NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
 cover32.com/lions/2014/05/21/detroit-lions-tight-end-is-switching-positions/

Michael Williams TE posztról Tackle-re vált. A nez száma a 73-as lesz.

Nyilván az elős körös pick eredménye ez is.



Sok sikert neki hozzá.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Engem annyira nem érintett meg a Silverdome bomlása. Kb. 2003 óta szurkolok a LIONSnak.
Akkor már a Ford Fielden jatszott a csapat. Ráadásul többször kívántuk hogy ezt a stadiont is gyújtják fel és hintsék be a helYét sóval 😊))

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Tate sem volt ott.
A Fehér házban "randizott" Obama-val.Bazzani
Igen, én is olvastam.
Őt kihagytam a felsorolásból 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A lényeg, hoy azt magyarázza, Ő akart anno ide jönni. Ő akarta, hoy a LIONS draftolja a második helyen. Tudta volna befoylasolni ha nem akar ide jönni, de ide szeretett volna. Olyan helyre ahol ő lehet a fordulópont. Nebraska is azert ment mert olyan helyen akart játszani ahol még nincs bajnok esélyes csapat.

De a legfontosabb hogy itt is taglalja hogy maradni akar. És hogy már ninc szükség a pálfordulása. Már bajnok esélyes a csapat...
--------
Ámen.

Minden jel arra utal, hogy marad. De az is biztos hogy a legjobban fizetett DT lesz a
Ligában.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tate sem volt ott.
A Fehér házban "randizott" Obama-val.

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Fairley, Bell, Houston, Ansah és greenwood hagyta az OTA gyakorlást ma. Quin, Jones és Smith és Sims limitált edzést végzett!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Suh nyilatkozott végre:
 www.mlive.com/lions/index.ssf/2014/05/ndamukong_suh_says_he_could_ha.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+detroit-lions+%28Detroit+Lions+-+MLive.com%29
Valaki lefordíthatná a lényeget, mert a draftos részt nem teljesen értem.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Suh ma együtt edz a csapattal.
Megnyugtató hír.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley


Nate Freese és Jason Hanson

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
bocsesz, hogy kicsit elrontom a hangulatot, találtam egy ilyet, van egy ki Lions kötődése:
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/photos-of-ruined-pontiac-silverdome-are-haunting--heartbreaking-163732013.html
elég nehéz elképzelni, hogy anno itt őrjítette meg Barry Sanders a védőket...slowmotion
Elképsztően szívfájdító látvány.
Amúgy gyönyörű ez a stadion még mindig, bár én elfogult vagyok. 😊Bazzani
Annyira nincs kèszen, a tető van szèjjelszakadva, szerintem egyèbkènt elèg jó àllapotban van. Ès legalàbb őrzik, a szèksorok is megvannak, màrmint összevetve a többi elhagyott detroiti èpülethez.sutianap
még megvannak a széksorok, de idén leszerelik és eladják őket.slowmotion
 www.detroitnews.com/article/20140515/SPORTS0101/305150029/Silverdome-Field-forgotten-dreams
Egy remek képösszeállítás a Silverdome-ról amikor még használatban volt.

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 261 — Cowboys fan
bocsesz, hogy kicsit elrontom a hangulatot, találtam egy ilyet, van egy ki Lions kötődése:
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/photos-of-ruined-pontiac-silverdome-are-haunting--heartbreaking-163732013.html
elég nehéz elképzelni, hogy anno itt őrjítette meg Barry Sanders a védőket...slowmotion
Elképsztően szívfájdító látvány.
Amúgy gyönyörű ez a stadion még mindig, bár én elfogult vagyok. 😊Bazzani
Annyira nincs kèszen, a tető van szèjjelszakadva, szerintem egyèbkènt elèg jó àllapotban van. Ès legalàbb őrzik, a szèksorok is megvannak, màrmint összevetve a többi elhagyott detroiti èpülethez.sutianap
még megvannak a széksorok, de idén leszerelik és eladják őket.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 237 — E/1
na ez lol mar megint...most nezem,hogy elottem lett belinkelve a stadion...LOL

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 287 — capitaine du château de Vienne 1487
bocsesz, hogy kicsit elrontom a hangulatot, találtam egy ilyet, van egy ki Lions kötődése:
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/photos-of-ruined-pontiac-silverdome-are-haunting--heartbreaking-163732013.html
elég nehéz elképzelni, hogy anno itt őrjítette meg Barry Sanders a védőket...slowmotion
Elképsztően szívfájdító látvány.
Amúgy gyönyörű ez a stadion még mindig, bár én elfogult vagyok. 😊Bazzani
Annyira nincs kèszen, a tető van szèjjelszakadva, szerintem egyèbkènt elèg jó àllapotban van. Ès legalàbb őrzik, a szèksorok is megvannak, màrmint összevetve a többi elhagyott detroiti èpülethez.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tegnap elkezdődött a Rookie Minicamp a csapatnál.

Lista a résztvevő játékosokról:
 www.mlive.com/lions/index.ssf/2014/05/complete_detroit_lions_minicam.html?utm_medium=referral&utm_source=t.co

Jim "Obviously" Caldwell elemzése az első napról:
 www.prideofdetroit.com/2014/5/16/5725130/jim-caldwell-lions-rookie-minicamp-day-1

Fotógalériák:
 www.detroitlions.com/media-center/photo-gallery/2014-Rookie-Minicamp-Day-One-Photos/20490c0d-dd02-48e5-8f43-12509acf36ee

 www.mlive.com/lions/index.ssf/2014/05/photos_from_the_detroit_lions_9.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+detroit-lions+%28Detroit+Lions+-+MLive.com%29

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Caldwell says Chris Houston may not be available for start of training camp after surgery.
Várható volt, nélküle még soványabb a CB részleg.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
bocsesz, hogy kicsit elrontom a hangulatot, találtam egy ilyet, van egy ki Lions kötődése:
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/photos-of-ruined-pontiac-silverdome-are-haunting--heartbreaking-163732013.html
elég nehéz elképzelni, hogy anno itt őrjítette meg Barry Sanders a védőket...slowmotion
Elképsztően szívfájdító látvány.
Amúgy gyönyörű ez a stadion még mindig, bár én elfogult vagyok. 😊

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 237 — E/1
ja igen.koszi😉
kozben megtalaltam ,hogy a Pontiac...

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 10 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Most mi lett a stadionotokkal?
Jol lattam?ZoliZoltán
A képhez, amit láttál:

"A Pontiac Silverdome 2001-ig számított a Lions otthonának, amikor a csapat beköltözött a Ford Fieldbe. A stadionban az 1994-es labdarúgó világbajnokság során négy találkozót is rendeztek. Az arénát a Lions távozása után alacsonyabb szintű hoki- és futballmeccsekre, valamint koncertekre használták.
A stadion tetejének egy része tavaly leszakadt, és ennek következtében a Silverdome ma így fest. Nem szívderítő látvány." Faragó Richárd oldaláról az idézet ...

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 237 — E/1
Most mi lett a stadionotokkal?
Jol lattam?

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 261 — Cowboys fan
bocsesz, hogy kicsit elrontom a hangulatot, találtam egy ilyet, van egy ki Lions kötődése:
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/photos-of-ruined-pontiac-silverdome-are-haunting--heartbreaking-163732013.html
elég nehéz elképzelni, hogy anno itt őrjítette meg Barry Sanders a védőket...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Nálam nem jön be a video.
Nálam van a hiba? (Amúgy mi lett volna?)Bazzani
nálam megy! ESPN Sport Science: Eric Ebron
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nálam nem jön be a video.
Nálam van a hiba? (Amúgy mi lett volna?)

több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 espn.go.com/video/clip?id=espn:10824158
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Cody Wilson 😕

 www.prideofdetroit.com/2014/5/12/5711034/lions-undrafted-free-agents-2014

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Messze van még a szezon de itt az első Sandman highlight, hogy az ember még jobban szenvedjen, hogy augusztusig még van 3 hónap.valakis
Az igazi szenvedés az után szokott jönni.

MacPhisto
Addig legalább Superbowl esélyesnek mondhatjuk magunkat.

We just form a fucking wall.