NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
DLine:Jared Devries-Chuck Darby-Cory Redding-Dewayne White
CB: Leigh Bodden-Travis Fischer
S😀aniel Bullocks-Kalvin Pearson
LB:Ernie Sims-Paris Lenon-Ryan Nece

Segítsek,hogy ez milyen csapat? 😀

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amúgy sztem félelmetesek lesznek együtt.Bazzani
ezt egy pillanatig sem merném vitatni, de hány snapen ? nehéz elképzelni h all down álljanak egymás mellett, akkor meg nem luxus ez egy kicsit ?gabtsi
Williams-el fogják rotálni.
Passznál Nick futásnál Williams.
Gondolom.

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Olyan CB-k meg nálunk is vannak mint nálatok.
Bazzani
azért ez egy kicsit erős :cool:Habi
Houstonról nem kaptunk TD idén jóformán.
Phonso pont ellenetek játszotta az egyetlen kurvaszar meccsét amúgy szedte a pickeket.
Vascher számomra is meglepő módon,de jó volt.

Olvasgattam a Ti topikotokat, Arringtont (jól írom?) meg Butlert mindenki szidta, McCourthy jó volt. Kihagytam valakit aki játszott (esetleg jól) ?Bazzani
Azért nálunk sokan képesek lehúzni egy-egy játékost jobban mint azt kellene.
McCourty nagyon jó, remélem nem lesz sophomore slump nála, Bodden bőven jó volt nálunk az első szezonjában, ha nem hátráltatják sérülések elit kezdő cb sorunk lesz. Butlerben én továbbra is bízom, Arrington udfa volt azért annyira tán nem a világ szégyene, Ras I (mert azért most már őt is kell nézni) ha megúszná sérülések nélkül nfl karrierjét bivaly lesz. De nektek nem is kell olyan elit kezdő cb páros. Houstont ahogy írtad újraigazolnátok, Phonso ott van még egy átlagon felüli cb és bőven jók lesztek. Főleg ilyen beton Dline mögött.


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Fairley nem is bírna folyamatosan a pályán lenni, nem is kell neki. Egyértelmű futás szituációban nem lesz a pályán vélhetően.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Amúgy sztem félelmetesek lesznek együtt.Bazzani
ezt egy pillanatig sem merném vitatni, de hány snapen ? nehéz elképzelni h all down álljanak egymás mellett, akkor meg nem luxus ez egy kicsit ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most leírom,hogy aztán rám lehessen kiabálni:
1. Újraigazoljuk Houstont.
2. Hozunk egy kezdő (elit!) CB-t
3. Hozunk egy kezdő LB-t.

Azt hiszem így nagyon rendben lesz a védelem.

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azért Butler nem volt annyira szar tavaly szerintem. Volt az elején egy szar meccse a Jets ellen erre indokolatlanul a padra került. Utána meg amikor játszott azért voltak jó meccsei. Például a Colts elleni második félidő ahol leszedte a pályáról Waynet. Nálatok szerintem simán no2 CB lenne.
De a tradehez szólva kell már nektek is valami faszság, túl jól müködik a FO az utobbi időben 😀
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
nagyon úgy tűnik, hogy csak én nem értem, hogy mi szükség volt egy Suh Lightra ? lesz fairleyből így valaha all down játékos ? vagy ez már nem elvárás 1/13-ra ?
nem okoskodni akarok, csak tényleg nem értem, pls help!gabtsi
Tavaly volt egy nagy vita arról,hogy tud e egymás mellett játszani Corey Williams és Suh. Sokan azt mondták,hogy tuti nem. Lámlám az egyik legjobb duó voltak együtt. Most itt van Fairley aki Williams cseréje lehet,tanulhat egy évig mellette, beleerősödhet (főleg fejben) az NFLbe. Jövőre lejár Williams szerződése, akkor kellett volna DT-t hozni Suh mellé. Viszont jövőre Backus helyett kell valakit hozni, az OT lesz a nagyobb prioritás.
Én sem vagyok felhőtlenül boldog,hogy őt húztuk,de sokkal nagyobb lendületet adhat ennek a védelemnek,mint mondjuk egy CB adott volna.
Amúgy sztem félelmetesek lesznek együtt.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Olyan CB-k meg nálunk is vannak mint nálatok.
Bazzani
azért ez egy kicsit erős :cool:Habi
Houstonról nem kaptunk TD idén jóformán.
Phonso pont ellenetek játszotta az egyetlen kurvaszar meccsét amúgy szedte a pickeket.
Vascher számomra is meglepő módon,de jó volt.

Olvasgattam a Ti topikotokat, Arringtont (jól írom?) meg Butlert mindenki szidta, McCourthy jó volt. Kihagytam valakit aki játszott (esetleg jól) ?

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nagyon úgy tűnik, hogy csak én nem értem, hogy mi szükség volt egy Suh Lightra ? lesz fairleyből így valaha all down játékos ? vagy ez már nem elvárás 1/13-ra ?
nem okoskodni akarok, csak tényleg nem értem, pls help!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Arról nem is beszélve hogy ilyen fizikális fiatal D linehoz nem kellenek túl erős CB- k
Nem lesz ideje az ellenfélnek nagyot dobni. KVB Suh Fairley Avril .... Megfizethetetlen.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Olyan CB-k meg nálunk is vannak mint nálatok.
Bazzani
azért ez egy kicsit erős :cool:


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem is kell CB majd összehoztok velünk egy jó kis tradet nálunk úgyis annyi van. Mehet egy Megatron for Bodden+2012 1kör 😀FViktor93
Na még Bodden akarna ide marhára visszajönni,amikor élete leggyengébb szezonját húzta itt le... Olyan CB-k meg nálunk is vannak mint nálatok.
Mem mellesleg megatron senkiért és semmiért nem eladó.

Ez kb a Brady for S.Hill+2012 első kör biznisznek felelne meg.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem is kell CB majd összehoztok velünk egy jó kis tradet nálunk úgyis annyi van. Mehet egy Megatron for Bodden+2012 1kör 😀FViktor93
még azért Butlert is odaadjuk 😀 😀
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nem is kell CB majd összehoztok velünk egy jó kis tradet nálunk úgyis annyi van. Mehet egy Megatron for Bodden+2012 1kör 😀
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
How did the Lions fare in the NFL draft? Here are three opinions from around the country:

Rick Gosselin

C: The Lions had the best second round. They needed to add offensive weapons to compete with Green Bay in the NFC North. Mission accomplished with a speed receiver (Titus Young) and a power runner (Mikel Leshoure).

Randy Covitz

A: The Lions needed help at corner and linebacker, but could not resist Nick Fairley, who will team with Ndamukong Suh and form an impenetrable wall for a defense that ranked No. 24 against the run. Of the speedy (Titus) Young's 24 career TDs, 23 were 20 yards or longer.

Charean Williams

A-: The Lions might have one of the best defensive lines in the league with Ndamukong Suh, Corey Williams, Kyle Vanden Bosch, Cliff Avril and (Nick) Fairley, who some had rated as a top-five pick. Matthew Stafford and Calvin Johnson will be helped by (Titus) Young and (Mikel) Leshoure.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bár nem ismerem a Detroit csapatát túlságosan alaposan, így a need-eket sem, de kivülállóként, csak a draftolt játékosokból, és a lehetőségekből kiindulva ez igazi A draft. Az első 3 pick szinte tökéletes, a két hátsókörös meg nem tudja ezt lehúzni, mivel megítélhetetlenek ők most még.Sobri Jóska
Már a draft előtt tuddvalévő volt, nem biztos,hogy a legnagyobb needjeinkre (CB, OLB) draftolunk, hanem megpróbálunk gyémántokat találni. 3at sikerült. 😀
Szerintem is jó drafton vagyunk túl,mostmár csak FA kell meg idény.

Still, as the Lion evaluate the free-agent market, their needs and the undrafted rookie pool, Mayhew said there may be upgrades.

"There are a lot of other places we can get better besides cornerback and linebacker," he said. "We're just ready to try to improve, whether it's through trade, free agency, waiver claims. We're always looking for players."

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, nagyon örülök, hogy nem jött nagynevű CB draftról, remélem FA-ről sem fog, és tényleg megadjátok Berrynek idén az esélyt 😊
Amúgy az első 3 választás után ez csak A-s (nem mínusz) draft lehet 😊

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Bár nem ismerem a Detroit csapatát túlságosan alaposan, így a need-eket sem, de kivülállóként, csak a draftolt játékosokból, és a lehetőségekből kiindulva ez igazi A draft. Az első 3 pick szinte tökéletes, a két hátsókörös meg nem tudja ezt lehúzni, mivel megítélhetetlenek ők most még.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Round 1, Pick 13 (13) Nick Fairley DT 6'4" 291 Auburn

Az első pickünk váltotta ki a legnagyobb meglepetést,hiszen arra a posztra húztunk ahol az egyik legjobbak voltunk. Minden mást elképzelhetőnek tartottam (CB,DE,OT,LB) ezt nem vártam. Először bizonytalan voltam,de aztán belegondoltam,hogy mire lesz képes Suh és Fairley együtt. Így hideg fejjel már örülök neki,1/13nál nem szabadott bennhagyni egy top5ös tehetséget. Remélem,hogy olyan játékosok mint KVB vagy Suh jó irányba fogják terelni és nem lesznek vele gondok.
Nálam a pick A- .

Round 2, Pick 12 (44) Titus Young WR 5'11" 174 Boise St.

Mindenképpen akartunk CJ mellé egy villámlábú WR-t. Már a draft előtt hallani lehetett róla,hogy Young lehet az. Őt akartuk,behúztuk. Azt olvastam,hogy ő a szegény ember DeShawn Jacksonja. Azt érzem,hogy nagyot fog alkotni nálunk,főleg ha Stafford lesz végig a QB.
Nálam a pick A- .

Round 2, Pick 25 (57) (From Seahawks) Mikel Leshoure RB 6'0" 227 Illinois

A kedvenc pickem. Sajnos azt láthattuk az előző szezonban,hogy bár Best nagyon jó,de sérülékeny és nincs mögötte senki. Egy igazi erőfutót akartunk és szinte az ölünkbe hullott a class második legjobb RB-je. Fel kellett tradelni érte,de nem bánom. LeShoure és Best évekre megoldhatja az RB gondjainkat.
Nálam a pick A+ .

Round 5, Pick 26 (157) (From Ravens through Seahawks) Douglas Hogue LB 6'3" 235 Syracuse

Egy RBből konvertált OLB lett a következő választásunk. Játszott már SLB-t és WLB-t is. Remek méretei és sebessége van. Voltak benn sokkal nagyobb nevű LB-k,de Schwartzék őt akarták. Erre utal,hogy többször volt nálunk meetingen. Első éveiben valószinűleg a ST-ben kap majd szerepet.
Nálam a pick B- .

Round 7, Pick 6 (209) (From Browns through Seahawks) Johnny Culbreath OT 6'5" 280 South Carolina St.

A hetedik körben már szerencse kérdése,hogy jól választunk vagy sem. Nem vártam nagy húzást, nem is lett az. Egy újabb olyan játékos akit többször láttak Schwartzék (Pro Day, meeting). Több poszton bevethető, guardként és tackle-ként is.
Nálam a pick B .

A draftunkat összességében jónak értékelem. vannak hiányposztjaink amiket a szabadügynök piacon fogunk orvosolni alighanem. A draftot összességében B+/A- ra értékelem.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy kis írás,hogy miért Culbreath lett a választásunk, akit egyébként G-nak akarunk:

Culbreath was supposed to attend Florida State but poor grades changed his plans. He was a four-year starter at tackle. He can play both sides and the Lions might consider him at guard.

He caught the Lions’ eye when Schwartz attended his pro day workout.

“He had a really, really good workout,” Schwartz said. “His tape was good. We brought him in here. He spent some time with our coaches. We like his size. We like his athletic ability. A little bit of a developmental project, but he has the tools. He’s a guy that our coaches are very anxious to work with.”


26.Johnny Culbreath, OT, South Carolina State
Height: 6-6. Weight: 298.
Projected 40 Time: 5.11.
Combine 40 Time: .
Pro Day 40 Time: .
Benchx225: . Arm: .
Projected Round (2011): 7-FA.
4/3/10: An All-Division 1-AA Second-Team All-American.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Johnny Culbreath grabbed in seventh round

Sat, 30 Apr 2011 20:59:30 -0700

The Detroit Lions added OL Johnny Culbreath from South Carolina State in the seventh round of the 2011 NFL Draft. He was a four-year starter in college, but he is expected to add depth behind OLs Gosder Cherilus and Jeff Backus.

--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Douglas Hogue has little chance to start

Sat, 30 Apr 2011 20:59:00 -0700

The Detroit Lions added LB Douglas Hogue out of Syracuse with their fifth round pick, but he has little chance to start as a rookie. However, he might make an immediate splash in the special teams area. The former running back is viewed to have long-term potential, and he has strong ability to cover kicks.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hogue draft preview:
http://www.youtube.com/watch?v=K7XWwv03aKs

Culbreath-ról nem találtam olyan videót aminek értelme lenne.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
157. Doug Hogue, OLB, Syracuse
I thought the Lions would address the linebacker position earlier than this. Doug Hogue fills a major need, but I feel like there were better linebackers available. (Pick Grade: C)

209. Johnny Culbreath, OT, South Carolina State
A developmental tackle. Jeff Backus is entering his contract year, so the Lions will finally be forced to find a new left tackle next year. (Pick Grade: B)


Miért B az utolsó pick?

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Have met with Johnny Culbreath

The Detroit Lions have met with South Carolina State OL Johnny Culbreath, reports Aaron Wilson, of NationalFootballPost.com.


Ő lett a 7.körös választásunk.
Eljött,megnézték, láttak benne valamit.
Számomra érthetetlen pick.

Itt egy írás róla:
http://www.cbssports.com/nfl/draft/players/1701304
http://www.thetandd.com/sports/article_28738ba5-c6bd-5c05-aec7-d263a9190971.html