Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Délután nézek valamit, bár konkrétan erröl szólót nem láttam még.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Srácok van valami cikk, írás ami Tate játékáról szól, azt elemzi, gifekkel esetleg?
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondtam már, hogy nyerünk vasárnap?

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
No eredmény követés, no party 😉peach
No Höri, no party? bár nem tudom ő közvetítíevalakis
még én se 😊

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Quin és Ihedigbo is játszik vasárnap a jelenlegi állás szerint.
Waddle bízik benne, hogy felépül a meccsre. Tegnap Reynolds és Lucas felváltva gyakorolt az RT poszton.
Lucast amúgy rajtunk kívül pont a Carolina akarta leginkább megszerezni UDFA-ként.

több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Több sérülésünk van az első héten, mint tavaly az egesz szezonban 😕
A csere cseréjének cseréje is lesérül.

Én Lucast figyeltem a preseason meccseken, de abszolút nem tett jó benyomást.
Viszont egyébként a rádió műsorokban ahol hallottam, szimpatikus gyerek. Csak azt nem tudom azzal mire megyunka. Carolina D ellen :-/

A secondaryben sem hianyzik a serules hullám. Ihedigbo jatszik vasarnap?

Don Carey tud majd a slotban is játszani. Róla tudni valamit hogy mikor épül fel?
Quin jól van?topmodell
ha good personality, és bármi értékelhetőt fel tud mutatni, akkor Pagano biztos elhozza a Coltsba, amint kivágjátok

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Több sérülésünk van az első héten, mint tavaly az egesz szezonban 😕
A csere cseréjének cseréje is lesérül.

Én Lucast figyeltem a preseason meccseken, de abszolút nem tett jó benyomást.
Viszont egyébként a rádió műsorokban ahol hallottam, szimpatikus gyerek. Csak azt nem tudom azzal mire megyunka. Carolina D ellen :-/

A secondaryben sem hianyzik a serules hullám. Ihedigbo jatszik vasarnap?

Don Carey tud majd a slotban is játszani. Róla tudni valamit hogy mikor épül fel?
Quin jól van?

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Van baj, Hilliard is IR-en.
Waddle sem játszhat a Carolina ellen valószínűleg.
Reynolds-ot igazoltuk vissza aki tud OT és OG poszton is játszani.Bazzani
b+

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Dimitri Patterson CB van workout-on a csapatnál.
Nemrég vágta ki a Jets.
Caldwell nem zárta ki Bailey leigazolását sem.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 631 — a new hope (again)
Még több verzió is van. Waddle-ről még nincs végleges hír. Az UDFA Cornelius Lucas is képben van. Amúgy Reynolds jó edzőtábort zárt nálunk.
Tavaly amúgy Waddle is így került a kezdőbe, reméljük Lucas is beválik. 3.körös draft grade-et kapott tőlünk, UDFA-ként azonnal lecsaptunk rá.Bazzani
ott nálunk is mindig jó volt, volt, hogy első meccsen ő volt a kezdő guard....aztán kiderül, hogy gyalázat. több esélyt is kapott és kb szarabbnál szarabb teljesítménnyel hálálta meg. aztán hátha a környezetváltozás jót tett neki... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Helyére Roc Carmichael érkezhet, bár a szurkolók Champ Bailey-t akarják leginkább.Bazzani
Vegyetek két doboz nyugtatót minden meccsre, mert ha ő pályára kerül, abban nem lesz köszönet (csak az ellenfélnek)

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Még több verzió is van. Waddle-ről még nincs végleges hír. Az UDFA Cornelius Lucas is képben van. Amúgy Reynolds jó edzőtábort zárt nálunk.
Tavaly amúgy Waddle is így került a kezdőbe, reméljük Lucas is beválik. 3.körös draft grade-et kapott tőlünk, UDFA-ként azonnal lecsaptunk rá.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 631 — a new hope (again)
Van baj, Hilliard is IR-en.
Waddle sem játszhat a Carolina ellen valószínűleg.
Reynolds-ot igazoltuk vissza aki tud OT és OG poszton is játszani.Bazzani
sok szerencsét.... (Y)



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy fénysugár a sok viharfelhő között: Levy lett a hét védőjátékosa az NFC-ben. Életében először.

Közben meg gyomoridegem van ha belegondolok a hétvégi Reynolds vs Panthers DE-k dologba.
Még ma egy CB is érkezik Bentley helyére.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van baj, Hilliard is IR-en.
Waddle sem játszhat a Carolina ellen valószínűleg.
Reynolds-ot igazoltuk vissza aki tud OT és OG poszton is játszani.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bentley torn ACL out for season.
Pótolható.
Helyére Roc Carmichael érkezhet, bár a szurkolók Champ Bailey-t akarják leginkább.

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
No eredmény követés, no party 😉peach
No Höri, no party? bár nem tudom ő közvetítíe

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 631 — a new hope (again)
No eredmény követés, no party 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
DET-GB két hét mélva 20órától (csúsztatva) a C8-on. Dilemma, hogy élőben nézzem e.Bazzani
Kompromisszum csalàdapàknak
Egyóra fairypony, aztàn fairleysuhansah csillivilli 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
DET-GB két hét mélva 20órától (csúsztatva) a C8-on. Dilemma, hogy élőben nézzem e.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kimaradt még más is, csak sietnem kellett vele. A házassági évfordulóm kárára ment a dolog. 😊
Még holnap formázok rajta. Cím, miegymás.

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Aki szerintem kimaradt az Martin, a 7 kickoffból 6 az endzonen túl landolt, jó volt nézni ahhoz képest hogy tavaly pár még a célterületig se ment el.
Tudom most vészmadár leszek, de remélem a redzonen belül képesek leszünk javulni.
Fuller jó hogy aktív volt, egyszer mintha hallotam volna a nevét st-ben.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Új év, új remények ahogy szokták mondani az okosok.
Ez jelen esetben különösen igaz, hisz egy teljesen új stáb irányítása mellett kezdte meg a szezont a Lions. Persze a magamfajta - sokat megélt- drukker nagyon óvatosan bánik az optimizmussal, hisz ilyesfajta pofára esésből már van a zsákban bőven.
Már többször leírtam, hogy a bizakodásra leginkább a két koordinátor személye adott okot, hisz végre nem levitézlett őskövületek hanem tettvággyal teli fiatalok készítik fel a csatára a játékosokat. Szerintem ebből akár nagy dolgok is kialakulhatnak.
Itt jegyezném meg, hogy az azóta "sajnos" Dallasba távozó Linehan mester szerencsére magával vitte a Cowboys-hoz a "Dobd fel fiam jó lesz az valamire!" taktikáját is. Sok szerencsét Mr.Romo!
De térjünk is rá a MNF eseményeire, mert bőven akad elemezni való, szerencsére inkább a pozitív dolgok kerülnek előtérbe. Óva intenék azonban mindenkit attól, hogy messzemenő következtetéseket vonjon le egy meccsből. Hisz mi csak akkor írhatjuk le biztosan, hogy bejutottunk a rájátszásba ha már ki is estünk onnan.

Ahogy Bazza látta week1:


A nap hőse:
Vessetek rám követ de nem tudtam dönteni. Most döntse el az ember, hogy Megatron tette naggyá Staffordot avagy fordítva.
Persze hajlamosak a nézők (és a kommentátorok) rögtön rávágni az elsőt, de szerintem ez mindkét irányba igaz.
Ma két hőst avatunk, kezdjük az elsővel.
Matt Stafford

22-32, 346 yard, 2 passzolt TD, 125.3QB RTG. És egy futott TD.
Persze ezek csak számok. Sokkal fontosabb, hogy végre egy higgadt vezért láthattunk, aki remekül érezte a zsebet, a legjobb döntéseket hozta meg, a legfontosabb pillanatokban csinálta meg a gyilkos játékokat. Hol vannak már a támaszkodólábról indított test mellől elengedett dobások? Jim Bob Cooter és Joe Lombardi remek munkát végzett a nyáron.
Várunk és bizakodunk vele kapcsolatban.
A győzelem másik fő letéteményese pedig nem más mint Calvin Megatron Johnson, mondhatnám természetesen.

Nagyon félek, hogy egyszer tényleg óvni fog valaki miatta, mert tényleg nem ember.
Mit lehet még elmondani róla amit az elmúlt években nem írtunk le? Én inkább idézném LeBron James meccs utáni tweet-jét, szerintem bőven elég lesz:
LeBron James @KingJames • 16 h Megatron strikes once again! #Beast #MyFavPlayerInWorld
Walter Thurmond Giants CB nyilatkozta a héten, hogy Megatronnak van pár gyenge pontja a játékában. Én néztem de nem láttam. Ellenben láttam tőle 164 yard-nyi elkapást (ez a valaha volt legtöbb egy Lions játékostól egy szezonnyitón) és két olyan TD-t amit egyhamar nem felejt el aki látta. A Giants drukkerek nem panaszkodhatnak Rodgers-Cromartie-ra mert ennél jobban nem lehet védekezni Calvin ellen.

Persze nemcsak rajtuk múlott a győzelem, ez egy igazi csapatmunka volt. Kiemelném még Golden Tate-et akinek a leigazolásának fontosságát sokan megkérdőjelezték. Most megmutatta, hogy miért volt rá igazán szükség. Vagy DeAndre Levy aki szerintem végleg eldöntötte a meccset egy hihetetlen fontos és nehéz INT-el de az egész meccsen hihetetlen komoly munkát végzett (10 tackles, 2 for loss, 1 pass defended). De sorolhatnám itt napestig annyi jó produkció volt.

A nap hülyéje:

Nehéz rossz teljesítményről beszélni amikor ilyen szinten dominálod az ellenfelet.
Azért persze voltak olyan játékosok akiktől sokkal többet várunk majd idővel. Jason Jones DE mintha pályán sem lett volna. Ez annak fényében, hogy a védőfal szinte összes játékosa brillírozott nagyon nem mutat róla jó képet. Reggie Bush játéka már-már Tatum Bell-i „magasságokba” emelkedett, olyan használhatatlan volt. Persze ez leginkább a futásblokkolásban gyengélkedő (próbáltam szép szót használni) támadófalnak is volt köszönhető. Akit leginkább hiányoltam a „meccsből” az Eric Ebron volt. Bevallom őszintén abban reménykedtem, hogy piszkosul meglepjük az óriásokat az ő játékával. Összesen 20 snap-et töltött a pályán ezalatt kétszer kereste Stafford a labdával de nem lett egyikből sem elkapás. Az, hogy ez a tegnapi gyenge produktum az ő hibája avagy Lombardi nem találja még igazán Ebron helyét a csapatban majd talán a Carolina ellen kiderül.

A nap meglepetésembere:

Az évek során hozzászoktunk, hogy a Johnson nevű játékos remekül játszik. Na de mit keres a védőfalban? Jahogy az George Johnson! Az edzőtábor legnagyobb meglepetése volt az ő játéka. A vikingeknél nem marasztalták, nálunk már az előszezon meccseken is megmutatta, hogy az ellenfelek irányítóinak siettetése remekül fekszik neki. Tegnap is gyakran láttuk Eli nyakában (néha szó szerint). Teljesítménye (3 tackles, 1.5 QB sacks, 2 QB hits) elismerésre méltó.

Kedvenc play:
Itt is nehéz helyzetben vagyok szerencsére.
A top 3:
-Fauria úgy húz magával 4 védőt vagy 15 yardon keresztül mint mozdony a vagonokat.
-Megatron bravúrelkapása a második TD-nél.
-Stafford „tánca” az első TD előtt:


Amin jót nevettünk:
Mivel a Sport TV-s közvetítést néztem így nehezebb volt vicces dolgokat meglátni, szerencsére a twitter a segítségemre sietett.
Tate öltönye a meccs előtt:
 twitter.com/stephenclark/status/509170953503637504/photo/1
Hát nem az öltözködése miatt fogjuk leginkább kedvelni. 

Amin sírtunk:
Három dolgot emelnék ki.
1.Büntetések. Az első félidő adatai: #Lions yards: 227. #Giants yards: 75. Lions penalty yards: 85. Megint magunknak tettük igazán nehézzé a mérkőzést. Szerencsére a második félidőben nem növeltük a büntetések számát.
2.A futójáték hiánya. Ennél sokkal több kell a futóktól és a faltól is, mert csupán a passzjátékkal nem lehet majd meccseket nyerni.
3.Sérülések. 3 kezdőjátékos dőlt ki a meccsen. Quin bokasérülése szerencsére nem komoly. Bentley valószínűleg egész szezonra kidőlt (torn ACL), míg Waddle vádli sérülése is komolynak néz ki.

Újoncfigyelő:
Ebronról már ejtettem pár szót. Van Noy IR-en kezdte a szezont. TJ Jones a PUP listán pihen. Webster nem volt az aktív keretben, míg Caraun Reid is csak 3 snapet kapott. Swanson nem jutott szóhoz a támadóknál. A meccs legjobb újonc játékosa a Bentley sérülése után beálló nickel CB Nevin Lawson volt. Tökéletesen pótolta sérült társát, többször is remekül védekezett Cruz ellen. Nate Freese K rögtön egy hibával kezdett, de a meccs további részében hibátlanul teljesített. Az UDFA Jerome Couplin összehozott egy buta büntetést a speciális egységben, majd Quin sérülése után egy rövid időre a védelembe is beszállt.

A nap képe:

Martha Firestone Ford kapta a mérkőzés után a meccslabdát. Ezzel tisztelgett a csapat az elhunyt tulajdonos emléke előtt.
Caldwell said he gave the game ball to Martha Firestone Ford and her children to thank them for how they support the team.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én maholnap írok egy szösszenetet. Könnyebben megy, ha nyerünk. 😊

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Egy ismerősöm kérte hogy nagyjából foglalják össze neki a mecset. Bemásolom ide is hátha mást is érdekel:
Vegig izgultam a meccset és még csak egyszer láttam (a héten tuti megnezem mégegyszer) de a meccsről nekem ezek maradtak meg:
Kezdtünk 2 TD vel az elso 2 Drivebol. Ez utoljára 1990ben fordult elő. Akkor nyert utoljára PO meccset a csapat. Ràadasul Megatron kevesebb mint 10perc utan 2TD és kozel 100yard. Igaz mindketto improvizatív játék volt. De legalább Stafford türelmesen jól mozgott a zsebben. Nem erőltetett semmit. Es a labmunkaja is jónak tűnt!
Utana jött a 'Same old LIONS' egy támadásban fumbli, de nalunk maradt. Majd punt, jöhetett a Giants a saját 10-ről. Fairley hands to The face 5 Yard 1st down.
Kivedekeztuk majd puntnál roughing the kicker 15yard 1st down. Egy kb Harmadik es 9-nél DPI es jöhettek az egy yardosról. 50 Yard bunti 1 driveban!
A fèlido statisztikája:
A LIONS tobb Yard szabálytalanságot követett el, mint amennyi offense yardot csinált a Giants.
Volt még 43ról kihagyott FGunk is. (A rookie kicker elso rúgása. Kicsit ijesztő volt. Aztán berúgta a következő kettőt. Igaz 27 meg 28 yardról)

Az Endzoneban volt egy megtorpanasunk ahol Stafford futott vegul be harmadikra (fantasy alert 😊 talán 3. Es 5-nél.

Onnantól már jók voltunk. A masodik felidoben nem csináltunk faltot!!! (Az elsőben 9 szabálytalanság 85 Yard)

A futó játék szenvedett. A statisztikát a Garbage-ban kozmetikaztuk.

Tate nagyon jól mozgott.
Varom hogy Broyles beállàsával majd további dimenziók nyiljanak meg.
A TE játéktól többet vártam. Ebronnak ket labdát dobtak, de nem csinált elkapast. Pettigrewnak is volt elkapasa, és Fauria is csinált egy fontos 1st downt. De arra számítok hogy középen még dominansabb játékunk lesz a TE csapatnak köszönhetően:

A védekezésben tudtuk azert nyomást gyakorolni.
Fairleyt és Suh-t sokszor duplázták, így egy az egyben Ansah is tudott érvényesülni. Lévy mindenhova odaért. Volt egy szerencsés interceptionje is!
Quinn is szerzett Interceptiont.
Slaynek voltak nagyon ígéretes vedekezései.
Mathis is jól játszott. Szenvedett a Giants pass offense (perzse tudom hogy ez nem csak a mi vedekezesunknek köszönhető)

Sérülések:
Megsérült Waddle (vádli) de talán neki van az egyik leghasznalhatobb cseréje Hilliard.

Ahol igazán nagy baj lehet az a Secondary. Egyébként is gyenge pont.
Ihedigbo nem jatszott sérülés miatt. Talán az elso szamu cseréje lenne Don Carey de o is sérülten kezdi a szezont. Így abdul-Quddus kezdett. De megsérült ő is. Igy következhetett a csere cserejenek, cseréje! a draftolatlan újonc:
Couplin III
HA ez nem lenne elég kidőlt a nickel Corner Bentley is.

Szóval a hét kérdése hogy mennyien tudnak felépülni!

One Team
One Detroit
One Pride