Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Húú Kellen Moore milyen szép legény 😀 😕)

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Múltkorában gondolkoztam rajta, hogy hány játékost ismernék fel arcról.
Szerencsére (nem szándékosan) megvalósították helyettem ezt a játékot. Igaz nyilván nem ez volt a képsorozat célja.
Főleg Lions drukkereknek ajánlom. Indítsd el a képbemutatót úgy, hogy ne látszódjon a játékos neve. Hányat ismersz fel?
 www.detroitlions.com/media-center/photo-gallery/Meet-the-2014-Detroit-Lions-roster/947b4b04-6a10-41a4-93a7-b783581f275b
Én 28at az 53ból.Bazzani
én lekezdtem ezt, de rájöttem hogy sisakban jobban felismerem őket, a sisakos képen meg látni a nevet no meg a posztot isvalakis
Én azért csináltam úgy, hogy arc alapján megpróbáltam kitalálni és csak aztán váltottam a sisakos képre. 28at felismertem és még vagy 10et felismernék sztem egy előnyösebb kép alapján.

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Múltkorában gondolkoztam rajta, hogy hány játékost ismernék fel arcról.
Szerencsére (nem szándékosan) megvalósították helyettem ezt a játékot. Igaz nyilván nem ez volt a képsorozat célja.
Főleg Lions drukkereknek ajánlom. Indítsd el a képbemutatót úgy, hogy ne látszódjon a játékos neve. Hányat ismersz fel?
 www.detroitlions.com/media-center/photo-gallery/Meet-the-2014-Detroit-Lions-roster/947b4b04-6a10-41a4-93a7-b783581f275b
Én 28at az 53ból.Bazzani
én lekezdtem ezt, de rájöttem hogy sisakban jobban felismerem őket, a sisakos képen meg látni a nevet no meg a posztot is

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Múltkorában gondolkoztam rajta, hogy hány játékost ismernék fel arcról.
Szerencsére (nem szándékosan) megvalósították helyettem ezt a játékot. Igaz nyilván nem ez volt a képsorozat célja.
Főleg Lions drukkereknek ajánlom. Indítsd el a képbemutatót úgy, hogy ne látszódjon a játékos neve. Hányat ismersz fel?
 www.detroitlions.com/media-center/photo-gallery/Meet-the-2014-Detroit-Lions-roster/947b4b04-6a10-41a4-93a7-b783581f275b
Én 28at az 53ból.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pár preseason érdekesség aminek semmi jelentősége nincs:

#Lions defense ranked 3rd after the 2014 preseason in points allowed per game with 12.8
#Lions had more INTs than any other team in the 2014 preseason with 7
#Lions led 2014 preseason with 27 passes defended
#Lions Freese ranked 2nd in kickoffs for the 2014 preseason - 12 kickoffs for 786-yards, 3 touchbacks and 7 inside the 20.
#Lions @RyanBroyles ranked 16th in receiving after the 2014preseason w 11receptions for 144yards. 2 players ahead of him played in 5 games
#Lions @ReggieBush was on the field during the 2014 preseason the O averaged 15 yards per rush & 3.73 without him on the field
2014 preseason stat: when @NdamukongSuh was on field for rushing attempts #Lions gave up 2.05 yards per rush and 3.35 without him on field
#Lions finished 7th in first downs per game with 21
#Lions finished tied for 10th in yards per play with an average of 5.2
#Lions 32:03 Average Time of Possession ranked them 4th after the 2014 preseason
For a #Lions team that was known to get behind early in games, they only gave up 6 points in the 1st quarter for the 2014 preseason
#Lions finished 4th in rushing yards allowed for the 2014 preseason (81.5) with one team ranked ahead of them playing 5 games.
#Lions finished tied for 7th in sacks after the 2014 preseason with 11
#Lions tied 1st in total take-aways with 9 for the 2014 preseason
#Lions @SamMartin_6 had 13 punts for 599-yards Long of 59-yards. 4 inside the 20. ranked 8th for the 2014 preseason

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Winn megy majd PS-be. Owens FBet és RBet is tud játszani és a ST fontos láncszeme.
A többi csapat kivágottjaiból mi max CB-t hozunk, esetleg T.Lewis helyére egy jobb LB-t.
Ja és két UDFA is megcsinálta a rostert: Couplin és Lucas.

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Engem az is érdekel más csapatok vágtak e ki olyan játékost, aki nekünk akár erősítés lehet. Ha más nem legalább mélységben!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Durhamet, Winnt sajnálom. Winn még psbe befér nem?. Két FB? Meg valahogy az a DE poszt nekem nagyon tetszik.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Chris Greenwood CB és Rodney Austin G is kivágva. Kis meglepi mindkettő.
Ezek szerint 8 OL és 5 CB marad a keretben.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hála az égnek Egnew is lapát. Nem is tudom minek hoztuk ide.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Michael Williams OT és George Winn RB is repült. Ez remek hír Cornelius Lucas OT és Montell Owens FB számára akik ezzel alighanem maradnak.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Seisay CB és Benton LB is ment.
Az első meglepetés, hogy Durham is. Remélem elviszi a Browns.

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
LB BrandoLB Brandon Hepburnn Hepburn is waivelve lett. Idén is mehet majd psbe.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Garrett Reynolds OL és Nate Ness S is lapátra került.
Egyik sem meglepetés.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Darren Keyton C (PS esélyes) és Darryl Tapp DE/LB is kivágva.
Utóbbinak kifejezetten örülök. 😊

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ez a Leshoure cut elég vicces, mintha az Indy vitte volna annósapka
Még a TRich trade előtt merült fel a neve náluk de nem volt komoly érdeklődés.
Sajnos jogos a cut, pedig a második évében (első ugye IR) nagyon reményteli volt.
Leshoure led the Lions in 2012 with 798 rushing yards. Finished his Lions career with 807 rushing yards.

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
ez a Leshoure cut elég vicces, mintha az Indy vitte volna annó

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elkezdtük mi is.
LeShoure az első áldozat. Ezzel Fairley maradt az egyetlen játékos a 2011es draft classból.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megnéztem a meccs rövidített verzióját, hát nem is ért többet.
Kicsit zavaró volt, hogy néha megzavarták a zászlódobó versenyt némi focival. Már látom a jövő NFL-jét amikor levágott kezű DB-k rohangálnak az elkapók után. Egyszerűen nevetséges, hogy csak akkor nyugodhat meg a néző amikor már elindul a következő play mert van olyan amikor másodpercekkel a játék befejezése után dobja be a bíró a zászlót. Mondjuk a kedvencem az amikor az irányítóval egyszerre dob a bíró is.
Teljesítményeket nem fogok értékelni, mert sajnos ez a Bills hajaz a mi 0-16os csapatunkra (offense-ben biztosan, defense-ben azért jobbak) erősen és ez minden volt csak értékmérő nem.
Ma este 10ig úgyis eldől minden. Eddig nem cutoltunk senkit (illetve Gomest igen de ő úgyis IR-en lett volna).

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van Noy short term IR-re kerül, bye week után térhet vissza (10.forduló).
Ihedigbonak is van valami sérülése de egyelőre semmi tájékoztatást nem adnak róla, nagyon nem jó jel.
A meccset holnap nézem meg, majd jegyzetelek róla pár sort.Bazzani
Kezdem azt érezni hogy ez a második kör el van átkozva nálunk az elmúlt évek alapján. Az összefoglalót meg már nagyon várom, nem lesz időm megnézni a mecset, elég lesz az MNF-et.valakis
remélem, hogy Slay meg Broyles idén robbant.
Mindketten jól mutattak a pályán az előszezonban.
Broylest már Mr.Firstdown-ként emlegetik a twitteren.

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Van Noy short term IR-re kerül, bye week után térhet vissza (10.forduló).
Ihedigbonak is van valami sérülése de egyelőre semmi tájékoztatást nem adnak róla, nagyon nem jó jel.
A meccset holnap nézem meg, majd jegyzetelek róla pár sort.Bazzani
Kezdem azt érezni hogy ez a második kör el van átkozva nálunk az elmúlt évek alapján. Az összefoglalót meg már nagyon várom, nem lesz időm megnézni a mecset, elég lesz az MNF-et.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van Noy short term IR-re kerül, bye week után térhet vissza (10.forduló).
Ihedigbonak is van valami sérülése de egyelőre semmi tájékoztatást nem adnak róla, nagyon nem jó jel.
A meccset holnap nézem meg, majd jegyzetelek róla pár sort.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Állítólag elég komolyan kinn vagyunk a piacon a secondary megerősítése érdekében.
A DL posztról cserélnénk valakit. Fairleyt rebesgetik.Bazzani
Pats adná magát ha már megszabadultak Kelly-től.
Revis, Dennard, L.Ryan, Arrington, Browner, Malcolm Butler csak CB poszton.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A meccs jelenetét érdemes sokszor megnézni. Ebron 3Jax játékost blokkol egyszerre a Bush TD-nél. Nyitva maradt a szám amikor megláztam.

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Állítólag elég komolyan kinn vagyunk a piacon a secondary megerősítése érdekében.
A DL posztról cserélnénk valakit. Fairleyt rebesgetik.Bazzani
Ezt várom kb a szeozn vége óta!
De ne csak kint legyünk hanem hozzunk is valakit!
Mondjuk a Fairleyt akarjuk elcserélni akkor jó nagy marhák vagyunk hogy beraktuk a másodcsapatba és mindenhol lenyilatkoztuk mennyire fos! Mert ezzel nem igazán segítettünk az értéknövelésben 😕
Nem tudom mennyit érhet így. Pláne hogy a szerződése is lejár idén.
Azért bízzunk a legjobbakban.
Akár annak is örülnék ha mondjuk Palmer-t (LB) cserélnénk el egy második vagy harmadik számú cornerre (bár halkan jegyzem meg nem tudom ki az első számú.... persze a depth chart szerint ok, de képességre egyelőre nem nagyon látom)

Az biztos, ha máshol nem, a kivágásoknál mindenképpen kell kukáznunk legalább egy olyan cornert akit be lehet rakni slotba. Nagyon soványak vagyunk így is.... mélység szinte nulla 😕

One Team
One Detroit
One Pride