Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ez draft közbeni trade lett volna,nem mostani
mondjuk így még érdekesebb a Cards draftja 😊

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez kemény:

Lions | Made big offer to Arizona to tradeup

Wed, 04 May 2011 06:19:32 -0700

Updating a previous report, the Detroit Lions offered the Arizona Cardinals their first round, second round and fourth round draft choice for the Cardinals' first round draft choice.

Comment (0) | Share: | Source: Detroit Free Press - Dave Birkett


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Tried to trade up for Patrick Peterson

Wed, 04 May 2011 06:18:54 -0700

The Detroit Lions tried to trade up in the first round of the 2011 NFL Draft and were looking to draft CB Patrick Peterson but did not get the trade completed and Peterson went to the Arizona Cardinals.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hello sziasztok!!!Ez télleg nagyon jó kis draft lett, fairley kemény srác, titus fürge, mike egy hummer😊😊
Ha lesz szezon márpedig lennie kell, azt szeretném kérdezni hogy szerintetek mondjuk ha 3 embert tudnánk igazolni mint free agent-ből, akkor szerintetek kik lennének azok akiket letudnánk igazolni???Ráadásul jönnének is hozzánk, bár mondjuk már azért egyre jobbak vagyunk szóval ez is csalogató lehet más számára😊
Szóval kiváncsi vagyok hogy ti mit mondtok hogy kiket szerezhetnénk meg??
köszi srácok, go lions😊 😀
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Gil Brandt mondta a a draft közvetítés alatt, hogy ez PR-fogásnak is remek volt. A Suh-Fairley párosra fog mindenki ezentúl asszociálni, ha a Detroit szóba kerül.DoM
ezt kérlekszépen én mondtam a draft 2. napi beharangozóműsorában 😀JJ
Nagy elmék ha találkoznak. 😊 Bár most egy kicsit elbizonytalanodtam, hogy milyen nyelven is hallottam. 😉
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 913 — no es importante
Gil Brandt mondta a a draft közvetítés alatt, hogy ez PR-fogásnak is remek volt. A Suh-Fairley párosra fog mindenki ezentúl asszociálni, ha a Detroit szóba kerül.DoM
ezt kérlekszépen én mondtam a draft 2. napi beharangozóműsorában 😀JJ
Gil Brandt < Horváth Róbert 😀Döme
http://www.youtube.com/watch?v=PHVeyo4W18U


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Gil Brandt mondta a a draft közvetítés alatt, hogy ez PR-fogásnak is remek volt. A Suh-Fairley párosra fog mindenki ezentúl asszociálni, ha a Detroit szóba kerül.DoM
ezt kérlekszépen én mondtam a draft 2. napi beharangozóműsorában 😀JJ
Gil Brandt < Horváth Róbert 😀
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 913 — no es importante
Gil Brandt mondta a a draft közvetítés alatt, hogy ez PR-fogásnak is remek volt. A Suh-Fairley párosra fog mindenki ezentúl asszociálni, ha a Detroit szóba kerül.DoM
ezt kérlekszépen én mondtam a draft 2. napi beharangozóműsorában 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sajnos nem tudom belinkelni a Nick Fairley-es Sport Science-es videót, mert minden oldalról törölték de akinek van ESPN America adója szíves figyelmébe ajánlom.
Valami brutális a csávó. Úgy szétzúzza a műemberkét ~3600 lbs force-al, hogy a háttérbe ennyit hallani a becsapódás után : "Ohhh my God". 😀
Iszonyat őserő van a csávóban.
Meg is jegyzik a végén, hogy Suh csapattársa lesz...
Ez a két figura mindent visz a Lions-ban.
Gratulálok a csapatnak, formálódik a védelem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ha Stafford 16 meccsen egészséges a 9 győzelem már 2010-ben könnyen összejött volna. Mindegy. Ezen most két luxuspickkel még javítottak is. Az eredménynek jönni kell, mert különben el lehet kezdeni magyarázni például, hogy minek megint korai futó, amikor egy éve az első körbe ugrott vissza a csapat Bestért. A lényeg, hogy drukkolok nektek! :cool:

A Lionsnak kijár már egy kicsi a rivaldafényből, amire a Fairley pick (pályán teljesítményben remélt értéke mellett) tökéletesen alkalmas. Gil Brandt mondta a a draft közvetítés alatt, hogy ez PR-fogásnak is remek volt. A Suh-Fairley párosra fog mindenki ezentúl asszociálni, ha a Detroit szóba kerül.

Együtt lehet élni az elkövetkező hetekben, hónapokban, hogy minden szakértől és elemző "sleeper" csapatának fogja választani a Lionst :rolleyes:, csak ha mindenki arról beszél, akkor az már nem annyira sleeper meg meglepetés... gondolom én.

Tavaly azok voltak, Stafford és Best sérülése miatt nem lett belőle semmi. Ősztől meg lehet imádkozni, hogy Stafford egyben maradjon.

Hajrá Lions!
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Szerintem idén már meglesz a 8-8.Ha nem lenne ilyen erős a csoport, akkor egy-két év múlva szerintem simán legalább WC esélyes lesz a csapat. Csak Stafford legyen egészséges...

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
http://www.coldhardfootballfacts.com/Articles/11_3747_Shocking_words!_Detroit_Lions_are_a_contender.html

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Szerintem nagyon jó lett a draftotok, az egyetlen hely ahol hiányérzetem van az az LB poszt. Hogue nem éppen az ideális választás, egy többre taksált LB-vel már idén a liga egyik legjobb védelme lehetne nálatok. Nagyon örülök neki, hogy tavaly játszottunk ellenetek, mert ugyan a mi OL-unk is erősödött de a ti DL-otokat nem bírnánk megtartani kellőképpen. Azért Jimmy még csak elfért volna itt 😀
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Először is grat a kiváló drafthoz.

Vic Ketchman válasza a packers.comon kapott egyik kérdésre, és csak az első választással foglalkozik (az első két mondattól eltekintve):

"How scary is Detroit’s defensive line?"

The Lions’ draft doesn’t have enough depth to it. A five-man class isn’t good enough for a team that has yet to “arrive.” Their first pick, however, is a blockbuster. Nick Fairley will team with Ndamukong Suh to likely become the best one-two inside punch in the NFL. As soon as I saw the Vikings pass on Fairley, I looked down to see which team had the next pick and my immediate reaction was, “Oh, no.”

Azt hiszem, az O-falunk közepe össze kell álljon rendesen...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha ez így van (és tényleg jó játékosok jönnek) akkor az még jobban felemeli a draftunk értékét:
Lions | Will look to improve at two spots in free agency

Sun, 01 May 2011 15:36:48 -0700

Detroit Lions general manager Martin Mayhew indicated that the team will look to add to their linebacking corps and secondary once free agency begins.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy negatívabb értékelés:

It is time to hand out grades for the Detroit Lions following their picks in the 2011 NFL draft.

Here's my report card:

First round
No. 13: Nick Fairley, DT, Auburn
He just might be the steal of this year's draft. The pairing of Fairley alongside All-Pro rookie Ndamukong Suh is going to cause nightmares for opposing offensive coordinators. The question marks about Fairley is that he tends to take plays off and some teams were scared off by his supposed "lazy work habits" and moodiness around coaches. His stock dropped on some draft boards following his pre-draft interviews with teams. Lions coach Jim Schwartz sees Fairley's attitude as a huge plus. It's a boom-or-bust pick with A+ potential, but also tremendous risk since the Lions passed on much bigger areas of need in the first round. The ultimate determination will be whether Fairley ends up being more like Suh or more like Shaun Rogers.

Grade: B

Second round
No. 44: Titus Young, WR, Boise State
The Lions passed up bigger needs on the defensive side of the ball to snag Young, who has the speed to stretch the field but isn't quite a burner. Finding a dependable third wideout also is a big need for this team since 2009 third-round pick Derrick Williams has been a total bust. A cornerback or a linebacker here might've been the safer pick, but general manager Martin Mayhew targeted Young and didn't hesitate to select what he thought was the best wideout on the board. Of course, he also thought the same about Williams.
Grade: C

No. 57: Mikel Leshoure, RB, Illinois
It can be argued the Lions got the best running back in the draft if the pre-draft reports about Alabama power back Mark Ingram's knees were accurate. Leshoure is a huge talent. Mayhew's trade with Seattle to get back into the second round and beat other teams to Leshoure marks the second consecutive draft in which he didn't hesitate to make a deal to get a feature back. The NFL trend of sharing the load in the backfield gives the Lions both thunder (Leshoure) and lightning (Jahvid Best), which makes this a brilliant selection. Leshoure has sure hands, good speed and catches the ball out of the backfield. The only lingering question is whether the offensive line, which still hasn't gotten a significant upgrade, is able to open consistent holes for either Best or Leshoure. The running game started to produce in the second half of last season, so maybe that's a sign of better things to come with Leshoure part of the mix.
Grade: A+

Fifth round
No. 157: Doug Hogue, LB, Syracuse
Mayhew stuck to his philosophy of choosing the best player available and took the 6-foot-3, 226-pound Hogue to compete for a spot at outside linebacker. It's an intriguing pick. Hogue played just two seasons at outside linebacker. He ran a very respectable 4.63 seconds in the 40-yard dash at the NFL scouting combine and has the athletic instincts to blossom at the pro level. He might not be the marquee name some hoped for to fill a gaping hole on defense, but there is a lot of potential -- and opportunity -- for him to succeed.
Grade: B

Seventh round
No. 209: Johnny Culbreath, OT, South Carolina State
Impact starters aren't there for the picking this late in the draft. Culbreath is a project. He seems destined for the practice squad, which is fine.
Grade: C

Summary
It's not that difficult to get superstars at the top of the draft when picking first or second, as Mayhew did the past two years. It's an entirely different proposition when picking in the middle of the first round. So, let's give Mayhew the benefit of the doubt on the Fairley selection and see how the mismatch up front in the middle of the defensive front four impacts games next season. The same goes for Young's selection in the second round. He needs to have a decent impact as a rookie to help erase Mayhew's mistakes of trading for Dennis Northcutt, signing Bryant Johnston and the misguided selection of Williams.

The Lions made just five picks in this draft, which makes re-signing cornerback Chris Houston essential and finding another starting corner, help at linebacker and perhaps an upgrade on the offensive line paramount to continuing Detroit's climb in the standings.

If Mayhew and Schwartz get it right with this boom-or-bust draft class, contending for an NFC wild-card playoff spot might happen much sooner rather than later.

Overall grade: B

több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
nagyon úgy tűnik, hogy csak én nem értem, hogy mi szükség volt egy Suh Lightra ? lesz fairleyből így valaha all down játékos ? vagy ez már nem elvárás 1/13-ra ?
nem okoskodni akarok, csak tényleg nem értem, pls help!gabtsi
Láthatatlan lenne a hozzászólásom?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem baj, jó csapat viszi a nehéz sorsolást is és a D egyre jobb lesz.
Ha így haladtok egy FA és még egy draft rendberakhat mindent.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát igen.
Pedig akkor is elől draftoltatok. De valahogy nagyon nem akart kijönni a lépés Megatronon kívül.

Szídtátok nagyon ezt a front officet meg a HC-t de mára jó Lions drukkernek lenni szerintemDelonso_
Mindig is büszke Lions drukker voltam. 😀
Sajnos idén nagyon nehéz a sorsolás, pedig a keret egyre jobb...

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát igen.
Pedig akkor is elől draftoltatok. De valahogy nagyon nem akart kijönni a lépés Megatronon kívül.

Szídtátok nagyon ezt a front officet meg a HC-t de mára jó Lions drukkernek lenni szerintem
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
DLine:Jared Devries-Chuck Darby-Cory Redding-Dewayne White
CB: Leigh Bodden-Travis Fischer
S😀aniel Bullocks-Kalvin Pearson
LB:Ernie Sims-Paris Lenon-Ryan Nece

Segítsek,hogy ez milyen csapat? 😀Bazzani
szar 😊
Hol van az már.Delonso_
Konkrétan egyetlen játékos sincs már meg a védelemben.
Az offense-ben van még pár.
Azért raktam be amúgy,hogy belemehetünk ilyen vitákba mint "Kellett e Fairley?" meg "Hány snapet bír egy meccsen?",de nem sok értelme van.
Aztán előveszem ezt a csapatot és rájövök,hogy milyen jók is az ilyen "bajok".

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
DLine:Jared Devries-Chuck Darby-Cory Redding-Dewayne White
CB: Leigh Bodden-Travis Fischer
S😀aniel Bullocks-Kalvin Pearson
LB:Ernie Sims-Paris Lenon-Ryan Nece

Segítsek,hogy ez milyen csapat? 😀Bazzani
oh and sziksztín
azért látszik az FO munkája. Sims elcserélése szerinted nem volt hiba? mit kaptatok érte? 5.kör?Habi
Schefflert.
Hármas csere volt Lions-Philly-Broncos
Nem bánom amúgy, nulla volt a vége felé.

több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem nem, Philliben is szar volt.tenorx
sajnos

egy jó meccse volt aztán homály

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem nem, Philliben is szar volt.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
DLine:Jared Devries-Chuck Darby-Cory Redding-Dewayne White
CB: Leigh Bodden-Travis Fischer
S😀aniel Bullocks-Kalvin Pearson
LB:Ernie Sims-Paris Lenon-Ryan Nece

Segítsek,hogy ez milyen csapat? 😀Bazzani
oh and sziksztín
azért látszik az FO munkája. Sims elcserélése szerinted nem volt hiba? mit kaptatok érte? 5.kör?


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
DLine:Jared Devries-Chuck Darby-Cory Redding-Dewayne White
CB: Leigh Bodden-Travis Fischer
S😀aniel Bullocks-Kalvin Pearson
LB:Ernie Sims-Paris Lenon-Ryan Nece

Segítsek,hogy ez milyen csapat? 😀Bazzani
szar 😊
Hol van az már.