Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Remélem Martha Ford holnap kirúgja a zebrákat meg Godellt is!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Hányok! az egesz NFL gusztustalan.
Baszódjanak meg a zebrák.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Talán a paritás jegyében élő egyenesben leszophatnák a bírók Rodgerst.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Én Bellt nem vágnám ki, a sérülése miatt lassabb, viszont nincs másik erőfutónk. Ráérünk még ezzel, gyógyuljon.

Pettigrewt Lombardi egyszerűen nem tudta használni, most jobban be van vonva a játékba, plusz tud blokkolni is. Rajta is elgondolkodnék.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/2593698/lions-gm-search-eyes-patriots-ravens-seahawks-packers-execs
Beki
DaCosta évek óta erre várt. Az IGAZI KIHÍVÁS!
füligjimmy
Mondjuk ahogy elnézem a Ravenst az sem lenne kisebb meló.

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Én Pettigrew-nál a teljes (két éves) spórolást írtam, azért 8 milla.
Bazzani
Bocs, de erre nem is gondoltam. Teljesen igazad van.
Az meg szerintem is egyértelmű hogy év végén megköszönjük neki az elmúlt évek eredményes munkáját 😄
azert a draft után volt egy két ígéretes éve. Aztán hotel a droppok és végül csak blokkolni használjuk.
Azert az érdekes hogy őt a droppok miatt nélkülözzük. Erre draftolunk a helyére egy drop királyt 😊
Bár én nagyon tehetségesnek tartom Ebront, valaki megtaníthatná koncentrálni az elkapásoknál. Mert nekem úgy tűnik, néha a nehez labdákat simán fogja. A könnyű panaszokat meg elejti.

Szerkesztette: PintérÁdi

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/25393698/lions-gm-search-eyes-patriots-ravens-seahawks-packers-execs
Beki
DaCosta évek óta erre várt. Az IGAZI KIHÍVÁS!
füligjimmy
Őt és Wolf-ot sztem tutira nem fogják elengedni.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/25393698/lions-gm-search-eyes-patriots-ravens-seahawks-packers-execs
Beki
DaCosta évek óta erre várt. Az IGAZI KIHÍVÁS!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/25393698/lions-gm-search-eyes-patriots-ravens-seahawks-packers-execs
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én Pettigrew-nál a teljes (két éves) spórolást írtam, azért 8 milla.

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bazza:
Az összefoglalód jó mint mindig. És most sugárzik egyfajta optimizmus is. Végre van miért. Mégha tudjuk is hogy a szezon hetekkel ezelőtt elúszott már.
Valahogy ugyan azt érzem amit írtál, hogy végre jó érzés leülni meccset nézni és várom a meccseket. Sőt meccs utáni napokon nem gyűlölöm az egesz ligát 😊

Egy pici korrigálást szeretnék viszont írni:
(Jelzem ismereteimet az overthecap honlapjának információira alapozom)

Pettigrewnak ha jól emlékszem a teljes szerződése volt 8 Milla!
2016 cap number: 4.6 M ha kidobják 2 Milla a dead money tehát a spórolás: 2.6M


Az biztos hogy csapatépítésben lesz dolga az új GMnek.

Szerintem Whithead lesz az MLB. Ha draftolunk is valakit, az biztos nem fog kezdeni egybol a védelem közepén. De Tahir tavaly játszott közepén es jól tolta. Legalábbis ugy emlékszem.

Tulloch meg gy vicc. Szörnyen lassú a kis ember. Sokba került neki a sack ünneplés.



Az edző kérdés nagyon érdekes.
Én nem
Ragazkodnék Caldwellhez. Ha ugy tudjuk csak megtartani Austint hogy ő a HC akkor arra is rábólintanék.
Egyébként ha a csapat kihohozza ezt a szezont 8-8ra akkor nem mondhatjuk hogy nincs benne potenciál. Viszont Bamba úrnak már másodszor esett szét csapat a kezében az NFLben. Szóval nehez a bizalom.
Cooter meg egyértelműen szimpatikus. Néha így tud jatszani a csapat akkor maradjon. O tudja mit tud Stafford es nem erőltetet valami mást. Engem nem zavar ha futásból dob lezer passzt ha az pontos.
Azert tegyük hozza hogy most titka pontos volt a mi Máté gyerekünk. Fog ő még alá fölé dobálni. Ettől függetlenül egyértelmű hogy jobb nincs. O a mi franchise QB.
De az egesz edző es koordinátor kérdés el fog dőlni a GM kiválasztása után. Hiszen ez az o felelőssége es feladatköre lesz. Hagyja e a régi csapatot vagy meg van hogy kikkel akar dolgozni.
Azert tudjuk hogy egy beltényeszet ez az NFL es sokaknak meg van az emberük akikkel együtt dolgoznak akárhová is mennek.


A névváltoztatásról meg annyit, hogy az egesz egy e-mail címmel indult mert a nővérem gúnyból vagy viccből ilyen mail címet (topmodell) csinaltott nekem. Mára már egesz kínos de így nem csak a yahoonál de anno az axeleronál és későbbi a jogutódjánál a t-online.hu -nál is én birtoklom vagy birtokoltam ezeket a címeket.
Ez volt életem első e-mail címe. Ami kb. 15-20 éves.
Nos ami viccesnek tűnt 14 évesen az mára egyáltalán nem az.
A humor érzékemet vesztettem el és/vagy mogkomolyodtam. Őszintén szólva fogalmam sincs 😃

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Én megvárnám az év végét azzal hogy az edzői stábról véleményt mondjak. Ami szembetűnő számomra hogy a szezon elejéhez képest a játékosokon látszik az hogy fel vannak tüzelve és nyerni akarnak, és forduló pontnak a Green Bay elleni győzelmet mondanám, ott még nem teljesen láttam ezt, de az Oakland ellen ahogy felmentek a pályára teljesen más csapat képét festették.
Jimmel kapcsolatban én bizakodó vagyok legalábbis Lombardinál mindenképpen tetszetősebbek a játékhívások, például amit írtam is eredménykövetőben, szerintem Lombardi nem is hívott slantet Megatronra, pedig azért Linehan annyira belevolt buzulva abba a playbe ráadásul ült is, de várjuk meg az év végét hogy nem valami hirtelen fellángolás ez az O részéről, hanem tartós marad-e.

We just form a fucking wall.
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Még mielőtt bárkit összezavarnék vele, bejelentem, hogy megváltoztattam a nicknevem.
topmodell helyett ezentúl PintérÁdi néven vagyok fent.
Vannak akik a régi néven ismertek több mint 10 éve más fórumokról is. Külön elnézést Tőlük.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazzani:
Törd meg a csendet!
Várom az összefoglalóidat!
Ha dolgozol, akkor írok a főnöködnek:
"Szabadságot Bazzaninak" 😄😄😄
PintérÁdi

Csak kérned kellett!
Mire fel a névváltoztatás?
Bazzani:
Törd meg a csendet!
Várom az összefoglalóidat!
Ha dolgozol, akkor írok a főnöködnek:
"Szabadságot Bazzaninak" 😄😄😄

PintérÁdi
Ez bevalt.
Irhattal volna hamarabb is.
ulpianus
Már pont az átnézésnél tartott a dolog amikor írta. (:

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Bazzani:
Törd meg a csendet!
Várom az összefoglalóidat!
Ha dolgozol, akkor írok a főnöködnek:
"Szabadságot Bazzaninak" 😄😄😄
PintérÁdi
Ez bevalt.
Irhattal volna hamarabb is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sheldon White 3-0

Nehéz helyzetben voltam, mint az új GM-ünk amikor átvette a csapatot. Valamiért sokkal könnyebben jönnek a gondolatok amikor kikap a csapat, bizonyára ahhoz jobban hozzá vagyok szokva.
Lombardi, Mayhew és Lewand menesztése óta megtáltosodott a csapat, sokan már a PO esélyeket latolgatják. Bizonyára van olyan eshetőség amikor az összes meccsünket megnyerve 9-7-es mérleggel rájátszásba jutunk én mégsem szánnék a dologra túl sok időt hisz a hátralévő 5 meccsből bizonyára legalább egyet el fogunk bukni. Ennek ellenére remek érzés úgy felkelni hétfőn, hogy nem a mi csapatunk topikja van tele siránkozással, azt mi letudtuk az első 8 héten.
Jól játszik a csapat, öröm leülni a TV/monitor elé. Sokan kételkedtek Teryl Austin-ban erre úgy összerántotta a védelmet, hogy az már a Suh fémjelezte időkre emlékeztet. Sokan kételkedtek Jim Bob Cooter képességeiben a Kansas City elleni meccs után, erre olyan támadójátékot kezd összerakni, hogy újra velünk lehetnek tele az összefoglalók. Sokan kételkedtek abban, hogy Jim Caldwell képes e megállítani egy szakadékba zuhanó alakulatot, erre úgy helyreállt minden, hogy sokan már a maradását követelik.
Sokat átkozódtunk Suh távozása miatt, erre kiderül, hogy a neki oda nem adott pénzből meg tudjuk majd hosszabbítani Slay, Warford és Ansah szerződését.
Minden rózsaszínnek látszik jelenleg, de könnyen lehet, hogy nemsokára megérkezik a kijózanító pofon néhány vereség képében. Ti hogy látjátok? Teljesen új stáb kell? Csak Caldwell távozzon? Esetleg csak egy új GM kell aki jó játékosokat hoz az edzők keze alá? Gyerünk srácok, elő a billentyűzetekkel és írjátok le Ti is a véleményeteket.

Addig is érkezzen az eddigi legnehezebben megszülető "Ahogy Bazza látta" epizód, kisebb változtatásokkal a témakörökben:


A két meccs hősei:

Theo Riddick (vagy Darius Slay) lett volna a Raiders elleni meccs legjobb embere, ha külön összefoglalót írok. Ez a csóka fantasztikus. Állítom ha a Pats játékosa lenne ki sem lehetne robbantani a Pro Bowl-ról és mindenki róla áradozna. A liga legjobb elkapó RB-je, az elkapás utáni yardokban zseniális, talán már Golden Tate-nél is jobb. Futásoknál sajnos (még?) kevésbé használható, remélem Jim Bob megtalálja a módját annak is.


Emlékszik még valaki a véleményekre amikor Ziggy Ansah-t ledraftoltuk? Projekt játékos, a valaha volt legrosszabb pick, túl keveset focizott stb. Hát Ziggy barátunk alaposan rácáfolt a véleményekre és (talán kimondhatjuk, hogy) a liga egyik legjobb passrusher-e lett belőle.
Már a Raiders ellen is volt egy-két felvillanása (1 sack, 1 TFL) az Eagles ellen pedig karrierje legjobb meccsét játszotta (3,5 sack, 2 TFL, 1 FF)


Calvin Johnson már nem Megatron, öreg, lassú, cseréljük el. Ez és ehhezz hasonló véleményekkel volt tele az internet. Többek között én is kételkedtem abban, hogy tud e még a korábbihoz hasonló szinten játszani. Tud.
Az Oakland ellen még nem villogott annyira a sasok ellen viszont azt kaptuk tőle amit régóta vártunk.
Ehhez nem kellett más, minthogy egy dilettáns helyett egy sokkal hozzáértőbb ember kezébe kerüljön a támadósor irányítása. A Philly ellen elért 3 TD megsüvegelendő teljesítmény. Elmondhatjuk, ha Stafford-nak nagyon meg akkor neki is nagyon megy. Milyen egyszerű ez!


Matthew Stafford újra a régi fényében tündököl. Már korábban is produkált nagy dolgokat de az Eagles elleni 137,8-as QB rating az ő karrierjében is csúcs.
Érdemes megnézni, hogy mennyire más számokat produkál Joe Dumbardi (23 GP - 61.7% COMP % - 34 TD - 21 INT - 61 Sacks - 86.3 QB Rating) és Jim Bob Cooter (3 GP - 65.8 COMP % - 7 TD - 1 INT- 104.5 QB Rating) keze alatt. A viccesnevű edzőnknél a Kansas City elleni meccs nem lett figyelembe véve, mert 2 nap alatt nem lehet csodát tenni, azonban a bye week óta Matt (és az egész offense) játéka teljesen megváltozott.
A sasok ellen (4 drop-olt passz ellenére) 337 yard és 5 TD állt a neve mellett. Feltűnő, hogy sokkal bátrabban vállal futásokat ( a Lombardi féle "Jajj csak baj ne legyen" playbook miatt ezt és a hosszabb passzokat nem vállalhatta), a Raiders ellen 31 míg az Eagles ellen 13 yardot tett meg lábon. Erre láthatólag nem készültek az ellenfelek. Kíváncsi vagyok, hogy ez a játék csak fellángolás avagy Cooter kezei alatt végre kiderül, hogy igazi gyémánt van a csapat tulajdonában.


Darius Slay továbbra is shut down corner benyomását kelti. Oda jutottunk, hogy passzolni se igazán mernek felé az ellenfelek. Ha mégis megpróbálnák akkor a legritkább esetben lesz belőle elkapás, first down-t pedig nem is csináltak róla mostanában. Persze ez nemcsak az ő dicsérete hanem az egész secondary-é hiszen mitsem érnénk ezzel ha Lawson és Diggs nem dolgozna olyan fantasztikusan mellette. A safety páros is sokkal jobb volt amikor Abdul-Quddus játszott Ihedigbo helyén. Ha ez így megy tovább akkor az offseason legnagyobb prioritásai közül kivehetjük a kezdő CB beszerzését, főleg ha véletlenül az idén draftolt Alex Carter-ről (vagy a PS-ban gyakorló Stanley Jean-Baptiste-ról) is kiderül, hogy használható játékos.

A két meccs tanulságai:

Két ilyen szép győzelem után nem akarok meccs hülyéjét választani, inkább rávilágítanék pár olyan posztra ahol véleményem szerint mindenképpen változásra van szükség az offseason-ben vagy sokan változást akarnak pedig nincs rá szükség.

Az első ilyen a MLB személye. Sajnos Stephen Tulloch NFL karrierje nagyon leágazóban van. Eljutottunk oda, hogy passzjátékoknál már nem tartható a pályán. Lassúsága megmutatkozott Trey Burton elkapásánál is ( www.nfl.com/gamecenter/2015112600/2015/REG12/eagles@lions#menu=gameinfo|contentId%3A0ap3000000588527&tab=recap). Nálam első számú prioritás a darfton ez a poszt jelenleg. Bár nem vagyok benne biztos,de a Bynes-Whitehead-Levy hármas is működőképesnek tűnhet.

Ebron, Pettigrew, White. Két első körös és egy SB győztes mégsem vagyok nyugodt velük kapcsolatban. Az egyik blokkolni tud, a másik elkapni, a harmadik egyiket sem igazán.
Nem vagyok benne biztos, hogy Fauria elengedése jó ötlet volt bár azóta sem tudott egészséges maradni és igazán egy csapatnál sem tudott megragadni. Az év elején rengeteg 2 TE-s felállást vizionáltak a szakértők, eljutottunk odáig, hogy jobb ha egy sincs a pályán. Voltak felvillanásaik de nem látom bennük a jövőt. Körülnéznék az FA piacon, Pettigrew-nak és Wright-nak búcsút intenék.

Ha ezt a gondolatot 3 hete írtam volna akkor egy olyan OT-t sem tudtam volna megnevezni a csapatban aki NFL szintű teljesítményre képes. Cooter színre lépése óta azonban kicsit jobb irányt vettek a dolgok. Reiff-et már nem minden játék után kívánjuk pokolra és Ola is biztosabb megoldásnak tűnik az eddigieknél. Ennyit jelentene egy új rendszer? A válaszom igen, hisz nem valószínű, hogy a játékosok tanultak meg focizni. Mindenesetre nem lennék meglepve ha jelentős vérfrissítésen menne át az alakulat. Sem Lucas-t sem Waddle-t nem siratnám meg az biztos.

Az szezon nehezebb időszakában Matt Stafford igencsak a média és a szurkolók célkeresztjébe került. Itt is felmerült a gondolat, hogy el kellene talán cserélni és egy új kezdet nem ártana a csapatnak. Azt hiszem, hogy az utóbbi meccseken választ kaptunk arra, hogy ez a csapat igenis tud nyerni vele csak megfelelő edzők segítsége kell hozzá. Nem limitálni kell hanem engedni, hogy azt csinálja amiben jó. Kétségem sincs afelől, hogy a következő szezont vele kezdjük. Egyrészt nincs jobb alternatíva, másrészt mindenki láthatja, hogy mire mennek bizonyos csapatok akik kukázott irányítókkal vágnak neki a szezonnak.

Első blikkre az Abdullah, Bell, Riddick, Winn négyes (Zenner-ről egyelőre nem formálnék véleményt de biztató amit sérülése előtt láttunk tőle) alkalmasnak tűnik arra, hogy egy normális futójátékunk legyen. Mégis meccsről meccsre bebizonyosodik, hogy Bell nem elég gyors, Abdullah nem jól választ irányt, Riddick csak elkapásban jeleskedik Winn pedig nem több mint egy ST játékos. Nem lennék meglepve ha az új GM a draft középső köreiben levadászna valakit akiben meglátják a gyémántot. Mondjuk én leginkább egy Chris Ivory féle igáslovat hoznék az FA piacról.

Bármennyire is működőképesnek tűnik jelenleg ez a védőfal saját magunk láthattuk, hogy komolyabb csapatok ellen ez nem elég. Egyedül Ansah az akit nyugodt szívvel oda mernék engedni bárki ellen, a többiek (beleértve Ngata-t is) nem többek mint jó rotációs emberek. Reid és Walker a jövőben remek cserék lehetnek majd, de az offseason egyik legfontosabb feladata lesz egy ütőképes DL felépítése. Szerencsére lehetnek Muhammad Wilkerson, Damon Harrison szintű játékosok szabadügynök piacon de vannak remek DL játékosok (előreláthatólag) a drafton is.

És végül pár nevesebb játékos akiknek a távozását biztosra veszem a holtszezonban: James Ihedigbo (szerződése lejár, nem igazoljuk vissza), Stephen Tulloch (6millió spórolható meg a kivágásával), Brandon Pettigrew ( 8 millió spórolható meg a kivágásával), Joique Bell (2,5 millió spórolható meg a kivágásával), Rashean Mathis (visszavonul vagy kitesszük, 1 millió spórolás), Darryl Tapp (lejár a szerződése, nem igazoljuk újra), Jason Jones (lejár a szerződése, csak nagyon olcsón igazolnám vissza).

A két meccs meglepetésembere:
Egyértelműen Michael Ola a választásom. Persze feltűntek más olyan játékosok is a pályán akikre nem számítottunk (Khyri Thornton DT vagy George Winn RB) és voltak is remek megmozdulásaik, de messze nem voltak olyan pozitív hatással a csapat játékára mint a korábban a Chargers-től és Bears-től kivágott OT-nek. A csapat leggyengébb posztja egész szezonban a jobb oldali OT volt, sem Lucas sem Waddle nem tudta az NFL szintjét hozni. Nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki, hogy Ola beállításával jóval szilárdabb lett a fal. Persze nem állítom, hogy Ola hosszútávú megoldás, de mindenesetre egy használható csereember biztosan válik belőle.

Kedvenc play-ek:
Mindkét meccsről választottam egy-egy olyan játékot ami Lombardi playbook-jában soha nem szerepelt volna.
 www.nfl.com/gamecenter/2015112201/2015/REG11/raiders@lions#menu=gameinfo|contentId%3A0ap3000000585162&tab=videos
Stafford futása amire láthatólag nem számított a Raiders védelme, főleg a bal oldalon felálló 4 elkapó vonta el a figyelmüket. A kulcsblokkot Warford csinálta meg az endzone előtt.

A másik ilyen meglepő játék Tate TD elkapása a sasok ellen:
 www.nfl.com/gamecenter/2015112600/2015/REG12/eagles@lions#menu=gameinfo|contentId%3A0ap3000000588539&tab=recap
Tate FB posztról indul, az egyik legjobb play design amit idén láttam tőlünk. A piszkos munkát (Stafford megmentése a hatalmas ütéstől) George Winn végzi el.
Ez a besétálás pedig zseniális:
 twitter.com/LionsMemes/status/669948947792797696

Amin jót nevettünk:


A már-már szokásosnak nevezhető Tate TD:
 twitter.com/Lions/status/669946881712250881

Egy szokványos dologra, egy nem szokványos válasz (ami a támadófalunk hatékonyságát mutatja leginkább...) :
 twitter.com/LiveAsALion/status/668538589089832960

Ansah és a pulykatánc:
 twitter.com/SBNation/status/669966158842458116

A két meccs képe:
Egy 1954-es Hálaadás napi meccsjegy:


Egy remek főcím:


Golden Tate szerencsés ember.

(Aki a Ford feliratot vette először észre azzal gondok vannak.)

Szerkesztette: Bazzani

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bazzani:
Törd meg a csendet!
Várom az összefoglalóidat!
Ha dolgozol, akkor írok a főnöködnek:
"Szabadságot Bazzaninak" 😄😄😄

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nem emlékszem olyanra hogy egy csapat szurkolói közül ennyien gratuláltak volna valaha! 👍🏻
Nagyon Fair szurkoló tábor 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Grat!

több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Ziggy közben 11,5 sackkel vezeti a ligát holtversenyben. Kurva jó játékos lett.

Cooter hívásai ültek, Stafford ma pontos volt.

Pettigrewt végre megint elővettük, hülye Lombardi nem dobatott rá soha.

Szép win volt.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 411 — Слава Україні! Героям слава!
"Hivatalosan is kiszálltatok"az idei 1/1-ért folytatott harcból, köszi! 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 958 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratula legalább ti jól szórakoztatok s Bazza írhat egy jó kis összefoglalót.
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
gratula, megérdemelt győzelem!


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 958 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó szórakozást ma estére srácok, MS-nek és CJ-nek nagy napja lehet ha a védelmünk hasonlót produkál, mint a TB ellen.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
a lehető legtávolabb tartja a Fiat a futballtól
topmodell
Pedig azt hittem nálatok a Ford a menő.

| Elnézést mindenkitől!
OFF vége.
|


Liverpool Fc fan