Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@AdamSchefter: Former Titans’ RB DeMarco Murray is scheduled to visit Monday with the Detroit Lions, per source.

Köszi de inkább ne.
Bazzani
Murray miért ne? Én nagy fanja vagyok, csak érdekelne az ellenérzés oka.
somoskovig
Nem Murray-vel van bajom.
Nem akarok 30+-os futót.
Hozzunk 1 (neadjisten 2) fiatalt a draftról korai körben. Cserének ottt van Abdullah, Riddick meg Tion Green.
FA piacról sokkal inkább Darkwa.
Bazzani
Gondolom nem kezdőnek jönne, de évi 150-200 touch jó minőségben még benne van, az egyik legjobb pass blokkoló RB-nek tartják, kezei is jók, szerintem pont ideális lenne egy rookie mögé. Abdullah a soha be nem váló kísérlet, Riddick mondjuk nem örülne neki, az tény. 😊
somoskovig
Már azzal előre léptünk futásban, hogy elment a liga legrosszabb OL edzője (a Michiganhez...).
Ha olyan jó Murray akkor miért nem marasztalták a Titansnél? Vagy az Eaglesnél?

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
@AdamSchefter: Former Titans’ RB DeMarco Murray is scheduled to visit Monday with the Detroit Lions, per source.

Köszi de inkább ne.
Bazzani
Murray miért ne? Én nagy fanja vagyok, csak érdekelne az ellenérzés oka.
somoskovig
Nem Murray-vel van bajom.
Nem akarok 30+-os futót.
Hozzunk 1 (neadjisten 2) fiatalt a draftról korai körben. Cserének ottt van Abdullah, Riddick meg Tion Green.
FA piacról sokkal inkább Darkwa.
Bazzani
Gondolom nem kezdőnek jönne, de évi 150-200 touch jó minőségben még benne van, az egyik legjobb pass blokkoló RB-nek tartják, kezei is jók, szerintem pont ideális lenne egy rookie mögé. Abdullah a soha be nem váló kísérlet, Riddick mondjuk nem örülne neki, az tény. 😊

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@AdamSchefter: Former Titans’ RB DeMarco Murray is scheduled to visit Monday with the Detroit Lions, per source.

Köszi de inkább ne.
Bazzani
Murray miért ne? Én nagy fanja vagyok, csak érdekelne az ellenérzés oka.
somoskovig
Nem Murray-vel van bajom.
Nem akarok 30+-os futót.
Hozzunk 1 (neadjisten 2) fiatalt a draftról korai körben. Cserének ottt van Abdullah, Riddick meg Tion Green.
FA piacról sokkal inkább Darkwa.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
Én se értem, én simán elfogadnám magunkhoz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
@AdamSchefter: Former Titans’ RB DeMarco Murray is scheduled to visit Monday with the Detroit Lions, per source.

Köszi de inkább ne.
Bazzani
Murray miért ne? Én nagy fanja vagyok, csak érdekelne az ellenérzés oka.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@AdamSchefter: Former Titans’ RB DeMarco Murray is scheduled to visit Monday with the Detroit Lions, per source.

Köszi de inkább ne.
Bazzani
@AdamSchefter: Before former Titans’ RB DeMarco Murray arrives in Detroit later today, former Panthers’ RB Jonathan Stewart is scheduled to visit first today with the Lions, per source. Detroit looking for RB help.

Veterán RB combine lesz ma nálunk...

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@AdamSchefter: Former Titans’ RB DeMarco Murray is scheduled to visit Monday with the Detroit Lions, per source.

Köszi de inkább ne.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sörmen vizitál kövi héten. (ha Friscoból kiengedik)
Beki
Vesztek neki új bokát? Ne kezgyétek má ti is.
sutianap
@JosinaAnderson: No date for a #Lions visit has been scheduled, at this time, per Sherman.

Kamu kb.
Bazzani
Mondtam.

Ellenben:
@BradyHenderson: As noted in the Shead story, he has a visit lined up with the Detroit Lions. So the Seahawks will have some competition as they try to bring him back.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sörmen vizitál kövi héten. (ha Friscoból kiengedik)
Beki
Vesztek neki új bokát? Ne kezgyétek má ti is.
sutianap
@JosinaAnderson: No date for a #Lions visit has been scheduled, at this time, per Sherman.

Kamu kb.

több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 275 — capitaine du château de Vienne 1487
Sörmen vizitál kövi héten. (ha Friscoból kiengedik)
Beki
Vesztek neki új bokát? Ne kezgyétek má ti is.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Sörmen vizitál kövi héten. (ha Friscoból kiengedik)
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@diannaESPN: The Detroit Lions met with tight end Eric Ebron yesterday to discuss his future. Team officials are open to dealing him, let him know, and didn't supply any guarantees he will stay in Detroit per sources

Nem tudom. Amikor rossz volt marasztaltuk most amikor jól játszott el akarjuk cserélni. Érdekes.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@jeffphowe: People in the league are raving about Matt Patricia this week. His personality is shining in meetings with various people. It sounds like he could be a good recruiter in terms of roster building, too.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/sportstori/status/968875195749552131/photo/1

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Ansah franchise tag:

A legokosabb döntés született. Sajnáltam volna simán elengedjük. De azt még jobban hogyha hosszútávú szerződést kap. Nagyon sokba fog kerülni, de van még egy éve bizonyítani. Mert azt hogy az utolsó két hónapba jól játszott az elmúlt négy évben az kevés. Rettenet hullámzó volt és egy szezonba öt hat jó meccse volt csak!
PintérÁdi
Így lesz ideje az új stábnak is alaposan megvizsgálni személyét, alkalmasságát az Ő általuk neki szánt feladatkörre stb....jó döntés ez sztem is.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ansah franchise tag:

A legokosabb döntés született. Sajnáltam volna simán elengedjük. De azt még jobban hogyha hosszútávú szerződést kap. Nagyon sokba fog kerülni, de van még egy éve bizonyítani. Mert azt hogy az utolsó két hónapba jól játszott az elmúlt négy évben az kevés. Rettenet hullámzó volt és egy szezonba öt hat jó meccse volt csak!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 933 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ansah tagelve
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 220 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sittontolól is búcsút int a gárda.
alatriste
Lang már csábítgatja is a Lionsba.
2-3 évet el tud még játszani magas szinten.
Bazzani
Azzal szinte biztossá válna Glasgow átmozgása és a búcsú Swansontól.
alatriste
Szerintem az ettől függetlenül meglesz.
Swanson lehet focipályát is csak kívülről fog látni a sok agyrázkódás miatt.
Bazzani
Így is rosszul érzem sokszor magam, hogy a 2 kedvenc Gom itt jatszik. Hát ha hozzájuk még jönne Sitton papa is...
Elkezdhetne majd működni is akár ez a fal. (Új vezetéssel sztem el is fog).
Papíron eddig sem volt rossz, csak hát még mindig gyepen játszanak.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@Pat_Thorman: Five TEs have accumulated 185+ catches, 2000+ yards, and 10+ TDs through their age 24 seasons. Four are/will be Hall of Famers.

Kellen Winslow
Rob Gronkowski
Tony Gonzalez
Jason Witten
Eric Ebron

Khm.
Bazzani
😀 😀 😀 😀 😀
Wyatt
Végre találok valami jó statot Ebron magasztalására erre beégetsz. Mondhatom szép. 😉

Amúgy a gyereke születése óta jól játszik.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sittontolól is búcsút int a gárda.
alatriste
Lang már csábítgatja is a Lionsba.
2-3 évet el tud még játszani magas szinten.
Bazzani
Azzal szinte biztossá válna Glasgow átmozgása és a búcsú Swansontól.
alatriste
Szerintem az ettől függetlenül meglesz.
Swanson lehet focipályát is csak kívülről fog látni a sok agyrázkódás miatt.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
@Pat_Thorman: Five TEs have accumulated 185+ catches, 2000+ yards, and 10+ TDs through their age 24 seasons. Four are/will be Hall of Famers.

Kellen Winslow
Rob Gronkowski
Tony Gonzalez
Jason Witten
Eric Ebron

Khm.
Bazzani
😀 😀 😀 😀 😀

több mint 6 éve
anarfa Detroit Lions 477
@Pat_Thorman: Five TEs have accumulated 185+ catches, 2000+ yards, and 10+ TDs through their age 24 seasons. Four are/will be Hall of Famers.

Kellen Winslow
Rob Gronkowski
Tony Gonzalez
Jason Witten
Eric Ebron

Khm.
Bazzani
Hú, ennél torzítóbb statisztikát régen láttam 😀
Én már lemondtam Ebron-ról, remélem hozunk valami megfelelő veteránt a free agencyn, mint amilyen Fells volt idén.
Aztán lehet hogy Michael Robertsből lesz még valami, jövőre biztos több snapet kap már.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@Pat_Thorman: Five TEs have accumulated 185+ catches, 2000+ yards, and 10+ TDs through their age 24 seasons. Four are/will be Hall of Famers.

Kellen Winslow
Rob Gronkowski
Tony Gonzalez
Jason Witten
Eric Ebron

Khm.

több mint 6 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Köszönöm az írást a többiek nevében is.
Örülök hogy tudtam segíteni és várom a személyes találkozást.
Kevésbé vagyok bizakodó a jövőt illetően mint te. Ugyanakkor ha nem nfl standard, hanem Lions standard szerint vizsgáljuk az elmúlt időszakot, akkor nagyon sikeresek vagyunk. Az első 4-5 évben amikor elkezdtem szurkolni, 6 vagy annál kevesebb gyaouelmunk volt minden szezonban. És egy 8-8 merlegű szezon is csoda lett volna.
Az akkori sztár edző már hosszú évek óta az nfl netwotk csapatát erősíti és a meccs előtt bohóckodik elő egyenesben 😊
Szóval csak annyit akarok hogy én már ennek is örülök. Hétről hétre úgy ülök le a meccs elé, higy akar nyerhetünk is 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 865 — Circus Maximus
... szvsz létrejött a liga legkiegyensúlyozottabb csoportja (ha azt vesszük hogy mi megtesszük Naggyal azt a fejlődést amit várunk. Elképzelni nem tudom hogy ki fogja nyerni a Northot jövőre, szerintem kb decemberig nem is leszünk okosabbak, nagy öldöklés lesz.
davemayer
OFF
Szvsz az AFC-ben a honved es a vasas hozhatja a csoportjat. Ennyike.
Minden mas csoport (vagyis 6!) megjosolhatatlan. Nem egyforma erosek a csoportok. Ellenben kiegyensulyozottak annyira, hogy en nagy csatakat vizionalok a csoportokon belul szinte mindenhol. Varok egy-egy betlizo csapatot csoportonkent, de legtobb helyen harom csapat is harcolhat az elso helyert. Meg lesznek valtozasok, van ahol KELL egy jo QB, hogy igazam lehessen, de jelenleg legtobb csapat vagy versenykepes, vagy egy-ket jo igazolassal azza valhat. Mind nem fog. Jo szezon johet.


Állat vagyok, ami enni kér...