Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Wesley Johnson érkezett 1 évre.
Beki
@kmeinke: The Lions announced they've signed center Wesley Johnson. He started 15 games for the Jets last year. Ranked 35th out of 36 qualifying players at the position, per PFF.

Tényleg ennyire rossz volt?

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@JFowlerESPN: Lions signing veteran TE Levine Toilolo to one-year deal, per source. Veteran spent last five years with Falcons.

Fells helyét veszi át. Jó blokkoló.
Bazzani
Az új Fauria! 😀 futásblokk mellett red zoneban is jó lehet pár TD-re.
Állítólag nagyon mély az idei TE class, több 1-2.körös tehetség is van illetve középső körökben is lehet majd találni talán kezdő matériát. Vársz még erősítést draftról?
Luke Willsont én csipáztam nagyon, sztem ő jó lehet kezdőnek, kérdés hogy Patriciáék/Cooterék hogy gondolkodnak 😊
Borbinho
Hát én max valahol nagyon hátul húznék TE-et.
LG (jelenleg Wiggins a kezdő), RB (Blount mellé mindenképpen kell egy fiatal, kezdő szintű ember), DT (én nem látom Williamsben a kezdőt), DE (Ansah mellet nincs igazán kezdő matéria), WR (egy sérülésre vagyunk, hogy TJ Jones kezdő legyen mint slot WR), OC (Glasgow mint kezdő és Dahl mint csere aki amúgy kb soha nem volt center), OT (sehol a depth), SS (engem sem Tawon sem Killebrew nem győzött meg).
Vannak itt nagyobb bajok is.
Hétvégén összedobok egy mockot.
Bazzani
Felírtad az OGt és OC-t is. Ha Lang helyét fixnek vesszük a RG posztba, akkor igazából 1 ember kell. Ha G jön Glasgow C lesz, ha C akkor G. De nem hiszem, hogy 2 ember jönne és padon találná magát.
Lehet te se így értetted, csak kicsit így jött le.
alatriste
Glasgow kezdő C lesz, és kell egy kezdő LG.
De mivel amikor írtam még nem volt csere OC így az is kell.
Nem úgy értettem, hogy két kezdő kell.

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Wesley Johnson érkezett 1 évre.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 220 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
@JFowlerESPN: Lions signing veteran TE Levine Toilolo to one-year deal, per source. Veteran spent last five years with Falcons.

Fells helyét veszi át. Jó blokkoló.
Bazzani
Az új Fauria! 😀 futásblokk mellett red zoneban is jó lehet pár TD-re.
Állítólag nagyon mély az idei TE class, több 1-2.körös tehetség is van illetve középső körökben is lehet majd találni talán kezdő matériát. Vársz még erősítést draftról?
Luke Willsont én csipáztam nagyon, sztem ő jó lehet kezdőnek, kérdés hogy Patriciáék/Cooterék hogy gondolkodnak 😊
Borbinho
Hát én max valahol nagyon hátul húznék TE-et.
LG (jelenleg Wiggins a kezdő), RB (Blount mellé mindenképpen kell egy fiatal, kezdő szintű ember), DT (én nem látom Williamsben a kezdőt), DE (Ansah mellet nincs igazán kezdő matéria), WR (egy sérülésre vagyunk, hogy TJ Jones kezdő legyen mint slot WR), OC (Glasgow mint kezdő és Dahl mint csere aki amúgy kb soha nem volt center), OT (sehol a depth), SS (engem sem Tawon sem Killebrew nem győzött meg).
Vannak itt nagyobb bajok is.
Hétvégén összedobok egy mockot.
Bazzani
Felírtad az OGt és OC-t is. Ha Lang helyét fixnek vesszük a RG posztba, akkor igazából 1 ember kell. Ha G jön Glasgow C lesz, ha C akkor G. De nem hiszem, hogy 2 ember jönne és padon találná magát.
Lehet te se így értetted, csak kicsit így jött le.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@JFowlerESPN: Lions signing veteran TE Levine Toilolo to one-year deal, per source. Veteran spent last five years with Falcons.

Fells helyét veszi át. Jó blokkoló.
Bazzani
Az új Fauria! 😀 futásblokk mellett red zoneban is jó lehet pár TD-re.
Állítólag nagyon mély az idei TE class, több 1-2.körös tehetség is van illetve középső körökben is lehet majd találni talán kezdő matériát. Vársz még erősítést draftról?
Luke Willsont én csipáztam nagyon, sztem ő jó lehet kezdőnek, kérdés hogy Patriciáék/Cooterék hogy gondolkodnak 😊
Borbinho
Hát én max valahol nagyon hátul húznék TE-et.
LG (jelenleg Wiggins a kezdő), RB (Blount mellé mindenképpen kell egy fiatal, kezdő szintű ember), DT (én nem látom Williamsben a kezdőt), DE (Ansah mellet nincs igazán kezdő matéria), WR (egy sérülésre vagyunk, hogy TJ Jones kezdő legyen mint slot WR), OC (Glasgow mint kezdő és Dahl mint csere aki amúgy kb soha nem volt center), OT (sehol a depth), SS (engem sem Tawon sem Killebrew nem győzött meg).
Vannak itt nagyobb bajok is.
Hétvégén összedobok egy mockot.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 470 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
@JFowlerESPN: Lions signing veteran TE Levine Toilolo to one-year deal, per source. Veteran spent last five years with Falcons.

Fells helyét veszi át. Jó blokkoló.
Bazzani
Az új Fauria! 😀 futásblokk mellett red zoneban is jó lehet pár TD-re.
Állítólag nagyon mély az idei TE class, több 1-2.körös tehetség is van illetve középső körökben is lehet majd találni talán kezdő matériát. Vársz még erősítést draftról?
Luke Willsont én csipáztam nagyon, sztem ő jó lehet kezdőnek, kérdés hogy Patriciáék/Cooterék hogy gondolkodnak 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@JFowlerESPN: Lions signing veteran TE Levine Toilolo to one-year deal, per source. Veteran spent last five years with Falcons.

Fells helyét veszi át. Jó blokkoló.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hol van bellichek?
peach
29 HC van a képen.
3an nem voltak ott.
(Harbaugh, Carroll)

Szerkesztette: Bazzani

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 619 — a new hope (again)
Hol van bellichek?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 470 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/MikeKlis/status/978308343021305856/photo/1

Andy Reed elvitte a show-t ruha ügyben de a mi Matt-ünk sincs sokkal mögötte.
Bazzani
Wow,azt tudtam h Patricia dagadt, de azt nem h ennyire 😀

 twitter.com/tmdmn11/status/978310021321773062?s=09

Saját gravitációs tere van kb 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/MikeKlis/status/978308343021305856/photo/1

Andy Reed elvitte a show-t ruha ügyben de a mi Matt-ünk sincs sokkal mögötte.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/Lions/status/978276204846419969/photo/1

Még egy linebacker.

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 578 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/EAMaddenNFL/status/977605022841278465/photo/1

Hol a ceruza?????????????

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/LWillson_82/status/976499926065713152/photo/1

Willson 30percnyi autóútra lakik/született Detroittól.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@CameronWolfe: Former Titans NT Sylvester Williams is signing with the Lions, per source.

Meglátjuk. A titánoknál nem volt túl jó.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@RapSheet: Another #Patriots and #Lions connection: Detroit is working on a deal for former NE DT Ricky Jean-Francois, source said. Will add depth.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@caplannfl: #Lions agreed to terms with TE Luke Willson for 1 season, $2.5m+ incentives.

@McTweett: @LLamorandier Russell Wilson had a 127.5 passer rating when he targeted Willson last season too.

@FieldYates: Source: the Lions are expected to bring in free agent DTs Johnathan Hankins and Alan Branch for a visit. Former Titans DT Sylvester Williams is also on their radar.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én már annak is örülnék ha a szándékot látnám, hogy próbálunk javítani a DL problémán.
Mondjuk Patricia be tud állni Robinson mellé DTnek mert akik a rosteren vannak hááát nem nagyon alkalmasak a feladatra.

Luke Wilson TE is szerződés nélkül távozott. Ennyi needet egyszerűen nem lehet megoldani draftról. Nem is értem ezt a garasoskodást.
Bazzani
ha Luke Willsont leigazoljátok, akkor a TE marad need.
braxa88
Persze ez egyértelmű.
Kevés olyan játékos van ilyenkor már a piacon aki instant segítség lehet egy csapatnak.
Wilson messze nem top játékos, viszont egyedül több elkapása van mint a rosterünkön lévő összes TE-nek. Nem mellesleg játszott már pár kiélezett meccsen ami szintén hiánycikk a poszton.
A TE az egyik legnehezebben tanulható poszt, ezért a draftról sem várok azonnali megoldást.
Marad a limitált atletikusságú, meetingen alvó Roberts akiben bízhatunk. Lassú mint a tetű, cserébe hatalmas és jók a kezei.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@CameronWolfe: Former Titans NT Sylvester Williams visited the Lions Monday and Redskins today. He’s expected to make a decision on where to sign today.

Nem sírok ha nem minket választ.

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Én már annak is örülnék ha a szándékot látnám, hogy próbálunk javítani a DL problémán.
Mondjuk Patricia be tud állni Robinson mellé DTnek mert akik a rosteren vannak hááát nem nagyon alkalmasak a feladatra.

Luke Wilson TE is szerződés nélkül távozott. Ennyi needet egyszerűen nem lehet megoldani draftról. Nem is értem ezt a garasoskodást.
Bazzani
ha Luke Willsont leigazoljátok, akkor a TE marad need.
több mint 6 éve
oleewear Detroit Lions 225
Ebron colt jatekos lett 2evre a fizuna pedig felmehet 15m-ra
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjuk cserébe évekig voltak tömve a draftpickek a védelembe. Most más kérdés, hogy ezeket szépen hagytuk is elmenni. De nem dolgozott ám ő mindig kis nevekkel, sőt.

Mondjuk van a drafton olyan, akivel szerintem lényegesen jobban jártok, mint bármelyik megmaradt sok pénzt kérővel.
Wyatt
Ja. Csak épp nincs KEZDŐ RB, LG, DT, DE, TE és akkor a depthről nem is beszélek meg az olyan posztokról ahol megvan a kezdő csak nem jó...
Ezt nem tudod megoldani mindet draftról. Jó ha húzol egy vagy két stabil kezdőt.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk cserébe évekig voltak tömve a draftpickek a védelembe. Most más kérdés, hogy ezeket szépen hagytuk is elmenni. De nem dolgozott ám ő mindig kis nevekkel, sőt.

Mondjuk van a drafton olyan, akivel szerintem lényegesen jobban jártok, mint bármelyik megmaradt sok pénzt kérővel.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha valamit jól megtanult Patricia BBtől az az, hogy nem nagynevű jàtèkosok kellenek, hanem rendszerbe illő radar alatt lèvő iparosok.
FViktor93
Ezt megértem csak itt nem a liga legjobb támadósora van. Itt nem elég ha a védelem nem bukja el a meccset.
Meg itt a csoportellenfelekkel is picit több lesz a probléma mint a Patsnél.
Eddig nem tetszik amit csinálnak, persze ők értenek hozzá én meg nem úgyhogy ez jó jel.


Hankins meg nem akar 4-3ban játszani tehát alighanem kiestünk a buliból.