NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Szinte mindenben egyetértünk. Megnyugtat, hogy akkor ugyan azt a meccset láttuk és nem a 'cseh kettőt' néztem.

Azért egy apró észrevételem van. Caldwell jó döntést hozott amikor nem dobta be a zászlót, illetve a bírok hozták a remek döntést.
Ha majd egy lassítást nézel láthatod, hogy ugyan 3-4-et lépett az elkapás után a támadó, de egy pillanatra sem kontrollálta a labdát. Összevissza dadogott a labda a kezébe.
Szóval az Incomplete pass volt, nem pedig fumble!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Már fenn is van a meccs:
 noonkick.com/2014-nfl-preseason-cleveland-browns-at-detroit-lions/

Csak én látom úgy, hogy sokat változott Stafford dobómozdulata? Végre nem annyira test mellől hajigál.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
OFFENSE: Stafford, Bush, Tate, Durham, Pettigrew, Owens, Reiff, Sims, Raiola, Warford, Waddle
DEFENSE: Jones, Suh, Fairley, Taylor, Levy, Tulloch, Palmer, Mathis, Slay, Ihedigbo, Quin


A Manziel mánia megérkezett a Ford Fieldre is, nem mindenki reagált ugyanúgy a dologra. 😊
Nekem amúgy semmi bajom nincs a Browns-al (sőt a hozzánk hasonlóan hányatott sorsuk miatt még szurkolok is nekik) de az amcsi drukkerek szerint soha nem szabad kikapni egy Ohio-i csapattól még preseason meccsen sem. Meglett a győzelem így a szurkolók jó szájízzel távozhattak a stadionból én azonban nagyon nem vagyok elégedett. Mi Lions drukkerek már megtanulhattuk, hogy egy preseason meccsből nem szabad messzemenő következtetéseket levonni, de azért vannak olyan intő jelek amikre érdemes odafigyelni. Kezdjük is mindjárt a rossz dolgokkal jöjjön először a SÖTÉT OLDAL:

-Labdabiztonság:

(Miller fumble)
Már tavaly is ez volt a csapat egyik legnagyobb gondja, idén sem kezdtük jobban az évet ebben a témakörben. Miller egy visszahordásnál hagyta el a labdát, Winn az addigi remek teljesítményét árnyékolta be egy fumble-el míg egy Swanson-Moore hibás snap egy ígéretes drive-ot akasztott meg. Drop-okban sem volt hiány, különösen fájó volt, hogy Bush megint ezzel kezdte az évet.

-Caldwell:

Azt kaptam amit vártam. Úgy nézett ki a vonal mellett, mint egy nagypapa a játszótéren az unokáit figyelve. Van Noy kierőszakolt fumble-jánál (a bírók rossz elkapásnak ítélték pedig meg volt a birtoklás) nem dobta be a piros zászlót, semmi tűz nem látszik az arcán és szerintem a time management-el is gondjai lesznek. Nem mondom, hogy a Schwartz féle állandó ordítozás jobb volt, de legalább ne aludjon el meccs közben.

-Passzsiettetés:

(SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUH)
Austin egy sokkal agresszívabb, több labdát szerző, sokat blitzelő védelmet ígért. Nyilván nem egy előszezon meccsen fogunk előjönni a leghatásosabb dolgokkal, de ez még egy alapcsomaghoz képest is halovány volt. Hoyer és Manziel szinte lubickolhatott a zsebben, meg sem tudtuk közelíteni őket. A Thygpen fémjelezte harmadik számú offense játszhatott nagyobb nyomás alatt. Sokkal komolyabb passrush kell ha el akarjuk homályosítani a secondary gyengeségeit.

-Dan Orlovsky:

Évek óta mondom, hogy el voltunk kényeztetve egy olyan backup QB-val mint Shaun Hill.
Orlovsky szörnyű volt, nincs rá jobb szó. A statokból ez nem is derül ki annyira (Dan Orlovsky's final line: 12 for 23 for 89 yards and a 61.7 passer rating.) de a játék képe elég aggasztó volt amikor ő vezette a támadókat. Nem véletlenül született az alábbi tweet meccs közben:
Lions QB depth chart: #1 Matthew Stafford #2 Matthew Stafford on crutches #3 Joique Bell #4 Dan Orlovsky
Hill amúgy remekül játszott a Rams első meccsén: Shaun Hill, Lions' backup QB last 4 years, 5-7, 84 yds., 2 TDs in first half for Rams vs. Saints.
Imádkozzunk Stafford egészségéért.

-Eric Ebron:

Hát én nagyon nem voltam elájulva a játékától. Azt gondoltam, hogy sokkal nagyobb erőssége lesz a csapatnak. Nem tudott elszakadni a védőktől, gondjai voltak a blokkolással és drop-ja is volt. Persze ez még csak előszezon és tudjuk be ezt a kezdeti idegeskedésnek. Kicsit túl laza gyerek nekem Ebron, remélem levetkőzi ezt a röhögcsélős dolgot és sokkal jobban összpontosít majd a játékra.

-Sérülések:
Két komolyabb sérülést szedtünk össze a meccs alatt. Whitehead nyak míg Riddick hasfal sérülést szenvedett.

Persze voltak olyan dolgok is amik mosolyt csaltak egy Lions drukker arcára a hajnali órákban. Tekintsük át ezeket is, jöhet most a FÉNYES OLDAL:

-Közönség:

51384 néző tekintette meg a meccset. Ez nem teltház (65000), pedig minden jegy elkelt. A szezonbérletesek közül nem ment ki jópár. A hangulatra így sem lehetett panasz, főleg egy előszezon meccshez képest. A drukkerek letették újra a voksukat a csapat és az új stáb mellett.

-Kellen Moore:

Orlovsky vergődése után kifejezetten jó volt Moore játékát nézni. (11/13, 121YDS, 1TD, 131,1 QBRTG)
Két remek drive-ot vezetett, az egyik a győztes TD-t előzte meg a másik pedig a redzone-ban állt meg egy rossz snap miatt.
Caldwell le is nyilatkozta a meccs után, hogy a következő meccsen Moore több játékidőt fog kapni.
Egy dicsérő tweet Moore-ról:
Stafford told me last yr he's never met a guy who could recall plays, sequences, names, faces, etc like Moore. Kellens recall is outstanding,
Elég bizakodó vagyok vele kapcsolatban, már tavaly is voltak felvillanásai. Franklin-nek (aki egy snap-et sem kapott) ezzel alighanem befellegzett.

-George Winn:

Riddick sérülése miatt sokkal hamarabb került pályára mint várható volt és meghálálta a bizalmat. Futásban és elkapásban is jeleskedett. Kicsit Joique Bell-re emlékeztet a játéka. Ezek szerint nem volt véletlen, hogy jó hírek jöttek róla az edzőtáborból.

-A kezdő OL:

Reiff-Sims-Raiola-Warford-Waddle
Egy drive alapján nem lehet sokat elmondani, de amíg a pályán voltak a tavalyi remek teljesítményüket mutatták. Stafford kényelmesen érezhette magát a zsebben és a futójátéknak is lyukakat nyitottak. Egy S blitzet néztek be kicsit, de ott szerintem nem OL embernek kellett volna blokkolni.

-Csere elkapók:

(Peacock)
A kezdőket sem érheti kritika (Tate remek elkapással nyitott) de a cserék is villogtak rendesen. Broylest jó újra egészségesnek látni volt is 3 remek elkapása, Peacock kapta el a csapatban a legtöbb (43) yardot, Fuller egy remek TD elkapással jelentkezett be a roster helyre és Edwards is tőle szokatlanul szépen vált le az emberétől.

-Nate Freese:

Freese biztos lábbal értékesített két FG-t és a kickoffoknál is jól dolgozott.

-Secondary:

(Slay és Gomes)
Leginkább a kezdőket figyeltem (ezt még azért megnézem egyszer) de ránézésre Slay és Mathis is jól követte az emberét. Nem volt velük probléma a gyengébb passrush ellenére sem. Bentley továbbra sem a szívem csücske.


-Még kiemelendő:

(Abdul-Quddus és Couplin)
Volt még pár kiemelendő játékos. Reid kétszer remekül tört át a barnák támadófalán (2TFL), Abdul-Quddus a sec egyik legjobb embere volt (6TKL, 1TFL, 1 INT, 1PD), Couplin két brutális szerelést mutatott be és egy passzt is leütött, Webster és G.Johnson generált végre némi passrusht.

AZ ELLENFÉLRŐL:
Ez a Browns D# sokaknak fájni fog. Minden pontban erősek, brutálisan nehéz lesz ellenük pontot szerezni és s cserék is minőségiek főleg az újonc Kirksey. Ha rosszul szerepelnek akkor az újfent a támadóknak lesz köszönhető. Hoyer átlagos volt. Voltak jó pillanatai de rettenetes passzai is, a támadófal remekül védte meg. Gordon nélkül nagyon nehéz lesz, bár én Austint és Hawkinst is kedvelem. Kíváncsi lettem volna Burleson játékára, de megsérült edzésen. Manziel körül hatalmas a médiafigyelem, bemutatkozómeccsnek ez nem volt rossz, de még nagyon nincs kész a kezdő szerepre.
Ja és a meccs jelenete volt a negyedik negyedben Ogbonnaya TD mentő szerelése Milleren egy visszahordásnál. Azt érdemes megnézni, de Whitnernek is volt egy brutális ütközése.
Sok sikert Barnák!

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Megírtam egy kurva hosszú hozzászólást és kidobott ez a szar oldal. Elmehet a picsába az egész.
Ha nem lesz baszva valami hamarosan az oldalnak akkor nem ide fogom írni a dolgaimat, mert sokadszorra szivat már meg ez a fostelep szar.
Másfél óráig írtam...Bazzani
Írd meg wordbe, aztán ide csak copy paste. Szívesen olvasnám a beszámolót, ne add fel 😊Joey Tribbiani
Mondjuk wordbe a képekkel tarkított szövegekbe ezeket a 'szarokat' is irkálni kell: [ / i m g ]
A legjobb az lenne ha jól működne.

Annak viszont örülök, hogy nem kell minden alaklommal újra bejelntkezni telefonról. egy pár hónapig olyan volt és rettenetesen idegesítő volt!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A többit később ...topmodell
 noonkick.com/
Itt elméletileg fenn lesz a meccs vágott (csak playek) verziója.Bazzani
Bevallom a harmadik negyed közepétől én is úgy néztem.
Az elejét pedig lassítva. Végre eljutott a gamepass oda, hogy ezt a funkciót belerakták (a 90-es évek elején volt olyan walkmanem ami ezt tudta 😀

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 997 — Believelander
Megírtam egy kurva hosszú hozzászólást és kidobott ez a szar oldal. Elmehet a picsába az egész.
Ha nem lesz baszva valami hamarosan az oldalnak akkor nem ide fogom írni a dolgaimat, mert sokadszorra szivat már meg ez a fostelep szar.
Másfél óráig írtam...Bazzani
Írd meg wordbe, aztán ide csak copy paste. Szívesen olvasnám a beszámolót, ne add fel 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megírtam egy kurva hosszú hozzászólást és kidobott ez a szar oldal. Elmehet a picsába az egész.
Ha nem lesz baszva valami hamarosan az oldalnak akkor nem ide fogom írni a dolgaimat, mert sokadszorra szivat már meg ez a fostelep szar.
Másfél óráig írtam...

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Amit nagyon hiányoltam az a rettenetesen behírdetett agresszív védekezés. Nem nagyon láttam, hogy sok emberes pass rushokat nyomtunk volna.topmodell
Gondolom nem akartatok felfedni sok mindent defense terén, így majd regular season alatt jönnek elő a dolgok.
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Fauria meglepően jól blokkolt több szituációban! Ilyet tavaly nem láttam tőle! Számomra az ő játéka volt az egyik legnagyobb pozitívum!

Broyles-t jó volt látni ahogy mozog. Remélem képes lesz egészséges maradni idén. Akkor simán övé lehet a 3. számú WR pozíció a depth charton.

Ebront amennyire figyeltem, engem egyelőre nem győzött meg! Pedig sokat volt a pályán, de jástzott minden poszton. (WR, TE, FB)

Lucas a csere LT néha úgy tűnt, hogy nagyon vakon van 😊 (Persze ott is Hilliard lesz az első számű csere, ahogy azt már Bazzani leírta.

A 3. számú QB Moore egész jól mozgott.



A védelemben amit írtam azt tartom: meglepően jó volt a covarage a secondaryben, ahhoz képest, hogy milyen képességű játékosaink vannak. A kezdő keveset játszott. Vaughnnak volt egy két szép védekezése.
Van Noy-t nem tudom megítélni. Keveset láttam belőle. Alapjába véve a kezdő keveset játszott (offenseben is) de ez így van rendjén.

Amit nagyon hiányoltam az a rettenetesen behírdetett agresszív védekezés. Nem nagyon láttam, hogy sok emberes pass rushokat nyomtunk volna.



A special team jól kezdett. Remélem Ross egész évben a tavalyihoz hasonló formában lesz.
És Freeese is bevágta a FG-t. Valamint most jöttem rá, hogy Tavecchio ballábas (nem mintha lenne jelentősége)





Én Dan Orlovsky-val nem vagyok megbarátkozva. Nem csak azért ahogy most játszott... De én rá mindig így fogok emlékezni:

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A többit később ...topmodell
 noonkick.com/
Itt elméletileg fenn lesz a meccs vágott (csak playek) verziója.

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Én megprobalom részletekben ugyan, de végignézni !

Azert elsőre az erdekes volt hoy Slay és Mathis is szorosan tudott védekezni.
A keresztbe a LOS elott átfutós route ellen nem nagyon tudtunk védekezni.
A D-Line pedig kevesebb nyomást gyakorolt mint gondoltam.
De ezt csak az elso negyed alapján amit láttam.
A többit később ...

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
De jó végre újra látni a csapatot. Pedig a tavalyi év csalódása utan ezt nem gondoltam volna 😊
Holnap vegig nézem a meccset és kíváncsian várom Bazzani elemzését is!

Go Lions!topmodell
Első gondolatként annyit, hogyha semlegesként kellett volna végignéznem ezt a meccset akkor inkább felkötöttem volna magam helyette.

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
De jó végre újra látni a csapatot. Pedig a tavalyi év csalódása utan ezt nem gondoltam volna 😊
Holnap vegig nézem a meccset és kíváncsian várom Bazzani elemzését is!

Go Lions!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Én is nagyon kíváncsi vagyok a teljes meccsre és hasonlóan hozzád a secondaryre vagyok kiélezve. Idén azon múlhat a szezon! MEg persze a sérüléseken (de az mindig így van). Viszont én reggel 7órától maholnap is dolgozom (legalább 12 órában). Szóval csak egy részét tudom megnézni. Emiatt meg azért szabadságot nem veszek ki.
Majd visszanézem 😉
Elég lesz a szabadságokat ellőni a főszezonban. Kezdve a hétfő esti nyitóval 😊

Azért mindenképpen várom az ahogy Bazza látta részt!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Slay spanolhat Haydennel. Bár nekem furcsa egy kicsit hogy egy aktív fiatal játékos miatt cserél mez számot.
Azért remélem hamarosan úgy fog védekezni ahogy ő 😊 Akkor megbocsájtható!
topmodell
Akkor gondold azt, hogy Jordan miatt választotta. 😊

Nagyon várom a mai meccset, bár azt nagyon sajnálom, hogy Ebron nem játszik, de érthető ha nem kockáztatunk.
topmodell
Ebron tegnap edzett, de nem lehet tudni, hogy játszik e.

Lehet hogy élőben nem tudom végignézni, de az elejét mindenképpen megnézem. A végét pedig majd felvételről 😉topmodell
Én tuti maradok végig, nagyon kíváncsi vagyok a roster aljára.
Mondjuk leginkább a Slay-Gordon csatát várom (meg a többi Browns elkapó vs Lions secondary csatát), állítólag elég sokat fenn lesz a Browns kezdő- akár egy félidőt is -az új edzői stáb miatt.

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ogletree játékánál egy kicsit pesszimistább perspektíva, hogy védekzésben Mathis mint a borravaló!

Florence-nek örülök és továbbra is várom, hogy próbáljunk javítani CB poszton, mert én nehezen hiszek a pff osztályzatának. Régen játszott már nálunk 31-es mezben. Ezt most Mathis viseli, de mivel Slay mezt váltott ezért megkaphatja az ő rég 30-as számát!

Slay spanolhat Haydennel. Bár nekem furcsa egy kicsit hogy egy aktív fiatal játékos miatt cserél mez számot.
Azért remélem hamarosan úgy fog védekezni ahogy ő 😊 Akkor megbocsájtható!

Nagyon várom a mai meccset, bár azt nagyon sajnálom, hogy Ebron nem játszik, de érthető ha nem kockáztatunk.

Lehet hogy élőben nem tudom végignézni, de az elejét mindenképpen megnézem. A végét pedig majd felvételről 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ez a zöld qb mez nagyon rajJSanyo
Emberbőrből csinàljàksutianap
Újrahasznosított emberből 8-)topmodell
 www.youtube.com/watch?v=kBbIN3BqMKk

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
ez a zöld qb mez nagyon rajJSanyo
Emberbőrből csinàljàksutianap
Újrahasznosított emberből 8-)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
ez a zöld qb mez nagyon rajJSanyo
Emberbőrből csinàljàk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
ez a zöld qb mez nagyon raj

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Összefoglalót most nem írok, holnap úgyis meccs arról sokat lehet majd témázni. Nézi más is rajtam kívül?

Pár érdekesség az utóbbi napokból:
- egy remek Stafford-Ogletree TD játék:
 www.youtube.com/watch?v=Lxy3GSgyCF8

-Slay mezszámot cserélt 23asra mert Joe Haden a kedvenc játékosa.

-Cory Greenwood LB-t kivágta a csapat, Nate Ness DB érkezett a helyére. Ha jól olvastam akkor Greenwood ki lett állítva/tiltva az egyik edzésen.

-Valakis már írta Florence érkezését, egy kis PFF stat a tavalyi évéről:
Drayton Florence was @PFF's No. 19 cornerback in 2013. Had a +8.0 grade. For reference, Rashean Mathis was 26th with a +6.2 grade.


-Miért volt szükség Tate-re?

Kell egy igazi második számú célpont, Megatron sérülése esetén pedig olyan aki akár át is veheti a helyét.

-Két érdekesség Staffordról:
1.Matthew Stafford is wearing a helmet cap and standing as a scout-team safety. First time I've seen that.
2.OC Joe Lombardi says Matthew Stafford hasn't thrown an INT in team or 7-on-7 drills all through camp.

-Az utolsó nyilvános edzés secondary felállása:
1. Slay, Mathis, Bentley (slot), Ihedigbo, Quin
2. Greenwood, Vaughn, Lawson (slot), Gomes, Carey

-A már korábban említett zöld mez:


-Ebron napok óta nem edz egy meg nem nevezett (de nem súlyos) sérülés miatt és kihagyja a holnapi meccset is.

Caldwell nyilatkozata alapján kitalálható, hogy Megatron és jópár kezdőjátékos sem fog pályára lépni.

-A csapat Ford Fielden tartott edzését 4488 néző tekintette meg élőben, a Browns elleni preseason meccsre pedig az összes jegy elkelt.

-Fauria a tánc mellé bevett egy újabb "marhaságot" a szokásai közé, minden edzésen készít egy selfie-t a nézőkkel:


-Ansah megcsillantotta a soccer tudását is a szerdai edzésen:

Állítólag már jövő héten visszatérhet az edzésekre.
Fairley is dekázott picit:

Végeredmény:

😊

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Jött CB Drayton Florence, aki 2012-ben nálunk tavaly a Panthersnél volt

ezen meg kész vagyok:
SandmanLions ‏@Sandman7773 5 p
Coach Caldwell walk off field to use the bathroom. #RealNews
Mork ‏@mork1215 3 p
@Sandman7773 slo-light that please....

forgive me...I'm sick

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Remélem Ebron túl lendül a dropjain. Bár sz beszédes hogy az egyeti évek alatt is 10% fölött voltak a kiejtett labdát.
A droppok pedig közismerten kritikus téma nálunk :-/
 www.mlive.com/lions/index.ssf/2014/08/a_day_in_the_life_of_eric_ebro.htmltopmodell
Ezt javítani is kár. A magyar nyelv használatának csúcsa 😊topmodell
gondolom még a reggeli kávé előtt volt, úgy meg belefér 😊

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 562 — Csodabogár
Jon Baldwint waiweltük, nem ment át a fizikai tesztekenvalakis
nem meglepő, de legalább konzisztens 😀

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Depth Chart:
"It should be noted this is a media relations' depth chart and not one released by the coaches or front office."

One Team
One Detroit
One Pride