Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
El sem kezdődött a szezon de máris van egy rekordunk:
So it looks like the Lions will have three players with "III" on the back of their jerseys. That has to be some kind of record.

Tate III, Couplin III, Webster III
😊

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
és hát olvasva a Bazza féle összefoglalókat, a sorokból ( de legalábbis a sorok mélyéről 😊 ) optimista várakozásokat vélek látni!
és ha egy Bazza optimista akkor ott nagy dolgok vannak készülőben... 😉yooker
Mikor legyek optimista ha nem most? 😉
Megatron is megmondta, hogy ilyen tehetséges keret még nem volt amióta itt játszik és ezt én is így gondolom. Minden adott hozzá, hogy ne idegroncsként keljen hérfőnként (illetve most kedden) a Lions drukker.
Meghallgattam a War Room podcastet, kicsit alábbhagyott a lelkesedésem mert alighanem megint túl elfogultan tekintettem a csapatra. Néha kell némi külsős vélemény, hogy az emberfia visszatérjen a megszokott útra.
Mondjuk én nem is a játékosok miatt vagyok leginkább bizakodó hanem a stáb miatt. Nem tudom, hogy figyeltétek e de nem tőlünk volt végre hangos az offseason, egy letartóztatás sem volt szerencsére és a sérülések is viszonylagosan elkerülték a csapatot. Bár most ez az Ihedigbo dolog kicsit aggasztó (a játékos azt mondja nem sérült az edző meg azt, hogy igen...mivaaaan????), de én kurvára bízok Couplin-ban és a Van Noyt helyettesítő Whiteheadben is.
Aki olvassa rendszeresen a topikunkat az tudhatja, hogy én voltam/vagyok(?) Caldwell egyik legnagyobb ellenzője de összességében nem tudok belekötni az FA igazolásokba, draftba és a keretszűkítésekbe sem. Persze jó lett volna ha marad Shaun Hill meg Willie Young de nem volt túl nagy mozgásterünk sajnos. Meg persze sokan felróják nekik a CB poszt elhanyagolását de én hiszek nekik, hogy Slay jó lesz míg Mathis már tavaly is bizonyított. Reméljük a secondary gyengeségét elfedi majd a DL mélysége és teljesítménye.
Ami miatt a legbizakodóbb vagyok, hogy végre két fiatal koordinátor van a csapat mellett akik győztes mentalitású franchise-ból érkeztek ide. Pont Coughlin nyilatkozta a héten, hogy nem tudják mire számítsanak tőlünk, például Ravens defense sémákat nézegettek a Lions DC Austin miatt, de gondolom a Saints O# játékokat is tanulmányozták Lombardi okán.
Szóval ha most valaki pisztolyt szegezne rám az utcán, hogy azonnal tippeljek a Lions-Giants meccs végeredményére akkor 10 pont körüli hazai győzelmet jósolnék. Azért szerencse, hogy itt az év elején találkozunk az óriásokkal, mert talán most még nincs úgy összeállva a gárda mint kellene. Meg talán kicsit nekünk kedveznek a matchupok is.
Na ez hosszabbra nyúlt mint gondoltam, csak 2-3 sort akartam írni. 😊

több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 681
jött ma szembe a West Endben egy kopasz, kitetovált - asszem korszakállas pali - egy kisgyerekkel 9-s Stafford mezben. Közületek volt valaki?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amúgy Chris Clemons S is edzett a csapatnál tegnap.
Egyelőre sem őt sem Baileyt nem igazoljuk le.Bazzani
Clemons nekem nagy talány hogyan került ki a Texans keretből. Tavaly Miamiben top20-as safety volt a PFF szerint szóval az edzőtáborban igencsak szarnak kellett lennie ha nem kellett.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ihedigbo továbbra sem edz.
Dobpergést kérek! 😊
Jerome Couplin edzett a kezdőcsapattal és alighanem ő lesz a kezdő SS a Giants ellen.
Hivatalos injury report ma este.
Amúgy Chris Clemons S is edzett a csapatnál tegnap.
Egyelőre sem őt sem Baileyt nem igazoljuk le.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kb felrobbant a twitter, Champ Bailey workouton van a csapatnál.
Én néztem el valamit vagy tényleg 5évvel ezelőtt vagyunk? Mert a mostani Bailey semmiféle erősítést nem jelent a kezdő párosunkhoz képest. Arról fogalmam sincs, hogy Bentley helyén milyen lenne de szerintem már oda is lassú.
Vélemények?

több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Én azért megvárom a kedd hajnalt. Hilliard jobb volt az előszezonban mint Waddle. Fairley sem volt meggyőző. Whitehead-nek viszont nagyon örülök.
Verjük meg az óriásokat!Bazzani
Ha azt a szintet hozzák, amit PS-ben nyújtottak (a Bills kezdő vagy a mi második sorunk ellen, esetleg Colts elleni 4. negyedig), akkor ez messze nem lehetetlen küldetés (sőt)Wyatt
Lions az esélyes nálam is , de egy szoros meccsre jók leszünk...


és hát olvasva a Bazza féle összefoglalókat, a sorokból ( de legalábbis a sorok mélyéről 😊 ) optimista várakozásokat vélek látni!
és ha egy Bazza optimista akkor ott nagy dolgok vannak készülőben... 😉
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezt várható volt sajnos.
Whitehead megoldja reméljük.

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Szegények

több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Van Noy -> IR / designated to returnvassadi
Helyette Daryl Tapp a fedélzeten.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Van Noy -> IR / designated to return
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Én azért megvárom a kedd hajnalt. Hilliard jobb volt az előszezonban mint Waddle. Fairley sem volt meggyőző. Whitehead-nek viszont nagyon örülök.
Verjük meg az óriásokat!Bazzani
Ha azt a szintet hozzák, amit PS-ben nyújtottak (a Bills kezdő vagy a mi második sorunk ellen, esetleg Colts elleni 4. negyedig), akkor ez messze nem lehetetlen küldetés (sőt)Wyatt
simán vertünk mindenkit PS-ben, nemtom mi a gond 😊
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
Múltkorában gondolkoztam rajta, hogy hány játékost ismernék fel arcról.
Szerencsére (nem szándékosan) megvalósították helyettem ezt a játékot. Igaz nyilván nem ez volt a képsorozat célja.
Főleg Lions drukkereknek ajánlom. Indítsd el a képbemutatót úgy, hogy ne látszódjon a játékos neve. Hányat ismersz fel?
 www.detroitlions.com/media-center/photo-gallery/Meet-the-2014-Detroit-Lions-roster/947b4b04-6a10-41a4-93a7-b783581f275b
Én 28at az 53ból.Bazzani
én lekezdtem ezt, de rájöttem hogy sisakban jobban felismerem őket, a sisakos képen meg látni a nevet no meg a posztot isvalakis
Én azért csináltam úgy, hogy arc alapján megpróbáltam kitalálni és csak aztán váltottam a sisakos képre. 28at felismertem és még vagy 10et felismernék sztem egy előnyösebb kép alapján.Bazzani
Tényleg jó játék. Meggyőződésem volt, hogy ismerem az egesz csapatot 😊
A létező összes cikket elolvasom és ami infót be lehet gyűjteni a csapatról (podcastek, rádió műsorok, sajtótájékoztatók)
Ennek ellenére:
Az 50%-os arány sincs meg!
Fel nem ismerném őket, ha szembe jönnének az utcán 😊topmodell
Próbàld meg a twitterezèst úgy jobban jönnek az arcok, Martin meg Fríz így egybűl meg volt, a többiből meg azok, akik nyilatkozni szoktak, nem mondom el milyen szàzalèkos arànyban... Orlovski meg Múr bezavart, a falemberekkel arànylag könnyű dolog volt. A kedvenc pofik - Waddle meg Mullbach 😊


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Múltkorában gondolkoztam rajta, hogy hány játékost ismernék fel arcról.
Szerencsére (nem szándékosan) megvalósították helyettem ezt a játékot. Igaz nyilván nem ez volt a képsorozat célja.
Főleg Lions drukkereknek ajánlom. Indítsd el a képbemutatót úgy, hogy ne látszódjon a játékos neve. Hányat ismersz fel?
 www.detroitlions.com/media-center/photo-gallery/Meet-the-2014-Detroit-Lions-roster/947b4b04-6a10-41a4-93a7-b783581f275b
Én 28at az 53ból.Bazzani
én lekezdtem ezt, de rájöttem hogy sisakban jobban felismerem őket, a sisakos képen meg látni a nevet no meg a posztot isvalakis
Én azért csináltam úgy, hogy arc alapján megpróbáltam kitalálni és csak aztán váltottam a sisakos képre. 28at felismertem és még vagy 10et felismernék sztem egy előnyösebb kép alapján.Bazzani
Tényleg jó játék. Meggyőződésem volt, hogy ismerem az egesz csapatot 😊
A létező összes cikket elolvasom és ami infót be lehet gyűjteni a csapatról (podcastek, rádió műsorok, sajtótájékoztatók)
Ennek ellenére:
Az 50%-os arány sincs meg!
Fel nem ismerném őket, ha szembe jönnének az utcán 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én azért megvárom a kedd hajnalt. Hilliard jobb volt az előszezonban mint Waddle. Fairley sem volt meggyőző. Whitehead-nek viszont nagyon örülök.
Verjük meg az óriásokat!Bazzani
Ha azt a szintet hozzák, amit PS-ben nyújtottak (a Bills kezdő vagy a mi második sorunk ellen, esetleg Colts elleni 4. negyedig), akkor ez messze nem lehetetlen küldetés (sőt)

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én azért megvárom a kedd hajnalt. Hilliard jobb volt az előszezonban mint Waddle. Fairley sem volt meggyőző. Whitehead-nek viszont nagyon örülök.
Verjük meg az óriásokat!

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Úgynézki Martin rúgja a kickoffokat, Fairly visszakerült kezdőnek, Waddle a kezdő RT, és Whitehead az SLB. Palmer, Levy cseréje.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 110 — Titans fan
Ajjaj, akkor minek hoztuk el... Mondjuk nálunk 4. vagy 5. számú WR lesz, akkor annak csak elmegy.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Durham hozzánk került. A Lionstól miért tették ki? A tavalyi statja elég jó volt, meg is lepődtem rajta.Nandito
a stat csalóka lehet, a PFF 111 rangsorolt elkapójából a 104. volt, 82-ből 10 labdát ejtett el.

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Durham hozzánk került. A Lionstól miért tették ki? A tavalyi statja elég jó volt, meg is lepődtem rajta.Nandito
Eszméletlen sokat dropolt, sajnos itt közre játszott az is hogy második számú wrnek volt bedova oda meg nem alkalmas. Tökéletes példa Tampa elleni mecs legvége haladni kéne de idő se peregjen túl gyorsan, megvan a catch és ahelyett hogy kilépne lép kettőt előre és fumble. Az a 6xx yard meg eszméletlen kevés ha nézzük hogy ő ezzel második volt elkapott yardokban, Bell és Bush a két rb is 500 felé került.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 110 — Titans fan
Durham hozzánk került. A Lionstól miért tették ki? A tavalyi statja elég jó volt, meg is lepődtem rajta.

Music City Miracle
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
PS eddig:
Michael Williams OT
George Winn RB
Andrew Peackock WR
Rodney Austin OGBazzani
és a többiek:
CB Mohammad Seisay
TE Michael Egnew TE Jordan Thompson
FB Emil Igwenagu
LB Julian Stanford
S Nate Ness
DT Xavier Proctor

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
PS eddig:
Michael Williams OT
George Winn RB
Andrew Peackock WR
Rodney Austin OG

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Húú Kellen Moore milyen szép legény 😀 😕)mustaine
De legalább alacsony!

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
Húú Kellen Moore milyen szép legény 😀 😕)mustaine
kapsz egy új avatart, mert ezt csak most ismerted fel



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal