NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions' tight ends today vs. Falcons are Kellen Davis, cut in camp by Giants, and Jordan Thompson, off practice squad with big drop vs. NO.

Senki azaz senki nem játszik a kérdésesek közül.
Dühös vagyok nagyon.Bazzani
Nyilván úgy számolnak, hogy jobb egy meccset kihagyni mint a szezont. Nyugi.MacPhisto
Aztán meg megsérül az első meccsen a bye week után megint.
Csak akkor mi a fasznak edzett egész héten meg melegít meccs előtt?
Akkor pihenje ki a sérülést és aztán kezdjen el mozogni.

Az összes inaktív játékosunk kezdő lenne ma ha tudna játszani (rosterhely foglaló Kellen Moore nem persze).

több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Lions' tight ends today vs. Falcons are Kellen Davis, cut in camp by Giants, and Jordan Thompson, off practice squad with big drop vs. NO.

Senki azaz senki nem játszik a kérdésesek közül.
Dühös vagyok nagyon.Bazzani
Nyilván úgy számolnak, hogy jobb egy meccset kihagyni mint a szezont. Nyugi.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions' tight ends today vs. Falcons are Kellen Davis, cut in camp by Giants, and Jordan Thompson, off practice squad with big drop vs. NO.

Senki azaz senki nem játszik a kérdésesek közül.
Dühös vagyok nagyon.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions inactives: WR Calvin Johnson, RB Reggie Bush, OT L. Waddle, QB Kellen Moore and TEs Brandon Pettigrew, Eric Ebron, Joseph Fauria.
A kezdő WR, a kezdő futó, a kezdő TE, a kezdő RT.

Soha nem akarom és nem is fogom szidni Megatront, de lassan bevállalhatna egy meccset ennyi millió dollárért. 3 napja edz. Más játékosok sokkal komolyabb fájdalmakkal egész hét nemedzés után is játszanak. Túl óvatos a stáb.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha Kellen Davis hozza magát (a formáját), akkor biztosíthatok mindenkit, hogy a Falcons esélyei ugrásszerűen megnőnek ma.tüsi91
Nem hinném, hogy túl sokat használjuk majd.
Akik szerintem a legnagyobb szerepet kapják ma (fontossági sorrendben): Tate, Bell, Riddick (tőle nagyon sokat várok valamiért be is húztam fantasy-ben), Fuller, Ross és maximum csak ezután Davis.
Persze ha Megatron véletlenül játszana (éppen intenzíven teszteli a bokáját a pályán az mindent felborítana.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ha Kellen Davis hozza magát (a formáját), akkor biztosíthatok mindenkit, hogy a Falcons esélyei ugrásszerűen megnőnek ma.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekünk bevált egy Chicagót megjárt monstrum, lehet hogy nálatok majd K. Davis hozza magát😊Old Green Bay
Az egyik (Peppers) egy jó játékos aki túl van a zenitjén és másodvirágzását éli, a másik (Davis) meg soha nem volt jó játékos és túl van a zenitjén.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem értem a pesszimista hozzáállásod. balazs799
Akkor nézd végig a sorsolásunkat. Ez legjobb esetben 10-6 (inkább 9-7), de akkor már minden jól alakult. Aztán nézd meg a Tieteket, az meg szerintem 11-12 győzelem. Innentől kezdve csak a WC helyre van esélyünk, az meg nem teljesen tőlünk függő dolog. A Philly-Dallas kettősből az egyik elviszi az egyik WC helyet, a másikért a Frisco csoport másodikjával harcolhatunk majd. És akkor még azt nem számoltam bele, hogy a Bears is simán megtáltosodhat.

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Találkoztam ma nagyon kedves Lions fanokkal a fórumról... Holnap megpróbálok írni egy képes beszámolót a meccs után.

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
...akár tényleg odaérhetünk a WC helyre.[/quote]Nem értem a pesszimista hozzáállásod. Jelenleg is csoport élén vagytok, és ha meglesz a holnapi, a bye után a csapat fele újra aktív lehet. Az Atlantán kívül a 4 idegenbeli meccsetek valóban húzósabbnak tűnik, a 4 haza kötelező, de egy holnapi W-után (nem megsértve 1 atlanta drukkert sem, de őket azért Londonban illene verni). Egy 12-4 simán benne lehet a csapatotokban. Persze tavaly is valahogy hasonló volt a történet, de azt mondják kétszer egy folyóba nem lépet senki újra. Továbbra is tartom a véleményem, hogy az utolsó fordulóban szerintem a Lambeau-n a csoport győzelemért mehet majd akár a küzdelem. (nyilván extra sérülések beleszólhatnak).


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
CJ Mosleyt megbüntette a klub, haza is utazott Londonból. Couplin került a rosterre helyette, míg ő suspensed listára lett rakva.

több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Nekünk bevált egy Chicagót megjárt monstrum, lehet hogy nálatok majd K. Davis hozza magát😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Beszereztem egy 81-es mezt mára. Ha úgy van, be tudok ugrani 😊
Az eladó azt mondta úgy nézek ki benne mint Megatron 😀
(Egy pici túlzást illetve kereskedői meggyőzést éreztem benne, de tenyleg csak egy leheletnyit)
😀

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 803 — 258. §
Korábban volt itt is szó az állam egyetemi csapatairól, szóval felhívhatom rá a figyelmet, hogy ma 21:30-tól Michigan Wolverines @ Michigan State Spartans a Paul Bunyan trófeáért! Jól jellemzi a két program jelenlegi helyzetét, hogy a Michigan még sose volt akkora underdog az MSU ellen, mint most (-14 pont a fogadóirodáknál):



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Basszus... pedig Megatronert meg Suhert megyek ki holnap.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van egy dolog amit nem értek.
Problémáink vannak TE poszton ugyebár. Miért nem aktiváljuk a PS-ból Michael Williams-et aki egyetemen TE volt azután képeztük át idén nyáron OT posztra? Nem mondom, hogy a legjobb kezű játékos de olyan teljesítményt ő is le tudna hozni mint Thompson a Saints ellen (0 elkapás, 1 drop INT), ellenben Williams sokkal jobb blokkoló. Nem kellene állandóan olyan extra blokkolót pályára tenni aki elkapásokban teljesen veszélytelen (Swanson pl.).
A legfrissebb hírek szerint sem Megatron, sem Bush nem lesz pályán.
Ha ezt a meccset behúzzuk (azért én eléggé tartok attól, hogy egy remek offense teljesítmény felspannolja a gyengélkedő defense-t a Falcons oldalán) akkor a bye után visszatérhet Megatron, Ebron, Fauria, Pettigrew, Bush, Van Noy és egy 6-2es mérleggel meg teljes csapattal akár tényleg odaérhetünk a WC helyre.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley


A Lions szakírók is remekül érzik magukat Londonban. 😊

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A tippelést majdnem elfelejtettem...
Remelem nyerünk. De szoros meccs lesz az biztos. Legyen mondjuk 1 pont a különbség 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
az biztos, hogy jól fog jönni a bye week jovo heten !
Remelem utana visszatér mindenki!

Nem tudom milyen offense lesz igy vasarnap. Amit a magam részéről ígérhetek, hogy torkom szakadtából fogok szorítani a csapatért ! 😉topmodell
Tessék annál is hangosabban ordítani. 😊
Tippem: nagyon szoros és változatos meccsen nyerünk 4-el.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
az biztos, hogy jól fog jönni a bye week jovo heten !
Remelem utana visszatér mindenki!

Nem tudom milyen offense lesz igy vasarnap. Amit a magam részéről ígérhetek, hogy torkom szakadtából fogok szorítani a csapatért ! 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most milyen jól jött volna Scheffler, kár hogy szétment a feje.Höri
A szezon előtt mindenki azzal számolt, hogy a TE és a WR lesz az a poszt ahol "túl leszünk töltve". Erre TE-ben már az utcáról hozunk embert WR-ben meg Fuller és Ross szintű elkapóknak kell kulcsjátékokat megcsinálni. Továbbra sem értem, hogy Broyles-ra miért nem tud Lombardi játékokat felrajzolni. Korábbi szezonokban és a mostani preseasonban is rengeteg 3.down-t csinált meg.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Most milyen jól jött volna Scheffler, kár hogy szétment a feje.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Logók kicsit angolosítva. 😊

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lassan nevetséges lesz ami a csapatnál zajlik sérülések terén.
Először ugye a nickel corner poszton dőlt ki mindenki (Bentley, Lawson, Carey, Vaughn), majd jött az RT poszt kinullázása (Waddle, Hilliard), de játszottunk már RB poszton is így (Bush, Bell és Riddick), most itt a legújabb őrület a TE-knél (Pettigrew, Fauris és Ebron sem játszhat).
Hogy kik lesznek? A három napja igazolt blokkoló TE Kellen Davis, a hétvégén INT-t dropoló Thompson és a FB Jed Collins.
Persze nem fog játszani Bush sem megint (vicc ami vele kapcsolatban sérülések terén megy idén), Megatron is kétséges (ergo nem fog játszani).
Lassa tényleg eljutunk oda, hogy Stafford vagy Tate-nek vagy saját magának passzol.

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Skacok aki jön Londonba vegyen fel Facen
Noll Tamás
Lakhely: London
Csináltam egy csoportot ott meg tudjuk dumálni az iszgatást stb...