NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Meglepő, hogy a rugók ennyit hibáznak. (El voltunk kényeztetve Hansonnal nagyon).
Nem tudom, hogy ilyenkor ez még normális e egy újonctól.
A tavalyi rúgásaink miatt, nagyon örültem a Freese draftnak a hatodik körben. Reméltem, hogy hosszú időre megoldja ezt a problémát!
Azért még nagyon az elején vagyunk. Bízzunk benne, hogy egyre magabiztosabb lesz!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
TC 3.nap:

Az edzőtábor 3. edzése a Wayne State egyetemen (Joique Bell alma mater-e) 8935 néző előtt zajlott. Lehettek volna többen is de egy hatalmas vihar előzte meg a gyakorlást így nem lett meg a várt 10ezer néző.

(Bell a régi öltözőszekrényénél pózol)

-Hiányzók: Ziggy Ansah, TJ Jones, Cody Wilson, Alex Bullard. Az edzés alatt Warford egy kisebb (jobb) bokasérülést szenvedett de később visszatért a pályára.

OFFENSE:
- Újra a Megatron, Tate, Ogletree hármas volt a kezdő WR sor.
- Ebronnak megint drop gondjai voltak, de aztán volt egy remek TD elkapása pedig jó volt rajta a védekezés.
- Nem nagyon kell félni attól, hogy Tate-nek és Fauria-nak drop problémái lesznek, remek kezük van és ezt nehéz elkapásoknál is bizonyítják.
- Jeremy Ross (egykezes elkapás) és Corey Fuller (magas szélső elkapás) is bemutatott egy-egy remek játékot.

(Ross)
- Újra Corey Hilliard volt a kezdő RT míg Waddle a második csapat LT-jeként gyakorolt.
- Steven Miller RB is szerzett egy szép TD-t.

DEFENSE:

- Még nem gyakorolt a csapat teljes felszerelésben de ez nem akadályozta meg a védőket abban, hogy fizikálisan játszanak. Ihedigbo Bush-al míg Levy LeShoure-al ütközött keményen majd Mohammed Seisay CB tette ártalmatlanná Jacob Maxwell TE-t egy elkapás után.

(Seisay)
- George Johnson DE megint kapott snap-eket az első csapatnál és jól dolgozott a futójáték ellen. Darryl Tapp is dolgozott egy kicsit az első csapatban mint LDE.
- Darius Slay CB társa az első csapatnál legtöbbször Cassius Vaughn volt.


SPECIAL TEAM:
- Sam Martin P egy 70 yardos rúgással indította az edzést.
- Nem lehetünk abban biztosak, hogy a Lions Day1 kickere jelenleg a keretben van, mert elég sokat hibáznak mindketten (Freese, Tavecchio).
Freese kezdésként kihagyott egy 30 yardost (Suh blokkolta) majd a másodikat belőtte. Aztán mindketten belőtték 43 és 48 yardról, majd Freese még hibázott 48 yardról.

Kis érdekesség:
Lions RB coach Curtis Modkins: Backfield with the Bills in 2010 (Lynch, Spiller, Jackson, J. Bell) was among most talented in last decade.
Nem rossz névsor.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
TC 2.nap:


-Martha Firestone Ford is megjelent a tegnapi edzésen:

Jelen volt még jópár edző a Michigan State egyetemről és két NFL Network szakértő ( Daniel Jeremiah és Ian Rappaport).

-Ziggy Ansah, TJ Jones, Cody Wilson 😕 és Alex Bullard nem edzett, Van Noy viszont teljes értékű munkát végzett.

-Pettigrew végzett gyakorlatokat az OL tagjaival míg Ebron és Fauria is gyakorolt WR útvonalakat.

- OL1: Reiff, Sims, Raiola, Warford, Waddle ; OL2: Williams, Austin, Keyton, Swanson, Hilliard

--Kiemelkedően jó az RB egység is. Bush és Riddik missmatch playerek a passzjátékban, Bell meg elvégzi a "piszkos munkát".
Rengeteg dicséretet kap Theo Riddick, öröm nézni a játékát az egy-egy elleni gyakorlatoknál. Egyszer Van Noyt is nagyon megetette aki amúgy tisztességes napot zárt. Reggie Bush is lenyűgöző útvonalakat futott, Levyt kétszer Tullochot egyszer verte meg egy az egyben. A kézhasználata sokkal jobbnak tűnik mint tavaly.

(Riddick)

-Stafford sokkal jobb napot zárt mint tegnap. Soha nem lesz belőle Manning vagy Favre szintű vezér de jó jel, hogy a csapattársak vezetőként tekintenek rá.

(Stafford és Ebron)

-Megatron, Tate és Ogletree volt a három kezdő WR. (Megatront Jonte Green fogta nagyon kevés sikerrel.) Tate kiemelkedő "útvonal futó". Robbanékonyság, irányváltás, gyorsulás. Kiemelkedő évnek nézhet elébe.

(Megatron és Tate)

-Broyles ránézésre könnyedén és gyorsan váltott irányt. Komfortosan mozog, nem látszik rajta az Achilles sérülés.

(Broyles)

-Bush és Ebron megint küzdött a drop-okkal,viszont a többi elkapó nagyon élesnek tűnt. Ebron dropjai között azonban több rosszul (korán) dobott labda is volt.

(Bush)

-A nap meglepetése a védelemben, hogy George Johnson DE több snap-et is kapott az első csapatnál.

-DeJon Gomes és Jerome Couplin 😍 (mindketten S) is szerzett INT-t a gyakorlatok során. Couplin egy Fauria-nak szánt labdát kapott el (belépett a passz vonalába).

-Warford (akit tavaly Suh több alkalommal bántalmazott az egy-egy elleni gyakorlatok során) idén megállította Suh legjobb bull-rush támadásait.

-A korábbi TE Michael Williams felszedett némi tömeget, jelenleg 303 font. A technikája még nem tökéletes, de egyértelműen ígéretes mint OT.

-Rossz hír, hogy mindkét kicker hibával zárta a gyakorlást 50 yardról. Tavecchio rúgása rövid lett, Freese pedig balra kerülte el a kaput.

-Quintin Payton WR érkezett a megüresedett roster helyre.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions “Shopping” For Upgrades With Secondary Being At The Top Of The List
 nfltraderumors.co/lions-shopping-for-upgrades-with-secondary-being-at-the-top-of-the-list/
Érdekes, hogy most jönnek csak rá...

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bazzani:
Remélem ismét az egesz szezonban olvashatunk majd ilyen képekkel tarkított cikkeket tőled !
Az ilyen jellegű bejegyzéseid miatt érdemes a fórumot olvasni!
Köszi!!!!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vasárnap volt egy sajtótájékoztató (Caldwell, Raiola, Tulloch). Kiemeltem pár mondatot ami nekem nagyon tetszett:
-Caldwell on Suh: "he's in the best shape he's ever been in ... I don't think he's going to let anything distract him."
-Raiola on Suh: "The guy looks more like Adonis now. He cut out more body fat and put on more weight, which is scary."
-Raiola on Stafford: "The guy’s the franchise. He knows what he has to do, he knows what he has to do better."
-More Theo Riddick love (from Tulloch): "Theo to me had one of the best offseasons I had in a long time for a young guy."
-Tulloch said Darius Slay could be the young breakout guy on defense.


Fairley súlya:
combine: 291
tavaly:325
minicamp: 295
TC: 305
Caldwellék szerint ez az ideális.

TC első nap:


Kezdésnek egy 10 perces video:
 www.youtube.com/watch?v=SXE0FXudB7A
😊


Caldwell edzése jobb mint Scwartz-é mert (helyszíni beszámolók alapján):
1. Jobban szervezettek.
2. Mindenki részt vesz.
3. Nincs elvesztegetett mozgás/idő.
4. Több edző több játékosra tud figyelni.
5. Ezáltal a kis dolgokra is több figyelem hárul.
6. Állandó mozgás, kevés állóidő.

-Két játékos nem edzett. Ziggy Ansah (nem tudni mikor kezdheti el az edzéseket) és Kalonji Kashama akit injured/waived listára helyeztünk (kiraktuk).

(Ansah)
-Kyle Van Noy-nak elég kemény napja volt. Az edzés elején megsérült a hüvelykujja. Abba is hagyta egy időre az edzést, később visszatért de nem fejezte be a gyakorlást a többiekkel. Van Noy elmondása szerint nem volt annyira zavaró a sérülés, Caldwell kevésbé volt optimista az ügyben. Állítólag ma is edz majd limitáltan.
-A secondary remek napot zárt a 11-11 elleni gyakorlás során. Slay (aki több beszámoló alapján folytatta az eddigi remeklését) és Mathis is ütött le Golden Tate felé szánt passzt, de a többi játékban is remekül működött a cover. Stafford többször passzolt a remekül működő secondary munka miatt a RB-ek felé. Persze ez csak az első nep és teljes felszerelés nélkül, de nagyjából így kellene együtt dolgoznia az egységnek.

(30 Slay, 31 Mathis)
-Nagy csata várható a Megatron és Tate mögötti WR helyekért. Durham-nek és Ogletree-nek is voltak remek elkapásai.

(Ogletree)
-Az első napon Hilliard volt a kezdő RT és Waddle a csere. Várhatóan ez naponta fog cserélődni.

(Waddle)
-Ebron remekül mozog a szabad területen, de gondok vannak a kézhasználatával, több dropja is volt.

(Ebron)
-LeShoure kapott néhány snap-et az első csapatnál. Neki igazi második esélyt hozott az új edzői stáb érkezése.
-Az edzőközpontban is megjelentek az elhunyt tulajdonosra emlékező zászlók:



A múltkor az új offense-ről, most pedig az új defense-ről egy remek cikk:
 sidelionreport.com/2014/07/28/teryl-austin-defense-defining-detroit-lions-new-defense/

Napi Cody Wilson:

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
En most már úgy gondolom nem fogunk aláírni Suh val. Es tekintve hogy a fizetések felet három jatekos viszi el, talán jobb is. Persze en örülnek a legjobban ha évi 12-ért aláírná 5 évre! Mert egyik nagy kedvencem. Szenzációsan jatszott tavaly is. (Igazából mindegyik évében)
De abban abszolút egyetértek hogy nincs para ha elmegy. Jovore 22 Milla marad akkor bent és Mayhew megint alkothat az FA piacon. Azokon az években amikor volt mozgástere, akkor jó igazolásokat csinált.
És most idézném Sanyi bácsinkat: "az előrelépés megkérdőjelezhetetlen" (bocsánat ha nem pontosan idéztem)
Mondjuk null tizenhatról nem nehéz előrelépni. Visszafelé meg lehetetlen 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Domitius Annius Ulpianus:

Sajnos nagy valószínűséggel igazad van a cserét illetően.
Azert 'halkan' jegyzem meg, hogy láttunk màr csodát csereüzletekben. Egy remek példa jutott eszembe: Roy Williams elso körös elkapóért a szerződése utolsó évében a Dallas Cowboys 2008-ban adott egy elsô, egy harmadik és egy hatodik körös draft jogot. Pedig soha nem volt olyan beton biztos probowl szintű játekos mint Suh. Hamar rájöttek erre Dallasban is.
Igaz azt szokás a legrosszabb tradek között emlegetni. De attól még álmodozni lehet. Egy Cowboys bármikor képes lehet ilyenre. A raidersnek meg talán helye is lenne a sapka alatt (nem tudom nem neztem utana, csak mostanában oket emlegetik ha nagy fizuról van szó)

Fairley azert sem kapott hosszabitast hoy iden bizonyíthasson. Jo pár kilót lefogyott. Ha jol tudom egy légzést könnyítő műtéten is átesett, ami miatt alvaszavarral küzdött. Persze ez mind1. A lenyeg mit mutat majd iden. Azért van benne potenciál.
Az LB sor boven jobb lehet az NFL átlagnál. Tulloch jó játekos. Van Noy szerintem az idei legjobb pickünk, de persze ez lutri majd eldől. Lévy pedig kimagaslóan jo volt tavaly. (Igazából draftolasa óta, évről évre jobb)

A probléma a secondary-vel van. Ott viszont olAn szinten, hogy meglepődnek ha lenne
Gyengébb CB páros bármelyik csapatnàl mint a miénk. Es a saftey párost sem tudhatjuk hogyan muzsikálnak majd.
De ez mar nagyon elkanyarodott az eredeti témától csak gondoltam megjegyzem 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Suh és Fairley ügye:
Én nem vagyok megijedve abszolút. Egyrészt a Suh/Fairley párossal sem jutottunk sehová, másrészt (bár fontos láncszemek mindketten) messze nem érzem annyira vészesnek a távozásukat (ha mennek) mint amennyire a média felfújta. Suh maradni akar, remek kapcsolatot ápol a csapat vezetésével és nincs harag a felek között a tárgyalások megszakadása miatt. Nem látunk bele a részletekbe, nem tudjuk, hogy miért akadtak meg.
Mindketten top kondícióban érkeztek a TC-re (részletek később), valószínűsíthető, hogy mindketten top formájukat hozzák majd. Főleg ha a defense valóban olyan lesz amiről az előzetes hírek szólnak.
Fairley megtartása sokkal könnyebb ügy lesz. Ha akarjuk marad.
Rátérek végre a lényegre, hogy miért nem vagyok berezelve az ügy miatt.
Tételezzük fel, hogy Suh (vagy mindkettő) elmegy.
Ott állunk az offseason kezdetén az egyszem Caraun Reid-el (mert ugye CJ Mosley szerződése is lejár csak ez kimaradt a hírből). Gondoljuk végig, hogy egy viszonylag jól (8győzelem felett) alakuló szezon után hol lesznek a DT-n kívül lyukak a kezdőcsapatban. Ha szar szezont futunk akkor ott nemcsak DT bajunk lesz...
OFFENSE:
QB- Stafford adott (csere QB-t kukázunk)
OL- Reiff, ?, Swanson, Warford, Waddle (kell egy csere LG ha Sims nem hosszabbít)
WR- Megatron, Tate, Broyles, Ross, TJ Jones (ide nem kell kezdőember)
RB- Bell, Bush, Riddick (poszt megoldva)
TE- Pettigrew, Ebron, Fauria
Tehát az offenseben elméletileg mindösszesen egy kezdő poszt lyukas.

DEFENSE
DT- ?
DE- Ansah, Jones, Taylor, Webster (ez nagyban függ Taylor és Webster fejlődésétől, de ide szerintem legalább egy minőségi backup kell)
LB- Tulloch, Levy, Van Noy, Palmer, Whitehead (szerintem nincs szükség igazolásra)
CB- az örök kérdőjel poszt, ide azért beírok látatlanba egy kezdő igazolást
S- Quin, Ihedigbo (nem hiszem, hogy egy év alatt elveszik velük szembe a bizalom, de egy minőségi csere jöhet)
Tehát a defense-be a DT psozton kívül kell két/három minőségi iagzolás.

LG, DT (2), DE, CB
Nem hiszem azt, hogy 7 pickel és majd 20 millás cap space-el ne lehetne megoldani Suh és Fairley pótlását.

Amúgy meg aláír mindkettő.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 875 — Circus Maximus
csúcsmodell!

Gondolod adna bárki értékes draftpicket olyan emberért aki 22 milliót keres, és jövőre újra kell tárgyalni vele mindent. Ráadásul az őt draftoló csapatnak sem engedett az árból. Ahhoz nagyon biztosra kell venni, mikor Suh és ügynöke esküsznek, már holnap aláírnak egy jobb szerződést hosszútávra.
Másrészt kaphattok cserébe kompenzációs picket. Várhatóan harmadik köröst. Ennél olcsóbban elcserélni csak (idei) pénzügyi okból lett volna érdemes.
Meglátjuk, még megegyezhetnek.

Másik. Fairley kicsit Suhból él, nélküle más lesz ő is. Bár én majdnem egyedül maradtam, mikor Fairley jött, és szinte mindenki felugrott a "Suh+Failrey bazzeg de keménykirály lesz Suh és Fairley bazzeg" bandwagonra. Fairley kissé túlértékelt, de igazából az volt a bajom, hogy ettől nem lesz defense. Csak pár Pro Bowl cím Suhnak. De amíg se LB sor, se Secondary, addig hiába egy király DT vagy kettő. Még ha elit DE is van, az sem old meg mindent. Az elit front 7 az megoldhat, vagy elit secondary. De elit safety páros önmagában, hogy párhuzamot mondjak, az nem. Na mindegy. Csak ha már szóba került.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Gondban a Lions. Nem sikerült megegyezni Ndamakong Suh-hal, így a csapat jövőre könnyen elveszítheti a háromszoros All-Pro védőt. Suh idén 22,4 millió dollárral terheli a sapkát, így jövőre egy franchise tag 25,7 millió dollár értékű lenne, ami akkor is nevetségesen nagy összeg, ha nem kellene Matthew Staffordot és Calvin Johnsont is fizetni. Ráadásul még Nick Fairley szerződése is lejár jövőre, vagyis legrosszabb esetben két kezdő defensive tackle-jétől is búcsút inthet a csapat.
FK Blog
Amadeus91
A hivatalos duma, hogy a tárgyalásokat felfüggesztik a szezon idejére.
Ami valójában inkabb azt jelenti hogy esélytelen a megegyezés.
Nem kap majd taget az egyertelmu.
22őt sem ér nem hogy 27-et.
Fairleyt le lehet majd igazolni évi 8-9ért kb most 3 millát keres.
Azaz ha Suh elmegy, Fairley pedig marad, akkor jovore marad 17 Milla a cap alatt hogy az FA piacon mozogjunk. És azért az elég jó!!!

Ha Suh leszerződött volna (évi 12-ért) az fa piac megnyitása elott, akkor maradt volna 10 Milla es hozhattunk volna egy jó cornert. Vagy egy közepes cornert meg egy jó safteyt.
Szoval idegesítő hogy ezt csinálta Suh. De egyértelműen ugy néz ki hogy nem marad majd.

Szerintetek lenne értelme elcserélni, akár valamilyen draft jogra?
Mert ugye Igy semmit nem kapunk majd érte :-/
Imádom a játékát ès persze az lenne a legjobb ha maradna, de ha el akar menni, akkor legalább jöjjön jól kibelőle a csapat!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 683
Gondban a Lions. Nem sikerült megegyezni Ndamakong Suh-hal, így a csapat jövőre könnyen elveszítheti a háromszoros All-Pro védőt. Suh idén 22,4 millió dollárral terheli a sapkát, így jövőre egy franchise tag 25,7 millió dollár értékű lenne, ami akkor is nevetségesen nagy összeg, ha nem kellene Matthew Staffordot és Calvin Johnsont is fizetni. Ráadásul még Nick Fairley szerződése is lejár jövőre, vagyis legrosszabb esetben két kezdő defensive tackle-jétől is búcsút inthet a csapat.
FK Blog

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Akkor indulunk:
 www.detroitlions.com/media-center/photo-gallery/Behind-the-scenes-Lions-arrive-for-training-camp/74db9cad-bc7e-4ad2-8740-4b9bb86954bf#848d59ce-8f9f-4ee3-9052-2a4464e2e482

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A secondary egyértelműen a kulcsa az idei szezonnak. Bár nem igazán látom azt a forgatókönyvet miszerint erősek tudna lenni. Slay-től várnak rengeteget. Mathis nem lett fiatalabb. Tavaly borzasztó volt a szezon elején. A második felében meg a csapat volt borzasztó, szóval nehéz megítélni. És itt az ideje az eddig háttérbe szorult, előző évekbeli draftjainknak hogy szintet lépjenek. Legalább egy kiugró teljesítmény kell. Talán oda még kukázunk is valakit. Bár a lomtárba kevés a tehetség :-/
Igaz ha az előző évre gondolok vissza én sokszor éreztem úgy hogy a védelem mindent megtett és bőven hozta a kötelezőt, csak a támadó egység nem tudott felnőni a feladathoz.

Az offensenek top5-nek kell lennie. Ha az offense nem képes produktumra, egy ilyen repertoárral akkor mehetnek a p***ba. Stafford megkapott mindent ahhoz hogy ismét 5000 yard fölé jusson. És ha olyan lesz a fal mint tavaly, akkor kötelező a legalább 40 dobott TD is!

Végre lesz ismét egy értelmes rugónk. Akersnél bárki kerül ki kezdőnek, csak jobb lehet.
Martin a punter már tavaly újonc évében is bíztató volt.

Szóval bármi lehetséges!


Ennek ellenére én azt jósolom, hogy egy jó kezdés után (hasonlóan a tavalyi évhez) meggyengülünk a szezon végére, de akár egy 9 győzelmes szezon is összejöhet!

Örülök ha Macikat megelőzve a második helyen zárunk!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bár nehezen hiszem, hogy egy idén draftolt játékos ne legyen az 53-as része (az olyan lenne mintha egyből, önként elismernék, hogy rosszul húzott a vezetőség). topmodell
Azért ez nem teljesen igaz. Fuller tavaly sem került rosterre (PS). Aki nem fér be az 53ba de tartunk tőle, hogy valaki elviszi onnan az valami kamu indokkal IR-re kerül.

Óriási közhely ugyan, de a legfontosabb hogy elkerülje a csapat a sérüléseket. Nem olyan 'mély' a pad, hogy kibírja a kulcsfontosságú játékos/játékosok elvesztését. Talán ebből a szempontból jó, hogy később kezdődik az edzőtábor. (már folyamatosan hallani a híreket más csapat háza tájáról, hogy kit tettek IR listára)topmodell
Vannak posztok ahol szerintem nem okozna hatalmas problémát egy sérülés (talán ilyen az OL vagy az LB sor esetleg a WR/TE, RB) van ahol viszont végzetes lenne egy kezdő kiválása (secondary, DL)

Kiváncsi vagyok ti hogy látjátok, hol erősödött és hol gyengült a Lions!?!
MIt várhatunk? Milyen mérleggel jutunk be a Playoffba? 😊)))))) topmodell
Hatalmas kettősség van bennem, mert azt érzem, hogy edzőfronton erősödtünk leginkább. Na nem Caldwell miatt hanem a két koordinátor miatt. Aztán lehet, hogy csalódok.
Persze a két fő FA igazolás (Tate és Ihedigbo) is remek húzásnak tűnik még most aztán majd az élet igazolja a választások milyenségét. A darftoltak közül Van Noy tűnik a legjob húzásnak.
Nagyon félek tőle, hogy a CB poszt megint tönkrevágja a szezont, de ezen egy első körös rookie sem változtatott volna.
Mérlegre nem szívesen tippelek, valahol szerintem 6-8 győzelem környékén leszünk, a PO-hoz valami csodának kéne történnie szerintem.
Jelenleg a Packers és a Bears is jobb csapat nálunk és a vikingek is közel vannak nagyon.


Az ilyenkor megjelenő cikkek rendre, évről évre felvértezik önbizalommal a szurkolót. Aztán a főszezonban érkezik a csalódás...topmodell
Ezért kell minimális elvárással nekimenni a szezonnak és mindig csak a következő meccset nézni (a 6.forduló után meg a draftra készülni).

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Végre eljutottunk idáig...
Lassan mi is csatasorba állunk. Az újoncok már tréningeznek is. Az összes cikk biztosra hozza, hogy Van Noy kezdő lesz a szezon kezdésre. Eric Ebron is nyilván rengeteg snappet kap majd (azért TE poszton a blokkolás még mindig Pettigrew feladata lesz). Swensonra, Lawsonra és Websterre backupként számítunk majd. Reidnek és Jonesnak biztos hogy harcolnia kell az 53-as rosterre kerüléshez. Bár nehezen hiszem, hogy egy idén draftolt játékos ne legyen az 53-as része (az olyan lenne mintha egyből, önként elismernék, hogy rosszul húzott a vezetőség). A kicker poszt különösen érdekes ebből a szempontból. A 7. körben húztuk Nate Freese-t aki emiatt priorítást élvezhet, de az eddigi beszámolók alapján Giorgo Tavecchio jobban teljesített!
Holnap (07.28.) A veteránok is elkezdik a felkészülést!
Óriási közhely ugyan, de a legfontosabb hogy elkerülje a csapat a sérüléseket. Nem olyan 'mély' a pad, hogy kibírja a kulcsfontosságú játékos/játékosok elvesztését. Talán ebből a szempontból jó, hogy később kezdődik az edzőtábor. (már folyamatosan hallani a híreket más csapat háza tájáról, hogy kit tettek IR listára)

Kiváncsi vagyok ti hogy látjátok, hol erősödött és hol gyengült a Lions!?!
MIt várhatunk? Milyen mérleggel jutunk be a Playoffba? 😊))))))

Az ilyenkor megjelenő cikkek rendre, évről évre felvértezik önbizalommal a szurkolót. Aztán a főszezonban érkezik a csalódás...

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A múltkorában
tüsi91
kérdezte, hogy milyen lehet az új Lions offense. Találtam egy remek cikket róla remélem másokat is érdekel:  sidelionreport.com/2014/07/22/joe-lombardi-offense-the-new-west-coast/

Ma mi is elkezdjük a TC-t a 32 csapat közül utoljára.
Tate, Ansah és TJ Jones PUP listán kezdi a szezont, de elméletileg mindhárman teljesen rendben lesznek a bajnokság kezdetére.
Leigazoltuk -a korábbi Steelers játékos- Drew Butler puntert (Martin természetesen az első számú P, de kettőt szoktunk vinni az edzőtáborra), Gabe Lynn S távozott emiatt a csapattól akit sokan akár egy 53as roster hely elcsípésére is alkalmasnak láttak.
Közben Dylan Gandy C/G a Bears játékosa lett így Willie Young (DE) után mostmár a támadófalban is van exoroszlán a mackóknál.

William Clay Ford emlékére ezt fogja minden játékos a mezén viselni:

Random Lions note: Bill Ford's name has been changed to William Clay Ford Jr .on the team's official website.

Új 3.QB aspiránsunk James Franklin is megházasodott a nyáron, reméljük a feleségét jobban viseli majd mint a bőre a fémeket:

😊

A héten elején már volt egy kis erőfelmérő/edzés a rookie-knak, aznap Fairley is megjelent az edzőközpontban:

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazza lesznek infók a training campről?? 😊Johnnyblaze
Igen amikor majd a teljes csapat ott lesz írok kb kétnaponta, bár a jövő hetem elég húzós...
Leginkább a meccsekről tervezek bővebben írni főleg a 3. Jaguars elleniről ahol legalább egy félidőt játszik a teljes keret.

több mint 10 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Bazza lesznek infók a training campről?? 😊

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Remélem Devin Taylor kiharcolja a kezdő pozíciót, bár nem tudom mennyi esélye van rá.Sixo67
Ansah és Jones a két kezdő DE ha nincs sérülés. Viszont Taylor az első számú csere lesz. Persze ez csak jóslat de nem látom sem Tapp-ban sem Webster-ben, hogy nagyot villantson.
Webster a hírek szerint kamu IR-re kerülhet idén.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 755 — LIGHTS OUT!
Frissült a PFF depth chartja:

Bazzani
Remélem Devin Taylor kiharcolja a kezdő pozíciót, bár nem tudom mennyi esélye van rá.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Frissült a PFF depth chartja:


több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Közeledik a TC (mi kezdünk utoljára) a csapat pedig három változást eszközölt a keretben.
Nézzük kik az érkezők és kik távoztak ezzel egyidőben:

1. Reese Wiggins WR

Az alacsony és villámléptű (4,37es 40yard) Wiggins néhány hónapot a Patriots csapatánál töltött ahová UDFA igazolásként került. Miután kitették onnan a Lions azonnal lecsapott rá.
Valószínűleg a Ford Fielden tartott super regionális combine-on figyeltünk fel rá.
Wiggins az NCAA karrierjét az East Carolina egyetemen játszotta végig ahol 80 elkapott labdából 1012 yardot és 8 TD-t szerzett.
Reális esélye az 53as keretbe kerülésre nincs és a PS-ba kerüléshez is hatalmas csatát kell megvívnia leginkább a Fuller, Edwards, Peacock, Wilson WR négyessel.
Wiggins érkezésével Naaman Roosevelt WR távozott a csapatból.

2. George Winn RB


A korábbi Cincinnati Bearcats játékos első NFL csapata a Houston Texans volt ahová 2013ban UDFA-ként került. Legtöbb időt a Patriotsnál töltötte de szerepelt a Raiders, Steelers és a Cowboys gyakorló csapatában is.
Esélye a csapatba kerülésre neki is gyakorlatilag nulla. A Bush, Bell, Riddick hármas helye betonbiztos és a LeShoure, Miller, Owens hármas is előtte van a depth charton.
Winn amúgy tipikus példája annak (szerintem), hogy hiába készül az emberről remek youtube videó - amit a drukker ámuldozva néz - nem lesz belőle semmi az NFL-ben.
 www.youtube.com/watch?v=NuwdTstW1Jg
Winn érkezésével D.J. Morrell OG távozott a csapattól.

3. Garrett Reynolds OG

Reynolds (2009 5.körös pick) 5 évet töltött az Atlanta Falcons csapatánál ahol az utolsó 3 évben 23 meccsen volt kezdő.
Tipikus Mayhew igazolás, minden évben hozunk TC előtt egy veterán guardot a versenyhelyzet növelése érdekében.
Idén erre nagy szükség is van hiszen nincs olyan csere guard a keretben aki játszott már NFL meccsen (Austin és Swanson is nullmeccses).
Jelentős esélye van az 53as rosterre kerülésre a tapasztalata miatt, akár első számú OG csere is lehet.
Reynolds érkezésével J.B. Shugarts OT távozott a csapattól.


Egyéb érdekességek:
-Random #Lions Fact via @PFF In 2008 the Lions ranked 16th (middle of the pack) in penalties. After Schwartz they were bottom 5 every year.

-#Lions will be traveling a lot in 2015. Their schedule: Home: Ariz, SF, Den, Oak, NFC East; Away - St. Louis, Seattle, KC, SD, NFC South.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Calvin Johnson was ranked #2 on the NFL's top players list!

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy kis elemzés az újoncaink helyzetéről GM és Fantasy játékosoknak, Lions drukkereknek, bárkinek.

Eric Ebron, TE, first-round pick:

Ebron-nak drop problémái voltak az OTA kezdetekor. Az edzések előrehaladtával egyre komfortosabb lett számára az offense játéka. Atletikussága és playmaker képessége végig nyilvánvaló volt az edzések alatt. Első héttől kezdve kezdőjátékos lehet, akár az év újonc támadója címre és PB helyre is pályázhat.

Kyle Van Noy, LB, second-round pick:

Van Noy felváltva kapott szerepet az első és második csapatban az edzéseken, de a stáb elvárása szerint kezdő helyet kell kiharcolnia a TC ideje alatt. Lenyűgözően atletikus a SAM LB poszton. Az edzők már alig várják, hogy miként illeszkedik majd a védelembe a full felszereléses edzések alatt.

Travis Swanson, C/G, third-round pick:

Swanson mindkét pozícióban kapott munkát (center,guard) az első és második csapatban is. Raiola és Sims posztján is lehetőséget kap arra, hogy kezdő szerepet harcoljon ki magának. Ha nem sikerül elnyernie azt akkor is komoly szerep hárulhat rá, mivel hatalmas szükség van egy olyan játékosra aki megbízható csere mindkét pozícióban. Rodney Austin-al harcol majd az elsőszámú csere szerepért.

Nevin Lawson, CB, fourth-round pick:

Lawson játszott szélen és slotban is az edzések alatt, a csapat megpróbálja kitalálni, hogy melyik szerep illik hozzá legjobban. Bill Bentley legnagyobb vetélytársa lehet a kezdő slot corner poszton. Lawson és Cassius Vaughn voltak a második csapat kezdő cornerei a szélen az elmúlt hónapban. Ha nem nyeri el valamelyik kezdő posztot akkor nagy szerepet kaphat a ST-ben és fontos tartalékként is számolnak vele a CB depthben.

Larry Webster, DE, fourth-round pick:

Sokat volt fenn és lenn az elmúlt hónapban ami várható egy ilyen nyers prospektnél. A drilleknél nyilvánvalóak az atletikus adottságai, de a passrusher képességein még sokat kell finomítani. Az 5. DE posztért lesz versenyben a Jones, Ansah, Taylor, Tapp négyes mögött.

Caraun Reid, DT, fifth-round pick:

Ahogy az várható volt, a volt Princeton játékos gyorsan tanul. Remek helyen is van a tanulásra, Suh és Fairley mögött lesz erre alkalma. Nem veszélyeztette a kezdők helyét és nem is fogja amíg a Suh, Fairley, Mosley hármas egészséges marad. Jó pozícióban van ahhoz, hogy elcsípje a 4.DT helyet.

TJ Jones, WR, sixth-round pick:

Hiányzott az OTA korai szakaszában és kihagyta a mandatory minicamp-et egy meg nem nevezett sérülés miatt. Hatalmas a verseny az utolsó 3-4 WR posztért (Megatron és Tate helye biztos csak), egészségnek kell maradnia és szintet kell lépnie játékban ha nemcsak egy PS helyre akar pályázni.

Nate Freese, K, seventh-round pick:

Freese volt a csapat utolsó pickje köszönhetően az egyetemen nyújtott megbízható játékának, de sokat küszködött az elmúlt hónapban. Több rúgást hibázott az OTA alatt és továbbra is keresi a ritmust a snapper-el (Muhlbach) és a holder-el (Martin). Freese és Tavecchio nagy versenyt fognak vívni a TC alatt.

Cornelius Lucas, T, undrafted:

Waddle és Hilliard nagy csatát vív a kezdő RT posztért, felváltva kapnak első és második csapatos helyet. Lucas egyelőre nem villog sok képességben a cserék között, a negyedik OT posztért lesz versenyben.

Jerome Couplin, S, undrafted:

Couplin úgy néz ki mint egy LB és olyan széles a válla mint egy Mack teherautó. Érdekes lesz teljes felszerelésben látni. Leginkább harmadik csapatos szerepet kapott eddig (Quin, Ihedigbo, Carey és Abdul-Quddus mögött), de ő várhatólag akkor fog leginkább villogni amikor felkerülnek a felszerelések és lehet ütközni.

James Franklin, QB, undrafted:

Kevés snap-et kapott a nyilvános edzéseken így nehéz megítélni a teljesítményét. Atletikusabb mint Moore, de kemény csata lesz kiszorítania a 3.QB posztról elődjét. A lehetőséget meg fogja kapni mindenesetre erre a TC alatt.

Bryce Quigley, G, undrafted:

Quigleyt a múlt héten igazolta a csapat, így eddig nem végzett offseason munkát nálunk. A Lions guard poszton számol vele, de a San Diego State egyetemen tackle-t játszott. Eddig is figyelte a csapat, csak vártuk, hogy felépüljön a lábsérüléséből. Ha mindkét poszton megfelelően tud játszani a TC alatt akkor jó befektetés lehet a csapat számára a leigazolása.