NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Cody Wilsoooooooooooon!
Remélem láthatom még meccsen. Miatta néztem meg az összes előszezon meccset teljesen végig. 😊Bazzani
Idèn örülhetsz ha az eloszezonig eljut 😊
Legalább remek elemzéseket írhatsz majd játékosokról akik csak a negyedik negyedben tűnnek fel 😊
(Közben meg csak panaszkodnod kellett és feltámadt a fórum😊)topmodell
Máskor sem jutott tovább. 😊
Valamelyik előszezon meccs negyedik negyedében sikerült észrevennem slot pozícióban, tiszta izgatott lettem.

Idén rutinosabb leszek amúgy, mert ki lesznek nyomtatva a mezszámok a preseason meccsekre, mert azért elég sok emberről azt sem tudtam tavaly, hogy kicsoda.
Idén profibb leszek. 😊

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ebron draft és Tate érkezése után kevesebb passz:?Janek
Azért itt nem arról van szó, hogy 2013ban 634 passza volt idén meg 400 de valamilyen formában le kell venni a terhet Matt válláról, mert ez az eszetlen megállás nélküli passzoltatás sem vezetett jóra.
Bush és Bell (Riddick, LeShoure) személyében megvannak az embereink a földi támadáshoz. A fal kellően erős (főleg a Warford-Waddle oldal), hogy a DL-ek nagytöbbségével felvegye a versenyt.
Ez az 50% körüli completition arány (Brees utolsó öt évében ez 65-70% !!!) borzasztó. Hajigál amerre lát valami mozgást, aztán jönnek a meccsdöntő (nem a mi javunkra) INT-ek.
Futások, rövid passzok, futások, rövid passzok, bumm a mélybe passz.
Eddig megkapod hajítod valamerre, megkapod hosszú passz, megkapod mégegy hosszú passz.

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A draft elott én is arra tippeltem volna hogy többet fogunk futni.
Ha a fal jól teljesít blokkolásoknál, erre most is meg van az esély.
Rövid passzokat meg a screeneket biztos hogy erőltetni fogjuk ha gyengebb a fal. De egyelőre nincs okunk a fal miatt aggódni... Az előző évekhez képest sokkal ígéretesebb.
Meglátjuk milyen összhangot sikerül csiszolni a fiatalok és a veteránok között, hogy végig edzhetik ilyen felállásban a teljes training campet. Bár egyelőre megy a varia hogy ki milyen poszton és melyik csapatban (első vagy második) jatszik. De remélhetőleg a végére összeàll a fal!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Stafford , Bush , Tate nem elit?HmmmmZoliZoltán
Sajnos egyik sem az... Stafford és Bush igazi fantasy huszárok 😊
Tate remélem sokat javít az offense játékán, de nem sokat láttam belole!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Cody Wilsoooooooooooon!
Remélem láthatom még meccsen. Miatta néztem meg az összes előszezon meccset teljesen végig. 😊Bazzani
Idèn örülhetsz ha az eloszezonig eljut 😊
Legalább remek elemzéseket írhatsz majd játékosokról akik csak a negyedik negyedben tűnnek fel 😊
(Közben meg csak panaszkodnod kellett és feltámadt a fórum😊)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Ebron draft és Tate érkezése után kevesebb passz:?Janek
2011-ben és 2012-ben Staffordnak volt a legtöbb pass kísérlete tavaly "csak" a negyedik lett. Azonban én se hiszem hogy csökkenne Brees is hasonló számú passzal próbálkozott az elmúlt 3 évben. (jó 2012-ben 57-el volt neki kevesebb, de azzal is második lett)valakis
Én úgy gondolom marad a passzjáték, de sokkal több lesz a rövud 5-10 yardos passzok száma. Tate bár nem ekit elkapó, de azért jó. Ebronban nafy pitenciàl van, ha Stafford ezt sem tudja kihasználni, akkir bizony ő lesz a ludas. Nagyon kemény lesz a csopirtunk idén. Szerintem mindenki egész jól erősített. Tán a sajtok draftja lett a leggyengébb, de azért erősek maradnak. Nagy csatákat várok...

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ebron draft és Tate érkezése után kevesebb passz:?Janek
2011-ben és 2012-ben Staffordnak volt a legtöbb pass kísérlete tavaly "csak" a negyedik lett. Azonban én se hiszem hogy csökkenne Brees is hasonló számú passzal próbálkozott az elmúlt 3 évben. (jó 2012-ben 57-el volt neki kevesebb, de azzal is második lett)

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 807 — Apu ökölbeszorított keze
Ebron draft és Tate érkezése után kevesebb passz:?

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tüsi!
Sokat én sem tudok még. Az biztos, hogy sokkal több fegyvere lesz Matt-nek mint tavaly.
Én úgy gondolom, hogy Lombardi is látja Stafford hibáit és aszerint fogja alakítani az offense sémát. Valamivel kevesebb passzra számítok.
Tervezek megnézni pár Saints meccset talán én is okosabb leszek.
Viszont a védelemtől nagyon sokat várok. Valami olyasmit éreznek majd az ellen irányítói, hogy "Te ezek jönnek mindenhonnan, védjetek már meg!". 😊

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stafford a tavalyi éve alapján közel sem az. Bushnak voltak jó meccsei de sok volt a hibája. Tate megítélését rábízom a Seahawks fanokra de szerintem ő sem elit kategória.

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Bazza.

Mennyiben lesz más a Lions támadó stratégiája Lombardival a Linehan érához képest? Az oké, hogy nézzem meg a Saintset, mert nagyjából olyan. Amire inkább kíváncsi lennék, hogy Stafford mennyire fogja megérezni, hogy más lesz a rendszer, mert ugye Linehan alatt az egyik leggyorsabban passzoló csapat volt a Lions a snap pillanatától nézve. A Saintsnél picit más azért az offense és Brees remekül érzi a zsebet, amit Staffordról nem feltétlenül lehet elmondani. Vajon így kijöhetnek az OL játékosok esetleges hiányosságai, ami Linehan szisztémájában el voltak palástolva?
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 237 — E/1
Stafford , Bush , Tate nem elit?Hmmmm

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Cody Wilsoooooooooooon!
Remélem láthatom még meccsen. Miatta néztem meg az összes előszezon meccset teljesen végig. 😊

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
PFF csapatértékelő:


Teljes cikk:
 www.profootballfocus.com/blog/2014/05/26/2014-depth-chart-detroit-lions/Bazzani
Köszönet az összes elemzésért, de ezert külön hála! Szeretem a Pff ilyen jellegű ábráit.
Ezekbe pont az a jó, hogy lehet találni jó pár olyat amibe bele tud kötni az ember. Nekem Levy átlagosnak ítélése a legfurcsább. Tudom nem az interception a mérvadó egy LB statjaiban. Es a PFF remek egyéni statokkal kalkulál... De annyi interceptiont csinált Lévy tavaly mint Revis sziget az elmúlt 4 évben összesen 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Hoppá kitettük Vaughn Martint DT és Kourtnei Brownt DE, és jött Kalonji Kashama DE illetve újra a keretben Cody Wilson.valakis
Bazza örülhet, amúgy is nagy kedvence!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Fairley ledobott magáról 27fontot. Állítólag ez jó.Bazzani
Azért Fairleynél sok a tartalék.
Gyaníthatóan magasabb a testzsírszázalék mint pl Suh-nál 😊))
A gyorsaságának biztos jót tesz. Gondolom ebben az is benne van, hogy extra motivált, mert szerződés előtti évben van!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Hoppá kitettük Vaughn Martint DT és Kourtnei Brownt DE, és jött Kalonji Kashama DE illetve újra a keretben Cody Wilson.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
PFF csapatértékelő:


Teljes cikk:
 www.profootballfocus.com/blog/2014/05/26/2014-depth-chart-detroit-lions/

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fairley ledobott magáról 27fontot. Állítólag ez jó.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
OTA (második nap) hírek:

-A legtöbb hír arról szólt, hogy az OTA legjobb játékosa Darius Slay CB, aki láthatólag fejlődött tavalyhoz képest (ami egy rookie CB esetében nem meglepő)
Kyle Meinke @kmeinke Follow I thought Darius Slay was the best player out there today. Was extremely sticky and coverage and got his hands on a few Stafford passes.
Josh Katzenstein @jkatzenstein Follow I thought he was one of the best players today. RT @Alex_Lassaline @jkatzenstein how does slay look?


-A védelem továbbra is a támadók előtt jár. 5db 11 a 11 elleni játékból sikerült egy FG-on tartaniuk az offense-t.
“It’s good to see our defense performing at a high level right now,” Calvin Johnson said. “We love to see it because we know they’re going to get better and we’re going to get better just because they’re so sharp right now. It’s going to make us all better in the end.”
-Azt az egy pontszerző drive-ot Orlovsky vezette. Staffordnak komoly problémái vannak a pontossággal és a lábmunkával.

-Érdekesen (nem várt módon) alakul a kicker csata. Freese 46 és 48 yardról is hibázott míg Tavecchio 5/5ös mutatóval végzett (egyet 56ról vágott be)

-Több hiányzó volt az edzésen: Ogletree (fogproblémák), Joique Bell (térd),Ziggy Ansah (váll), Chris Greenwood (sérv). Houston és Hepburn egy korábbi sérüléséből lábadozik míg Fairley nem focival kapcsolatos gondokkal küzd (Fairley has been treated for sleep apnea in recent months.).

-Továbbra is megy a variálás az OL-ben. Most Hilliard volt a kezdő RT míg Waddle a második csapatban volt LT.

-A legtöbb problémát a blokkolás okozta az offense-ben, mert a védők a legkülönbözőbb helyekről és szögekből támadták az irányítót. Sok játék fejeződött be sack-el. (ezeken az edzéseken nincs kontakt, megállítják a játékot ha sack lenne belőle)

-Lombardi elmondta várható volt, hogy a védelem a támadók előtt fog járni ebben az időszakban. Leginkább amiatt aggódik, hogy nem javulnak megfelelő ütemben és sok a hanyagság.
“I don’t even necessarily concern myself as much with whether we won the play or not, ’cause listen, I know that these plays work. I know that the offense that we’re developing will work,” Lombardi said. “It’s more whether guys are lining up correctly. The drops start to bother you after awhile, but as long as we’re getting our snaps, not fumbling, lining up correctly, running the plays correctly, I know when we get in the game-planning situation that these things are going to be just fine.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mivel haldoklik a topik és én pont ráérek így újra írásra szántam el magam. A mai egyik szösszenetben a legjobb idei UDFA igazolásainkról ejtenék pár szót. Millen idejében az UDFA játékosokat egy kézlegyintéssel el lehetett intézni hiszen soha nem kerültek az 53as keret közelébe. Mayhew sem volt túl sikeres a kezdeti éveiben az UDFA játékosok kiválasztásánál, de Brian Xanders érkezése óta mintha valami megváltozott volna ezügyben (csakúgy mint a draftstratégiában).
Már tavaly is hoztunk két olyan játékost (Waddle és Fauria) akik nagy hasznára voltak a csapatnak ráadásul előbbi az év végére elnyerte a kezdő RT posztot. Idén is érkezett több ígéretes játékos, közülük három olyat próbálok bemutatni akinek esélye van a végső 53ba kerülni.

A személyes kiskedvencemmel kezdeném, sajnos Cody Wilson kivágása után kellett valakit keresnem a szívem csücskébe. 😊

1. Jerome Couplin III S College of William & Mary

 www.youtube.com/watch?v=0egYkKQ0RDk
Fizikálisan Couplin egy szörnyeteg (6’2 és 215), méretei megfelelnek a mostanában kedvelt nagy és gyors safety vonulatnak. Nemcsak a méretei megfelelőek de a Pro Day eredményei is kiválóak.
His Pro day results in the 40 yard dash, three cone drill, and bench press numbers tied or beat the projected top two safeties in this year’s draft (Alabama’s Ha‘Sean “Ha-Ha” Clinton Dix and Louisville’s Calvin Pryor ).
Nem mellesleg Megatron után lehetne egy újabb olyan játékosunk aki különleges becenévvel rendelkezik. Couplin a szárnykarfesztávolsága (81 inch) miatt az Osprey (halászsas) becenevet kapta. Ez azt jelent, hogyha egyenesen áll akkor tulajdonképpen a térdét tudja megérinteni a kezével vagy egy másik perspektívából nézve 13 láb magasan (egy kosárlabda palánk teteje) tudja elkapni a labdát. Elég sokat ugratták az iskolában a hosszú karjai miatt, de ő soha nem vette a szívére ezeket a vicceket.
Tavaly 113 szerelést csinált, az 5,8 szerelés/meccs-es átlag a 11. országos szinten. First team All- American és Buck Buchanan Award (legjobb védőjátékos) jelölt volt ennek ellenére nem hívták meg a combine-ra. Őt azonban ez sem keserítette el:
The doubters have always motivated me and I just love to prove people wrong.
A Pittsburgh Steelers, Tampa Bay Buccaneers és a Washington Redskins scoutjai is részt vettek a Pro Day-én, de több NFL csapat radarján is szerepelt. A Seattle Seahawks és az Arizona Cardinals is érdeklődést mutattak, de volt privát edzésen a Kansas City Chiefs, Detroit Lions, Indianapolis Colts és a Baltimore Ravens csapatánál is.

Az 53as keretbe kerüléshez olyan neveket kellene megelőznie mint Isa Abdul-Quddus vagy DeJon Gomes. Szerintem nem lehetetlen feladat.

2. Cornelius Lucas OT Kansas State

 www.youtube.com/watch?v=AoI1ptw5-aE
Tavaly megtaláltuk a kezdő jobboldali tacklet UDFA-n, könnyen lehet, hogy idén meg behúzzuk ugyanígy a cseréjét.
Lucas egy hegyomlás, megfélemlítő méretekkel (6'9" 328 with 37" arms). Lábtörése előtt korai középső körös picknek tartották (a Lionsnál 3.körös besorolást kapott). A törés miatt nem szerepelhetett a combine-on ( a legmagasabb és legnagyobb karfesztávolságú tackle lett volna). Az ügynöke elmondása alapján azonban így is 32 csapat érdeklődött iránta.
Lucas mind a junior mind a senior évében kezdő vakoldali tackle-t játszott. Méretei ellenére kellően atletikus, gyors reakcióidővel, keményen megdolgozik a pozícióért és megfelelően meg is tartja.
Persze vannak hibái is (nem elég gyorsan olvassa a blitzeket, méretéhez képest nem elég erős és a kézhasználatán is javítani kell), de ezek többnyire orvosolhatóak.
A Pro Day-én bizonyította, hogy teljesen felépült a fáradásos törésből. Később a Dolphinsnál és a Saintsnél is volt privát edzésen.
Ami még érdekesség vele kapcsolatban, hogy szokatlanul nagy UDFA aláírási pénzt kapott a Lionstól 20000$-t (az egyik legnagyobb UDFA signing bonus a ligában).

Az UDFA-k közül neki van a legnagyobb esélye a keretbe kerülni (szerintem 95%), mivel a 4. OT posztért a TE-ből átképzett Williams-el és a nulla meccses J.B.Shugarts-al kell csupán megharcolnia.

3. James Franklin QB Missouri

 www.youtube.com/watch?v=oyHwqh9AVx4
A draft előtt valószínűsíthető volt, hogy a csapat mindenképpen választ egy irányítót a drafton. nem így lett ezért az UDFA piacon kerestünk vetélytársat Kellen Moore számára a 3.QB posztért vívott versenyhez.
A konferencia átrendeződések miatt Franklin az első két évét a Big12-ben míg a másik két évet pedig az SEC-ben játszotta.
Megfelelő felépítéssel rendelkezik, hogy NFL játékos legyen, de sérülései aggodalomra adnak okot.
Franklin egy többdimenziós játékos, erős jobb karjával és gyors lábaival (vakmerőségével) is veszélyt jelent az ellenfél védői számára.
Spread offense-ben játszott ahol a játékok mintegy 60%-ában kellett passzolnia. Átlagosnál jobb sebessége van a futásokhoz, de nem sorolták a a megfoghatatlan játékosok közé. A passrush kerülő képessége maximum átlagos.
Vállsérülése előtt remekül játszott az utolsó szezonjában (19 TD-t passzolt és 4TD-t futott).

Stats
2010: 11/14 (78.6%), 106 yards, 1 TD, 1 INT, 23 carries, 116 yards, 2 TD
2011: 238/376 (63.3%), 2,865 yards, 21 TD, 11 INT, 217 carries, 981 yards, 15 TD
2012: 139/234 (59.4%), 1,562 yards, 10 TD, 7 INT, 88 carries, 122 yards
2013: 198/319 (62.1%), 2,429 yards, 19 TD, 6 INT, 122 carries, 510 yards, 4 TD
Ha javítani tud a technikáján és fel tudja gyorsítani a játékát akkor könnyedén kiszoríthatja Kellen Moore-t a csapatból.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Derek Landri DT és Terrell Thomas CB érkezett próbajátékra.
Előbbi alighanem szerződést is kap, utóbbi sorsa még kérdéses.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy kis elemzés arról, hogy miért is lesz tök ugyanolyan hasonló az offense-ünk mint a Szenteké:
 detroitjockcity.com/2014/05/24/detroit-lions-new-look-offense-2014/

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions OTA első nap (szerda):

A csapat a közepén tart a támadó és védelmi sémák fejlesztésének de jelenleg a védelem jóval előrébb tart. Többször állították meg sikeresen a támadókat a 11 a 11 elleni játékban, több INT-t is jegyeztek. Emellett nyilvánvaló volt az intenzitás és energia amiről korábban több játékos is beszámolt. A játékosok a vonal mellett is szinte megőrültek egy-egy nagyobb játék (védekezés) után.


Megatron nagyon rozsdásnak tűnt a gyakorláson, de ő általában ilyen szokott lenni az első edzéseken. Több elkapható labdát ejtett el, de pánikra semmi ok még mindig ő a legjobb WR a ligában. Volt egy ijesztő pillanat amikor Johnson ütközött Don Carey-vel a 7 a 7 elleni játék során, de az elkapó szerencsére be tudta fejezni az edzést.


Az edzés egyik legjobbja Cassius Vaughn volt, aki - kicsit talán arra is reagálva, hogy a csapat újra leigazolta Rashean Mathist- igazi ragadós emberfogás mellett két passzt is leütött a WR elöl illetve szerzett egy INT-t is.


Ahogy várható volt az edzői stáb sok új egyéni gyakorlatot is csináltatott.
Leginkább az irányítók lábmunkája és az elkapók kézhasználata volt terítéken.
A nézők elmondása szerint a falon volt egy (a telefonhoz billentyűzetéhez hasonló) nagy számlap, ott ahol a védőfal dolgozott amin Kris Kocurek DL edző különböző számkombinációkat mutogatott a játékosoknak. Alighanem a passrush-al kapcsolatos dologról lehetett szó.

Korai még ilyenkor ilyenről beszélni de DeAndre Levy még a tavalyinál is gyorsabbnak tűnik. Nem biztos, hogy a sebessége lett jobb de sokkal gyorsabban reagál a dolgokra.


Ahogy várható volt a negyedik körben draftolt Larry Webster DE poszton gyakorolt. Nagyon tapasztalatlannak tűnik, de egy remek spin move után (J.B. Shugarts-ot legyőzve) csinált egy szép sack-et.

Cory Greenwood LB (aki az egész tavalyi szezont kihagyta vállsérülés miatt) egy fumble-t erőszakolt ki a ST gyakorlatok során, a visszahordó Steven Miller volt a játék során.


Ryan Broyles nem végzett teljes munkát az edzésen, de szerepet kapott pár KR gyakorlatban. Úgy nézett ki, hogy kényelmesen vált irányt mindkét lábával. Ez elég jó jel főleg, hogy a harmadik season ending sérüléséből tér vissza.


Reggie Bush (aki amúgy a héten lenyilatkozta, hogy oroszlánként szeretne visszavonulni) szerint a támadórendszer pontosan ugyanaz amit a Saintsnél játszottak.


Eric Ebron, Kyle Van Noy és Travis Swanson a cserékkel gyakoroltak szerdán, Swanson a 2.számú RG posztján edzett. Aligha lesz ott sokáig.
A második számú LG amúgy Rodney Austin volt.


A legfontosabb esemény természetesen Ndamukong Suh visszatérése volt a csapatnál. Az edzésen a szokásos dominanciáját hozta.


Darius Slay elmondása alapján a CB-k szinte minden alkalommal press coverage-t játszottak. Teryl Austin DC elvárása, hogy állandóan ott legyenek az elkapó arcában.

LB drillek:
 t.co/GD5KH3WEd3

TE drillek:
 t.co/vYbungrp8O

QB-WR drill:
 t.co/u6AxTf4F1j

Közben Travis Swanson is aláírta a szerződését:

Így már csak Ebron és Van Noy van szerződés nélkül. Az ő ügyüket hátráltatja, hogy nincs megfelelő cap space a két kontraktushoz.

Végül pedig Warford és Waddle egy kis közös főzőcskén:

😊

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Még mindig minden egyes alkalommal be kell jelentkeznem ujra, így a következőkben is csak olvasni fogom a fórumot.
Remelem ez a dolog megoldódik. És akkor sűrűbben írok majd.
Addig meg képzelj Bazzani minden irasodhoz egy lájkot, mert örömmel olvasom ha híreket teszel fel vagy képeket linkelsz be!

One Team
One Detroit
One Pride