NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ok 😀
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jimmy biztos hülyeséget írtam, de ezt lehet értelmesebben is közölni, hogy magam is felhomályosuljak 😉
dande
Én le vagyok nyűgözve, hogy valaki ezt a szabályt egyáltalán követni próbálja. Én 3 évvel ezelőtt feladtam.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jimmy biztos hülyeséget írtam, de ezt lehet értelmesebben is közölni, hogy magam is felhomályosuljak 😉
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Dez csinalt tegnap egy Calvin Johnson Rule TDt. Megadták.
Tate TD-T is megadták. nem értettem vele egyet (mondjuk az semmit nem jelent) de Futóvá minősítettek mert a vonal elott volt az elkapás es átszaladt vele a vonalon.
De ez a Dez TD miert TD?
Teljesen vakon vagyok 😳
topmodell
szerintem úgy gondolták, hogy elég idő telt el az elkapást követően és nem ment vele sehova, csak nyílegyenesen le a földre...nincs jobb tippem.
Pari
Nem volt tobb időt nála mint Calvinnél. És Calvin is lefelé ment. De gondolom meg van az oka hogy ez miert Más. Pl. ha a föld veri ki a kezéből akkor incomplete. De ha más akkor az TD 😊))
topmodell
Igen én is néztem, hogy ez miért nem a miénk, de lent volt a térde, és utána verte már ki csak sajnos a kezéből, és meg is állt a mozgásban teljesen Dez. Így ez szvsz megadható volt. Hála Istennek nem ezen múlt most nekünk.
dande

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Dez csinalt tegnap egy Calvin Johnson Rule TDt. Megadták.
Tate TD-T is megadták. nem értettem vele egyet (mondjuk az semmit nem jelent) de Futóvá minősítettek mert a vonal elott volt az elkapás es átszaladt vele a vonalon.
De ez a Dez TD miert TD?
Teljesen vakon vagyok 😳
topmodell
szerintem úgy gondolták, hogy elég idő telt el az elkapást követően és nem ment vele sehova, csak nyílegyenesen le a földre...nincs jobb tippem.
Pari
Nem volt tobb időt nála mint Calvinnél. És Calvin is lefelé ment. De gondolom meg van az oka hogy ez miert Más. Pl. ha a föld veri ki a kezéből akkor incomplete. De ha más akkor az TD 😊))
topmodell
Igen én is néztem, hogy ez miért nem a miénk, de lent volt a térde, és utána verte már ki csak sajnos a kezéből, és meg is állt a mozgásban teljesen Dez. Így ez szvsz megadható volt. Hála Istennek nem ezen múlt most nekünk.
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Dez csinalt tegnap egy Calvin Johnson Rule TDt. Megadták.
Tate TD-T is megadták. nem értettem vele egyet (mondjuk az semmit nem jelent) de Futóvá minősítettek mert a vonal elott volt az elkapás es átszaladt vele a vonalon.
De ez a Dez TD miert TD?
Teljesen vakon vagyok 😳
topmodell
szerintem úgy gondolták, hogy elég idő telt el az elkapást követően és nem ment vele sehova, csak nyílegyenesen le a földre...nincs jobb tippem.
Pari
Nem volt tobb időt nála mint Calvinnél. És Calvin is lefelé ment. De gondolom meg van az oka hogy ez miert Más. Pl. ha a föld veri ki a kezéből akkor incomplete. De ha más akkor az TD 😊))

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Dez csinalt tegnap egy Calvin Johnson Rule TDt. Megadták.
Tate TD-T is megadták. nem értettem vele egyet (mondjuk az semmit nem jelent) de Futóvá minősítettek mert a vonal elott volt az elkapás es átszaladt vele a vonalon.
De ez a Dez TD miert TD?
Teljesen vakon vagyok 😳
topmodell
szerintem úgy gondolták, hogy elég idő telt el az elkapást követően és nem ment vele sehova, csak nyílegyenesen le a földre...nincs jobb tippem.
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
@Gil_Brandt: The Lions have hired a search firm to help the team with hiring a new president and general manager.

Remek hír!
Bazzani
Google? Bing? (:
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Dez csinalt tegnap egy Calvin Johnson Rule TDt. Megadták.
Tate TD-T is megadták. nem értettem vele egyet (mondjuk az semmit nem jelent) de Futóvá minősítettek mert a vonal elott volt az elkapás es átszaladt vele a vonalon.
De ez a Dez TD miert TD?
Teljesen vakon vagyok 😳

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@Gil_Brandt: The Lions have hired a search firm to help the team with hiring a new president and general manager.

Remek hír!

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
If God is saving the Queen, who saves my Lions?



Kicsit rendhagyó lesz ez a mai "Ahogy Bazza látta" rész. Leginkább azért mert két részes lesz, meg azért mert a nem a Kansas City elleni fiaskóról fog szólni hanem a hét történéseiről.
Nem szeretnék a meccsről beszélni, mert életem egyik legrosszabb sportélménye volt nézőként. Ki lehet kapni férfiként a pályán meghalva, ki lehet kapni szerencsétlenül, ki lehet kapni akár bírói közreműködéssel de úgy nem lehet kikapni ahogy azt mi tettük vasárnap. Persze van aki nem úgy értékeli a meccset ahogy én, hisz Jim Caldwell elmondta a félidőben, hogy neki nagyon tetszik ahogy harcol a csapat. Nem ez nem harc volt, letérdeltünk és megcsináltattuk magunkat hátulról jó alaposan mint valami börtön ribanca.
Megint eljutottunk oda, hogy rajtunk röhög a liga. Megint eljutottunk oda, hogy egy edző vagy egy GM kivágásától várjuk a megváltást. Segítek annak aki úgy gondolja, hogy na majd most meg fog minden változni. Nem, nem fog. Jön majd egy új GM, meg egy új edzői stáb és mi ugyanúgy gyártani fogjuk sorba a négy-öt győzelmes szezonokat jóesetben. Idehozzuk a csapatba a liga máshol kinevetett bohócait megváltóként akikről én innen Hódmezővásárhelyről tudom, hogy két hét múlva már az egész Lions drukkersereg a felmenőit fogja emlegetni. Nem basszameg, nem fog itt változni sajnos semmi.
Pedig nem, én nem vagyok a Ford család ellenzője. Sőt én nem is szeretném ha eladnák a csapatot. Valamiért így nőtt a szívemhez az egész.
Ha meglátok egy Fordot vagy csak meghallom a Ford nevet az nekem sokkal többet jelent mint egy autó. Nem hiszem, hogy más kezében jobban működne a Lions. Aztán felkelek másnap és úgy érzem, hogy az ő bűnük minden. Túl lojálisak az évek óta rosszul dolgozó embereikhez, nincs a családjukban egy igazi vezéralak aki végre az élére állna ennek az egésznek. Hát milyen hely az ahol egy Matt Millen évekig rombolhat, majd ezután az ő jobbkeze kerül hatalomra, majd ezek után az ő jobbkezének a jobbkeze kerül hatalomra?
Sheldon White would make a great GM one day.
Martin Mayhew a nyáron

Az igazi vesztesek mi vagyunk a drukkerek. Miért ülünk le hétről hétre nézni ezt a szenvedést? Miért idegesítjük magunkat minden vasárnap ezen a szenvedésen? Miért ébredünk minden hétfőn csalódottan? Mi szükségünk van erre?
Aztán kedden felébredek és azt érzem, hogy kurvaisten akkor is hajrá Oroszlánok!


A hét nyertese:

Give me an M! Give me an A! Give me an R! Give me a T! Give me an H! Give me an A! Rah Rah MARTHA!
Nagyon kevés olyan pillanat van egy drukker életében amikor egyik pillanatról a másikra változik meg a véleménye valakiről, legyen az játékos, edző vagy tulajdonos. Most ez történt velem és ahogy olvasom a drukkerek nagy részével is.
Ez a cuki néni jött, látott és győzött. Megtette a teljes megtisztulás felé vezető út első lépését. Kivágta azt a két embert aki szorgos munkával újra a liga aljára vezette a franchise-t. Martha Firestone Ford egy pillanat alatt vált a szurkolók kedvencévé. Azt gondolom, hogy ennél a döntésnél sokkal inkább a Firestone vér jött elő belőle mint a Fordék féle halogató puhány beletörődő stílus.
Gondolom Caldwell nem is értette, hogy a negatív detroiti média mellett még ez a néni is elégedetlen, hát miért van ez?
Martha Ford tried to fire Chuck Norris. She succeeded.

Én mint korábban leírtam már nem nagyon bízok a változásokban, de ha van olyan út ami a siker felé vezet akkor ez az. A korábbi csontvázak kitakarítása, a múlt teljes felszámolása. Ide sikeres franchise-ból érkező emberek kellenek, olyanok akik megtanulták miként lehet győztes mentalitású környezetet kialakítani. Az új vezetőknek kemény döntéseket kell meghozni, de ebben a keretben vannak tehetségek, vannak használható veteránok csak hit és vezéregyéniségek nincsenek. Tele vagyunk draft pickekkel, megfelelő mennyiségű cap space áll rendelkezésre tehát nagyjából minden adott, hogy akár rövid időn belül sikereket tudjon végre elérni ez a hányatott sorsú oroszlánhorda. CSAK megfelelő kezekbe kell végre adni a kormányt.
Kicsit úgy éreztem én is magam a héten mint mint korábbi játékosunk LoJack:
I might go buy a Ford today to celebrate.Lawrence Jackson


És ki lehet az aki jó irányba kormányozza a hajót?
Kiválasztottam négy nevet akik talán nem olyan röhejes ötletek mint amiket ész nélkül dobálnak be a drukkerek Mayhew menesztése óta.
1. Eliot Wolf, Green Bay Packers director of pro personnel: A korábbi legendás Packers GM Ron Wolf fia. Az egyik legkeresettebb név lehet a GM piacon. Olyan franchise-ból érkezne amire mi is vágyunk ezer éve. Sőt ezáltal kívülről-belülről ismerné is az NFC North-ot. Pro és college scout tapasztalattal is rendelkezik annak ellenére, hogy csak 33 éves. 12 éve dolgozik a sajtfejeknél.

2. Nick Caserio, New England Patriots director of player personnel: Egy másik fiatal GM jelölt egy másik évtizedek óta sikeres csapattól. 2001 óta dolgozik a Patriots-nál (személyi asszisztensként került a csapathoz), 2008 óta ebben a pozícióban. Állítólag nagyon éles szeme van a tehetségek felkutatásához. Belichick mögött elleshetett mindent ami egy sikeres franchise felépítéséhez kell.

3. Duke Tobin, Cincinnati Bengals, director of player personnel: A korábbi Colts vezérigazgató Bill Tobin fia (az édesapja jelenleg szintén a Bengals-nál dolgozik mint scout). Részt vett egy olyan roster felépítésében ami tele van tehetségekkel. A Bengals három éve folyamatosan kétszámjegyű győzelmet ért el és jelenleg a veretlen csapatok egyike a ligában.

4. Eric DeCosta, Baltimore Ravens assistant general manager: A franchise Baltimore-ba költözése (1996) óta a csapatnál dolgozik. A területi scout posztról mászott fel a ranglétrán a jelenlegi pozíciójáig. Nagyon nehéz lesz elcsábítani mivel leginkább az esetlegesen megüresedő Ravens GM posztjára pályázik majd ha Ozzie Newsome-ot menesztik.



Folytatás jövő pénteken, terítéken Stafford jövője, távozó játékosok, Mayhew értékelés.

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/25366225/matthew-stafford-in-limbo-as-lions-mull-firing-jim-caldwell-other-in-season-changes

La Canfora
több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
SI power rankings:

 detroitsportsnation.com/detroit-nfl/ddrysdale/detroit-lions-given-comical-grade-in-sis-nfl-power-rankings/50219/?utm_campaign=coschedule&utm_source=facebook_page&utm_medium=Detroit%20Sports%20Nation&utm_content=Detroit%20Lions%20given%20comical%20grade%20in%20SI's%20NFL%20Power%20Rankings

Az értékelést tessék figyelni!! SOL
topmodell
valamelyik másik csóka meg kb azt írta, 'hogy ha nem lennétek szarok, lehet nem írnánk negatívat', viszont a negatív visszajelzés nem menő.. tipikusan a 'pogiért járunk sajtókonferenciára' hozzáállás

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Hülyeség lenne Stafit elküldeni, nem találnátok jobbat nálla, mi se találnánk jobbat Cutlernél...Inkább meg kéne tartani az olyan játékosokat, mint Suh meg Fairley... Nem kelett volna ennyire túl fizetni Megatront, mert egymaga elviszi a cap 20%-át... Nagyon jó játékos, de már 30 feletti és ennyit nem ér... Stafford egy közepes irányító, aki megmutatta már (pl. Tavaly) , hogy egy jó védelemmel és a megfelelő rendszerben tud meccseket nyerni... Az a legnagyobb bajotok mint nekünk... Évek óta nem a legjobb a draftotok, ami kincset meg találtatok azt egyet se tudtatok megtartani...Lombardi idióta rendszere pont arra volt jó, hogy kiölje Stafford erősségeit, hosszú játékok Megatronnak és Tate-nek, gyors RB, TE screenek stb...Jó lépés vokt Márta nénitől hogy elküldték Lombardit és a GM-et, csak előbb kelett volna... Csak a tavalyi PO után ők sem ezt várták idén... Sejtettem mondjuk hogy gyengül a Lions Suh és Fairley hiánya miatt, de azt nem vártam hogy ennyire...

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Kénytelenek vagyunk stafforddal elképzelni a jövőt. Hiszen kit tennénk a helyére. Nem könnyű egy franchise QB-t leakasztani.
Annak meg nem sok értelme van hogy évekig keressük az új irányítónkat. Staff túl sokat keres. Főleg a teljesítményéhez képest. De messze nem olyan irreális a fizetése mint Calvinnak a kovetkezo két évben.
Nagy átalakítások lesznek az biztos. Sok lejáró szerződés. Szerintem csak a védelemből elmegy az év végen:
Ihedigbo,
Mathis,
Ngata,
Tulloch,
J.Jones.
Ez a védelem fele.

Offense oldalon szinten hasonló jellegű változtatásokra van szükség.
En leginkabb arra vagyok kiváncsi hogy hogyan csinálnak falat.
Mert nincs értelmes falemberunk. De oda pazaroltunk az elmúlt évekből pickeket.
Elküldünk e olyat aki csak másod harmadéves. Vagy tovabb próbáljuk erőltetni??
Nekem ez a legnagyobb kérdés.
topmodell
A falban sémát kell váltani. Szerintem nem rossz az anyag. Kivéve Reiff. Swanson még eldől, de ő is elég homály...komolyan hiányzik Raiola 😕
MacPhisto
Sose gondoltam volna hogy Raiola és Backus kiválása után, gyengébbek jönnek helyettük. Reiff nem NFL szint.
Waddlet meg aki az alakult időben jobb oldalon volt tackle pozston azt mindet felejtsük el.
Swanson egyelore kuka. De o neki csak a második éve. Reiff már nem lesz jobb.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Nektek mi a véleméynetek arról hogy Staffordtól meg kéne szabadulni bizonyos médiumok szerint?
Blevi
Szerintem hülyeség. Nem egy Elway, de nem is teljesen kutyaütő, amúgy az elmúlt 50 évben nem volt nála jobb QB-nk, end of conversation.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Kénytelenek vagyunk stafforddal elképzelni a jövőt. Hiszen kit tennénk a helyére. Nem könnyű egy franchise QB-t leakasztani.
Annak meg nem sok értelme van hogy évekig keressük az új irányítónkat. Staff túl sokat keres. Főleg a teljesítményéhez képest. De messze nem olyan irreális a fizetése mint Calvinnak a kovetkezo két évben.
Nagy átalakítások lesznek az biztos. Sok lejáró szerződés. Szerintem csak a védelemből elmegy az év végen:
Ihedigbo,
Mathis,
Ngata,
Tulloch,
J.Jones.
Ez a védelem fele.

Offense oldalon szinten hasonló jellegű változtatásokra van szükség.
En leginkabb arra vagyok kiváncsi hogy hogyan csinálnak falat.
Mert nincs értelmes falemberunk. De oda pazaroltunk az elmúlt évekből pickeket.
Elküldünk e olyat aki csak másod harmadéves. Vagy tovabb próbáljuk erőltetni??
Nekem ez a legnagyobb kérdés.
topmodell
A falban sémát kell váltani. Szerintem nem rossz az anyag. Kivéve Reiff. Swanson még eldől, de ő is elég homály...komolyan hiányzik Raiola 😕

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Kénytelenek vagyunk stafforddal elképzelni a jövőt. Hiszen kit tennénk a helyére. Nem könnyű egy franchise QB-t leakasztani.
Annak meg nem sok értelme van hogy évekig keressük az új irányítónkat. Staff túl sokat keres. Főleg a teljesítményéhez képest. De messze nem olyan irreális a fizetése mint Calvinnak a kovetkezo két évben.
Nagy átalakítások lesznek az biztos. Sok lejáró szerződés. Szerintem csak a védelemből elmegy az év végen:
Ihedigbo,
Mathis,
Ngata,
Tulloch,
J.Jones.
Ez a védelem fele.

Offense oldalon szinten hasonló jellegű változtatásokra van szükség.
En leginkabb arra vagyok kiváncsi hogy hogyan csinálnak falat.
Mert nincs értelmes falemberunk. De oda pazaroltunk az elmúlt évekből pickeket.
Elküldünk e olyat aki csak másod harmadéves. Vagy tovabb próbáljuk erőltetni??
Nekem ez a legnagyobb kérdés.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Én korábban kifejtettem, hogy nem támogatnám Stafi leváltását, bár Ő is elég nagy gödörben van jelenleg, de nem fogunk nála jobbat találni vsz. CSak ugye új rezsim magas pick esetleg érte is lehetne valamit kapni....
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 258 — 49ers GM
Nektek mi a véleméynetek arról hogy Staffordtól meg kéne szabadulni bizonyos médiumok szerint?
Blevi
FA QB-k az idei szezon végén:
Bradford
Fitzmagic
Schaub
Cassel
Hasselbeck
Henne
Matt Moore
a többit inkább fel sem sorolom

Top QB prospectek:
Goff
Lynch
Cook
Hackenberg
Brissett
C. Jones
Róluk leginkább arról van konszenzus, hogy idén nem nagyon van 1/1 várományos, persze a hype és a need ezt felülírhatja, de ez sokkal inkább a Geno Smith-E.J. Manuel kaliberű draft class, mint a Luck-RG3 színvonal.

Szóval ha szabadulni akarnak Staffordtól, akkor ki is lesz az az irányító, aki legalább megközelíti az ő teljesítményét (még ha idén nem is megy neki, ami szerintem sok összetevős probléma)? Trade Kaepernickért? 😊

több mint 8 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Nektek mi a véleméynetek arról hogy Staffordtól meg kéne szabadulni bizonyos médiumok szerint?
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
SI power rankings:

 detroitsportsnation.com/detroit-nfl/ddrysdale/detroit-lions-given-comical-grade-in-sis-nfl-power-rankings/50219/?utm_campaign=coschedule&utm_source=facebook_page&utm_medium=Detroit%20Sports%20Nation&utm_content=Detroit%20Lions%20given%20comical%20grade%20in%20SI's%20NFL%20Power%20Rankings

Az értékelést tessék figyelni!! SOL

Szerkesztette: PintérÁdi

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Lions are on Bye this week. The Bye is favored by 14.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Kíváncsian várom a további fejleményeket. Azert abban nagyon bízom hogy találnak valakit es nem a meglevő stábból próbálnak majd megint valakit (mint ahogy ezt Millen után tették)
JA és külön bízom benne hogy nem a Jacksonvilleből jon valaki.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Márta néni kis fázikéséssel ugyan de megindította a dolgokat, helyes... 😊