Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Tate interjúban megkérdezték, hogy maradhat e az ideiglenes GM ha nyerő szériát produkál a csapat. Golden szerint igen.
Szerintem már a kérdés is hülyeség. Ha ez a csapat nyer az még az előző GM érdeme lenne. Hisz ezt a csapatot ő építette.

Remelem nem leszünk olyan hülyék hogy
Megint a háttérből nevezünk ki valakit es nem egy teljesen új arcot hozunk.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Most hallom hogy a Packers game winning FG kísérletnél a Lions 10 emberrel védekezett a pályán.
Azert megtettünk ezen a meccsen is mindent az utolsó 2 percben hogy kikapjunk. Calvin onside dropjánál biztos voltam benne hogy kikapunk.
topmodell
Ja én is.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
sornyito Detroit Lions 51
Most hallom hogy a Packers game winning FG kísérletnél a Lions 10 emberrel védekezett a pályán.
topmodell
"How do the Lions only have 10 players on the field in the final field goal attempt by Green Bay?

It turns out that wasn’t the only time it happened. The Lions only had 10 players on the field in a field goal attempt by Crosby earlier in the game.

“It happened and both of those are my fault,” Caldwell admitted. “We just have to make sure we get it done.

"But we had it on the rush side, I didn’t want to call a timeout because we decided ... we had the number of people that we could have on that particular side, the backside didn’t hurt us as much. But yeah, that’s my fault.”

Caldwell didn’t go into further detail on how it happened."
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Most hallom hogy a Packers game winning FG kísérletnél a Lions 10 emberrel védekezett a pályán.
Azert megtettünk ezen a meccsen is mindent az utolsó 2 percben hogy kikapjunk. Calvin onside dropjánál biztos voltam benne hogy kikapunk.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Évek óta nem látott hullámvölgybe van a csapat, aminek csak remélem, hogy végre az aljára értünk. De tény, hogy a tegnapi játékunkat egy 1/1-es várományos csapat szokta produkálni (kiv a meccs legvégén lévő 1-2 mozzanat).
Jelenleg ott tartunk, hogy ARod ide vagy oda vagy ő is túldobja az embert vagy érthetetlen droppok jönnek, de igazából a playcall amit mindenhol hallani lehet. (Idéntől MM leadta ezt a jogát és T. Clements hívja a playeket).

Nincs idénre már olyan meccsünk, ahova azt mondom, hogy egyértelmű esélyesként megyünk ki. Nagyon kemény 3 csoportmeccs jön, kettő idegenbe, bármi megtörténhet...
| De közben minden Packers fan reménykedik, hogy magára talál az O és újra 30-35 pont kell az ellenféltől, hogy esélye legyen győzni. |


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nekem az jutott eszembe hogy Stafford 0-22 idegenben azok ellen a csapatok ellene akik végül pozitív mérleggel zárnak. Es ebbe még nincs benne akik az idei lehetséges ilyen csapatok (pl. Seahawks, Vikings).
Szóval ha mi nyertünk a Packers ellen, akkor vagy megszakadt ez a széria, vagy nem lesz pozitív mérlegű a Packers 😀😀😀
topmodell
0-22? Az szép. Nem is hiszem el, hogy őszinte legyek. Másik stat, amit olvastam, és nem akarom elhinni, ha Rodgers 9 pontos hátrányban van a 2. félidőben, még soha nem fordított!
füligjimmy
25 lehetősége volt, egyszer sem tudott fordítani (a csapata).
Ha valaki szeretné a részleteket:
 www.footballoutsiders.com/clutch-encounters/2015/clutch-encounters-week-9
tomi-tomi
119 meccsen csak 26-szor volt ilyen hátrányban. Azért az se gyenge. Hát igen, lehet itt okoskodni, de egy komplett csapat kell a sikerhez.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Nekem az jutott eszembe hogy Stafford 0-22 idegenben azok ellen a csapatok ellene akik végül pozitív mérleggel zárnak. Es ebbe még nincs benne akik az idei lehetséges ilyen csapatok (pl. Seahawks, Vikings).
Szóval ha mi nyertünk a Packers ellen, akkor vagy megszakadt ez a széria, vagy nem lesz pozitív mérlegű a Packers 😀😀😀
topmodell
0-22? Az szép. Nem is hiszem el, hogy őszinte legyek. Másik stat, amit olvastam, és nem akarom elhinni, ha Rodgers 9 pontos hátrányban van a 2. félidőben, még soha nem fordított!
füligjimmy
25 lehetősége volt, egyszer sem tudott fordítani (a csapata).
Ha valaki szeretné a részleteket:
 www.footballoutsiders.com/clutch-encounters/2015/clutch-encounters-week-9
tomi-tomi
Az már bizony 26 a tegnapi nincs még bele számolva.

We just form a fucking wall.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nekem az jutott eszembe hogy Stafford 0-22 idegenben azok ellen a csapatok ellene akik végül pozitív mérleggel zárnak. Es ebbe még nincs benne akik az idei lehetséges ilyen csapatok (pl. Seahawks, Vikings).
Szóval ha mi nyertünk a Packers ellen, akkor vagy megszakadt ez a széria, vagy nem lesz pozitív mérlegű a Packers 😀😀😀
topmodell
0-22? Az szép. Nem is hiszem el, hogy őszinte legyek. Másik stat, amit olvastam, és nem akarom elhinni, ha Rodgers 9 pontos hátrányban van a 2. félidőben, még soha nem fordított!
füligjimmy
25 lehetősége volt, egyszer sem tudott fordítani (a csapata).
Ha valaki szeretné a részleteket:
 www.footballoutsiders.com/clutch-encounters/2015/clutch-encounters-week-9

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Végre valami ebben a nagy sivárságban. 😊
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nekem az jutott eszembe hogy Stafford 0-22 idegenben azok ellen a csapatok ellene akik végül pozitív mérleggel zárnak. Es ebbe még nincs benne akik az idei lehetséges ilyen csapatok (pl. Seahawks, Vikings).
Szóval ha mi nyertünk a Packers ellen, akkor vagy megszakadt ez a széria, vagy nem lesz pozitív mérlegű a Packers 😀😀😀
topmodell
0-22? Az szép. Nem is hiszem el, hogy őszinte legyek. Másik stat, amit olvastam, és nem akarom elhinni, ha Rodgers 9 pontos hátrányban van a 2. félidőben, még soha nem fordított!
füligjimmy
Rodgers mérlege ha egyáltalán hátrányban vannak a 4. Negyedben 5-28 ha minden igaz 😊)
Múlt heten hallottam az espn-en

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nekem az jutott eszembe hogy Stafford 0-22 idegenben azok ellen a csapatok ellene akik végül pozitív mérleggel zárnak. Es ebbe még nincs benne akik az idei lehetséges ilyen csapatok (pl. Seahawks, Vikings).
Szóval ha mi nyertünk a Packers ellen, akkor vagy megszakadt ez a széria, vagy nem lesz pozitív mérlegű a Packers 😀😀😀
topmodell
0-22? Az szép. Nem is hiszem el, hogy őszinte legyek. Másik stat, amit olvastam, és nem akarom elhinni, ha Rodgers 9 pontos hátrányban van a 2. félidőben, még soha nem fordított!

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nekem az jutott eszembe hogy Stafford 0-22 idegenben azok ellen a csapatok ellene akik végül pozitív mérleggel zárnak. Es ebbe még nincs benne akik az idei lehetséges ilyen csapatok (pl. Seahawks, Vikings).
Szóval ha mi nyertünk a Packers ellen, akkor vagy megszakadt ez a széria, vagy nem lesz pozitív mérlegű a Packers 😀😀😀

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Az milyen már hogy tettem a gb-re de a 3. negyedtől már izomból nektek drukkoltam... ez is csak a sajtfejűek ellen lehet 😊 tegyétek el ezt a meccset jól fog jönni ha szomorúak lesztek! Azért jól elloptátok a showt ma pedig mi is milyen meglepetést hoztunk 😀 gratula, igy sem marad Caldwell? 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Véééééééééééééééééééééégre!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Gratulálok a csapatnak. Óriási mélyponton a csapatunk és ezt ki is használtátok. 3 hét múlva visszavágó, remélem lesz is esély a visszavágásra. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Óriási gratula a Whez.

Mathis IR
Alighanem őt sem látjuk többet Lions mezben.
Bazzani
Vagy NFL meccsen. 😕
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na mi van fanyalgók?! Irány A Bajnoki Cím!
füligjimmy

több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 573
Gratula! Remélem a gödör aljára löktetek minket és innen már fölfelé vezet az út számunkra (is).
Nektek további jó építkezést.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na mi van fanyalgók?! Irány A Bajnoki Cím!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Wáóóóóó. Az igen. Az itteni Lions drukkerek ezt nagyon megérdemelték 😀.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
Na most mindenféle átoknak illenék megtörnie


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 842
Gratulálok
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy napon nyer a Lions a Lambeau-n és a foci válogatott kijut az EB-re. Azt hiszem álmodom.

több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Nem gondoltam, hogy megérem ezt a napot.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM