Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Ha Lattimer keze biztos, akkor álljon be, lengessen mint a gép, aztán fogja meg biztosan a labdát. Abban kicsi a sérülésveszély is, és meccset se nagyon lehet vele veszíteni. 😊peterk2005
Óóó | , aztán ha bejön a képbe valaki a saját csapatból | 😀Wyatt
Kibővítettem a kiemelést. ahogy leírtam. 😊 A napokban volt egy olyan menetem, hogy felét veszik észre annak amit leírok és azt is máshogy adják vissza a számba, úgyhogy most érzékeny vagyok mint a nyűgös menyasszon, így cikizz. 😀

(Hova a csudába tűnt a meccsnézés az interneten topic? Meghülyültem, nem találom. A firstrow-s linkek mindegyike a video indulása után 1-2 másodperccel átdob valami más oldalra és nem bírom megakadályozni. Nem új ablakokat dob fel, hanem arról az oldalról ugrik el.)peterk2005
Megvan a kicsike.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Meccsnézés az interneten - Amerikai futball | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Sajnos a firstrow-s linkkel kapcsolatban tanácstalan vagyok.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha Lattimer keze biztos, akkor álljon be, lengessen mint a gép, aztán fogja meg biztosan a labdát. Abban kicsi a sérülésveszély is, és meccset se nagyon lehet vele veszíteni. 😊peterk2005
Óóó | , aztán ha bejön a képbe valaki a saját csapatból | 😀Wyatt
Kibővítettem a kiemelést. ahogy leírtam. 😊 A napokban volt egy olyan menetem, hogy felét veszik észre annak amit leírok és azt is máshogy adják vissza a számba, úgyhogy most érzékeny vagyok mint a nyűgös menyasszon, így cikizz. 😀

(Hova a csudába tűnt a meccsnézés az interneten topic? Meghülyültem, nem találom. A firstrow-s linkek mindegyike a video indulása után 1-2 másodperccel átdob valami más oldalra és nem bírom megakadályozni. Nem új ablakokat dob fel, hanem arról az oldalról ugrik el.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Bár még csak PS meccs lesz,de én már nagyon várom. 😊

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Közeleg a Hox elleni PS meccs, előtörnek az emlékek
 www.usatoday.com/story/sports/nfl/broncos/2014/08/06/derek-wolfe-depression-seizure-spinal-contusion-denver-comeback/13672387/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ja. A meccsek felén kickoff returnre úgyse nagyon van esély, a punt return meg olyan, hogy ha berúgják a tízes környékére vagy azon belül, akkor általában úgyis olyan közelről puntol az ellenfél, hogy az esetek 90%-ban mást nem is lehet csinálni, mint fair catch-elni. Az a néhány lehetőség amit egy Holliday szintű returner ki tud aknázni jól jönne, de fontosabb, hogy legyen inkább kézben az a labda. Ha tavalyra visszagondolok, nem is tudom volt-e annyi emlékezetes visszahordásunk, mint ahány emlékezetes labdapottyantásunk a saját goal-line-tól nem messze... Ha Lattimer keze biztos, akkor álljon be, lengessen mint a gép, aztán fogja meg biztosan a labdát. Abban kicsi a sérülésveszély is, és meccset se nagyon lehet vele veszíteni. 😊peterk2005
Óóó | , aztán ha bejön a képbe valaki a saját csapatból | 😀

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ja. A meccsek felén kickoff returnre úgyse nagyon van esély, a punt return meg olyan, hogy ha berúgják a tízes környékére vagy azon belül, akkor általában úgyis olyan közelről puntol az ellenfél, hogy az esetek 90%-ban mást nem is lehet csinálni, mint fair catch-elni. Az a néhány lehetőség amit egy Holliday szintű returner ki tud aknázni jól jönne, de fontosabb, hogy legyen inkább kézben az a labda. Ha tavalyra visszagondolok, nem is tudom volt-e annyi emlékezetes visszahordásunk, mint ahány emlékezetes labdapottyantásunk a saját goal-line-tól nem messze... Ha Lattimer keze biztos, akkor álljon be, lengessen mint a gép, aztán fogja meg biztosan a labdát. Abban kicsi a sérülésveszély is, és meccset se nagyon lehet vele veszíteni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
 espn.go.com/blog/denver-broncos/post/_/id/7797/broncos-still-on-the-hunt-for-returners

Az egyik tisztázatlan poszt a csapatnál a returner.
A nagy reményű Burse csak 3. a sorban, Welkert látjuk első helyen PRként, ami 3 okból is nagyon aggasztó, egyrészt túl törékeny, másrészt az offenseben túl fontos, harmadrészt ő se a labdabiztosságáról híres.

Egyelőre hibának tűnik Holliday elengedése, akit RFA tenderrel olcsón itt tudtunk volna tartani, most megint ott tartunk, h nincs kitüntetett emberünk, hanem majd valaki ezt is csinálja. Egy nagyon sérülésveszélyes poszt, amin így nem "csak" egy returnert, hanem egy returner + egy WRt/DBt/RBt is veszthetünk, azon kívül kérdéses, mennyi koncentráció marad az ST-re annak aki amúgy is kezdő... Ja és ki volt Holliday helyettese? Decker... Persze ha most Decker lenne a PR/KR ugyanezeket felhoznám, de Decker legalább jó returner volt, most gyanítom nem azért nem találjuk az embert, mert túljelentkezés van, hanem mert senki se elég jó...

Legutóbb Latimer is jelentkezett az ST coachnál, h szívesen vissza is hordaná a labdát, nem tudom hennek most örüljek vagy pont ellenkezőleg...

Holliday előtt (amikor bőszen próbálkoztunk a KRekkel annak ellenére, h a 20 yardig nem tudtuk elvinni a labdát) azt mondtam, legyen minden kickoff TB, minden punt FC, bőven elég így is. Úgy tűnik 2014-re is ez lesz a helyzet. Nem kéne kockáztatni, úgyis csak az offensetől vesszük el a megtehető yardokat 😊, de viccet félretéve se hiányzik az az 5-10 yard amit átlagosan nyerhetünk, főleg nem a magas fumble és sérülés kockázat mellett.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Leigazoltuk Brian Sanford DE-t. kb a 6. exbarna a keretben, bár néhány korábbi már lehet h azóta nincs itt.
Érdekesség, h a Browns őt adta volna Moffittért, csak az nem ment át náluk a fizikain. Tekintettel arra, h Moffitt azóta visszavonult, Siliga meg a Patsben jó teljesítményt tudott nyújtani, miután a Hox waivelte, eddig jobban jártunk volna, ha nyélbe ütik ezt a trade-et...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
jó hír viszont, h Ball műtétje jól sikerült, úgy tűnik akár a 3. PS meccsre visszatérhet, és a szezonkezdetre 100%os lesz...
Hiányában CJ Anderson 1st team snappeket kapott, és ami manapság nagyon fontos, jól blokkol...

Sanders meghúzta a combját, de Julius visszatért, és Harris már 7v7 drillekben is részt vett, ő is úgy tűnik játszhat a szezonnyitón

Továbbá ha már safety és coverage skill, Ward felülmúlja a várakozásokat

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Ihenacho nagyon erős a boxban, csak az nem olyan fontos, ellenben coverage-ben nem fejlődik,Black_Adder
Ez a hír járja róla?

Amit a boxban művelt tavaly év elején, az nagyon szép volt. Reméltem, hogy ahogy Von is a 2., 3. évére lett (az ő szintjén) jobb coverage-ben, Ihenacho is fejlődni fog ahogy szerzi a tapasztalatot. Kár, hogy nem. 😕peterk2005
Igazából egy edzésösszefoglalóban olvastam, h nagyon megetette őt Latimer, de utána boxban jó volt, de tavaly szezonközben se sok jelét mutatta a fejlődésnek ami a coverage-et illeti. Ezekre alapoztam...

Amúgy tavaly ilyenkor nagy hypeja volt, idén semmi. Ez nem jó jel...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ihenacho nagyon erős a boxban, csak az nem olyan fontos, ellenben coverage-ben nem fejlődik,Black_Adder
Ez a hír járja róla?

Amit a boxban művelt tavaly év elején, az nagyon szép volt. Reméltem, hogy ahogy Von is a 2., 3. évére lett (az ő szintjén) jobb coverage-ben, Ihenacho is fejlődni fog ahogy szerzi a tapasztalatot. Kár, hogy nem. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Boyett felfér az 53 ra?Janek
Ha most lenne keretszűkítés, nem.
Ihenacho, Carter és Bruton mind verhető TC-n, de mindet meg is kell verni.
Ihenacho nagyon erős a boxban, csak az nem olyan fontos, ellenben coverage-ben nem fejlődik, ezért bár biztosnak tűnik a helye, nem lehetetlen h kicsússzon, de én azért valószínűtlennek tartom
Carter 2 év IR után nem tudjuk mit várjunk tőle, OTAk előtt nem is nagyon számoltam már vele, de most edzéseken nagyon jó, és láttuk már pályán is jól játszani, még rookieként. Szerintem szezonkezdetre ő lesz a 3. számú safety, és majdnem verhetetlen helyzetben van
Brutonnál nem annyira nehéz jobbnak lenni safety poszton, below avg játékos, de ő az STben több egy jó játékosnál, ő a kapitány. Neki az ST helyét kéne elvesztenie, h kikerüljön a csapatból...

Meglepődnék, ha bármelyiküket meg tudná előzni, de még PS eligible, és még csak arra lehet alapozni, amit innen-onnan összeolvasunkl, a 2. PS meccs után talán okosabbak leszünk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát azért a vakbélműtét se lightos dolog, ott azért izmok sérülnek, kell idő, jó pár hét...StormST
Vajon a vakbélműtét az "egészségügy csúcsán" is ugyan olyan, mint az átlagembernél, vagy erre is van már valami jóval drágább, de izmot, stb.-t kevésbé sértő "itt feldugjuk ott kukucskálunk" jellegű modernebb módszer? Fogalmam sincs, sajnos nem állok úgy anyagilag, hogy tudhassam. 😀

Holnapután kiderül mi merre ki hogy áll Ball mögött. Már amennyire egy ilyen meccsen kiderülhet persze. Ráadásul megnézni se hiszem, hogy tudom, mert mától beütött a szabi időszak, ébren és alva is dolgozom, hogy pótolni tudjuk a szabin levőket. 😕 Csak perceim vannak a fórumra is, nemhogy éjszakai meccsnézésre. 😕 A mai pár perc rossz hírre ment el, meg kell elégednem kárpótlásul azzal, hogy a volt Colts-os csoda QB, Curtis Painter az éjjel 3/3 26 yardos csoda meccset tett le az asztalra. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Boyett felfér az 53 ra?

több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Hát azért a vakbélműtét se lightos dolog, ott azért izmok sérülnek, kell idő, jó pár hét...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Tavaly játszott eleget Manninggel, h az összeszokás ne jelentsen akkora problémát, inkább annyiból baj, h a blokkolási képességén még tudott volna fejlődni...

Forma? Inkább vakbélműtét, mint térdsérülés... Ha megvárják míg jól összeforr, szerintem nem hátráltatja, csak a kihagyott edzések hiányoznak majd forma szempontból is...

Most lehet h mégis hozunk majd egy veteránt, vagy megmutathatja magát Thompson vagy Bibbs...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 154
@AdamSchefter:
Broncos RB Montee Ball will undergo an appendectomy today but is expected to be ready for regular-season opener vs. Colts, per source.

kezdődik...Black_Adder
Basszus... Egy nagyon fontos ember esik ki, aki mogott raadasul nincs minosegi, mely depth.

Masfelol viszont egyelore jol megusztuk tavaszt es a nyarat, sehol egy kosaras baleset pl.

Kerdes, hogy ha esetleg Ball ott is lesz a regular-season openeren
1) milyen formaban lesy
2) mekkora hatranyt okoz az offense osszhangjaban, a playek begyakoroltsagaban, hogy nincs ott a kezdo futo, aki az O-playek egy jelentos reszeben foszerepet jatszik...
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
@AdamSchefter:
Broncos RB Montee Ball will undergo an appendectomy today but is expected to be ready for regular-season opener vs. Colts, per source.

kezdődik...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Idei első depth chart. Nagy meglepetés nincs. 😊

 www.milehighreport.com/2014/8/3/5965379/broncos-first-depth-chart-2014xrace77
Itten vannak a vélemények róla
 www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Noting-the-Depth-Chart/92dd5e01-efee-4bf0-aecd-60aef8a5b835
Nincsenek eget rengető megállapítások, minth semmi váratlan nem történt.

Ami talán érdekes, h Bolden, mint CB szerepel a listán, tavaly Jammerből próbáltunk safetyt csinálni, majd miután ez nem sikerült, kb a TC után kikiáltottuk Boldent S-nek, ahol meccsen egészen borzalmas volt. Azóta máris CB, de csak 3rd string. Én most azt modnanám Carterrel van bubble-ben, mert nem hinném, h 6 CB-t tartunk. 10db-vel számolok, ami ebből a sorból fog kijönni
CB: Talib, Harris, Webster, Roby, (Carter/Bolden)
S: Ward, Moore, Ihenacho, Carter, Bruton
Bruton elsősorban csak az STnek köszönheti a helyét, és ezért marad is, de mondjuk ha mélyebb lenne a DB sor, akár CB akár S poszton, ő is ott lenne a bubble-ben, egyáltalán nem állunk rosszul ST playákkal...

Ami a versatile OL-t illeti, Schofield 4. számú OTként szerepel a listán, Painter viszont guardként...

Welkert nem akarom visszahordóként látni. Egy agyrázkódásra a karrierje végétől, és még mindig nagyon fontos eleme az offensenek...

Érdekes a versenyfutás a 2nd LB sorért. Úgy tűnik nem üres szavak voltak, amikor sztárolták Barrow-t, McCrayt és Brandon Marshallt. Mondjuk igazából nem meglepetés, h ők vannak ott, ha megnézzük a 3. sort, bár Barrettet pl általában együtt emlegették Marshallal, Steven Johnsonnak meg több év tapasztalata van a csapattal, és az STben rendszeresen lehetőséget kapott. Kíváncsi vagyok, h a sok udfa / late round játékos mellé ami a cseresort illeti, hozunk-e megint valami vénséges vén kiégett veteránt... Ha azt vesszük pontosan 3 olyan játékos van itt, aki már bizonyított valamit, közülük az egyik Irving, aki ilyen szempontból talán inkább csak félnek számít. Vagy a fiataloké a bizalom RB és LB poszton

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
T.J. Ward peren kívül megegyezett az ügyészséggel 4 órás közösségi munkában még a májusi sztriptízklubbeli incidense miatt. 😊
 www.denverpost.com/news/ci_26272617/bronco-t-j-ward-accepts-deal-may-assault

Idei offseasonben mintha kicsit visszafogták volna magukat a srácok. 😊
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Manning rekorddöntő szezonja górcső alatt:
 www.profootballfocus.com/blog/2014/08/03/qbs-in-focus-peyton-manning/Black_Adder
Találtak két negatívumot. Egyik sem éri el az egy egészet. (-0.7 és -0.5), míg a pozitívak ... , de tessék megnézni. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Manning rekorddöntő szezonja górcső alatt:
 www.profootballfocus.com/blog/2014/08/03/qbs-in-focus-peyton-manning/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Idei első depth chart. Nagy meglepetés nincs. 😊

 www.milehighreport.com/2014/8/3/5965379/broncos-first-depth-chart-2014
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Megvolt az idei rookie fodrászverseny is. 😊

 www.milehighreport.com/2014/8/1/5961045/photos-denver-broncos-rookie-haircuts-video-cody-latimer
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ismét Andrew Mason, a szokásos napi "5 thoughts":
 www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Masons-Five-Thoughts-from-Camp-Day-8/2a7ad468-3d13-4c69-b155-816194e56e7e

Ahogy az ilyenkor lenne szokott, még az ajtónálló is all pro jeleket mutat, de unaloműzőnek megteszi. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)