Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 154
Igen, én is örültem neki! 😊
Lamin Barrow, OLB (Will) / nickel LB / ST player. Undersized, atletikus, agilis, de nincs nagy top speedje.
Nem rossz áron sikerült megszerezni, 4-5. körösnek írják néhány helyen, mi 5/16 overall 156. helyen hoztuk el.

A továbbiakban nagy elvárásaim nincsenek, jöhet még egy nickel LB vagy MLB, esetleg RB vagy OL.

+ ha némi szubjektív dolgot megengedtek, John Urschel -t szeretném nagyon, egy egyetemre járunk, és bár én nem ismerem, de a lakótársam együtt dolgozik vele, és mindenki iszonyat intelligens és jófej srácnak tartja, még Obama is adott neki vmi díjat.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt írják a gyerekre, erőssége a cover, okos, hard working típus. Majd kiderül.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Hoztunk nickel LB-t !!!!!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Igazából nagyon is érdekelne, ha kiderülne ilyesmi. Sőt, ezzel tele is lenne a média.ulpianus
Anno állítólag megkérdezte Flaccot Ozzie Newsome, hogy a bentmaradt WR-ekből kit vigyek neked, a választása Tandon Doss volt...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
hát Elway egyszer szerette volna Carl Pickenst, de Tommy Maddoxot kapta helyette...
majd nem sokkal később kapott egy új HC-t 😊

Cutler meg a HC/OC kérdésben érezte úgy h számítania kéne a véleményének. Denverben biztos, Chicagoban is voltak hasonló pletykák | , bár azt a Bears topic nagy egyetértéssel visszautasította a Chicago tribune-t vagy valami hasonló újságot hiteltelennek minősítve /*mondjuk a dp-n is van baromság bőven*/ |
Denverben nem jött össze neki, Chicagoban szépen forgott körülötte a stáb végül kisírta magának Batest is, abban szerintem tényleg az ő keze volt.

Amúgy nem biztos h hülyeség lenne elvinni Manninget is scoutingolni. Minthogy ezt nem tettük meg, max udvariasságból kérhetjük a véleményét. Mondjuk 3 év van a szerződéséből, Latimer rookieknét nem sokat fog játszani, szóval...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ó, hát nyilván, te már csak tudod Ulpi. 😊peterk2005
Nem voltam ott, ha így érted. Tudtommal nem kérdezik meg a játékosokat, hogy kiket szeretnének ha draftolna a csapat. Nagy ritkán egy-egy franchise játékosról tudok, aki szólt, hogy XYt ne engedjék el, vagy szeretne valamilyen változást. Akár konkrét személyt. De ezek inkább megfizethető FA játékosok. Amit aztán vagy figyelembe vettek, vagy nem. Olyan, hogy adott QB rábólint egy draft pickre, sztem nincs. Talán szólnak neki, hogy "hozunk neked célpontot", de ennyi.ulpianus
Csak azért írtam így, mert a megfogalmazásod alapján úgy jött le, mintha valami állati nagy marhaságról lenne szó. Nyilván én sem úgy értettem, hogy odamennek Manninghez, hogy létszi töltsd ki a WR draftboardunkat, hanem kb. úgy, ahogy te is írtad. A scout team az FO-val összeállítja a boardot, aztán megkérdezik a HOF QB-t, ha már van egy a háznál, hogy nézze már meg aztán mondja el mi jut eszébe róluk. Egy Manningnél ez szvsz logikus is, azért van annyi tapasztalata, hogy érdemes legyen a véleményét kikérni, felnőtt már mellette pár elkapó generáció. (Ráadásul Manningról tudni is lehet, hogy szeretik megkérdezni, ill. szeret is véleményt mondani. És Denverben nem is példátlan, hogy meghallgatják. Stockley, Tamme Denverbe kerülése mögött egyértelműen ott volt az ő véleménye is, pedig az FA igazolások is pont annyira FO feladatkör, mint a draft. Vagy pl. Caldwell HC interjúja előtt is felhívták. Ha jól emlékszem Russel Wilson is kérte, hogy véleményezze amikor interjúkra hívták. Ezek nyilván nem döntő faktorok, de nem is így gondoltam. Egyébként nem csak Manningnál van ez így, hanem szvsz mindenütt. A Patsnél is volt szó róla, hogy pl. Blount odakerülésében nagy szerepe volt Talibnak ha jól emlékszem.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Ó, hát nyilván, te már csak tudod Ulpi. 😊peterk2005
Nem voltam ott, ha így érted.

Tudtommal nem kérdezik meg a játékosokat, hogy kiket szeretnének ha draftolna a csapat. Nagy ritkán egy-egy franchise játékosról tudok, aki szólt, hogy XYt ne engedjék el, vagy szeretne valamilyen változást. Akár konkrét személyt. De ezek inkább megfizethető FA játékosok. Amit aztán vagy figyelembe vettek, vagy nem.
Olyan, hogy adott QB rábólint egy draft pickre, sztem nincs. Talán szólnak neki, hogy "hozunk neked célpontot", de ennyi.

Igazából nagyon is érdekelne, ha kiderülne ilyesmi. Sőt, ezzel tele is lenne a média.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 083 — SB 50 Champion @ Grund
WR-CB túltengésünk lesz lassan, de azért nem mondom, hogy nem tetszenek a pick-ek, meg úgy a draft eddig... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
@MaseDenver
Elway, on Latimer: "He was the best blocking WR by far in the draft. He took pride in what he did....To me that's what separated him."

Nofene, fejin találtam volna a szöget a blokkolási képességgel?

Ettől függetlenül nekem az is nagyon tetszik ahogy a labdáért nyúl. Olyan Collie-s. (Nekem Collie nagy kedvencem, ha nem kólintják szegényt olyan csúnyán fejbe, szerintem igazi elit slot WR lett volna belőle.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Latimer nem instant kezdő. Idén vélhetően 4th receiver lesz, mivel spreadet nem használunk ez nem jelent sok játékidőt. Welker aligha marad jövőre, akkor Sanders lehet slot- ő még widereceiver, illetve már most is adhatunk több pihenő időt az elkapóinkban.
Hogy miért kellett feltrade-elni érte, azt én se tudom, de ők látták a WR-eket, és nem pick kell, hanem minőség. Jövőre 4 kompenzációs pickre is számítunk /*mondjuk ez majd még kiderül mennyi lesz valójában*/, szóval költhettünk onnan picket.
Összességében most nem tűnik olyan sexy picknek. Ealy, Crichton, Preston Brown, Chris Borland, mindnek jobban örültem volna

Schofield ez egy teljesen érthető pick. Valaki aki versenyezhet Clarkkal, Justiceszal és Painterrel. Egyébént teljsen hasonló játékos mint OF, ennél fogva akár LG is lehet, sőt volt is már az... Erős run blocker, néha gondban van speedrush ellen

Az h nem jött mlb, számomra azt jelenti, h Irvingé a job. De ő max 2 down mlb, kell egy nickel LB. Steven JOhnson és McCray van a feladatra, ez kevés, kell egy coverage-ben jó mlb

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ó, hát nyilván, te már csak tudod Ulpi. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Plusz a háttérben Manning, mert azért nyilván őt is megkérdezték.
peterk2005
Dehogy kérdezték. Ezeket alig hiszem el, hogy komolyan gondoljátok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
esetleg akkor ha PM nélkül hozza azt 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
én értem h fasza lehet a srác, de a tradet nem értem leginkábbNegritis
Majd ha jövőre (2015) 1000+ yardot 10+ TD-s szezont csinál, már lesz*rod, hogy mibe került. 😀

Ez a viszonylagosan komplett roster előnye. Tényleg oda húzhat Elway ahova a leginkább jónak látja. Márpedig ha másban nem, egy elkapó megítélésében szerintem nem kell jobb, mint egy Elway. (Plusz a háttérben Manning, mert azért nyilván őt is megkérdezték.)

Közben megvan a 3. pick. OL depth-et erősítjük, az MLB-t úgy látszik lesz*rjuk. Amúgy a srác neve - Michael Schofield - tetszik. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
én értem h fasza lehet a srác, de a tradet nem értem leginkább

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Latimer szélső elkapó, nem slotba való. Oda inkább Caldwell vagy Sanders kerülhet.

Amúgy a videók alapján egyetértek Dokival, ennek a Latimernek jobb a keze, mint Deckeré volt, ragad hozzá a labda. Szegény Colts-os Austin Collie-nak volt ilyen remek keze - meg most Hiltonnak, szökőévente dropolnak/dropoltak passzokat. És ránézésre kimondottan jól blokkol, amit egy szélső WR-nél nem szokás emlegetni, de a denveri playbookban sok az olyan slant játék ahol a szélső elkapók blokkolnak. Hasznos lehet még ez a srác.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
amúgy vmi ESPN-es okos annyit írt, hogy lehet h most 4. számú de ki tudja mennyi van még WWnek hátraNegritis
Hosszabbítani tuti h nem fogunk vele, látva az idei FA stratégiánkat. A folyamatos agyrázkódások nála (sajnos) fokozottan fennállnak, ezzel a pickkel pedig (papíron) nem gyengülnénk annyit a kiesésekor, mint tavaly hasonló esetben (Sanders -> Slot).

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
amúgy vmi ESPN-es okos annyit írt, hogy lehet h most 4. számú de ki tudja mennyi van még WWnek hátra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Tavaly 119-szer vették célba,ebből össz-vissz egy dropja volt, ez azért elég impresszív.

De egyetértek h ez a pick a következő szezonnak szól, nem a mostaninak, ez pedig "enyhe" luxus a második körben (azonban azt is hozzáteszem h Ealy is csak depth lett volna, az MLB posztot tényleg elég látványosan lesz.rjuk, máshova pedig szintén nem tudtunk volna kezdőt húzni...).

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Holnap őt már nem húztuk volna, úgyhogy vagy ő vagy más valaki és ma MLB. Kíváncsi vagyok 3. körben milyen poszt jön.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
ha holnap húzzuk azt mondom rendben
így Sanders miatt fenntartásaim vannak a dologgal

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A srác tetszik, a pozíció és a miért pont most, miért ennyiért, az kérdőjeles - nekem MLB lett volna a következő -, de Elway-ék tudják. A reach-nem reach-re nem adok. Amikor az 1/5-ös Blackmon másodévesen éppen kiissza magát az NFL-ből, miközben az ugyanazon a drafton 3/28-as T.Y Hilton meg post season rekordot kap el, akkor ezek a dolgok nem érdekelnek, csak az, hogy a gyerek jó legyen végül. 😊peterk2005
Reachnek nem reach, az utolsó mockok közt már az első kör végén is lehetett látni a nevét (előzetesen a sebessége volt kérdéses, a combineon lábtörés?-ből épülgetett és még nem tudott futni, de a pro dayén elégg impresszív volt /4.45 6'3-hoz átlag feletti).
Ami engem inkább zavar, az a 2015-ös pick+ h voltak még bent hasolnló értékű DE-k, valamint a papíron harmadik legjobb MLB, Borland is...

Mind1, Elwayék dolga, Ő pedig szokás szerint elégedett volt a pickkel.
Én remélem h beválik, nagy nyomás idén még nem lesz rajta, egy elit offenseben fejlődhet, a többi rajta múlik.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
A srác tetszik, a pozíció és a miért pont most, miért ennyiért, az kérdőjeles - nekem MLB lett volna a következő -, de Elway-ék tudják. A reach-nem reach-re nem adok. Amikor az 1/5-ös Blackmon másodévesen éppen kiissza magát az NFL-ből, miközben az ugyanazon a drafton 3/28-as T.Y Hilton meg post season rekordot kap el, akkor ezek a dolgok nem érdekelnek, csak az, hogy a gyerek jó legyen végül. 😊

Apropó. Valaki írta, hogy returnernek hoztuk. Nos, szerintem annak biztosan nem, a srác pont nem egy returner alkat. Inkább Deckerre hajaz. Igaz Decker 2 return TD-t is futhatott volna, ha a fű nem gáncsolja el, úgyhogy ezek alapján ki tudja. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
az utóbbi 1-2 évben, agyfaszt kapok a 2. napos pickjeinktől

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A walterfootballon A minuszos a pick, sztük kiváló érték és szükségünk is volt rá.
Legyen így 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'