Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fuller mi a faszért aktív?valakis
Gondolom Caldwell lányát dugja. Vagy Caldwellt.

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ez a csapat egy hamis szerető.
Százszor megadod neki a bizalmat, százszor csap be.
Életemben először túlértékeltem magunkat.
Jövő héten eldől, hogy merre is vezet az út.

A hétfői legfontosabb teendő, hogy Nate Freese-t fel kell ültetni egy Kanadába induló gépre.
Pénz és retúrjegy nélkül.
Második, hogy Waddle-t el kell küldeni egy csodadoktorhoz még közvetlenül a Reynolds cut előtt.
Harmadikként hozni (akár trade-el) egy nickel CB-t.Bazzani
+Szerezzünk valahonnan egy adag ragasztót, mert ennyi missed tackle, fumble és drop nem fér bele.
Ezenfelül a O-t se teljesen értem, mitha ha valakinek dobtak volna annak kihúzzák a nevét a listáról és neki többet nem. Fuller mi a faszért aktív?

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a csapat egy hamis szerető.
Százszor megadod neki a bizalmat, százszor csap be.
Életemben először túlértékeltem magunkat.
Jövő héten eldől, hogy merre is vezet az út.

A hétfői legfontosabb teendő, hogy Nate Freese-t fel kell ültetni egy Kanadába induló gépre.
Pénz és retúrjegy nélkül.
Második, hogy Waddle-t el kell küldeni egy csodadoktorhoz még közvetlenül a Reynolds cut előtt.
Harmadikként hozni (akár trade-el) egy nickel CB-t.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mi benne a játék ha én mondom meg? 😊
Amúgy szerintem Stafford, de én nem vagyok nagy fantasy guru.

több mint 10 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 215
Jelen hírek fényében -igen, vannak problémáim 😀- merjem Matty Ice helyett kezdetni Staffordot?

Pulvis et umbra sumus.
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Reynolds a kezdő RT, Abdul-Quddus a SS. Fogalmam sincs, hogy Fullert miért favorizálják ennyire.Bazzani
előző meccsen labda se ment felé, emlékeim szerint,condensed verzióban egy puntnál hallotam a nevét össz vissz, hátha most többet mutat majd, ami érdekes lesz még hogy elméletben több 4-3 base felállást nyomunk majd, előző mecsen Whitehead 4 snapet volt fent a védelemben.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Reynolds a kezdő RT, Abdul-Quddus a SS. Fogalmam sincs, hogy Fullert miért favorizálják ennyire.

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
#Lions inactives vs. Panthers: S James Ihedigbo, S Don Carey, QB Kellen Moore, DE Larry Webster, OT L. Waddle, WR Ogletree, WR Ryan Broyles.
Odaát elvileg nem játszik Hardy.valakis
Így igaz, Hardy inactive a Panthersnél.
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
#Lions inactives vs. Panthers: S James Ihedigbo, S Don Carey, QB Kellen Moore, DE Larry Webster, OT L. Waddle, WR Ogletree, WR Ryan Broyles.
Odaát elvileg nem játszik Hardy.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazza!

Mi ez a szokatlanul pozitív hozzáállás? 😊tüsi91
Már sokszor leírtam, de megteszem mégegyszer.
Leginkább a két új koordinátor (OC,DC) miatt van meg persze a keretet is alkalmasnak találom egy jó szereplésre. Sajnos a sérülések elkezdték tizedelni az állományt, ez azért aggasztó kissé.

Hamár koordinátorok.
Érdemes megnézni ezt a két videót ahol az ellenfél erősségeit elemzik (minden héten készül ilyen):
Lombardi:
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Lions-Weekly-Matchup-Offense/74825e4f-6b92-4e22-a890-903a98e72fb8
Austin:
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Lions_Weekly_Matchup_Defense/9ee00504-ab5d-4edf-9fe7-826cc6c0656c
Valamiért mindketten mocskosul szimpatikusak nekem. Végre nem két aggastyánt kell bámulni. Amúgy Caldwell sem rossz arc, sokkal rosszabbra számítottam tőle is.

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Bazza!

Mi ez a szokatlanul pozitív hozzáállás? 😊
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Szezon előtt pont azt beszéltük, hogy vannak posztok ahol belefér egy sérülés, de pont a secondary az ahol ez óriási nehézség lehet.
Erre a secondaryben így kell sakkozni, hogy a létszám meglegyen.
Persze amikor arra gondoltam hogy az RT poszton van a legjobb minőségi cserenk arra nem gondoltam hogy az elso meccsen lesérül a kezdő és az ő cseréje is, és a Practiceből játszhat majd a csere cseréje 😕

Remélem Bazzani a peoféta szól belőled és behúzzuk 4 ponttal a meccset!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
S Nate Nesst hoztuk fel PS-ból.valakis
Akkor Ihedigbo nem fog játszani.

Cam Newton called Ndamukong Suh "Donkey Kong" 5 times in a press conference. Suh's friend says "he's mad right now."

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
S Nate Nesst hoztuk fel PS-ból.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazzani az előző héten mindketten jól tippeltünk a meccs eredményét illetően. (Én 2 TD győzelmet írtam végül 3 lett közte, de az már nem nagy különbség)
Arra kérlek, hogy ezen a héten is tegyed ezt meg! Előre is köszi!

Én 2-3 pontos vereséget tippelek. És nem azért mert verhetetlen ez a Panthers, de idegenben mindig gyengébbek vagyunk és az ő védelmük és támadó egységük is jobb mint a Giantsé. Nem fogunk olyan könnyne brillírozni. Arról nem is beszélve, hogy RT poszton nagyon gyengék lehetünk (Lucas kezd?) az ellen a front 7 ellen.
De természetesen én lennék a legboldogabb ha nem lenne igazam!topmodell
Szerintem nyerünk, de vért izzadva.
Amiben a siker kulcsát látom az a Panthers secondary.
Én próbálok finoman fogalmazni, de kinti szakírók keményebben fogalmaznak. Náluk is ugyanaz a helyzet (szerintem) mint nálunk, ha a DL nyomást tud gyakorolni az ellen QB-jára akkor elég lehet egy ilyen sec ha viszont nincs nyomás akkor kuka az egész.
Tippem 4 ide.

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bazzani az előző héten mindketten jól tippeltünk a meccs eredményét illetően. (Én 2 TD győzelmet írtam végül 3 lett közte, de az már nem nagy különbség)
Arra kérlek, hogy ezen a héten is tegyed ezt meg! Előre is köszi!

Én 2-3 pontos vereséget tippelek. És nem azért mert verhetetlen ez a Panthers, de idegenben mindig gyengébbek vagyunk és az ő védelmük és támadó egységük is jobb mint a Giantsé. Nem fogunk olyan könnyne brillírozni. Arról nem is beszélve, hogy RT poszton nagyon gyengék lehetünk (Lucas kezd?) az ellen a front 7 ellen.
De természetesen én lennék a legboldogabb ha nem lenne igazam!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ihedigbo megint doubtful besorolást kapott pedig a héten végig arról nyilatkozott, hogy játszani fog.
Waddle out mint várható volt, hivatalosan nincs még meg, hogy ki a kezdő RT. Ha sikerülne valami normális produkciót lehozni az OL-nek akkor van esélyünk mert nem látom olyan erősnek a Panthers secondaryt. De az a front7 nagyon kemény...
A másik oldalon valahogy a Newton-Benjamin-Olsen hármast kellene limitálni.

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nem értem a külföldi fórumokon miért szapulják Ebront. 1 meccs alapján senkit sem lehet megítélni. Majd kiderül, hogy mi lesz belőle, de bőven hagyhatunk neki időt.
A rádióműsorokban is védik őt, hogy még ne ítéljenek az emberek elhamarkodottan. De önmagában az vicc, hogy erre egyáltalán szükség van és ezzel egyáltalán foglalkoznak.
Egyelőre 3. számú TE!
Fauria remekül játszik. Pettigrew meg a kezdő. Valószínű egyre több snappat fog játszani. És ha a következő meccsen elkap 100 yardot és egy TD-t még nem jelenti azt hogy jó pick volt... Idő kell a megítéléséhez és neki is idő kell még beilleszkedik az NFLbe!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Új Suh/Nike reklámplakát Detroit belvárosában.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Talán én is elhamarkodottan ítéltem meg Ebront az első meccs alapján (bár én nem tartom bustnak mint sokan a kinti szurkolók közül, sőt szerintem idővel kurva jó lesz).
Íme Jimmy Graham első 6 NFL meccsének teljesítménye:
game 1: DNP
game 2: 2 snaps, 0 targets
game 3: 1 target, 0 rec
game 4: 0 targets
game 5: 0 targets
game 6: 1 rec

És itt egy írás Ebronról ugyanebben a témában:
 sidelionreport.com/2014/09/11/detroit-lions-is-eric-ebron-a-bust-after-only-20-snaps/

3 indok, hogy miért Lawson a legjobb opció a nickel corner posztra:
 isportsweb.com/2014/09/11/detroit-lions-three-reasons-nevin-lawson-will-starter/

Golden Tate volt bemikrofonozva a Giants ellen:
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Wired_for_Sound_Golden_Tate/175f54d9-ff3d-4201-a6a6-5c9a982160af

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 556 — Panthers fan
Az megvan, hogy Newton tegnap "Donkey Kong Suh"-nak nevezte Ndamukong barátunkat?
Asszem extra motivációnak jó lesz.
Bazzani
Az egész sajttáj epic trolljob volt

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sokat elmond Bailey és Patterson állapotáról, hogy inkább házon belül oldjuk meg a CB kérdést. Seisay vagy Ness kerül fel a csapathoz a PS-ból. Szerintem az előbbi.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az megvan, hogy Newton tegnap "Donkey Kong Suh"-nak nevezte Ndamukong barátunkat?
Asszem extra motivációnak jó lesz.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pár érdekesebb dolog:

Egy kis elemzés a secondary munkájáról:
 sidelionreport.com/2014/09/09/tuesday-morning-cornerback-breaking-detroit-lions-defensive-backs-giants/

Egy másik cikk (DL, Stafford, Megatron):
 sidelionreport.com/2014/09/11/detroit-lions-film-review-matthew-staffords-decision-making-creating-pressure/

Zero drops for the Lions in week 1. Caldwell says goal is for all pass catchers to catch 100 balls per practice.
Elég komolyan vették a dolgot.


Megatron, Bush, Stafford és Fauria a Tigers meccsen.

Megatron kapott is egy remek passzt Miggy Cabrera-tól:
 m.mlb.com/video/v36097807/kcdet-miggy-throws-a-pass-to-megatron-from-dugout/?partnerId=as_mlb_20140910_31331426

Szokásos slowlights a meccsről:
 www.youtube.com/watch?v=tshQF0660As

És itt a teljes meccs rövidített verzióban:
 noonkick.com/2014-week-1-new-york-giants-at-detroit-lions/

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Srácok van valami cikk, írás ami Tate játékáról szól, azt elemzi, gifekkel esetleg?undisputedly
Nézelődtem de semmi igazán érdekeset sem találtam.
Ellenben Tate csinál blogbejegyzést a hivatalos oldalra.
Itt az aktuális:
 www.detroitlions.com/news/golden-tate/article-1/Golden-Tate-Blog-Last-game-doesnt-matter-if-we-dont-handle-business-this-week/2401d1d2-79a4-4a3a-82ce-ea6fb1da1fd4