NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Bocsi srácok, hogy a héten csak ilyen összefoglalóra futotta de sajnos teljesen el vagyok havazva. Viszont lenne egy kisebb bejelentésem is, hogy legyen valami jó is a napban.
Kezdeném egy olyan dologgal amit itt a fórumon nyíltan talán még soha nem írtam le. Ha rivalizálásról van szó akkor nálam ez mindig is a Bears elleni párbaj volt elsősorban. Az, hogy ez miért alakult ki bennem nem tudom. Talán az itteni Bears fanokkal kialakult remek viszony és baráti csipkelődés miatt? Lehet. Az itteni srácokat többségében nagyon kedvelem, a csapatukat persze nagyon nem. Gondolhatjátok mit éreztem amikor megláttam az év egyik legfontosabb meccsének (igen nekem a Hálaadás napi meccs mindig ilyen) párosítását...
6 hét van a derby-ig. Ennek örömére
tüsi91
barátommal minden héten egy-egy (összesen 5+1) kérdést teszünk fel egymásnak. A két csapatról, az NFC North-ról, bármiről. Próbálunk majd kicsit provokatívak is lenni, hátha generál némi (minden esetben jó hangulatú!) beszélgetést/vitát is.
Remélem elnyeri majd a tetszéseteket és akkor próbálkozok majd hasonlóval máskor is.
Első rész hamarosan érkezik.Bazzani
Kíváncsian várom. Csak azt a kérdést ne tedd fel légy szíves, hogy Calvin Johnsont is úgy akarjuk-e fogni, mint Gronkowskit? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Fairlynek elvileg MCL és PCL sérülése van 4-5 hét mire visszatérhet.valakis
Sokkal rosszabba számítottam. Ebből egy het bye week. Akar csak 3meccset kell kihagynia. Az nem sok.topmodell
Szerintem ne éljétek bele magatokat túlságosan.
Örüljünk ha idén játszik még.Bazzani
Nekem elég ha po-ra tér vissza egészségesen. A csapatnál még egyébként sincs döntés hogy mikorra számítanak legkorábban rá.
C.J. Mosley büntetése meg jövőhét szombaton fog lejárni, de valószínűtlen hogy a Miami ellen pályára lép, úgyhogy az aheti edzéseket kihagyja.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fairlynek elvileg MCL és PCL sérülése van 4-5 hét mire visszatérhet.valakis
Sokkal rosszabba számítottam. Ebből egy het bye week. Akar csak 3meccset kell kihagynia. Az nem sok.topmodell
Szerintem ne éljétek bele magatokat túlságosan.
Örüljünk ha idén játszik még.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bocsi srácok, hogy a héten csak ilyen összefoglalóra futotta de sajnos teljesen el vagyok havazva. Viszont lenne egy kisebb bejelentésem is, hogy legyen valami jó is a napban.
Kezdeném egy olyan dologgal amit itt a fórumon nyíltan talán még soha nem írtam le. Ha rivalizálásról van szó akkor nálam ez mindig is a Bears elleni párbaj volt elsősorban. Az, hogy ez miért alakult ki bennem nem tudom. Talán az itteni Bears fanokkal kialakult remek viszony és baráti csipkelődés miatt? Lehet. Az itteni srácokat többségében nagyon kedvelem, a csapatukat persze nagyon nem. Gondolhatjátok mit éreztem amikor megláttam az év egyik legfontosabb meccsének (igen nekem a Hálaadás napi meccs mindig ilyen) párosítását...
6 hét van a derby-ig. Ennek örömére
tüsi91
barátommal minden héten egy-egy (összesen 5+1) kérdést teszünk fel egymásnak. A két csapatról, az NFC North-ról, bármiről. Próbálunk majd kicsit provokatívak is lenni, hátha generál némi (minden esetben jó hangulatú!) beszélgetést/vitát is.
Remélem elnyeri majd a tetszéseteket és akkor próbálkozok majd hasonlóval máskor is.
Első rész hamarosan érkezik.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Az NFL szakértői számtalan fontos vagy kevésbé fontos, mérvadó vagy kevésbé mérvadó statisztikát vezetnek a szezon alatt. Van egy olyan statisztikai adat amit nagyon kevesen ismernek, de én megosztom Veletek. Tehát ha idén valamelyik magyar adó (C8 vagy Sport TV) közvetítette a Lions meccsét és én otthon a kisszobában néztem azt akkor 100%-os a csapat.
Ennek fényében igen nyugodtan készültem a meccsre, ez a nyugodtság azonban igen hamar elmúlt. Persze a csapat igazolta, hogy az általam felvázolt statisztika igen mérvadó és egy újabb –lassan már védjegyünké váló- hihetetlen comeback győzelemmel megőrizte a vezető helyét a csoportban. Amikor meglátom az NFC North állását gyakran fog el az érzés, hogy fejre állítom a monitort mert fordítva nézek valamit.
Hogy éreztem magam vasárnap a meccs után? Talán ezzel a képpel (amin amúgy Louis Delmas látható) tudnám legjobban illusztrálni:

Nehéz szavakba önteni az érzéseimet. Hazudik aki azt állítja, hogy még egy kilátástalan 0-21es félidő után is bízik a csapatában. De úgy néz ki, hogy el kell kezdenünk megtanulni hinni ezekben a srácokban. Persze az első félidők miatt már a Lions drukkerek nagy része kifogyott a nyugtatókból.
Mennyire is volt valószínűtlen az utóbbi két győzelmünk?
#Lions win probability dropped to 1% in 4th qtr last week. Dropped to 3% in 3rd qtr this week. Won both.
Pedig egyszerű a recept, a védelem megfogja az ellent míg a támadók pontokat szereznek.
I told the D - if you guys get us the ball back, we're going to score...They got us the ball back...We went down and scored.Joique Bell
Egyszerű recept, de azért valljuk be, hogy olyan szintű balfaszkodást amit Mike Smith és stábja csinált az ellenfélnél olyat még keveset láthattunk ezelőtt.
Gondolom elég sokan nézték a meccset ebben a furcsa időpontban így ma nehezebb helyzetben vagyok, hogy érdekességekkel szolgáljak, de azért megpróbálom.
Íme az eheti "Ahogy Bazza látta":

A nap hőse:
OFFENSE

Borzasztó nehéz helyzetbe hoz engem Golden Tate hétről-hétre.
Na nem azzal, hogy minden héten fantasztikusan teljesít. Leginkább az a nehéz, hogy minden héten tudjak valami mások számára érdekeset írni. A jelzőkből kezdek kifogyni. Mondjuk sokan már arra jutottak, hogy a csapatot át kellene nevezni Golden Tate Warriors-ra.
The game is never over until it says 0 on the clock.Showtime Tate
Ez az amit nekem is meg kellene tanulnom végre. Szerencsére Golden nem adta fel és újra úgy játszott mint egy nr.1 elkapó.
7 receptions, 151 yards, 1 touchdown volt a hétvégi teljesítménye.

Kíváncsiságból előkerestem, hogy mit írt a walterfootball Tate leigazolásáról (azért őket kerestem vissza, mert emlékeztem rá, hogy eléggé lehúzták a dolgot):
Lions sign WR Golden Tate (5 years, $31M; $13.25M guaranteed): D Grade
These teams don't listen. Outside of Vincent Jackson, when has a receiver gone to an inferior team than the one he has already on and thrived in his new home? It's a formula that just doesn't work. This signing doesn't make any sense for a number of other reasons as well:

First, there were better receivers than Tate available. Tate has never even had a 900-yard season. I've seen bogus analysis out there about how Tate's stats were limited because of Seattle's run-heavy attack. That's a load of crap. If Tate happened to be a starting-caliber wideout, he would have produced more consistently. The fact remains that Russell Wilson liked to spread the ball around for a reason. Tate just wasn't good enough to be relied upon as a major target.

Second, this draft class is loaded at receiver. Why overspend on a wideout who isn't even as good as several rookies in this upcoming class? And third, the Lions want to utilize a run-heavy attack, so why are they throwing all of this money on a No. 2 receiver, especially one who isn't proven like Tate?

This is an awful signing by the Lions. It'll be lauded by others, but Tate will ultimately become the latest of many free agent receiver busts.walterfootball.com

Azért talán mondhatjuk, hogy (szerencsére) nem lett igazuk.

After the #Lions' dramatic win at Wembley, Golden Tate credits everyone for it—including the kitchen staff and the maintenance crew.
😊 Humora az van.

Pár érdekes adat Tate eddigi teljesítményéről nálunk:
-Tate is the second receiver in Lions history with 50+ catches in the seasons first 8 games (H. Moore, 1995-97).
-Golden Tate has his fourth 100-yard game of the season today. He had three total in four seasons in Seattle.
-In 8 games with the Lions, Golden Tate is averaging 100 yards per contest and ranks 3rd in the NFL in receiving yards with 800.
-For comparison, Golden Tate has as many TDs on the season as the Lions have allowed opposing WRs.
-Tate golden for Lions: Golden Tate 3rd in NFL, 1st NFC with 800 receiving yds., No. 1 in NFC with 21 3rd down catches

És hogy mekkora veszteség Golden Tate a Seahawks csapatának? Íme pár adat:
-All Seahawks WRS combine for 36 first downs. Tate falls slightly short at "only" 32 by himself.
-#Seahawks WRS combine for 298 yards after the catch. @ShowtimeTate sits at 344 YAC so far. More YAC than all but Baldwin have total yards.
-Golden Tate has 10 plays of 20+ yards. All seven Seahawks WRS combine for 10 of such plays. Had to include Percy Harvin, or they had less.

Csak így tovább.

DEFENSE

Ehhez a győzelemhez leginkább arra volt szükség, hogy a védelem visszatérjen a megszokott útra. Az első félidőben ugyanis sajnos úgy nézett ki az egység, mint akik nyaralni mentek Londonba és csak egy púp a hátukon az egész meccs. A második félidőre szerencsére (Fairley kiválása ellenére) visszakaptuk a jól megszokott betonfalat.
Mi történhetett az öltözőben?
I can’t repeat that one. Just know he lit a fire under us.Lions DE Jason Jones
Akit ki szeretnék emelni, az nem más mint Jason Jones. Az eddigi meccseken elég szürkén játszó DE Big Nick sérülése után rátalált arra a domináns játékra amit leigazolása óta vártunk tőle. Az ezer szállal városhoz és a csapathoz kötődő játékos remekelt a futójáték limitálásában és az irányító siettetésében is. 3 szerelés (köztük egy TFL), egy sack, egy QB hit és egy fumble kiharcolása áll a neve mellett.
Meglepő volt, hogy coach Austin nem őt (korábbi csapatában játszott DT-t is) hanem a 250 fontos LB-t Darryl Tapp-et játszatta DT-ben. Azért ne lepődjünk meg ha Jones jóval több szerepet kap majd a következő 4-5 meccsen.

A nap hülyéje:
OFFENSE

Vannak olyan játékosok akiket jövőre semmiképpen nem szeretnék Lions mezben látni. Az egyik ilyen az Garrett Reynolds RT/RG.
Reynolds esetében leginkább két eshetőség van egy játék kimenetelére. Az esetek döntő többségében a védőjátékos pillanatokon belül Stafford közelébe kerül. A többi esetben büntetéssel végződik a play. Az mindent elmond a játékáról, hogy a Falcons DE-k ligaelit játékosnak néztek ki mellette.
Nem véletlenül kapott (nem túl hízelgő) beceneveket korábban:
Garrett Reynolds nicknames: The Revolving Door, The 15th Lineman, Garrett “Oh God Don’t Touch Me” Reynolds, The QB Killer, Der Suckitude
Egyetlen szerencséje, hogy cseréje (az UDFA Lucas) talán még nála is lassabb és merevebb.
Rotációjuk meccs közben talán a jelenlegi NFL egyik legröhejesebb csatája a pályán maradásért. Megváltóként várjuk vissza az idén közepesen teljesítő Waddle-t a posztra.

DEFENSE

Nem fair dolog negatívként kiemelni valakit egy olyan egységből ami sokadszorra menti meg a csapat seggét és az offense kezébe adja a meccs megnyerésének lehetőségét. Ha valaki mégis gyengébbnek tűnt a többieknél az Ashlee Palmer.
Soha nem tartottam kezdő kaliberű játékosnak, szerintem se a gyorsasága sem a szerelési készsége nem megfelelő arra, hogy meghatározó NFL játékos legyen. Davonte Freeman is sokat köszönhet neki abban, hogy megszerezte élete első TD-jét a profik között. Talán egyszer megtudjuk majd, hogy Palmer ott mire vetődött…
Hála az égnek őt is kevesebbet látjuk majd a következő meccstől kezdve, hiszen a csapat aktiválta Kyle Van Noyt aki alighanem hamarosan átveszi tőle a kezdő posztot.


A nap meglepetésembere:
OFFENSE

Már a meccs előtt is írtam, hogy nagy meccset várok Theo Riddick-től. Persze az elemzők nagy részét meglepetésként érte a remek produktum. Riddick és Bell tökéletesen kiegészítette egymást. Bell a futásoknál míg Riddick az elkapásoknál jeleskedett.
8 elkapás 74yard 1TD.
The Lions are 2-0 when Theo Riddick has eight or more touches, for whatever that's worth.
Nehéz helyzetben is van a csapat hisz Bush visszatérésével valaki kevesebb labdát fog kapni a három RB közül. Caldwell szerint egyenlő lehetőséget fog kapni mindhárom játékos. Én titkon azért reménykedek benne, hogy Bush egyre inkább háttérbe szorul majd.

DEFENSE

A Colts drukkerei körberöhögtek minket amikor leigazoltuk Cassius Vaughn-t. Nem mondom, hogy meggyőzött a játékával de most egy olyan labdaszerzést csinált ami döntő mértékben hozzájárult a csapat győzelméhez. Várjuk a hasonló folytatást.

Kedvenc play:
Két offense playt választottam a hétvégéről:
1. Jeremy Ross gátugró mozdulata:

 www.detroitlions.com/media-center/videos/Highlight-Jeremy-Ross-hurdle/1d4302d4-9d3e-44c9-962e-1f41c35ee3ad
2. Theo Riddick fantasztikus egykezes elkapása:

https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.

Bónuszként harmadiknak életem egyetlen olyan delay of the game büntetése aminek örültem:
The footing was bad at that spot so I was happy to move it back.Matt Prater
Amin jót nevettünk:
Ziggy Ansah érkezik a meccsre:


Pár poénos megjegyzés az NFL Fan Rally-ról:
NFL Fan Rally in Trafalgar Square starting. MC looks out at crowd, says a lot of people, he's nervous "like the Lions lining up for a FG"
The MC just dropped another one at the NFL London fan rally: Why does Jay Cutler's phone keep ringing? Cause he can't find the receiver.
The MC was killing it with jokes. First one about being nervous: "I feel like Andy Dalton in a playoff game."

Újoncfigyelő:
Travis Swanson volt a csapat 6.falembere és jelentős szerepet kapott Stafford védelmében.
Caraun Reid olyan szerepben találta magát (Mosley eltiltása és Fairley sérülése miatt) amire senki sem számított. A meccs második félidejében a csapat második számú középső falembereként játszott Tapp-el rotálva. Ugyan nem került fel a statisztikai lapokra, de 3szor siettette Ryant (legtöbbször a csapatban). Cornelius Lucas többször is pályára került Reynolds helyén, teljesítménye hasonlóan felejthetőre sikerült. Jerome Couplin mozgalmas héten van túl. Először kitette a csapat, majd visszaigazoltuk a PS-ba. Mosley büntetése után újra az aktív keretben találta magát és fontos eleme volt a speciális csapatrésznek.

A nap képe:
Suh egy utcatáblára hívta fel a figyelmünket:


Slowlights:  www.youtube.com/watch?v=KFMxFXEPH40&feature=youtu.be

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Fairley sérülése külön érdekességet ad a dolognak. Mert most szükség lenne ra. De a bye utan egy meccset meg elvileg ki kell hagynia !
Jol elcseszte saját magának es a csapatnak is.topmodell
inkább Suh cseszte el

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Fairley sérülése külön érdekességet ad a dolognak. Mert most szükség lenne ra. De a bye utan egy meccset meg elvileg ki kell hagynia !
Jol elcseszte saját magának es a csapatnak is.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mosleyval mi történt, hogy hazaküldték?tüsi91
Semmit se tudni erről jelenleg.valakis
Annyit tudni hogy az indok a csapat érdekek vagy szabályok megsértése.

Szerintem vagy elkésett az edzesről vagy megindult a londoni ejszakaba 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Fairlynek elvileg MCL és PCL sérülése van 4-5 hét mire visszatérhet.valakis
Sokkal rosszabba számítottam. Ebből egy het bye week. Akar csak 3meccset kell kihagynia. Az nem sok.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Mosleyval mi történt, hogy hazaküldték?tüsi91
Semmit se tudni erről jelenleg.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Mosleyval mi történt, hogy hazaküldték?
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Fairlynek elvileg MCL és PCL sérülése van 4-5 hét mire visszatérhet.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
Bazza! Az eredménykövetőbe félidőben posztoltam, hogy nyugi ez még nincs elveszvecsi77
Sose tanul...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Bocsi még annyi hogy a Falcons fórumba írtam egy kis képes élménybeszámolót... Láttam, hogy itt kért valaki ilyet, szóval ha valakit érdekel ott megtalálja...bocs Bazza ez volt az utolsó ígérem...

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Az offseasonbéli szóváltást követően gondoltam megvárom a fél szezont, mire idejövök, és megkérdezem:
Jó edző Caldwell, vagy jó edző? 😉Sobri Jóska
Várhatok még a válasszal? 😊
Amúgy pozitív csalódás.
De gondolom azt is megérted, hogy miért vagyunk szkeptikusak mindenben.Bazzani
Valóban nincs még PO, és nem jó előre inni a medve bőrére.
De az már most is látszik, hogy összerakott egy fasza csapatot, ahol már nem CJ+52 emberről szól a sztori, hanem nélküle is lett egy összeszedett, markáns, pofás Lions. Csapat, tartás lett Detroitban. Ez Caldwell érdeme.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az offseasonbéli szóváltást követően gondoltam megvárom a fél szezont, mire idejövök, és megkérdezem:
Jó edző Caldwell, vagy jó edző? 😉Sobri Jóska
Várhatok még a válasszal? 😊
Amúgy pozitív csalódás.
De gondolom azt is megérted, hogy miért vagyunk szkeptikusak mindenben.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
C8-on nézem a Bears meccset csi77 barátom. Ezért nem is írtam oda, meg van elég bajotok nélkülem is. 😊

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Bazza! Az eredménykövetőbe félidőben posztoltam, hogy nyugi ez még nincs elveszve, aztán elmentem a gyerekekkel játszótérre, látom bejött. Baszki félidőben hiányzott a te posztod cserébe, tuti megfordítottuk volna....... 😊

Amúgy gratula fiúk, most már húzzátok be, inkább mint a Packers!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Hihetetlen élmény volt ezt àtélni!
Boldogság van !

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Tomcsik!
Melyik részét nem értetted, hogy húzz innen?
Boldogítsd a sajátjaidat.
Köszi.Bazzani
Ne már Bazza, nyugi 😊

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Amúgy szerintem soha semmi rosszat nem mondtam itt a Lionsról. Néha ide nézek, ráadásul jobbára a te írásaid miatt mert érdekesek...Mivel divízió riválisuk vagytok nyilván érdekel mi a helyzet. Vagy az a bajod, hogy az Atlanta fórumba beírtam hogy neki drukkolok majd? Nyilván nem a riválisunknak fogok bocsi ha ez ekkora gond... Nem igazán értem mi bajod...De ne izgulj többet nem írok ide...

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Az offseasonbéli szóváltást követően gondoltam megvárom a fél szezont, mire idejövök, és megkérdezem:
Jó edző Caldwell, vagy jó edző? 😉

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Boldogítjuk mi magunk ne izgulj...Ha esetleg te jössz a mi fórumunkba hasonlóan kedves leszek...mondjuk az a gondod hogy gratuláltam mert a második félidőben nagyon jók voltatok??? Akkor bocs...

több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Bakker, félidőben, 0-21-nél elmentem futni, mire visszajöttem....... Hát nem volt semmi, gratula!garrett27
A Falconsnak is inkább futni kellett volna.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Bakker, félidőben, 0-21-nél elmentem futni, mire visszajöttem....... Hát nem volt semmi, gratula!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.