NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tomcsik!
Melyik részét nem értetted, hogy húzz innen?
Boldogítsd a sajátjaidat.
Köszi.

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Hatalmas meccs volt nagy adag mázli és Ryan idióta Intje kelett hozzá, de a 2.félidőbennagyon jók voltatok,megérdemelt volt a fordítás

több mint 9 éve
sornyito Detroit Lions 51
Naggyon durva volt...Szunetben a stadionban felettebb csendes, szomoru, lehajtott feju Lions polos emberkeket lehetett latni...bezzeg a vegen 😀 Szinte felrobbant a stadion, es kifele nagyon boldog arcok vigyorogtak :d:d
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hát ez kemény volt! Grat a fordításhoz, nagy menetelést a PO-ban is! 😀
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Megatron heteket hagy ki.
Szerintem kettőt biztos, de lehet több is. Tehát két vereség garantált hiába remek Tate. Ross, Fuller és Broyles a maradék. Henery pedig még mindig a keretben.
Két-három hét barátaim és a draftról fogunk diskurálni.Bazzani
ha már ilyen borúlátó vagy, legyen 4 meccses a kihagyás, így néz ki a schedule:
Lions (3-2): @ Vikings, vs Saints, @ Falcons, BYE
Packers (3-2): @ Dolphins, vs Panthers, @ Saints, BYE
Vikings (2-3): vs Lions, @ Bills, @ Bucs, vs Redskins
Bears (2-3): @ Falcons, vs Dolphins, @ Pats, BYE

jelenleg a Lions vezeti a csoportot, és szerintem nem kizárt, hogy ez a bye week után is így lesz, de ehhez a Vikingst mindenképpen verni kell vasárnap. ha pedig a bye előtte nem is, de utána biztos visszatér Megatron, aztán jöhet a szőnyegbombázás 😊JSanyo
a Henery cut volt a kulcs 😊 a Lions továbbra is a csoport élén, a nap végére az is eldől, hogy mennyivel

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Matthew arra én is mert 14 órázok a héten. Talán szerda este meg tudom írni. Nagyon talán.Bazzani
Hát ha ez a töltet nem tart ki addig akkor semmi.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Nem gondoltam volna, hogy létezik olyan szabály az NFL-ben ami miatt a mi javunkra dől el egy meccs.
Gondolom most nagy lesz a felzúdulás, a Megatron rule-nál letudták sokan azzal, hogy ez a szabály mégha szar is. A Hálaadás napi Schwartz féle piros zászlós story detto.
Én hülye meg szarul érzem magam, hogy így nyertünk mert tudom mit érez a másik oldal.Bazzani
mire gondolsz? a delay of game-re? ezt nem miattatok találták ki csak most éppen nektek kedvezett 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Hol volt, hol nem volt, volt egyszer egy borúlátó Lions fan 😊.
3 meccsel ezelőtt...
Két-három hét barátaim és a draftról fogunk diskurálni.
...
Lions 0-3 (a kövi 3 meccsre, Megatron nélkül)Bazzani
Bezzeg Blevi, a kisebbik pesszimista, már 2-1-et mert tippelni 😀. Ment is tőlem egy like rá.
Bomba Jabba rulez!


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Matthew arra én is mert 14 órázok a héten. Talán szerda este meg tudom írni. Nagyon talán.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem gondoltam volna, hogy létezik olyan szabály az NFL-ben ami miatt a mi javunkra dől el egy meccs.
Gondolom most nagy lesz a felzúdulás, a Megatron rule-nál letudták sokan azzal, hogy ez a szabály mégha szar is. A Hálaadás napi Schwartz féle piros zászlós story detto.
Én hülye meg szarul érzem magam, hogy így nyertünk mert tudom mit érez a másik oldal.

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Most leszek kíváncsi igazán a Bazza így láttára... 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
#15 Tate III

Gratulálok a győzelemhez.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
van hely még a band wagonon? 😉 rég nem szurkoltam ennyire nem Saintsnek, és nem a Falcons ellen, mert ők minden vereséggel közelebb kerülnek a HC cseréhez 😕

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 631 — a new hope (again)
örülök, hogy nyertetek, remélem sokáig mentek idén...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
Ibelieve 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Tagartas Detroit Lions 6 — tibor.csarmasz@gmail.com
Öregedtem egy 10 évet, de megérte 😀 😉 Micsoda W micsoda comeback 😀

---Tagartas
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ma minden mellettünk volt.

több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 499 — StuG Life
ez comeback volt a javából

több mint 9 éve
Imitheking New England Patriots 1 878
Eddig nagyon jó 😀 😀 😀Tomcsik
És most?
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ha visszatérnek a sérültek az offensebe, akkor úgy néz ki idén bármi megtörténhet nálatok.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Húzz már el a picsába hülyegyerek!

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Eddig nagyon jó 😀 😀 😀

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem értem a pesszimista hozzáállásod. balazs799
Akkor nézd végig a sorsolásunkat. Ez legjobb esetben 10-6 (inkább 9-7), de akkor már minden jól alakult. Aztán nézd meg a Tieteket, az meg szerintem 11-12 győzelem. Innentől kezdve csak a WC helyre van esélyünk, az meg nem teljesen tőlünk függő dolog. A Philly-Dallas kettősből az egyik elviszi az egyik WC helyet, a másikért a Frisco csoport másodikjával harcolhatunk majd. És akkor még azt nem számoltam bele, hogy a Bears is simán megtáltosodhat.Bazzani
A Falcons ellen W-vel számolok ahogy a bye utáni többi haza meccsetekkel is. 10-2 eddig! És a bye utáni 4 idegenbeli meccseteken nem hinném, hogy mind a 4-et L-el zárnátok. A 10-6 szerintem a minimum amit ki kell hoznotok innen. És akkor még lehet kalkulálni + idegenbeli győzelmeket. 12-4et mondok most, de annyira azért persze nem drukkolok, hogy igazam legyen. 😀
Sérülésmentes további szezont!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
Lions' tight ends today vs. Falcons are Kellen Davis, cut in camp by Giants, and Jordan Thompson, off practice squad with big drop vs. NO.

Senki azaz senki nem játszik a kérdésesek közül.
Dühös vagyok nagyon.Bazzani
Nyilván úgy számolnak, hogy jobb egy meccset kihagyni mint a szezont. Nyugi.MacPhisto
jaje, inkább a rájáccásba legyenek, mint most az Alkony ellen.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Bíznak a védelemben, bíznak abban, hogy az Atlanta kétségkívül hátulról TOP 3 védelme ellen, így is raknak fel annyi pontot, hogy elég legyen. A Falcons offense sem muzsikál fényesen ráadásul.