble-je, sajnos nem szereztük meg a 2. negyed végén.
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 154
10-7 Seattle vezetésnél írok a 3. negyedben. Eddig J. Thompson elég meggyőző teljesítményt nyújt (RB). A meccs élvezhetőségén pedig sokat ront a sok zászló.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igen, pontosan így gondoltam. 😊 Ha nem okoskodik hanem odaszalad és elkapja, nincs belőle mizéria. Monduk abban igazad van, hogy Wes ejtett már el labdát úgy is, hogy csak simán el akarta kapni - ha jól emlékszem a legelső idénnyitó meccsén a Ravens ellen, - úgyhogy a vagyonomat arra se tenném rá, de kevésbé hozza rám a frászt. 😊 Amúgy is, Wes ne hordjon vissza és kész. Lattimer meg mindent el fog kapni. 😀

xrace77: Köszi! (Akkor majd este rákérdezek a meccs topicban, ha nem lesz másik link.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha Lattimer keze biztos, akkor álljon be, lengessen mint a gép, aztán fogja meg biztosan a labdát. Abban kicsi a sérülésveszély is, és meccset se nagyon lehet vele veszíteni. 😊peterk2005
Óóó | , aztán ha bejön a képbe valaki a saját csapatból | 😀Wyatt
Kibővítettem a kiemelést. ahogy leírtam. 😊 A napokban volt egy olyan menetem, hogy felét veszik észre annak amit leírok és azt is máshogy adják vissza a számba, úgyhogy most érzékeny vagyok mint a nyűgös menyasszon, így cikizz. 😀

(Hova a csudába tűnt a meccsnézés az interneten topic? Meghülyültem, nem találom. A firstrow-s linkek mindegyike a video indulása után 1-2 másodperccel átdob valami más oldalra és nem bírom megakadályozni. Nem új ablakokat dob fel, hanem arról az oldalról ugrik el.)peterk2005
Hú, nagyon magas labdát adtál 😀
Amúgy értem én persze, hogy fogja meg biztosan, de láthattad, hogy volt példa rá, amikor ellenfél nélkül is összejött egy lengetésből egy meccseldöntő hiba. Bár megelőzhető lett volna azzal, hogy odarongyol és elkapja, szal így végül is okés 😊